מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
מבנים מסוכנים

שיקום מבנים מסוכנים

o5o-5824225

שיקום מבנים מסוכנים – שיפוץ בניינים מסוכנים?

שיקום מבנים מסוכנים צריך להתבצע על ידי קבלן שיקום מבנים בכדי לטפל במבנים אלו אשר מצויים בבלאי מואץ בחלקם הפנימי והחיצוני ומופיעים בהם ליקויים כגון: חלקי טיח ובטון חלשים יחד עם ברזלי זיון חלודים, אשר הם חלק מהליקויים המאפיינים מבנים מסוכנים אלו. שיקום המפגעים הללו חייב להיעשות במהרה מכיוון שמבנים מסוכנים מהווים סכנה ממשית לדיירי הבניין ולציבור, אשר בעקבותיהם לעיתים מתקבל צו מבנה מסוכן.

קבלני שיקום מבנים מסוכנים – משפצי העיר

אם החלטתם לשקם את הבניין או קבלתם צו מבנה מסוכן, אנו משפצי העיר, בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום שיקום מבנים והסרת צווים מסוכנים. אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בתחום שיפוץ חזיתות, שיקום מבנים, עיבוי עמודים, הסרת חלקי טיח רופפים, הסרת חלקי בטון רופפים, ניקוי ברזלי זיון חלודים, צביעה, ביצוע שליכט אקרילי, חיזוק אריחים, תיקון ובניית חומות, יציקת קורות, חיזוק מרפסות, ביצוע אבנים משתלבות ועוד…

שיקום נזקים – מבנים מסוכנים

כאשר בתים ובניינים שקירות הגבול שלהם או הגדרות המקיפים אותם הופכים למסוכנים, הסיבות יכולת לנבוע ממספר גורמים שונים:

 • שנת בניית המבנה
 • חלקי טיח ובטון רופפים
 • ברזל חשוף וחלוד
 • יסודות חלשים
 • ליקויים בעיצוב
 • פגיעת רכב
 • נזקי מים והשפעת מזג האוויר
 • נזקי אש
 • השחתה
 • תחזוקה לקויה או הזנחה.

חברות שיקום מבנים

האם קיבלת צו מבנה מסוכן המגדיר כי המבנה שלך לא בטוח? הרשות המקומית בעירך מפקחת על כל תחזוקת הבניינים כדי להבטיח את בטיחות המבנים. אנו חברת שיקום מבנים מנוסה בכל הקשור להיתנהלות מול הרשויות העירוניות.
סביר להניח שקיבלת הודעה מהעירייה שפורסמה על המבנה שלך (מבנה למגורים ו / או בניין מסחרי) ואתה צריך להגיב בתוך פרק הזמן שצוין בדו"ח שקבלתה בכדי להימנע מהליך משפטי וכל המתלווה לכך.

שיפוץ בניינים ישנים

מעקות בניינים ישנים אשר נמצאים מזה שנים רבות בתהליך של היחלשות החומר מצריכים טיפול יסודי מאחר ויש לקחת בחשבון את גורם חדירות המים למבנה וכמובן את הגורם הסיכונים בנפילת חלקי טיח ובטון לשטחים ולחצרות סביב הבניין המשותף הדורש שיפוץ חזית בניינים ישנים.

יש לבצע ההערכה בבדיקת כוללת של כל מעקה הבניין. חוסר או טיפול רק באזור אחד או יותר ולא כתהליך שיפוץ חזיתות כולל בכל הנקודות החלשות וטיפול רק בנקודות הקריטיות יגרום לכם לבזבוז זמן וכסף מכיוון שאותה תופעה של תהליך ההיחלשות תביא את האזורים האלו להיות במצב קריטי בעוד זמן מה שיחייב שוב טיפול והוצאה נוספת.

משפצי העיר – קבלן שיפוץ חזיתות

לאחר שקבלן שיפוץ חזיתות בדק תוך הקפדה רבה את מעקה הגג, רק אז יוכל להתחיל בהליך ביצוע וישום בשטח כגון :

סיתות כל חלקי הבטון והטיח עד להגעה לתשתית יציבה. לאחר מכן יש לאמוד את מצבם של ברזלי הזיון ולראות האם ובאיזה שלב הם נמצאים בתהליך של קורוזיה. ברזלי זיון אלו נועדו בכדי לייצר חיזוק למעקה כולו היחלשותם של ברזלים אלו די בהם בכדי לגרום להיחלשות המעקה כולו.

ברזלי זיון חלשים – קבלני שיקום בטונים

ברזלי זיון אשר נמצאים בתהליך של קורוזיה עמוקה עקב חוסר באטימות המעטפת החיצונית ובעקבות זה מים חודרים ונספגים בקירות המבנה במשך זמן רב ובטח כאשר הבניין נמצא בקרבת הים מה שמאיץ את תהליך ההיתפוררות של ברזלי הזיון.

ברזלי זיון חלשים חייבים להיות מוחלפים על ידי שיפוץ חזית בניין בברזלים באותו הקוטר בכדי לשמור על יציבות המעקה ולבטיחות הדיירים. לא תמיד כך המצב ולעיתים ישנו תהליך התחלתי של קורוזיה ובמצב שכזה שניתן עדיין לעשות שימוש בברזל אלו, ניתן וצריך להגן עליהם בחומרים מונעי חימצון שיעצרו את התהליך. הגנה תמנע נזקים של היתנפחות הבטון ולשרשרת הנזקים המדוברים.

שיקום מבנים – שיפוץ בניינים

שיפוץ בניינים לשימור זה בניין בעל ערך אדריכלי גבוה כאשר היא יכולה לעמוד בארבעת המאפיינים הללו וציפיותינו ומטרותינו, וניתן לכנותה כפרויקט מוצלח של תכנון וביצוע חזיתות או שיפוץ חזיתות. על חברת עיצוב ושיחזור החזיתות שאיתה אתה עומד להתחיל, יש לשקול ולראות את ארבעת תכונות העיצוב הללו. לא משנה לשם מה משמש הבניין שלך או באילו מידות ופרופורציות הוא נוצר, יש לצפות למאפיינים אלה מעיצוב ובנייה חזיתית. כעת, במאמר זה, נבחן את נושא שיפוץ חזית בניין חברת משפצי העיר .

ננסה לתת לכם הסבר קצר על כל אחת מהתכונות הללו. תוכלו גם לבקר בסעיף הפרויקטים שלנו וללמוד עוד על תיק העבודות שלנו והפרויקטים בחיזוק מבנים ישנים, ובשיפוץ מבנים לשימור.

1. היבטים אסתטיים – שיקום מבנים

כאשר אתה רוצה לבצע שיקום מבנים אתה ומעצב את חזיתך, עליך לא רק לשים לב להיבטים האסתטיים והמושכים של חזית הבניין. על מנת להשיג חזית אידיאלית, עליך לשקול תחילה נושאים כמו אורך חיים שימושי, חוזק החזית והחומרים המשמשים לכיסויו. שקול את הנוף בו השתמשת. עלינו לציין שאם חזית הבניין שלנו מעוצבת ומבוצעת בצורה מאוד יפה ומושכת, אך אין לה מספיק חיים וסיבולת, היא תיעלם בזמן הקרוב, ואותו יופי וקסם מקוריים שגרמו לנו לבחור בה ייעלמו.

שיפוץ חזיתות מבניינים רעועים וזאת בכדי לקבל תוצאה אידיאלית שיכולה לעמוד בציפיות הראשוניות שלנו, עליכם לשים לב לדברים כמו האקלים של האזור, התאימות של חומרים נבחרים לתנאי מזג האוויר, אופן היישום, שמירה נכונה על קריטריונים התכנון והיישום ודברים רבים אחרים תוכלו ליהנות מנוף עמיד ונהדר לאורך שנים רבות במידה ותיקחו קבלן מומחה בשיפוץ ושיקום בניינים.

2. ליצור הרמוניה – חברות שיקום מבנים

יצירת הרמוניה, הזכרנו כאן כאחד המאפיינים העיקריים של שחזור חזית, פירושה יצירת הרמוניה ומתאם בין חלקים שונים של החזית, כמו גם תיאום בין עיצוב פנים לעיצוב חזית. כאשר החזית שלך צפתה בהרמוניה הנכונה, היא בוודאי תביא יופי וקסם מיוחד לבניין שלך. לדוגמא, אם בחרתם בסגנון מודרני לחידוש חזית הבניין שלכם, עליכם להשתמש באותו סגנון של עיצוב חזית, כלומר בסגנון מודרני לעיצוב הפנים של הבניין שלכם. זה לא רק ייצור הרמוניה כללית בבניין שלכם אלא גם יעלה את הערך הכלכלי של הנכס שלכם. 

שיפוץ בניינים – הרמוניה

אך מלבד התבוננות בהרמוניה בין החללים הפנימיים והחיצוניים של הבניין, יש חשיבות רבה לשמירה על עיקרון זה ולשמירתו בעיצוב חלקים שונים של החזית. תלוי בסגנון שתבחרו לבניין שלכם, עליכם להקפיד על סגנון עיצוב ספציפי על פי כלליו ועקרונותיו, ובמידה ותלכו עליהם נכון, בסופו של דבר מובטח היופי והקסם שבחזית הבניין שלכם.

 לסיום, עלינו להזכיר כי הרמוניה של צבע וחומר בחזית היא אחד החלקים העיקריים שכדאי לשים לב אליהם, לא משנה כמה יקר ויפה העיצוב שלך אם החומרים לא נבחרים נכון וההרמוניה הנכונה בין מרקם, צבע ו אין סוג של חומרים, אז לא ניתן לראות את העיצוב והחידוש של חזיתך ולא רואים כלל השיפור שעשתה.

 3. חלק מהאופי והיוקרה של הבניין

כפי שהזכרנו בתחילת מאמר זה, אחת הסיבות שאנו משפצים את חזית הבניין יכולה להיות בנוסף שינוי השימוש בבניין בשל העובדה שהתקבל צו מבנים מסוכנים אשר מחייב את בעלי הנכס לתקן את הליקויים.

 העובדה שהחזית הקודמת לא יכולה לספק הגדרה ברורה של הבניין והשימוש החדש לדיירים. תכנון ושחזור חזיתות צריכים להיעשות בצורה שתוכל להציג את השימוש בבניין בפני הקהל בצורה נכונה ובמבט תל אביב, אך זו אחת מתפקידיו של עיקרון זה ולא מספיק להמשיך בתכנון שבחרת בכדי לשחזר את חזיתך. בטח שהייתה רוצה שיהיה לך יוקרה שמתאימה לבניין שלך ולאופי שלך.

4. תיאום עם מבנים אחרים

אחרון המטרה שאנו מבקשים משיקום חזית הבניין היא תיאום חזיתות עירוניות ובמידה קטנה יותר, תיאום והרמוניה של הבניין והחזית שלנו עם מבנים אחרים ושכנינו. אולי לא יהיה צורך לשים לב לנושא זה בהתחלה, אך עליך לזכור שכפי שהזכרנו במאמרים הקודמים של חברת משפצי העיר לא משנה כמה חזיתך מבודדת, אם אין בה סולידריות והרמוניה עם הבניינים הסמוכים לה אזי הבניין יבלוט ולא יתאים לנוף הכללי.

 כמובן שלכללים והתקנות של העיריות יש מבט חד בנושא זה, אך דמיין שכל החזיתות סביב הבניין שלך מעוצבות ומבוצעות בסגנון עיצוב חזית מודרני או עם חומר לבנים, אך הבניין עם עיצוב חזית קלאסי שנעשו בו שימוש באריחים שחורים ימלא את הפונקציה של המראה שרציתה לקבל.

שיפוץ בניינים – מבנים מסוכנים

 בוודאי שהחזית והבניין שלך נחשבים באזור מבודד ויהיו פחות מבוקשים, מה שיוריד את הערך הכלכלי של הנכס. מסיבה זו, התייחס ברצינות לשמירה על החוקים והתקנות של העיריות בעניין זה, כך שבסופו של דבר, אין סכנה לחזית הבניין שלך, ותוכל לתכנן ולשפץ את חזית הבניין שלך בבטחה.

שיקום מבנים – שיפוץ חזיתות

על פי החדשות האחרונות, אחת החזיתות הפופולריות הוא שימוש בשיש, והשימוש בחזית בבניני יוקרה זכתה לתשומת לב רבה.

לקבלת שירותי שיפוץ מבנים , צרו קשר עם משפצי העיר .

כיום נכנסו חומרים חדשים רבים לתחום אדריכלות הבניין, מה שהפחית את השימוש בטיח בציפוי חזיתות במידה מסוימת.

אך עם הזמן, בניינים רבים שנבנו עם חזיתות נפגעו ונשחקו בגלל גורמים שונים שמש וגשם, רוח, שינויי אקלים וכו '.

אך אין זה אומר שיישום טיח  בוטל לחלוטין, גם היום עדיין ניתן לראות בניינים עם טיח .

שיפוץ וחידוש חזית בניין מגורים סייעו רבות בחיסכון ובביצוע אופטימיזציה של העלות, ומסיבה זו הוא נחשב בעיני אנשים רבים כיום לכדאי.

ביטול צו מבנים מסוכנים – משפצי העיר

צו מבנה מסוכן הינו מצריך לעיתים בנייה מחדש של חזית הלבנים  אבן סיליקט שהיתה נהוגה לפני שנים רבות לציפוי של הבניין בשל השימוש הנפוץ בחומר זה בבניית חזית בניין מגורים בעבר וקיום טקסטורות שחוקות של חזיתות כאלו ניתן לראות בהרבה בניינים בארץ. כמו כן, שחזור חזיתות לבנים מורכב יותר מחזיתות טיח, מכיוון שמלבד החיים הארוכים של חזיתות לבנים, יש בו פרטים רבים

ביצוע על ידי המומחים של משפצי העיר

כללי הבסיס שלנו

תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיקום מבנים
שיפוץ חזית בניין

שיקום מבנים תל אביב
שיפוץ חזיתות בחיפה

עובדים מבצעים צביעה ב שיפוץ חזיתות
שיקום בצבע גמיש נגד סדקים ועמידות בפני תנאי מזג האוויר – ביצוע בעזרת סנפלינג

צוות מומחים בעל נסיון וידע רב בשיפוץ בניין

הצוות שלנו מתמחה בשיפוץ בניין, נותן לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ושומר עליכם מתקלות לא צפויות.

אנו שמים דגש על ביצוע העבודה מקצועית ובמהירות האפשרית בכדי למזער את אי הנעימות בעת השיפוץ.

אנו מספקים לכם את כל הביטחונות הנדרשים בכדי שתיהיו רגועים ואפילו מוסיפים ביטוח מבנים חינם לכל פרויקט אותו אנו מבצעים!

שיקום מבנים - ביצוע עבודות איטום
שיקום מבנים – ביצוע עבודות איטום

תחומי ההתמחות שלנו – שיקום מבנים

שיקום נזקים והסרת צו מבנה מסוכן מהעירייה:

 • עיבוי עמודי בטון
 • חיזוק ותיקון מרפסות
 • קילוף וטיפול בחלקי טיח ובטון רופפים
 • טיפול בסדקים בקירות המבנה
 • החלפת והדבקת אריחי חיפוי שייש בחזיתות הבניין
 • איטום קירות מפני חדירת מים
 • ביצוע ניקוי וטיפול יסודי בברזל חלוד בעמודים ובקורות הבניין
 • ביצוע גימור שליכט, טיח , שפריץ וצבע בחומרים עמידים בתנאי מזג האוויר
 • שיקום נזקים בעקבות הצפות
 • שיקום גדרות
 • חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה
 • עיגון מכני של אבני חיפוי
 • ביצוע עבודות פיתוח לבנייני מגורים
 • השבחת מבנים
 • עבודות בנייה
 • תיכנון ובצוע גינות נוי

אנו עובדים רק עם חומרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.