שיפוץ מטבח | שיפוץ מטבח כולל בתל אביב

שיפוץ מטבח – שיפוץ כולל

במשך מעל ל30 שנה אנו משכללים את מלאכת העיצוב והשיפוץ שלנו במיוחד ביצוע שיפוץ מטבח.אף קבלן אחר בתל אביב לא מתקרב לרמת המומחיות שלנו,ורמת פתרון בעיות, איכות ושירות.

אחריות עבודה לחמש שנים בשיפוץ מטבח

אנו מביאים את החומרים האיכותיים ביותר, אנו מספקים ערך ללא תחרות ואנו מציעים אחריות לחמש שנים על כל העבודה. בכל מה שאנחנו עושים אנו שואפים לספק את לקוחותינו.

אביזרי מטבח

אנו עובדים עם המותגים המובילים לשיפוץ הבית של ארונות מטבח, משטחי שולחן, אביזרי מטבח… חברות מובילות בולטפ, מדיצ'י , גרוהה…

שיפוץ מטבחים
שיפוץ מטבחים
שיפוץ מטבחים
שיפוץ מטבח
שיפוץ מטבחים בתל אביב

ניהול פרוייקט שיפוץ מטבח

אנו מוציאים את הלחץ משיפוץ המטבח. מתוכנית לתוצר הסופי, מנהל פרויקטים ייעודי מוסמך משרד העבודה והבטיחות שינחה אותך בכל שלב. לקוחותינו אשר זמנם הוא בעל ערך ודורשים מומחיות, איכות, סטנדרטים גבוהים יותר ותשומת לב לפרטים.

חלק מהשירותים שלנו :

 • הסרת מטבח
 • החלפת צנרת
 • ביצוע טיח מיישר
 • צביעה
 • נקודות חשמל
 • עבודות גבס

שיפוץ מטבח – עיצובים

אנו מומחי עיצוב / יועצי שיפוצים בהתאמה אישית עם מעל ל30 שנות ניסיון וצוות מוערך מאוד של מעצבי פנים.
אנו יודעים ושלטנו על האתגרים בשיפוץ בעיר תל אביב: כל עשה ואל תעשה, תהליך האישור המורכב וההכרחי.

חידוש מראה המטבח

אף פרויקט אינו גדול מדי עבור קבלן שיפוצים בתל אביב כדי בצע שיפוץ איכותי ובטיפול מדויק. יש לנו פורטפוליו מגוון מאוד של שיפוץ מטבח, אמבטיה ודירות מלאות באזור המרכז, תל אביב, רמת השרון והרצליה.

שיפוץ מטבח בראשון

בין אם אתה משפץ מטבח בראשון או אמבטיה או דירה שלמה, משפצי העיר חברת השיפוצים שלך עם פתרון כולל, מעיצוב להתקנה.

שיפוץ למטבח

בתוך מסגרות זמן ללא תחרות, אנו מספקים רמה גבוהה יותר של שיפוץ למטבח עבור הלקוחות המסחריים שלנו.

משפצי העיר עיצבו לנו מחדש את המטבח, וקיבלנו השראה לעצב מחדש גם את חדר האמבטיה שלנו!

קראו עוד על קבלן השיפוצים משפצי העיר


גרת עם המטבח או האמבטיה שלך פחות ממושלמים מספיק זמן? מוכנים לקחת את זה צעד קדימה? נתחיל לדבר על הרעיונות שלך לעיצוב פרוייקט מטבח או אמבטיה חדש. גלה כיצד אנו יכולים לעזור לך. זה הזמן!

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שפצו את המטבח, חדשו את לב הבית

קבלן שיפוץ מטבח מיומן יכול לבצע חידוש למטבח, והפיכתו למטבח מודרני ועדכני יעלה את ערך הבית ויעילותו.
עם זאת, תהליך השיפוץ והשינוי של עיצוב המטבח נראה במבט ראשון מאתגר.


בסוף כל שנה, כחלק מטקס, משפחות ישראליות משנות את מה שנקרא הבית החדש ואת עיצובו.
כיום, עם שינוי חומרי הבנייה והגדלת מגוון העיצובים והצבעים, שיפוץ הבית ושיפוץ חללו הפכו נפוצים.
בשיפוץ זה יוגברו היעילות והביצועים של הבית בעלות סבירה.
בנוסף, תחושת המגורים בבית מודרני ונדיב תהיה מתנה למשפחתכם.

שיפוץ מטבח ישן

מכיוון שהמטבח הוא לבו של בית ישראלי ,יהיה זה מוצדק מאוד לשפץ את המטבח הישן ולהפוך אותו למטבח מודרני ויעיל.
יש לקחת בחשבון כמה דברים כשמשפצים את המטבח. חלקם נבחן במאמר זה.

היכן להתחיל בשיפוץ המטבח

חידוש מטבח ישן כרוך בכמה דברים.
בדיקת מתקני חיווט, אינסטלציה ומטבח תהיה צעד חשוב מאוד.
בנוסף, כדאי לשים לב לאוורור הסביבה.
אחרי זה, אתה יכול לחשוב על הקישוט במטבח.
אולי תוכלו לשנות לחלוטין את חלל המטבח רק על ידי שינוי כיסוי הקיר ושימוש ממברנה קלאסיים  בארונות או מודרניים בכדי לבצע חידוש מטבח נכון ללא טעויות .

לשפץ את המטבח

שנה את המטבח שלך בפשטות, ללא עלות, על ידי שינוי הצבע והדפוס של ארונות המטבח, הקירות, הכיסאות ואפילו הרצפה. צבע קירות וריהוט מטבח עם צבע מבריק או שקוף; באופן זה יהיה קל יותר לנקותם מאשר צבע מט. לפני שצובעים את הארונות, ראשית חול, מרק וחלף אותם בכדי לעזור לצבע להחזיק מעמד ולמנוע את חוסר האחידות. צביעת ארונות גוזלת מעט זמן, מכיוון שצריך להסיר את הדלתות, המגירות והמתכות ולצבוע אותן לחלוטין, אך התוצאה תהיה מראה רענן וחדש בעלות הנמוכה ביותר.

חידוש מטבח קבלן

מחיה את המטבח שלך על ידי החלפת חלק מהדלתות או כולן, אך אל תשכח את העקרונות הכלליים של שינוי עיצוב המטבח שלך. קבלן שיפוץ מטבחים מוכשר יחבר אותכם לנגר אומן להכנת דלתות מעוצבות לארון המטבח החדש שלכם.

חידוש מטבח נתחיל בדלתות. אם דלת הכניסה לארון שקועה, הסר את המסגרת המרכזית של דלת הארון והחלף אותה בזכוכית חלבית גלי, בזכוכית מעוצבת או חלבית שקופה או זכוכית צבעונית.
אם דלת הארון והמסגרת שלכם שטוחים והמסגרת בצורת תמונה, הוציאו את הדלתות מצורתם המודרנית והעניקו לה עיצוב קלאסי על ידי צביעת הדלתות והשימוש בדפנות המסגרות. תוכלו לכסות את הדלתות בצבע שטוח או להתייעץ עם קבלן חידוש מטבחים . בכל מקרה ניתן לשנות ולעצב ולהשתמש בתוויות נייר מעוצבות ולשנות את המראה שלהן: ראו את אלבום העיצובים לארונות מטבח.

הוסף רעננות לשיפוץ המטבח שלך

ריצוף למינציה – הנקרא בטעות פרקט שיש בו חומר MDF ומונחת עליו שכבת מלמין – יהווה אפשרות חסכונית לרצפת המטבח ולמשטח. תוכלו לכסות מראש וליישר את המשטח בריצוף למינציה לאחר שהוצאתם את הרהיטים מהמטבח שלכם. אם בחרתם לשפץ לבד ולא עם קבלן חידוש מטבחים  אז שימו לב למשטח המטבח שלכם עשוי מעץ או פרקט – העץ הטבעי של העץ – צבעו אותם בצבעים איכותיים ועמידים בכדי להעניק למטבח שלכם מראה חדש.

ריצוף וניל

ריצוף ויניל, או פלסטיק עמיד וגמיש, שקיים בצורת אריחים מעוצבים, יהווה דרך פשוטה וזולה מאוד לרענון רצפת המטבח, המוצעת בצבעים שונים. רצפות אלו ניתנות לכיפוף ויתאימו למגוון עיצובים וצבעים.

דרך לשפץ את המטבח בעלות הנמוכה ביותר

תכנן דלתות וחלונות ארונות לפי טעמך
חלונות ארונות לקשט יכולים להיות פשוטים מאוד. בחר מטלית רחיץ וידית פשוטה. חומר הידית צריך להיות כזה שישמור על הבד חלק, נקי ונקי לאחר מגע עם חום ולחות . שיפוץ מטבח על ידי הוספת וילונות המעוצבים בצורת רצועה מהחריץ העליון ותלויים על מוט הוילון או מוט הידית ולעתים נדירות נוגעים במשטח החלון או הארון הם גם אפשרות נוחה וחסכונית. אם לא חשוב שיש למטבח שלכם חלל פרטי, וילונות וחצי מטבח יכולים להיות דרך להביא צבע, דוגמה ורעננות למטבח. השתמש במפיות או מפיות בד במקום בד.

שיפוץ מטבחים על ידי הוספת סלים מפלסטיק

סלים, פחיות מתכת ופלסטיק הם אפשרויות זולות לאיסוף חומרים שונים ותוכלו לשים את כולם על מדף אחד. אם המדפים שלכם פתוחים, בחרו סוג של צלחת שתעניק למטבח שלכם מראה מסודר והרמ

השאירו את שיפוץ המטבח למקצוענים

קבלן שיפוץ מטבח יאפשר לכם לשנות את קישוט המטבח לפי טעמכם. למשל, על ידי כיסוי מטבח פתוח, כיסוי אריחי מטבח ישנים, חידוש המטבח ישן ללא ארונות, ועיצוב ארון מטבח עבורו,

ידי צוות מקצועי בעל ידע כמו קבלן שיפוץ מטבח . ניתן ליצור איתנו קשר להתייעצות עם מומחים ומידע אודות עלות שיפוץ המטבח.

המטבח הוא לבו של כל בית ומהווה את עמוד התווך של עיצוב הפנים בכל הבתים. אדריכלות עדכנית וקישוט מטבחים הם אחד הנושאים החשובים שגורמים לאנשים לשפץ את מבנה המטבח ואת הציוד שלו אחת לכמה שנים.

במאמר זה דנו בפירוט כיצד להחליף את ארונות המטבח ממתכת, לכסות את האריחים הישנים, לשפץ את המטבח הישן ללא ארונות, את ההבדל בין משטח המטבח לקבלת הפנים, כמו גם עלות חידוש המטבח הו נושא חשוב ביותר.

שיפוץ מטבח ישן בזול

 • שירותי שיפוץ מטבחים על ידי קבלן שיפוץ מטבח מומחה
 • 4 רעיונות מעשיים בשינוי קישוט המטבח
  • שיפוץ מטבח ישן ללא ארונות
  • שיפוץ מטבח ישן בזול
  • החלפה בארונות מתכת
  • מכסים אריחי מטבח ישנים
  • ההבדל בין רמת המטבח לאוכל
  • חידוש המטבח ללא דלפק
 • עלות חידוש המטבח 

רעיונות פרקטיים בשיפוץ מטבחים

בחלק זה הבאנו 3 רעיונות מעשיים לחידוש המטבח. תוכל להחיל שינויים אלה אם אתה מעוניין גם לשפץ את המטבח שלך. חידוש מטבח ישן ללא ארונות, החלפת ארונות מתכת וכיסוי אריחי מטבח ישנים הם חלק מהדברים בהם ניתן להשתמש בשיפוץ המטבח ויכולים להיות יעילים מאוד בשינוי קישוט המטבח שלכם.

שיפוץ מטבח ישן ללא ארונות

בעבר, מטבחים נבנו כמו שאר החדרים בבית ולא התקינו שום דבר שנקרא ארונות. ישנן מספר דרכים לשפץ מטבחים ישנים ללא ארונות. אינך צריך לחפור אריחים ישנים לרצפת המטבח ואתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי הדבקת אריחים חדשים באמצעות דבק אריחים מיוחד. אותה שיטה מומלצת עבור אריחי קיר למטבח.

על קירות המטבח הישן ללא ארונות תוכלו להתקין ארונות שבחרתם לפי טעמכם. התקנת נברשת מטבח לתאורה תתן מראה יפה למטבח שלכם. אם למטבח הישן שלך יש חלון, עזור למודרניזציה של המטבח על ידי התקנת וילונות. אל תשכח להחליף מכשירים ישנים במכשירים חדשים ומודרניים כמו תנורי מיקרוגל, מטחנות בשר, מסחטות מיץ, מקררים, סמוברים ושולחנות אוכל.

מטבחים ישנים

כמו שאמרנו, שיפוץ מטבחים ישנים היה מבנה זהה לחלוטין לשאר החדרים בבית והייתה להם כניסה. לשיפוץ מטבחים ישנים תוכלו להסיר את הדלת ולהפוך את קיר הכניסה למטבח לדלפק או לפתוח. פתיחת אחד הקירות גורמת למטבח להראות גדול יותר וגם את היופי של המטבח ניתן לראות מכל רחבי הבית.

חידוש המטבח ללא דלפק

שיפוץ מטבח ללא דלפק הוא אחת ההצעות שמציע צוות השיפוצים שלנו ללקוחות. מטבחים שאינם פתוחים ואין בהם דלפק, אנו ממליצים לשנות את קישוט המטבח ללא דלפק, לעצב דלפק למטבח.

שיפוץ מטבחים ללא דלפק הוא אחד הפופולאריים בקרב לקוחותינו. מטבחים ישנים הם לרוב ללא דלפקים, ושיפוץ מטבחים ללא דלפקים מאפשר ללקוחות לעצב דלפקים פתוחים ויפים למטבח.

החלפה ארונות מטבח בארונות מתכת

בבתים ישנים נעשה שימוש נרחב בארונות מתכת. אתה לא צריך לשפץ את המטבח או לשנות את כל הארונות כדי להפוך את קישוט המטבח למודרני, אתה יכול להחליף את ארון המתכת ולהחליף אותו ב- MDF. זה חוסך בעלות של החלפת ארונות לחלוטין.

ישנם שלושה צעדים שתוכלו לנקוט כדי להחליף את ארון המתכת. השלב הראשון הוא הכנת הארונות להחלפה והתקנה בחדש. בשלב השני, עליך להסיר את צירי דלת המתכת ולהניח את הצירים על סליל ה- MDF. לבסוף, סגרו את הדלת החדשה בעזרת ברגים לצירים המחוברים לגוף המתכת של הארון. לאחר מכן התקן את הידית החדשה וכסה גם את הארונות ואת כתר החזית ב- MDF. זה ייתן מראה יפה למטבח שלך.

שיפוץ מטבח

אחד הרעיונות שניתן לתת לשינוי קישוט מטבחים ישנים הוא כיסוי אריחי המטבח הישנים היוצרים מראה חדש לאיכות הסביבה.

אריחים הם אחד החומרים המגוונים ביותר המשמשים בבניינים. אריחים מגיעים במגוון עיצובים וצבעים. עם הזמן אריחי המטבח איבדו את הקסם או נפגעו והתיישנו. תוכלו לבצע שינויים חדשים באריחי מטבח מסורתיים ישנים מבלי לחפור אריחים ישנים.

אחת הדרכים לכסות אריחי מטבח ישנים היא שימוש בחיפויי קיר דביקים למטבח ואריחי מתכת. זה דורש הקפדה שהאריחים הישנים יהיו שלמים והקיר חזק. כדאי גם לבדוק כי לאריחים החדשים יש יכולת להיצמד לקיר. דבק אריחי בצק משמש להדבקת האריחים.

סיגנון בשיפוץ מטבחים מיוחדים

שיפוץ מטבח כאשר  הקירות ישנים משטחים. בעלות וזמן נמוכים וללא צורך בבנייה תוכלו לחבר אריחים חדשים בקלות לקיר המטבח. דרך נוספת לכסות אריחים ישנים היא לצבוע את משטח האריחים בצבע אריחים מיוחד.

השתמשו בצבעי אפוקסי ואקריליק עמידים בלחות לציור ואפשרו לייבוש יום שלם. הדרך האחרונה לכסות אריחים ישנים היא להשתמש במדבקות בעיצובים וצבעים שונים. באופן זה תוכלו לשנות בקלות את הקישוט של מטבח רז על ידי כיסוי אריחי המטבח הישנים.

ההבדל בין שיפוץ מטבח יקר לבינוני

ההבדל בין רמת המטבח לקבלת הפנים מעניק אפקט מיוחד ויפה לשחזור המטבח ולעיצוב הפנים של הבניין. ההבדל ברמה הוא אלמנט אדריכלי יעיל המסייע בהעזה והפרדה בין חלל המטבח לקבלת הפנים.

בדרך כלל שיפוץ המטבח עשוי מעט גבוה יותר מרמת הקבלה. בעבר נבנו בתים גדולים בצורת דופלקסים והבדלי מפלסים, אך כיום, מעצבים משתמשים בסגנון מבני זה גם לבתים קטנים והופכים את סביבת הבית למסוגננת ויפה. בהבדל בין רמת המטבח לסלון, כדאי לקחת בחשבון את גובה התקרה, את התוכנית הפנימית של הבניין ואת עלות השינוי.

קבלני שיפוץ מטבחים – כיצד מחשבים את עלות שינוי המטבח

?

לכל אלה שרוצים לשפץ מטבח מסורתי ישן בביתם, איזון עלות השיפוץ עם סכום הכסף שיש להם הוא אחד החששות החשובים ביותר. עם תקציב קטן, תוכלו לשים את היד רק על שטח המטבח. מכיוון שתיקונים גדולים כמו אינסטלציה הם יקרים.

קבלן שיפוץ מטבח יעזור לכם והוא יכול אפילו לבחור את צבע הקירות והתאורה. אם יש לך תקציב קטן, כדי לחסוך כסף, במקום להחליף את הארונות לגמרי, אתה יכול פשוט להחליף את הדלתות. השימוש בחומרים במחיר סביר מונע עליית עלויות. החלפת ברזים ישנים ושחוקים בברזים חדשים, כיורים ווילונות אינה יקרה במיוחד, אך יש לה השפעות חיוביות רבות על חידוש המטבח.

עלות שיפוץ מטבח כמו עלות האחרים, היא לרוב מינימלית. לא תחויב בגין התייעצות וביקור באתר לפני השיפוץ.

טיפים מעשיים בשיפוץ המטבח

כדי לחדש את המטבח עליכם לעקוב אחר סדרת נקודות חשובות.

1- הקצאת משאבים כספיים: עליכם לחשב את התקציב המיועד לרכישת ציוד וחומרים והחלפת כלי מטבח, יחד עם שכר העובדים.

2_ הקלטת סדרי עדיפויות לשיפוץ מטבח, העדיפות שלך בשיפוץ המטבח עשויה להיות החלפת ארונות או החלפת אריחים, וילונות, עליכם לקבוע מהו השינוי והעדיפות הראשונה שלכם לשיקום.

3- הגדרת יעדים: עליכם להכין רשימה בה תרשמו תחילה את הדברים שאתם רוצים לעשות ולתת אותם לקבלן.

4: כדי לקנות מכשירים חדשים כגון ארונות גז או למטבח תמונות לבקר בחנויות ואחרי מחקר כדי לבחור אפשרויות טובות יותר.

5_ הכנת תכנית מטבח: תכנן את תוכנית המטבח האידיאלית שלך או ציין את מיקום הצנרת, החלונות, הארונות ו ..

מספר 6 בעיצוה המטבח הפןפןלרי

6- בחירת העיצוב הטוב ביותר: לדוגמא, עיצוב כמו אי מתאים למטבח גדול ועיצוב חצי אי מתאים למטבחים קטנים ללא שטח פתוח. השתמש בתכנית שיפוץ המטבח שציירת כדי לבחור את העיצוב הטוב ביותר.

7- סיום צבע הקירות והציוד: הציוד כולל סגנון ארונות, כיורים, פריטי נוי, חומר דלפק, חומר וצבע אריחים וכו '.

8- סקור את המטבח שוב: הסתכל שוב בארונות ובציוד. ודא שהם באמת צריכים להיות מוחלפים או שעדיין ניתן להשתמש בהם עם תיקונים ושינויי צבע. העלויות נשמרות בסקירה סופית.

9_ פנייה למומחים: מציאת מישהו שיעשה את עבודות השיפוץ הטובות ביותר במטבח היא הנקודה האחרונה שיש לקחת בחשבון. בחר מומחה וקבלן שיש לו רקורד טוב ומבצע את השחזור הטוב ביותר במחיר סביר.

שיטות לחידוש המטבח

שדרג אותו בשינויים קלים בחלל המטבח. חידוש המטבח לוקח זמן וכסף, לרוב עדיף לקחת קבלן שיפוץ מטבחים. הזמן אשר דרוש לשינוי המטבח הוא בדרך כלל לוקח מספר חודשים ועשוי לעלות הרבה. אם אין לכם תמיכה כספית רבה בשיפוץ מטבחים, שנו את מראה המטבח שלכם ושיפצו אותו בכמה שיטות שונות מבלי לבזבז הרבה כסף. החלפת ארונות ועד החלפת מנורות ושימוש בכמה טריקים כדי לייפות את מראה חלל המטבח בו תוכלו להשתמש.

קבלני שיפוץ מטבחים – חידוש ארונות

בעלי בתים רבים יודעים שכאשר משנים את עיצוב המטבח שלהם, אחת הדרכים הקלות לייפות ולשפץ את המטבח שלכם היא שדרוג והחלפת הארונות שלכם. מערך השינויים כולל החלפת הדלתות, המגירות והכלים וכיסוי כל החלקים החיצוניים של הארונות בכיסוי חדש לחלוטין. אם אתם מרוצים מהעיצוב ומהיעילות של המטבח שלכם, אך המראה שלו לא מושך את העין ואין בו שום יופי, עדיף להחליף את הארונות. "החלפת ארונות טובה לאנשים שיש להם מטבחים משנות השישים שיש בהם ארונות עץ", אומרת אנה ליאן, מעצבת פנים. "הם יכולים להסיר את הדלתות המקוריות ולהתקין דלתות חדשות."

העלות, שמתחילה בדרך כלל בסביבות 6,000 $, תלויה בגודל המטבח ובחומרים המשמשים. עם מגוון אפשרויות זמינות – כגון עץ, עץ צבוע, דלתות וציפוי למינציה בלחץ כגון תרמופילים – תוכלו לשנות בקלות את מראה המטבח.

חיסכן בעלויות

ושיפוץ מלא של המטבח עשויים לארוך מספר חודשים, ואילו שינוי מראה הארון לוקח בדרך כלל שלושה עד חמישה ימים. לדברי לון, ארונות צביעה משתלמים יותר מאשר לשנות אותם.

בנוסף, תמיד תוכלו להשתמש בשינוי הקישוט, שנעשה באופן אישי והוא האפשרות המשתלמת ביותר, אך הוא יעיל מאוד וגוזל זמן.

"ציור ארונות הוא נהדר, אבל אתה צריך להשקיע זמן רב בהכנתו", אומר ריצ'מונד. עליכם להכין ולצבוע אותם ביסודיות, אחרת הם יתקלפו או יתקלפו ולא תוכלו לחתוך את הפינות.

אריחי לחידוש המטבח

החלפת אריחי מטבח היא דרך קלה להחליף את המטבח. הקפידו לבחור חומר ארון המשלים את הארון שלכם והימנעו מערבוב סגנונות וקורסים. לדוגמא, אם יש לכם ארונות משנות ה -70, לא תוכלו להגדיר אותם באריחים ובחומרים אופנתיים כמו אריחי רכבת תחתית. אם יש לך כישרון לקישוט, קשט את החלק האחורי של ארון המטבח שלך. או במחיר זעום תוכלו לצבוע אותו בצבע עז מאוד (צבע מבריק) הניתן להסרה בקלות לאחר הבישול.

חיפוי מתכת הוא גם אפשרות חסכונית ועמידה, ולא קשה להכין ולייצר. גלוצל ממליץ גם להשתמש בטפטים קטנים כאריח למטבח ולגב הארונות, שכן הם הופכים לאוסף של מרקמים, צבעים ודוגמאות מהנים.

שיפוץ מטבחים ללא דלפק (דלפק מטבח)

לדלפק, גשו לחנות אבן ליד ביתכם ובחרו את הגרניט הזול ביותר. למינציה מפלסטיק ונייר היא אפשרות חסכונית יותר מאבן טבעית. דפוסים כגון מוטיבים יווניים או בדים הדומים לקרשי עץ המשמשים לבניית מחסן או בדים בעיצוב דשא הם בחירה מצוינת.

אם חסר לכם שטח קטן ואינכם מעוניינים להוסיף ארונות, תוכלו לשקול דלפק אי או להניח שולחן דלפק שניתן להזיז במרכז המטבח שלכם.

או אם יש לכם מטבח מודרני יותר, עדיף שתחפשו קבלן שיפוץ מטבחים מנוסה וכך תוכלו להשיג שולחן אוכל מפלדה מספקי ציוד למסעדות. רק וודאו שהמרחק בין השיש לארונות ומסביב הוא לפחות 90 ס"מ כדי שיהיה לכם גישה קלה יותר.

שינוי מטבח

L

אם בארונות שלך אין פנים בצורת L, הסר את דלתות הארון כדי ליצור מדף פתוח והציג את הכלים היפים והאלגנטיים שלך.

או אם יש לכם קיר ריק, הכינו מערכת מדפים אחרת עם מדפים נידחים. אם אתם מתכננים לשים את הכלים ואת כלי המטבח שלכם בתוך המדפים, דאגו להתקין את החבילות מתחת למדפים.

שיפוץ מטבח נושא התְאוּרָה חשוב

תאורה יכולה לשנות באופן דרמטי את המראה והתחושה של כל חדר. בטל תאורת פלואורסצנט אינטנסיבית והחלף נורות ליבון (ליבון) בנורות רגילות. בעת הכנת אוכל, הפוך את הבישול בסביבה זו לקלה יותר על ידי התקנת מנורת הלוגן מתחת לארון או מנורת קלטת אור. החלק העליון של כיור המטבח הוא מקום טוב להתקנת פריטי נוי נפוצים כמו תליון אור פיסולי.

ידית מגירה וידית לריענון המטבח

אם אתם מחליפים ארונות, עומדות בפניכם אפשרויות רבות לבחירת המגירה והידית. תוכל למצוא אותם בקמעונאים מקוונים או בחנויות מקומיות.

אם אתה מצייר את הארונות שלך או לא מחליט לצבוע אותם, החלפת הידיות והידיות החדשות יכולה לעשות הבדל עצום במראה המטבח שלך. זהו פיתרון פשוט שעובד טוב במיוחד עבור בעלי בתים.

מכשירי חשמל ביתיים עיצוב מטבחים

מכשירי חשמל ישנים או מפוצצים עם ארונות חדשים ועדכניים גורמים למטבח שלכם להראות לא מושלם. הכסף שהוצא קטן מאוד בהשוואה להוצאות אחרות. תוכלו לשדרג בקלות את הברז בפחות מחליף, וכיור ביתי חדש יכול לעלות לכם פחות מ -400 דולר.

שיפוץ מטבח

הסיבות שמאלצות אותנו לשפץ את המטבח נובעות בדרך כלל מהבעיות שיש לנו במטבח ובארונות הנוכחיים. שאלות כאלה, מה התוכנית? או מדוע הבעלים הקודם לא עשה זאת?
זה מראה את הכעס של עקרת הבית כלפי הסביבה בשליטתה, ובמצב כזה תצטרך לשנות את המטבח. אך לפני שמתחילים לשפץ את המטבח, כדאי לשים לב לכמה נקודות.כדי שהבעלים הבא של הדירה יהיה מרוצה מהמורשת שנשארה לכם ולא יעליב את טעמכם.

אסתטיקה בשיפוץ מטבחים

כמה חדרים בבית חשובים לא פחות מהמטבח. אם אתה מחשיב את הבית כמכונה, המטבח הוא החלק של המכונה שמשרת את החלקים העיקריים האחרים, והיעדרו משבית את המכונה. כאשר משפצים מטבח, כדאי לשקול תחילה תוכנית המתמקדת באזורים העיקריים של המטבח. מקומות כמו דלפקים, מקרר, גז, כיור, מכונת כביסה ומדיח כלים וכו '.

אסתטיקה למטבח

יש לקחת זאת בחשבון בתהליך של שיפוץ חלקי, כמו שחזור של חלק כמו המטבח. אתה לא צריך להתרחק יותר מדי מאזורים אחרים בבית כדי שניתן יהיה לראות הבדל גדול ולא מתואם.

רצוי לא לגעת!

החלפה קלה ולא ממקומה של כלי מטבח היא תכונת שיפוץ אידיאלית. שיפוץ מטבח ממוזג הוא כאשר אין צורך להזיז דבר. בעולם האמיתי, לעומת זאת, שיפוצים במטבח דורשים לעתים קרובות חלקי פאזל נעים.

 חידוש מטבח ישן הרבה כסף

תצטרך להשקיע יותר כסף וזמן בהעברת כלי מטבח. כגון ברדסים ושקעים, כיורים, מדיחי כלים ומכשירים עם חיווט וצנרת. כבלי חשמל יכולים גם להוות בעיה, אם כי יהיה להם קל יותר ופחות יקר להפנייתם ​​מאשר צנרת מים וגז. אז אם הפגמים בעיצוב המטבח שלכם אינם בסיסיים במיוחד, צמצמו את העלויות שעליכם לשאת על ידי שמירת הרהיטים במצבם הנוכחי.

חידוש מטבח לוותר על ארונות שאינם בשימוש!

בחירת ארונות היא החלק הקריטי ביותר בשיפוץ המטבח. בתהליך, מעצב המטבח או יצרנית הארונות עשויים לטעון כי אתה זקוק לארונות X מטר למטבח, כאשר למעשה אינך צריך. ארונות שנמצאים מעל פני העין, כמו החלק העליון של המקרר, המקפיא והכיריים, כמעט חסרי ערך. ארונות אלה משמשים לאחסון גלידה בלבד, המשמשים כל שנתיים וחשובים ביותר על ידי קבלן שיפוץ מטבחים.

השתמש בגודל הארון

ארונות מטבח הממוקמים בגובה העיניים ומעל לדלפק יכולים לשמש כמחסן. ארונות מטבח הם בעלי ערך רב לאחסון. אך כאשר מעריכים את מה שמבטיח לך מעצב המטבחים, התמקדי בארונות החשובים באמת.

שיפוץ מטבח הוספת אי

אי המטבח הוא בראש סדר העדיפויות של אנשים רבים בתהליך חידוש המטבח. האיים בדרך כלל אינם מוסיפים שום ערך למחיר הנכס שלך בעת מכירת הבית ואין להם שום השפעה על משיכת לקוחות. אז שאלו את עצמכם אם אתם באמת צריכים אי למטבח או סתם רוצים ללכת לפי סגנון?

אי מטבח חידוש מטבחים

במשך מאות שנים אבותינו בישלו ללא אי במטבח שלהם ולא נתקלו בבעיות. האי מיועד למטבחים גדולים והשימוש בו במטבח בינוני אינו אלא צמצום שטח העבודה שלכם.

אל תהיה קמצן עם שיפוץ המטבח

משטחי מטבח הם האלמנט הוויזואלי הגדול ביותר בעיצוב מטבחים. אתה מנצל את החלק הזה בצורה הטובה ביותר והוא מתרגל מדי יום. כך שחיסכון כסף בקניית דלפק מטבח הוא טעות גדולה. כדי שיהיה לכם מטבח יפה, אתם צריכים דלפק שיש אחריות והוא עשוי מחומרים כמו גרניט .

מטרת שיפוץ המטבח

מטרת שיפוץ המטבח היא לייעל את החלל הפנימי, להפוך את החלל והחתכים לפונקציונליים יותר, למקסם את האפשרות להשתמש בחלל הקיים ולבסוף להפוך אותו לנעים יותר.

קבלן חידוש מטבחים

כולנו מכירים פחות או יותר את שיפוץ הבית. פעילות זו כוללת חלק ספציפי או מספר חלקים או את כל הבית וכוללת שינויים קטנים או גדולים בהתאם לצרכים של בעל הבית ודייר הבניין. בשיפוץ, בניגוד לשיפוץ, המטרה של קבלן שיפוץ מטבחים היא לאו דווקא תיקון והמטרה יכולה להיות לשנות לפי הטעם, לייעל את החלל, לשנות את הנושא ו …. המטבח הוא אחד החללים שצריכים טיפול רב יותר ולימוד לצורך שחזור. 

קטע זה הוא אחד החללים העמוסים והמשומשים ביותר בבית, הידוע גם כלב הפועם של הבית ומקום ההתכנסות של בני הבית. בדרך כלל, מטרת שיפוץ המטבח, בנוסף לשינוי מתווה הפנים והנושא, אופטימיזציה של החלל הפנימי, הפיכת החלל והקטעים לפונקציונליים יותר, מקסימום האפשרות להשתמש בחלל הקיים ולבסוף להפוך אותו לנעים יותר. 

בבניין

 זה נדבר על יסודות שיפוץ המטבחים.

חידוש מטבחים עם נפח קטן

בהתחשב בכך שלרוב המטבחים כיום יש נפח קטן יותר ממטבחים של בתים ישנים, עדיף שפעולות השיפוץ שלכם יהיו כאלה שהחלל הרצוי יהיה גדול יותר בכדי שיהיה לכם שטח האחסון הגדול ביותר עם הכמות הפחותה ביותר לספק לך ובסופו של דבר לספק לך סביבה אינטימית, פונקציונלית וחמה.

בשלב הראשון, הכינו רשימה של דברים שאתם רוצים לעשות בשיפוץ שלכם, אלה יכולים להיות תאורה, ריצוף, צביעה, החלפת מכשירי מטבח או ארונות, החלפת אריחי קיר או רצפה, התקנת 

תקרות כוזבות

 , החלפת פריסות וכו '. .. להיות. רשימה זו יכולה להיות מאוד מפורטת או כללית מאוד. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, התמקד והשקיע מספיק זמן בהכנת רשימה זו ואל תחמיץ דבר.

אם אתם מתכננים לשפץ את המטבח שלכם, עדיף לקחת בחשבון את הנקודות הבאות.

שיפוץ מטבח – חידוש רצפה

אם יש לך גם רצפת מטבח ברשימת שיפוץ המטבח שלך, אפשרויות צבעוניות בהירות הן אפשרות טובה. רצפת המטבח שלך יכולה להיות אריחים או ריצוף עמיד למים. שימו לב שבחירת אריחים בעיצוב פשוט ומבודד ובמידות גדולות יותר תגרום לחלל להיראות גדול יותר. צבע הריצוף והאריחים שלך צריך להיות ניטרלי או שיהיה להם נושא צבעים מגניב, בחירה בצבע הלא נכון יכולה לגרום לחלל להיראות קטן יותר, כהה יותר ובעל מראה מלוכלך. בחר גם מין בעל חוזק גבוה וקל לכיבוס. אחת 

מרצפות

 המטבח המתאימות 

היא ריצוף אפוקסי

 .

חלל שמשתלב עם פריסה לא נכונה יכול להיות חסר תועלת ובלתי שמיש לחלוטין. נסו להתייעץ עם מומחה או יועץ בתחום הסידור הסופי של ארונות ומכשירי מטבח גדולים. בחירת המקום הנכון למקרר, לשולחן או לאי, ארונות, כביסה וכו 'יכולה לעזור ביצירה או ביטול של מקום שימושי במטבח.

שימו לב שבעיצוב נכון תוכלו להשתמש בכל החללים שבין מכשירי המטבח וליצור מקום אחסון. אל תשכח מהזמינות של ציוד. חוסר הנגישות של מכשירים כגון מקררים וגז עלול להפוך פעילויות כמו בישול למייגעות ומייגעות.

אופטימיזציה של קבלן שיפוץ מטבחים

כיום, עם העיצובים השונים שמעניקים יצרני הארונות, נעשה שימוש כמעט בכל חללי המטבח בצורה מיטבית ומקסימאלית. אז אם אתם מתכננים להחליף ארונות, דאגו להתייעץ עם מומחים בתחום זה. ציין את הצרכים ואת כמות השטח שאתה בהחלט זקוק לו, תאר את מגבלות החלל וציין את הפריטים החובה והאופציונלית. טיפול בבעיות אלה יכול לתת יותר תובנה לאנשים שרוצים לבנות ולעצב את הארונות שלך.

צבע וצורת הארונות בחירה נכונה  בשיפוץ המטבח

צבע הארונות, בנוסף לעיצובם, חשוב מאוד. בחירת צבע המתאים לחלל שמסביב יכולה להפוך את המטבח לנעים ויפה יותר. כמובן שלא כל הארונות צריכים להיות באותו הצבע, תוכלו לבחור את צבע הארונות התחתונים הקרובים לצבע הרצפה ואת צבע ארונות הקיר הקרובים לצבע הקיר כדי לשמור על ההתאמה. השגיאה החזותית כתוצאה מכך מגדילה את החלל.

בבחירת דגם וצורת ארונות, שים לב להתאמה בין צורתם לנושא הכללי של המטבח והבית שלך. לא משנה כמה יפה כל דגם, אם הוא לא מתאים לנושא הפנים של המטבח שלך, זה יגרום לחלל להיראות מאוד לא נעים. מידות מוגזמות לארונות יכולות להשפיע על התנועה והעבודה במטבח. לסיום, שים לב שיופי בא יחד עם היותו פרקטי.

צֶבַע ארונות המטבח

בחירת הצבע הנכון לקירות ורצפת המטבח חשובה מאוד. עדיף לבחור את צבע הקיר או אריחי הקיר מצבעים בהירים ובעלי דוגמאות ועיצובים פשוטים שאינם מראים את החלל הצפוף.

הפרופורציה בין צבע ועיצוב הקיר או צבע אריחי הקיר עם צבע הרצפה היא נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון. כמובן שמקרים אלה אינם חייבים להיות זהים, אך אי התאמה שלהם לא תביא לתוצאה נעימה. קבלן שיפוץ מטבח יבחר את הצבעים לארונות וריהוט צריכים להתאים גם לחלל ולהיפך. אם יש לכם שטח מוגבל, נסו לא ליצור יותר משניים או שלושה צבעים בתוצאה הסופית של בחירת הצבעים המשמשים בקירות, ברצפות, בארונות ובמכשירי מטבח.

צבעים נטרלים

נסו להשתמש בצבעים ניטרליים, בהירים וחמים והשתמשו בפחות צבעים בעלי נושא כהה. שקול את הפרופורציות של צבעים קרירים וחמים כדי לספק את האיזון הסופי של איזון הצבעים עבור הצופה. השתמש בעיצובים צפופים לאזור מוגבל בלבד (כגון קיר מאחורי הכיור או אזור מוגבל המופרד על ידי 

מחיצה

 ) ושים לב למידתו למרכיבים ולצבעים האחרים.

קבלן חידוש מטבחים בחירת מוצרי חשמל

זה יכול לכלול מכשירי חשמל גדולים יותר כמו גז, מקררים וכו ', או מכשירים ורכיבים קטנים יותר. במקרה של שינוי כלשהו, ​​שימו לב להתאמה הסופית. בשל השימוש הרב ברכיבי המטבח, יש חשיבות רבה גם לפרקטיות של הדגם המשמש. במקרה של רכיבים קטנים יותר כמו מתגי הפעלה, ידיות ארונות, שסתומים, כיורים, משטחי ארונות, אי למטבח וכו ', בשל המגוון הרב, קיימת אפשרות לבלבול.

שלב ראשון

בשלב הראשון שקול התאמה ופרקטיות, ובשלב הבא שקול את טעמך. הידיות צריכות לאפשר פתיחה קלה של דלתות הארון ולמזער את האפשרות לפגיעה באנשים בתנועה. גם חומרים עמידים ורחיצים חשובים מאוד.

במקרה של ברזי מטבח, צורתם מתאימה לחלל המטבח, גם נפח הכיור, היקף השימוש ועמידות בפני חומרי ניקוי שונים חשובים מאוד. רצוי לבחור מודלים שקל יותר לנקות ובעלי עמידות פיזית גבוהה יותר לגורמים סביבתיים.

חשיבות התאורה בשיפוץ מטבח נכון

אל תזלזלו בחשיבות התאורה ונסו לזכור זאת בעת שיפוץ המטבח שלכם. תאורה מספקת ומספקת הופכת את חלל המטבח לבהיר יותר, מזמין וגדול יותר. בנוסף לתאורה, התאורה של היום יכולה למקד את ההתמקדות באזור שעליו אתה מסתכל. אלה כוללים תאורה נסתרת מתחת לארונות, תאורה בתוך ארונות זכוכית וכדומה.

אם ברצונכם להתקין נברשת במטבח שלכם, וודאו שהיא מאירה מספיק את הסביבה ועמידה גם בפני לחות ותנאי הסביבה של המטבח. בחירה באורות מבוזרים תהיה גם בחירה מעניינת.

קבלן שיפוץ מטבחים – איזון רכיבים

כל האמור לעיל, אם הם אינם מתאימים לתצוגה הכללית, עשויים שלא להעניק לך את התוצאה הרצויה.

בכל אפשרויות השיפוץ והחלפה יש לשים לב במיוחד להתאמה הסופית ולאיזון הרכיבים.

אל תפחדו להתייעץ, התוצאה הסופית חשובה מאוד ואנשי מקצוע בייעוץ יכולים לעזור לכם בכיוון זה.

שיפוץ מטבח

המטבח הוא הלב של כל בית. בטח שמעתם את המשפט הזה כמה פעמים. מה דעתך? נראה שהמשפט נכון במידה רבה! אפשר לומר שהמטבח הוא החלק החשוב ביותר בכל בית. איפה שהרבה אנשים מבלים הרבה זמן. אז בנוסף למראה אטרקטיבי, ארונות, רצפות ותקרות יפות, צריכים להיות בעלי חלל פונקציונלי ומתאים לאנשים לשימוש במהלך היום. מאמר זה מספק מידע אודות שיפוץ מטבחים ישנים וקטנים וכן עלות שיפוץ מטבחים. אז אם אתם חושבים לשפץ ולשפץ את המטבח שלכם ואתם רוצים לעשות בו שינויים, הצטרפו אלינו!

מדוע ללכת על שינוי ושיפוץ המטבח

?

רוב האנשים בימינו נוטים להיות בעלי מטבחים מודרניים, או לנצל את רוב המטבחים הקטנים שלהם. רוב האנשים לא אוהבים ארונות ישנים ועל כל המקרים הללו, שיפוץ ושינוי קישוט הפנים של המטבח הוא אפשרות טובה. כדי לחדש את המטבח, העיצוב והביצוע של קישוט הפנים של המטבח חייבים להיעשות בצורה הטובה ביותר, שעבורו אין צורך לשנות את השלם. תוכלו להעניק לו מראה יפה ומודרני על ידי ביצוע שינויים בעיטור המטבח. 

חידוש מטבח ועיצוב ארונות

החלפת ארונות או ריצוף מטבחים בחלקם או כולם היא אחת מהשיטות הללו שאם במטבח שלכם יש מספיק מקום, על ידי שינוי המקרים הללו, ניתן לשנות את המטבח.שים לב שבמקרים מסוימים אינך צריך להוציא הרבה כסף כדי לשנות את מראה המטבח שלך. עם מעט יצירתיות תוכלו לשנות את קישוט המטבח בצורה הטובה ביותר. הצטרפו אלינו כדי לדעת כיצד לחוות שחזור של מטבחים ישנים או שחזור של מטבחים ישראליים למודרניים.

שיפוץ מטבחים ישנים

כדי לשפץ מטבח ישן, ראשית עליכם להיפטר מהקירות שהגבילו את הגישה למטבח. לאחר מכן, ניתן להשתמש בדלפקים חדשים בצורת L או באי. דלפקים חדשים ומרווחים מעניקים למטבח מראה מודרני, הופכים את הגישה למטבח לטובה ויפה יותר, והיא יכולה לשמש גם כאזור הגשה. ניתן גם לשפץ את המטבח לחלוטין, כלומר להחליף את כל הארונות, להחליף את רצפת המטבח או להחליף את חיפויי הקיר. לדוגמא, אם רצפת המטבח היא פסיפס ישן או אריחים, החלף אותה בריצוף וחיפויי קיר מודרניים יותר.

ביצוע נכון של המטבח

תכנון וביצוע ארונות מטבח היא אחת האפשרויות הטובות והבסיסיות ביותר לשינוי עיצוב המטבח. העיצוב והביצוע של תקרת שווא יפה בהתאם לסגנון קישוט המטבח חשובים לא פחות מהארונות, שעבורם ניתן להשתמש  לתכנן את של תקרת המטבח בצורה שלצד תאורה יפה, הוא מעניק אפקט מיוחד ללב ביתכם.

עיצוב המטבח הצבעוני

בעיצוב המטבח אתה יכול להשתמש באפשרויות פחות יקרות כדי לשנות ולשפץ את המטבחים הישנים. במקרה זה, אתה יכול פשוט לגרור את היד שלך מעל למטבח. לדוגמא, פשוט השתמש בתוויות בשוק או צייר אותן כדי לחדש את ארונות המטבח. במיוחד אם יש לך ארונות עץ, אתה יכול בקלות להשתמש בצבעים יפים כדי לצבוע אותו. בשיפוץ ושינוי קישוט המטבח, תלוי בעלות וביצירתיות שאתם מוציאים, עומדות בפניכם אפשרויות רבות. עומדות בפניכם אפשרויות רבות בין הוספת פרחים וצמחים למטבח, לשינוי צבע הקירות, הוספת שטיחים חדשים או ריצוף.

שיפוץ מטבחים קטנים

בעיה נוספת העומדת בפני אנשים בימינו היא שעליהם להשתמש במטבחים קטנים. ניתן גם להשתמש במגוון טריקים ושיטות לשיפוץ מטבחים קטנים. הנה כמה מהם:

השתמש בצבעים לבנים ובהירים עבור חלקים שונים במטבח שלך. צבעים אלה גורמים לחלל להיראות גדול יותר. כדי לשנות או לחדש את הארון  ולשנות את עיטורו, שימו לב לנושא זה בכדי להפוך אותו לבהיר ומושך יותר תוך ניצול מירבי של החלל השימושי. שים לב גם כי כמה עיצובים כגון קיר יחיד, מסדרון או עיצובים בצורת L מתאימים יותר למטבחים קטנים.

חידוש מטבח – הוספת נברשות

הוספת נברשות ואורות מהודרים המתאימים את אור המטבח וגורמים לו להראות גדול יותר, מומלץ גם לשנות את העיטור של מטבחים קטנים. ניתן גם לשפץ ארונות מטבח ולשנות את צבעם או לשנות אותם. במקרה זה, בעוד שהמטבח נראה גדול יותר, תוכלו להפיק את המרב מהשטח הזמין.

הערכת עלות שיפוץ וחידוש מטבח

עלות שיפוץ מטבח, או שינוי קישוט המטבח, תלויה בכמה גורמים. ניתן לשנות את סוג החומר או חומר החומרים המשמשים לעלות שירותי השיפוץ. שיפוץ מטבח הוא לרוב אחד החלקים העיקריים והיקרים ביותר בשיפוץ מבנים . לאמוד את עלות שיפוץ המטבח; כמות העבודה, החומרים המשמשים ואיכותם, משך הבנייה מחדש, שיטות הבנייה הם גורמים המשפיעים על העלות.

לדוגמא, כדי להחליף ארונות מטבח, אולי כדאי להשתמש בארונות הטובים ביותר בשוק. לחלופין, מומלץ להשתמש באיכות בינונית לצורך כך. עלות שיפוץ מטבח עשויה להשתנות בהתאם לסוג הארון שתבחרו. הדבר נכון גם לגבי שאר החומרים בהם משתמשים או השירותים שהוא מספק.

היבטים מאתגרים בשיפוץ מטבח מודרני

אם אי פעם חוויתם או אפילו ניסיתם לשנות את העיצוב והשיפוץ של המטבח שלכם, ודאי נתקלתם בהיבטים המאתגרים והמורכבים של תהליך זה. הסיבה החשובה ביותר לכך היא היעדר נקודת התחלה לתהליך השיפוץ וכיצד לתכנן את התקדמותו. חשוב לדעת מאיפה להתחיל לפני שתכננו שיפוצים במטבח. זה רעיון טוב לשאול את עצמך כמה שאלות: מה המטרות שלך? מה המטבח שלך חסר כרגע ומה היית רוצה שיהיה לו?

בישול במטבח
למי שמעוניין בבישול או במשפחות עסוקות, המטבח עשוי להיות החלק החשוב ביותר בבית, בו שני גורמי יופי ויעילות חשובים מאוד. במאמר זה אנו הולכים לחלוק את החוויות והרעיונות שלנו בתחום חידוש המטבח החל מבחירת הקבלן הנכון ועד לפרטים כמו בחירת סוג האריחים הבין ארוניים ו ..

חידוש מטבח החשיבות של העיצוב המודרני

על פי הניסיון והמשוב של לקוחות העיצוב, בין החומרים השונים המשמשים לראש הארון, ניתן לומר כי אבן קוורץ היא סוג החומר הכי ידידותי ללקוח. אבן זו קשה מאוד ועמידה, אך הנקודה החשובה היחידה בקוורץ היא פגיעותה לחום גבוה (כמו למשל מגע של סיר חם עם פני האבן).

שיש גרָנִיט לעיצוב המטבחים

כף הרגל היציבה של עיצוב המטבח בשנות ה -70 וה -80 הולכת ופוחתת בקרב האנשים מכיוון שהמראה הרגיל של המטבח והמראה שמזכיר את העבר כבר לא פופולרי במיוחד. החיסרון בגרניט הוא שיש נקבובית, שבהיעדר טיפול מתמיד, תהווה כר רבייה לחיידקים.

שיפוץ מטבחים לבנים

אמנם אין להכחיש שמטבחים לבנים ובהירים תמיד היו אטרקטיביים, אך קיימות חלופות מהודרות למטבחים אלו, וקשה גם לנקות מטבחים לבנים מדי יום, ולכן צבע עיצוב המטבח מהווה יתרון טוב בהקשר זה.

ספקטרום צבעים כהה יותר

במקום להשתמש בלבן, שימוש במגוון כהה יותר של הצבעים האחרונים שעוצבו על ידי מעצבים יעזור לכם לקבל מטבח יפה ומפואר יותר.

חידוש מטבח דָהוּי

הניסיון הוכיח שארונות וקישוטים מט, אמנם בעלי מראה יפה ומושך עבור בעלי בתים, טובים בהרבה מבחינת תחזוקה וניקיון ממשטחים מלוטשים. בנוסף, למשטחים אטומים מראה ארוך יותר.

עיצוב רשת

מזה זמן מה, עיצובים סימטריים עם קווים חלקים היו פופולריים ברוב העיצובים הפנימיים, ובמקרה זה ניתן לראות שילוב של חלונות, דלתות ובסיסי ארונות שחורים.

אריחים חדשים ומיוחדים

אריחים ופסיפסים בסגנון אדריכלי ספרדי ומרוקאי מעניקים קסם מיוחד למטבח יחד עם דוגמאות יפהפיות, המהוות אלטרנטיבה טובה לאריחי הרכבת התחתית

כדי שיהיה לכם מטבח מיוחד ובלתי נשכח, עליכם להיות מעט אומץ להשתמש בשילובים בלתי צפויים מארונות ועד רצפות ורצפות. סוגים אלה של שילובים גורמים לך לא ליפול בפח של עיצוב חד ממדי ורגיל. זה גם נותן לך את החופש לבחור את רהיטי המטבח שלך כדי לקשט את המטבח שלך בפזיזות רבה יותר.

מטבחים אנגליים מסורתיים

קבלת מושג על מטבחים כפריים באנגלית עם שימוש בצבעים פשוטים כדי לקבל מטבח רומנטי יכולה להיות שימושית מאוד, אך יש לציין כי יש צורך לשים לב לתפקידים החיוניים שיש למטבח. 

צור שטח אחסון עם האי

המטבח הוא החלל הנפוץ ביותר בבית, במיוחד עבור נשים, ובשל מכשירי החשמל המשמשים בו, הוא עשוי להיות החלק היקר ביותר בו. לכן, שחזור ושיפוצו על פי טעמם ורצונותיהן של הנשים ובהתאם לצורך בשימוש בציוד חדש ויצירת אווירה המתאימה לאורח החיים החדש יכולים לבצע שינויים יעילים מאוד בבית. כמו כן, לשיפוץ ושינוי קישוט המטבח יש השפעה רבה על מצב הרוח והחיוניות בבית, במיוחד עבור נשים. ביסודו של דבר, חלל המטבח צריך להיות מרווח מאוד עקב הנפח הגבוה של כלי המטבח, כך שעל פי מידות הבית, יש להתחשב בחלל מתאים למטבח.

קבלן שיפוץ מטבחים מודרניים

ריענון המטבח והרכבו הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בשחזורו. לקישוט המטבח יש קשר ישיר עם יעילותו. על ידי יצירת סדר תוכלו ליצור בו מספיק מקום. גורם חשוב נוסף בשיפוץ המטבח הוא שינוי ארונות בלויים או לא הולמים. בסידור חלל המטבח, העברת שלושה יעדים תוך כדי בישול חשובה מאוד. באופן שחיבור הכיריים, המקרר, הכיור והקרבה וגישה שלהם זה לזה יוצרים נוחות תוך כדי עבודה. אחד הדברים שיש להם השפעה רבה על חידוש המטבחים הוא יצירת שטח פתוח במטבחים בסגנון ישן, מה שמוביל לחיבור נכון של המטבח עם חללים אחרים ונראה מודרני יותר.

ריענון מטבח חשיבות אור טבעי

נושא נוסף שחשוב מאוד הוא נוכחותם של מספיק אור במטבח וסכמת הצבעים המשמשת בו, שהשפעותיה ניכרות בטווח הארוך. חוסר גישה נכונה לאור יכול להוביל לבעיות רבות במהלך העבודה היומיומית, ולכן תאורה נכונה של חלל זה היא בראש סדר העדיפויות בשיפוץ מטבחים על ידי יצירת אור מתאים במטבח, אם ניתן, נעשית על ידי יצירת פתח בקיר שלו ושימוש באור טבעי, אחרת עם תאורה נכונה. החלפת אריחי המטבח או אבן הרצפה על מנת לתקן את החלקים הפגועים או לשנות את צבעם וסגנונם תהיה יעילה מאוד.

בתכנון המטבח שלכם, עדיף להתייעץ עם המומחים שלנו בכדי להימנע מהטעויות הנפוצות המתרחשות בשיפוץ מטבח ישן.

 שיפוץ מטבח מודרני ומסוגנן

זה אופנתי ועכשווי 

מטבח

 ממוקם בדירת פאר בחלקה המזרחית של מנהטן, ליד סנטרל פרק. לפני פרויקט שיפוץ המטבח, בבית הקטן הזה היה מטבח בסגנון קלאסי עם שטח מוגבל, והשימוש במשטחי אבן כהה וארונות גדולים לא הותיר מקום לשולחן אוכל.

בקשת הלקוח היא מטבח עם חלל גדול יותר ועיצוב פנים בסגנון מודרני וזוהר, ומעצב הפרויקטים הגדול התמקד בהגדלת החלל. כך שבמהלך שיפוץ המטבח הוגדל שטחו משמעותית.

מטרת הפרויקט הייתה לא רק לשנות את המראה ולהעניק מראה חדש למטבח, אלא גם להפוך את המטבח לחדר רב תכליתי לאחסון כלים, בישול וחלקו כחלל אוכל.

מעצב המטבחים השתמש בחלקים שונים שלו כדי לאחסן פריטים שונים בקלות וזה נראה מבודד ושקט להפליא. השימוש בארונות וחלונות לבנים סייע בפתיחת המטבח והשימוש בצמחי בית העניק לו מראה חם ואינטימי.

רעיונות והצעות לחידוש המטבח שלכם

מטבחים הם

 חלל של הבית שלעתים קרובות מתקנים ומשופצים וגם הם יקרים. לכן חשוב לחשוב על כל האפשרויות שבחרתם לפני שאתם לוקחים כל פרויקט. האם אתה מתכנן את המרחב הדמיוני שלך או שאתה מנסה לעשות שינוי גדול? יש לנו רעיונות והצעות חדשות עבורך מההתחלה ועד הסוף.


שינוי מטבח ישן
אין שני 

מטבחים

 דומים, כולם גדולים ומאווררים, ללא אור טבעי ורצפות עץ עמידות, אך יש הנחיות החלות באותה דרך, ללא קשר למרחב שאתה שוקל. 

מחיר תיקוני מטבחים כרוך

 בעלות, כלומר קבלת החזר השקעה בחללכם פירושה השגת היעדים הבאים: תאורה, ניקיון, קלאסי.


תיקונים קלים – עיצוב מטבחים
כשאנחנו מתקרבים 

המטבח משתנה  

כדי להתחיל, ראשית עליך לשאול את עצמך מה אני רוצה מהמטבח ומדוע אני רוצה לשנות את המטבח. האם המטבח שלך ישן וזקוק לתיקונים גדולים? האם לחומרים שלך יש תאריך תפוגה ויש לעדכן אותם? האם אתה יכול לעשות את זה? האם אתה מחפש תיקונים קלים כדי להפיח חיים חדשים במרחב המגורים שלך? לאחר שזיהית את בעיות המטבח שלך, חשב את העלות והחליט אם לעשות זאת בעצמך או להזמין קבלן. .


טיפים לשיפוץ מטבחים  
אם תמלא אחר שבעת הטיפים הבאים שלנו לגבי העסקת קבלן ותעבור בדרך זו, תוכל לדבר על רעיונותיך לעיצוב המטבח מהרצפה לקיר. למד עשרות דברים על דברים כמו קודי בנייה והיתרים, והיזהר שלא לעשות שום דבר מראש. .

אנחנו עברנו על האיסור על 

חידוש

 ולהרכיב רעיונות מעולים כדי להדריך אותך ביצירת המטבח הטוב ביותר.עם כל הצבעים בשוק, בחירת צבע או גוון יכולה להיות מייגעת. באופן כללי, על פי האיגוד הלאומי ומטבחים, לבן ושמנת קרוב ללבן הם רעיונות הצבע הפופולאריים ביותר למטבח. החדשות הטובות הן שניתן לשנות את צבע הציור, כך שאם אתה רוצה לבחור בחירה נועזת לגבי צביעה, שיטת האריחים הטובה ביותר. (שזה יקר יותר וקשה יותר לשנות).

10 טיפים חשובים לעצוב מטבחים

ראשית, להלן 10 טיפים לחשיבה על צבע המטבח שלך (ולעולם לא לצייר לפני בדיקת ספר הטיפים שלנו). צבעים חמים כמו אדום נחשבים כממריצים את התיאבון, בעוד שהם לבנים לניקיון ויופי. מוצע לאחרונה. בחירה בפלטת צבעים מיוחדת, בה עיצבת את הבסיס כצבע ראשוני, היא אפשרות פופולרית נוספת.

עיצוב מושלם של קבלן שיפוץ מטבחיםיצירת עיצוב המשלב צבע ומרקם מהרצפה לתקרה יכולה לפשט את תהליך העיצוב על ידי בחירת המטבח כולו בלבן. כמעט כל מכשיר מגיע בצבע לבן (וכעת מכשירי חשמל לבנים עדכניים ומסוגננים). ) ויש לנו את 50 הרעיונות המובילים למטבח הלבן שיעניקו לך השראה. אם אתה במצב רוח לעיין בכל עיצובי המטבח הלבן, אתה יכול לבחור לבן עבור החלל שלך על ידי גלישה מהירה ברשימות המדריכים שלנו.

עיצובים שונים

עיצוב מטבח חדר ארונות העולים בממוצע שליש מעלות השיפוץ. יש להם אלמנט עיצובי בעל השפעה גבוהה ופוטנציאל שהוא באמת מרכיב מרכזי בחלל. למרות שהחלפת כל הארונות שלך יכולה להיות החזר השקעה נהדר, זה יקר מאוד לעשות זאת. ישנן דרכים אחרות להחלפת ארונות כמו הוספת אור, חומרה חדשה או ציפוי צבע חדש. כתוצאה מטחינת הרעיון של החלפת ארונות אספנו רעיונות שונים לגבי ארונות מטבח שעולים. יש להם את הכלים הנכונים להפוך את הארונות הישנים שלך לסגנון מודרני.


בחירת ריצוף לשיפוץ המטבח

מספר שיקולים שונים בכל הנוגע לבחירת חומר 

לרצפת המטבח

אתה בא. האם יש הרבה תנועה במרחב שלך? התקציב שלך צפוף? הטיפים שלנו לבחירת ריצוף נכון יעזרו לכם להתחשב במיטב החלל שלכם. ריצוף עץ עמיד רצוי ומציע מראה קלאסי, אך ניתן לחזור עליו בלמינציה, המהווה חלופה 

זולה

 מאוד  . הזמן להחליט בין פרקט למינציה לעץ עמיד ישנם מספר יתרונות וחסרונות שונים, היתרון העיקרי הוא שעלות פרקט למינציה נמוכה עד 50% מעץ עמיד. חומרים כמו פקק ובמבוק, בין היתר, הם רעיונות חסכוניים המתאימים לריצוף מטבח המיועדים לעיצובים חדשים. 

משטחי

עיצוב מטבח – שולחן אוכל

כמו 

ריצוף

בחירת שולחן .השולחן למטבח תלויה במספר גורמים שונים, מבחינת עלויות ותיקונים. ניתן להשתמש במגוון רחב של חומרים למשטחים כמו גרניט, שיש, זכוכית, נירוסטה וקוורץ מהונדס. ניתן להשתמש באריחים במגוון מקומות – החל בריצוף ועד משטחי השיש – יש לנו 6 טיפים לבחירת האריח המתאים למטבח שלכם. לבחירת חומרים, החל מקלאסי ועד אנונימי, עיינו ברשימת המדריכים שלנו לחומרי דלפק למטבח.

עיצוב מטבחים הוספת אי

שיפוץ המטבח שלכם

 מכיל את האי לטובת ביטחון ערך מכירה חוזרת. על פי סקרים אחרונים, 70% קונים רוצים אי במטבח שלהם, ולהשתמש 50% מהפריטים צריכים אותו. בעקבות פעולת 

מטבח אי

יש לו יתרונות רבים, כולל הרבה מקום לעמוד ומרחב נוסף, והכנת אוכל קלה. מכיוון שמטבח אי הוא אלמנט חכם במטבח, יש לנו בסך הכל 60 רעיונות להרכבת מכשירי חשמל על התקרה של מטבח האי. יש לנו לחיפוש שלך. המרחק בין סביבת האי לסביבת 

הארון הוא

 36-48 אינץ ', וזה כלל טוב להעברת אנשים, אם אינך בטוח מה אתה רוצה, בדוק את 30 העיצובים המובילים 

של מטבחי האי

 שלנו. 

חיפוי קירות בשיפוץ וריענון המטבח המודרני – ארונות

את משטחי השולחן עם ארונות, וזה מקום טוב לקשור את שני האלמנטים העיקריים של העיצוב שלך יחד. כשאתה לא צריך את זה, שימושי מבחינת ניקיון, כי תצטרך ללכלך את הקיר בזמן שאתה מבשל או שוטף כלים. ניתן להשתמש כמעט בכל חומר עד לבנייתו כהלכה. ישנן מספר דוגמאות, אך להלן 14 הרעיונות המובילים לחיפויי קירות.

חידוש מטבח מיקום אחסון (מחסן)

מקום אחסון במטבח יכול להיראות כשיקול משני כל עוד יש לכם את כל האוכל, הכלים, הסירים והמחבתות, ולעתים נדירות משתמשים במכשירים שאתם זקוקים למקום לאחסון הפריטים בהם אתם משתמשים. אתה לא יכול להיות. למרבה המזל, ישנם מקומות מוסתרים רבים לאחסון במטבח שלך. ולפעמים הדרך הקלה ביותר להכין חדר גדול יותר היא להשתמש בכיסאות שולחן מסודרים ומבולבלים בעזרתם להכין את האוכל שלך.

עלות עיצוב מטבח

אם 

השיפוץ והתיקונים

 הושלמו, אז אין גבול לעלויות שלך, ולכן 

הקישוט מהווה

 נשימה חדשה לחלל שלך מבלי לשלם הון קטן. מנורה מאירה את החדר ומעניקה תחושה נהדרת, אז צביעת הקירות או החלפת אלמנטים של תאורה היא דרך זולה לחולל הבדל גדול. אם אינך יכול החלפת  דברים כמו 

ארונות

 וצביעה, או שאינכם בחזית העיצוב והשיפוץ, תוכלו לחפש דרכים אחרות לעדכן את ביתכם ללא תיקונים גדולים. ישנן דרכים רבות לקשט בתקציב הדוק וליצור מטבח יוקרתי תמורת תשלום קטן על ידי ביצוע דברים כמו שימוש באריחי קרמיקה מסוגננים במקום שיש.

יצירתיות בעיצוב מטבחים עם חלל גדול
אפשרויות יצירתיות אחרות מציגות את 

המטבח

זה כולל הצגת פריטי קישוט אישיים שלך כגון ספרי בישול ותמונות או פתיחת החלל על ידי הקשה על קיר אחד או שניים. דרך זולה נוספת לחולל שינוי משמעותי היא החלפת החומרה בארון, כגון כתמים ישנים וכלי פליז מודרניים. קירות המטבח נמצאים בכל מקום במטבח ותיקונים לא יקרים יכולים לחולל הבדל גדול. סקור כמה מהרעיונות העליונים שלנו 

לקישוט הקירות

 , כולל קיר לוח למדפים פתוח, המעודד אותך ליישם בחלל שלך.

ריענון מטבח

ברצונכם לשפץ את המטבח שלכם ולהעניק לו מראה חדש? אם המטבח שלך נראה ישן, החלף אותו ברעיונות מבלי לבזבז הרבה. רעיונות שיקום מבריקים יביאו תוצאות טובות לפרויקט הביתי שלכם.

הכנו הצעות בנושא זה, אותן נשתף אתכם בעתיד.

חידוש מטבח – צבעו את ארונות המטבח

צביעת ארונות המטבח שלכם תחיה את המטבח כולו מחדש. זהו אחד הרעיונות הזולים והקלים ביותר לחידוש המטבח. השתמש בצבעים האחרונים הזמינים כדי לצבוע אותו בתנאי רקע שמנת. לפני שמתייחסים לצבע, בדוק את חומרי הארון מכיוון שהצבעים והפריימרים שונים לחומרים שונים.

אם אתה רוצה להכין את חזית המקרר שלך, נסה את הפשטות של כיסויו בטפט צבעוני. פחית צבע ריסוס עשויה לעזור לכם להשיג פיתרון קבוע.

עיצוב תאורת מטבח

לתאורת המטבח תפקיד חשוב בסגנונו. אתה יכול להימנע מפנסים קדמיים בעבודה. תאורה עילית בפינת האוכל מדגישה את הסביבה.

תאורה משעממת אינה אופנתית בימינו. ניתן להתקין תאורה מיוחדת המוצבת מתחת ליחידות או למדפים. הם מגיעים בצורה של רצועות לד. הוסף שניים או שלושה אורות תליון לשיפור ההשפעה החזותית.

ארונות מטבח יוקרתיים

שינוי קטן באביזרים וחומרה יכול לשנות לחלוטין את מראה המטבח. נסה לחפש אביזרי נחושת או זהב כדי להעניק לך מראה של יוקרה. חומרת פליז מזל לידיות וכפתורים גורמת לרטט חיובי. יש גם אפשרויות זהב ופליז לבחירה. אם המטבח שלך טוב, פשוט החלף את הידיות בחלקי עור ופליז.

עדכון ושיפוץ מטבח מיושן

אם רצפת המטבח שלך נראית משעממת, עדכן ברצפה חדשה. כדי להוזיל את העלות, הציב את החדש בראש העמוד במקום למחוק אותו לחלוטין. חיתוך קיר לקיר הוא יקר, לכן אתה יכול לאפשר לו לרוץ מתחת לסלעים.

בדוק את האחסון – עיצוב מטבחים

התבונן בארון המטבח והניח בצד דברים שאינך צריך כרגע. סדרו כלי מטבח כדי להשיג אותם במהירות במידת הצורך. כעת תוכל לשקול מחדש פתרונות אחסון למטבח מכיוון שהם עשויים שלא לעלות לך יותר.

שיפוץ מטבח

 • בית
 • שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח מודרני, קלאסי | חידוש ארונות | החלפת ארונות מטבח בלויים

חידוש מטבח מודרני, קלאסי וקלאסי או שיפוץ והחלפת ארונות חשוב מאוד 

ליצור סביבה רעננה לאכילה, במיוחד כשיש אורחים ואתם רוצים לבדר אותם היטב. אם יש לך את האומץ לשפץ את המטבח שלך בעצמך, זה עלול לקחת חודשים וייתכן שתרצה לחיות בלי מטבח במשך זמן טוב.

שלב 1: הערכת צרכים, שאיפות, משאבים:

פרויקטים רבים של 

שיפוץ מטבחים

 מתוסכלים , או שהם מזועזעים מהעלות – פשוט כי הם לא הקדישו זמן לקבוע מה הם רוצים ומה הם לא יכולים להרשות לעצמם.

מה אתה רוצה וצריך בכדי לשפץ ולרענן את המטבח שלך?

שאל את עצמך את השאלה הזו, מה הבעיה המתמדת שלך במטבח הנוכחי שלך? האם יש לכם מעט מאוד מקום לבשל את האוכל שלכם? האם יש מספיק מקום לאחסון אוכל וכלי אוכל? אין לכם פינת אוכל? האם המכשירים אינם יעילים או ישנים מדי? או שאתה פשוט רוצה מטבח מפואר שאינו מכוער.

העדיפו בראש סדר העדיפויות את הפריטים שתרצו לבנות במטבח החדש שלכם על פי חשיבותם. הכירו את ההבדל בין האלמנטים הדרושים לאלה שעובדים עבורכם.

קבלני שיפוץ מטבחים

התמודד עם קבלן שיפוץ מטבחים  ועם המציאות של פרויקט חידוש מטבחים בשלב מוקדם בתכנון שלך: סידורי העבודה שלך והעלויות הנלוות. אם העבודה נעשית על ידי קבלני משנה המנוהלים על ידי קבלן כללי, תראו זרים עוקבים אחר ביתכם ומשמיעים רעש והפרעה במשך שבועות או אולי אפילו חודשיים. אם אתם מתכננים לעשות זאת בעצמכם, כנראה שהתמוטטות של המטבח תהיה הרבה יותר ארוכה – והאם באמת יש לכם זמן וכישורים לעשות זאת?

החזר כספי

שקול גם לקבל החזר כספי במטבח החדש שלך. אם אתה רוצה להישאר בבית שנים, מטבח חלומי יכול להיות יקר מאוד, מכיוון שהוא יהיה פרקטי ומושך כחלל משפחתי במשך עשור. אך אם יש לכם בית ריק שאתם מתכננים לעבור לבית אחר בחמש השנים הקרובות, שיפוץ מטבח ברמה הרגילה עשוי להתאים לכם יותר. המטבח הוא חלל אישי לחלוטין והרעיון שלך למטבח חלומי לא יכול להיות משהו כמו הרעיון של הבעלים הבא. שיפוצניקים למטבח מחזירים חלק ניכר מההוצאות שלהם לשיפור זכויות בעלי בתים – אך לא לכולם. מטבח  עשוי לשפר את ערך הבית שלכם, אך אל תצפו להחזיר את מלוא ההשקעה שלכם.

תיכנון נכון בשיפוץ מטבח איטלקי

מתחילת שלב התכנון, צרו תוכנית שמוכנה לחפש דרכים להוזיל את עלות פרויקט שיפוץ המטבח שלכם. האם.

כמו כן, היו מוכנים להתפשר על המרכיבים במטבח החדש שלכם. תוכלו להשיג בקלות את כל חלומותיכם על ארונות אגוז מלא מלא בהתאמה אישית ואריחי רצפה משיש איטלקי, אך תגלו שיש ארונות מעץ פרקט ואריחי רצפת חרסינה בייצור המוני שנראים נהדר. אם אתה באמת יצירתי, תוכל אפילו לשקול להשתמש בארונות ללא שינוי ובחומרים אחרים כדי ליצור מראה יפהפה במטבח שהוא גם ייחודי וגם לא יקר.

שלב 2: תכנון ובחירת קבלן שיפוץ מטבחים

עם רעיון אמיתי מה אתם צריכים במטבח חדש, תוכלו להתחיל לבנות מחדש את הרעיון המושלם ולהתחיל לסלול תכנון בטון ויעיל למטבח החדש שלכם ובחירה נכונה של קבלן חידוש מטבחים יכולה לעיתים להיות דרך ארוכה ומתישה.

חמשת התוכניות המובילות במטבח התחילו עם עיצובים שכבר הצליחו

למה להמציא את הגלגל מחדש? השתמש באחת מחמש התוכניות הקלאסיות לעיצוב מטבחים כאשר יש לך מגוון רחב של אפשרויות. כדי להקל על הפעולה, בדוק את כל תוכניות 

שיפוץ המטבח

 .

עיצוב קיר יחיד

תכנון מסדרון

עיצוב L- צורה

עיצוב כפול L

עיצוב בצורת U

סביר להניח שאחת מהתוכניות הקלאסיות הללו לעיצוב מטבחים תהיה בחירה הגיונית עבור המטבח החדש שלך. משם תוכלו לחפש במספר משאבים שיעזרו לכם לפתח תוכניות מטבח ריאליות

תוכנת עיצוב מטבחים:

תוכנת עיצוב לא יקרה עוזרת לכם במשימה הקשה של תכנון החלל.

חבילות עיצוב מבוססות ספרים: ערכות אלו זמינות בחנויות הספרים, ומציגות אגרופי קרטון המציגים ארונות וגופים. הצבת אגרוף על רשת מטבח עוזרת לך לראות את המרחב האמיתי שלך בצורה מציאותית.

מעצבי מטבחים:

מעצבי מטבחים העובדים בחברות שיפוץ בית או חנויות לעיצוב מטבחים בדרך כלל מעצבים את המטבח שלכם בחינם. עם זאת, הם מפנים אותך לאנשי המכירות שלך ולצוות שלך. למעצבים עצמאיים יהיה הכי חופש ועשויים להציע לך את המוצר הטוב ביותר מכיוון שיש להם פחות מגבלות. עם זאת, הם גובים מכם את שירותיהם, הן על בסיס שעתי והן כאחוז מעלות הפרויקט.

קבלן שיפוץ מטבחים:

אותם קבלנים שמנהלים פרויקטים של שיפוץ מטבחים עשויים להיות מסוגלים לסייע לכם בשלבים הראשונים של תכנון המטבח, אם כי הסיוע שלהם בתכנון לא יפורט עד שתעסיק אותם. אך רוב החברות המחפשות עבודה מציעות הצעות ואף עשויות לתכנן כמה משלהן. רק שיחה עם קבלנים אשר מומחים בשיפוץ מטבחים יכולה לעזור לך עם  התוכניות שלך.

שלב 3: קבלן חידוש וריענון מטבחים

בין אם יצרתם תוכנית מטבחים משלכם ובין אם עבדתם עם מומחה לעיצוב, לאחר שתסיימו את תוכנית המטבח והציורים, הגיע הזמן לקבל את ההחלטה החשובה לגבי מי אתם שוכרים להמיר. הפוך את הרעיונות הללו למציאות. ישנן שתי אפשרויות:

גיוס עובדים (קבלן כללי). בדרך כלל מדובר בבונים ומפתחים המתמחים בניהול פרויקטים גדולים מההתחלה ועד הסוף. הם יכולים לנוע בין חברות קטנות עם שניים או שלושה אנשים, לבין חברה גדולה עם עשרות עובדים. מכשירי קטנים יותר הם בדרך כלל עבודות בבעלות מפעילה בהן הבעלים יכול לעשות עבודה טובה, אולי נגר עובד אחד או שניים, ואז לבצע עבודות מיוחדות כגון חיווט, אינסטלציה והתקנת אריחים. בעל / קבלן מפעיל מנוסה היטב הוא בחירה מצוינת לפרויקט שיפוץ מטבחים מכיוון שעלויות התקורה שלהם בדרך כלל נמוכות בהרבה מאלה של חברות גדולות יותר. קבלנים לשיפוץ מטבחים או יותר אלה בדרך כלל אינם משלמים עמלה, שכן עלויותיהם נקבעות באומדן התפקיד הכולל.

קבלן שיפוץ מטבחים

שכר את הקבלנים שלך. אסטרטגיית שיפוצים אחת היא למצוא, להעסיק ולפקח על הקבלנים האישיים שלכם (נגר, אינסטלטור, חשמלאי, ריצוף וכו ') כ- שלכם. זה יכול לחסוך סכום כסף קטן במהלך פרויקט, אך נדרש מאמץ רב כדי לנהל את זרימת העבודה ולפקח על קבלנים שונים. אחד היתרונות של גישה זו הוא שאתה יכול לבחור כמה היבטים של העבודה כדי לחסוך כסף. לדוגמא, תוכלו לבחור לבצע את ההריסה בעצמכם, ואז לשכור נגר שיעשה את המסגור, החיווט והצנרת, ואז להתקין את הריצוף והארונות בעצמכם.

מיומנות של קבלן חידוש וריענון מטבחים

כאשר אתה שוכר קבלן כללי לעסק שלך, הגיע הזמן להגיש בקשה לרישיון. יש להשיג רישיונות מארגונים שונים. העיר או המחוז שלך עשויים להזדקק להיתרי חשמל, אינסטלציה ובנייה. חברת המים שלך עשויה להזדקק גם לאישור עבודה לאספקת מים וניקוז. אם קבלן כללי יתחיל בשיפוץ, הוא יקבל את כל האישורים הדרושים.

שלב 4: היכונו לחיים ללא מטבח

קבע תוכניות ארוחות אפשריות בזמן שאינך משתמש במטבח שלך. למרות כמה שיפוצים במטבח, הצנרת והציוד שלך עשויים לפעול בחלקים מסוימים של הפרויקט. עם זאת, רוב הזמן התנור, הכיור והמכשירים האחרים שלך ינותקו מהשיפוץ במטבח שלך, לפחות לזמן קצר, או אפילו למספר שבועות.

הגדר לחיות ללא המטבח שלך במשך כמה שבועות, זה יהיה לא חוקי. יתכן שתוכל להשיג תוצאה זו אם תעביר מספר מכשירי חשמל לחדר אחר ותקים מטבח לא פורמלי לזמנך. חדר יכול לשמש כחלל בישול ואוכל בזמן זה. אם כבר מבשלים מספר ארוחות ומאחסנים אותם במקפיא, אין צורך במיקרוגל בכדי לחמם את הארוחות.

אתה יכול לאכול יותר במסעדות בשלב זה, או להצטרף לארוחות עם חברים וקרובים אכפתיים.

שלב 5: שיפוץ מטבח – הריסות

זה יכול להיות חלק מפרויקט שהחלטת לעשות בעצמך. במקרה זה, זכרו להשתמש בציוד בטיחות והיזהרו אם ישנם צבעים מבוססי עופרת ואסבסט. חומרים אלה זקוקים לטיפול מיוחד. ואם אתה מבצע את ההריסה בעצמך, עליך לארגן אמצעים אחרים להעברת אשפה

.שלב 6 שיפוץ מטבח על ידי החלפת חלונות.

לאחר סיום ההריסה, ישודרג המטבח הרגיל ברצינות עם צוות הנגרות של הקבלן שיעשה את כל הדרוש לשם כך. בהתאם לתצורת המטבח החדש שלך, זה עשוי להיות חיוני לבנייה. האם אתה מוסיף או מחליף חלונות? או להסיר חלונות כדי להגדיל את שטח הארונות? מושך את הקירות כדי לפתוח את המטבח לשאר הבית? אפילו פרויקטים מינוריים של שיפוץ מטבחים עשויים לדרוש קורות לתמוך בכלי כבד או מטבחים. עבודות מסגרות הן דבר שאנשים מנוסים רבים יכולים לעשות בעצמם, על פי תוכניות הבנייה בשלבים. תוכניות נוצרות, הן עובדות.

שלב 7: שיפוץ מטבח – החלפת אינסטלציה

לאחר עבודת המסגרת, השלב הבא לצנרת צינורות חדשים או מסובבים הוא חיווט ו .. תהליך זה מכונה השלב המכני המחוספס והוא מבוצע בדרך כלל על ידי קבלנים שנשכרו על ידי הקבלן הכללי או בעל הבית האחראי.

אם תעשו זאת בעצמכם ותלמדו כרצונכם, זה יהיה איטי. אינסטלציה וחיווט הם לא דברים שלומדים בן לילה, ומטבחים זקוקים בדרך כלל לצנרת ולחיווט חדשים. דרישות החיווט הנוכחיות למטבחים עשויות להיות התקנת מספר מעגלים חדשים לחלוטין. ישנם מורכבויות וסיכונים טבועים אם החיווט והצנרת אינם נעשים כהלכה.

שלב 8: חידוש מטבח – הריסת ארונות מטבח

בשלב הבא המטבח מתקרב למעבר מאזור הרוס למשהו הדומה למטבח.

לאחר סיום הצנרת, החיווט והחלדת ניתן לסגור את הקירות והתקרות. קירות חוץ מבודדים בקיר פיברגלס כדי לספק חיץ בין המטבח. עם גישה לחללי קיר, זה זמן טוב להתקין בידוד באיכות גבוהה.

לאחר מכן, הקיר מתייבש, והתפרים הסתיימו. הקירות והתקרות הולכים ונצבעים. אם הגגות שזורים, נעשה שימוש כעת באריגה. בידוד, התקנת קירות וקירות תקרה ותקרות ראשוניות ועבודות גימור הם כל מה שבעלי בתים יכולים לעשות כדי לחסוך כסף. שים לב, עם זאת, שהמקצוענים יכולים לעשות זאת מהר מאוד והם זולים יחסית.

שלב 9: חידוש ועיצוב מטבחים

התקנת ריצוף היא אחד הצעדים האחרונים לפני התקנת ארונות, גופים ואביזרים. בדרך כלל עבודות הגמר נשמרות כדי למנוע קריעה בריצוף החדש.

יריעת ויניל היא הבחירה הזולה ביותר של ריצוף ובדרך כלל ניתן להכין אותה ביום אחד. אריחי קרמיקה זקוקים לבסיס לוח מלט שעליו מודבקים בטיט דק. לאחר מכן מקשטים את האריחים. גם עם אריחים לא יקרים, התקנה מקצועית עלולה להיות יקרה בגלל כוח העבודה הגבוה. משתמשים המסוגלים ומוכנים לעשות זאת יכולים לחסוך כסף טוב. עץ מהונדס הוא כמו עץ ​​מלא (המשטח שלו הוא עץ אמיתי), אך זול בהרבה. ריצוף למינציה הוא אופציה פופולרית מאוד עבור מטבחים בזכות מחירו הנמוך וקלות ההתקנה. צורות מסוימות אינן מומלצות למקומות רטובים כמו מטבחים. עץ מלא: הפרקט פחות פופולרי.

שלב 10: התקן ארונות ודלפקים -שיפוץ מטבחים מודרניים

בתום השיפוץ מתקינים הנגרים ארונות ושולחנות עבודה

התקנת ארונות דורשת סבלנות. ספק הארונות המקומי שלך צריך להיות צוות שיכול בדרך כלל לתלות את הארונות שלך ביום או יומיים. אם אתה קבלן משנה, כל נגר טוב יכול לעשות זאת. או שאתה יכול לעשות זאת בעצמך, אם כי תזדקק לעזרה לשם כך.

למרות שזה אולי נראה קל מספיק, התקנת דלפקים קשה יותר ממה שנראה. שולחנות אריחי קרמיקה הם כנראה המתקינים בצורה הטובה ביותר, אשר עשויים גם להתקין את רצפת אריחי הקרמיקה שלכם.

שלב 11: התקנת מכשירי חשמל – קבלן שיפוץ מטבחים מנוסה

 גופי אינסטלציה אחרונים ונורות. המכשירים מותקנים והשרברב בא לחבר את מדיח הכלים והמקרר ולהתקין ולחבר את הכיור והברז. חשמל מחובר גם להתקנת גופי תאורה ולחיבור מתגים ושקעים. חלק מהעבודות הללו או כולן נעשות על ידי בעלי בתים, חיבורים סופיים הם לרוב חלק מעבודת החוזה שלהם.

שלב 12: שחזור מטבח

עם כל העבודה שנעשתה בתחום השחזור, זה הזמן לעשות את העבודה האחרונה:

אם אתם עובדים עם קבלן כללי, צאו לטייל וצרו רשימת פרטים שלא יספקו אתכם לחלוטין. הדיון ברשימה זו הוא חלק נורמלי מכל פרויקט שיפוצים, וכולל דברים כמו יציקת מפרקים שאינם בדיוק נכונים, הסרת צלקות והשתמטות מקירות שהתרחשו בעת התקנת גופים. אריות שעדיין לא מכוסים. במקום, כמו גם כל הבדל משמעותי שתוכלו להבחין בו. זה הזמן לוודא שאתה מרוצה מכל מה שנעשה.

קבלן  מעסיק עוזרת בית המתמחה בניקיון מבנים. אם אתה עושה זאת בעצמך, שכר עוזרת בית שתנקה את המטבח שלך.

ועכשיו המטבח שלך נגמר! תיהנו מהחלל ומהנוחות החדשים והרגישו טוב שיש לכם את אחת האפשרויות הטובות יותר לשיפוץ.

מטבח ישן זקוק לשיפוץ

אם אתה מרגיש שהמטבח שלך זקוק לשיפוץ, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לחדש את המטבח שלך. לפני שאתם קונים כלי מטבח, וודאו שאתם יודעים מה אתם רוצים לעשות. יש תוכנית כושר טובה לכל צעד שתרצו לעשות. אל תתלהב יותר מדי! זכרו כי שיפוץ מטבח לא אומר רק לשנות את מראה המטבח, אלא מעבר לכך.
ההחלטה על שיפוץ פירושה שאתה לא מרוצה מהמטבח הנוכחי שלך. שיפוץ מטבחים עשוי לדרוש תיקונים כמו אינסטלציה וכדומה. מכיוון שאתה רוצה שתוצאת עבודתך תהיה טובה, יש צורך לבחון את הנקודות המובאות במאמר זה. זה בהחלט יעזור לך.


1. הקצאת משאבים כספיים

כשאתה מחליט לשפץ את המטבח שלך אתה זקוק למשאבים כספיים. כספים אלה משמשים לרכישת חומרים וציוד אחרים. אתה צריך גם לשלם לעובדים. הקצה תקציב לכך. חשוב מאוד לקבוע תקציב כדי לוודא שאתה לא מוציא יותר מדי על משהו. עדיף כשאתה מקצה תקציב למטבח , 29% לארונות, 22% לתכנון וביצוע, 16% לתקרות, רצפות, חלונות, קירות ודלתות, 14% לרהיטים ואוורור, 10% לדלפקים ו הוצא 9% על מכשירי חשמל וצנרת. אם פעל לפי הטיפים הבאים, לעולם לא תעשה טעות.


2. רשמו סדרי עדיפויות לשיפוצים

אין ספק שהייתה סיבה חשובה שהחלטת לשפץ את המטבח שלך. זהו אחד העדיפויות שעליך לרשום כדי לחדש את המטבח שלך. עדיפות זו עשויה להיות ארון חדש, צביעת קירות, מכשירי חשמל חדשים, עיצוב חדש או דברים אחרים. לרשום אותם. אל תשכח את מה שאתה צריך ב

3. הגדירו את יעדיכם

קבלן שיפוץ מטבחים שלך יודע בדיוק כיצד לעשות את עבודתו, אך עדיף שתהיה תוכנית עבודה משלך ותבנה שטח עבודה משלך. 

איפה אתה רוצה להתחיל

ערכו רשימה של דברים שרוצים לעשות קודם. הציגו רשימה זו בפני הקבלן. אין ספק שהקבלן יציע הצעות לשיפור העבודה.

4. חקר שוק המטבחים

זה יהיה נהדר אם תוכל לחקור הכל לפני שתסיים אותו. בקר בחנויות כדי לגלות מהן אפשרויות הקניות הטובות ביותר. לדוגמא, אתה רוצה לקנות גז, לחקור באינטרנט איזה מותג ואיזה סוג יענה על הצרכים שלך.

5. חפש דוגמאות מעוררות השראה

איזה סוג של עיצוב אתה רוצה למטבח? ישנם עיצובים רבים למטבח שתוכלו לבחור מהם. עדיף לבחור את אלה המספקים את רצונותיך ולהיראות כמו המטבח האידיאלי שלך. ואז הגבילו את הבחירות שלכם עד שתמצאו את העיצוב הרצוי. שים אותם בתיקייה מכיוון שקבלן שיפוץ מטבחים ומעצב המטבחים זקוקים לטיפים אלה.

6. הכינו תוכנית מטבח

בנוסף לתמונות של המטבח האידיאלי שלך, הכנת תוכנית למטבח הנוכחי שלך תסייע מאוד. על תוכנית זו להציג את מיקום החלונות, הדלתות, הצנרת, שקעי החשמל וכו '. תוכנית זו תאפשר למעצב שלך לעצב מטבח טוב יותר. כמו כן, אל תשכח את המידות.

7. בחרו את העיצוב הטוב ביותר

פריסת המטבח תלויה בצורת וגודל החלל שלכם. לכן צריך תוכנית למטבח. העיצוב תלוי גם באופן השימוש במטבח. אם יש לכם חלל גדול, ניתן לעצב את המטבח בצורת אי. חצי האי עדיף למטבחים קטנים יותר. בחן את שגרת היומיום שלך במטבח, כגון מה לעשות ממקום למקום אחר. זה יעזור לך לתכנן אזורים קרובים.

8. בדוק שוב את המטבח שלך

זה חכם לבדוק את המטבח שלך לפני שאתה עושה משהו. התבונן בארונות ובציוד הקיים. האם אתה עדיין יכול להשתמש בהם? נסה לחפש פריטים נוספים שאתה עדיין יכול להשתמש בהם או אולי לתקן. במקום לנסות להתאושש, הם מתפללים בעצב שלהם וכך חווים כישלון נוסף. אל תשכח לרשום את כל התצפיות שלך. בדוק את כל ההערות לפני שתקבל החלטה סופית.

9. סיים את הציוד ואת צבע הקירות

ברגע שיש לך תיקייה למטבח שלך, אתה יודע אם אתה רוצה מטבח מודרני או קלאסי. אבל אתה צריך לסיים את הציוד, הצבע והקירות, הכוללים תאורה, חומר דלפק, ציוד, סגנון דלתות, סגנון בניית ארונות, כיור מטבח, ריצוף, פריטי נוי וכן הלאה. רובנו מכירים 

את אחים

 תאומים ששניהם עובדים בנדל"ן, למעט שאחד עובד 

בשיפוץ הבית

 והשני בייעוץ נדל"ן. תוכנית הטלוויזיה שהכינו האלה היא כזו שאנשים, בהתייעצות עם אחד מהם, קונים נכס ובית ובעזרת אחר משפצים את הבית והופכים אותו לבית החלומות שלו. 

שיפוץ הבית

 חשוב מאוד עבורם והם לוקחים בחשבון את כל הנקודות החשובות בעניין זה. כעת, עם, ועל סמך הדו"ח שעשו, אנו רוצים לבחון עשר 

מטעויות השחזור

 מנקודת מבטם. אז הצטרפו אלינו.

הם לא נזהרים בבחירת ארונות מטבח

מאמינים שאנשים רבים קונים ארונות וכשהם מביאים אותם הביתה הם מגלים שהמידות והגודל של הארונות שלהם אינם תואמים את החלל שיש להם 

בעיטור המטבח

 ! יש צורך למדוד את החלל הרצוי שוב ושוב על מנת להכין ארון מטבח מתאים לפיו.

מאמר קשור:  שיפוץ מטבח, הפעם לבן ואפור ביחד!

איך בוחרים קבלן שיפוץ מטבחים הטוב ביותר

אחד האחים, סבור כי הצעת המחיר הנמוכה ביותר 

לשיפוץ בתים

 לא בהכרח תביא לתוצאה טובה. 

מציעים לך להתייעץ עם לפחות שלושה מהקבלנים הטובים ביותר כדי למצוא את הקבלן המתאים לשיפוץ הבית שלך כדי לראות מה יהיו עלויותיהם. ישנם אנשים רבים שקוראים לעצמם קבלנים אשר עוברים לתחום 

שיפוץ הבית על

 מנת שיהיה להם מקור הכנסה . יחד עם זאת, הם הולכים לעניים ביותר בבחירת כל פריט, וזה יהרוס את שחזור ביתכם!

עליכם לשקול ולהסכים עם הקבלן בבחירת 

שיפוץ המטבח

 . אלה יכולים לכלול בחירה מדוקדקת של ארונות וארונות, עלויות התקנה, סיווג עבודה ועוד. אם בתכנית הקבלן שלך אין דברים כמו אגרות רישיון, ביטוח, הסברים מספקים לעיצוב בתים, ערבות עבודה וכו ', עלינו לומר שעדיף ללכת לקבלן אחר, מכיוון שקבלן שיפוץ מטח זה זלזל בערך .

מאמר קשור:  12 שאלות שכדאי לשאול את עצמכם לפני שאתם מחליטים לבצע ריענון למטבח!

עיצובים במטבחים

מעצבי הפנים והחוויות שלנו כדי לנצל את שיטות העבודה המומלצות ואת הרעיונות הטובים ביותר לחידוש המטבחים, ואספנו את הרעיונות הדקורטיביים המועדפים עלינו ממכשירים חדשניים לאווירה אינטימית וארוחות בוקר אטרקטיביות. מדריך השיפוצים שלנו ייתן לך מקורה, בין אם אתם מתכננים להפוך מטבח שלם ובין אם אתם פשוט מחפשים מכשירי חשמל עדכניים, או אם אתם צריכים להפוך את המטבח שלכם למטבח חלומי.

כאשר אתה מתחיל לבצע תהליך שיפוץ מטבח לשנות את הרעיונות שלך במטבח, אנו מסתכלים על תהליך עיצוב המטבח וחידושו בשנת2020  שנאסף מסקר. מכלי המטבח העדכניים הטובים ביותר, עד כמה שצריך לוותר עליהם, זה מה שאתה צריך לדעת כדי לבנות מחדש את לב ביתך בביטחון ובנוחות.