שיפוץ מבנים חיצוני | ביצוע חידוש מבנים חיצוני בצורה נכונה

מה נדרש בכדי לבצע שיפוץ מבנים חיצוני בצורה יעילה

שיפוץ מבנים חיצוני דורש מיומנות של הקבלן המבצע. חידוש בניינים על ידי קבלן שיפוץ בניינים מסוכנים מומחה בתחום שיקום מבנים הינה צורך מתבקש. יש לשים דגש רב בדבר הבחירה הנכונה, לביצוע הליקויים המצויים בדוח מהנדס העירייה.

בחירה לא נכונה יכולה לגרום לבזבוז כסף וזמן ובסוף התהליך לא ניתן יהיה לבטל את צו מבנה מסוכן

תיקון בניין חיצוני מהווה צורך חובה לטיפול במפגעים בטיחותיים או אסטטיים בבניינים משותפים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

משפצי העיר –  חידוש מבנים חיצוני

אנו בענף שיקום מבנים פנים וחוץ, עם ניסיון של מעל ל-30 שנה . מומחים בטיפול במפגעים בטיחותיים בשיטות חדשניות החוסכות לכם זמן וכסף.

אז מה מייחד את משפצי העיר מחברות אחרות?

משפצי העיר הינה החברה היחידה אשר פועלת עצמאית ללא קבלני משנה . כל העבודה מתבצעת על ידי צוות העובדים המיומן שלנו.

משפצי העיר – צוות עובדים של הקבלן למה זה חשוב?

 • צוות עובדים מיומן נותן לכם שקט נפשי וביטחון.
 • צוות עובדים שלנו נותן לכם ביטחון בכל הנושא של לוחות זמנים ביצוע ללא עיקובים
 • צוות עובדים קבוע ולא מתחלף יידע לגשת לבעיות השונות במהירות ויעילות על סמך הניסיון הרב שצבר בשיפוץ מבנים משותפים.
 • צוות עובדים קבוע – עבודה מסודרת ונקייה.
 • צוות עובדים מוכשר יידע לפטור בעיות אשר מתגלות תוך כדי עבודה וייטפל בהם במהירות וביעילות ללא עיקובים לביצוע נכון של שיפוץ מבנה חיצוני.
 • צוות עובדים קבוע נותן לכם הבטחה לשיפוץ מקצועי עם אחריות אמיתית.
 • אין עיקובים של קבלן משנה שצריך להגיע מרחוק מדרום הארץ או הצפון ובכך אנו מייעלים את העבודה לעמידה בלוחות זמנים.
 • צוו עובדים קבוע מבין אחד את השני ויודע לעבוד כקבוצה אחת חזקה היודעת לייצר פטרונות ושימוש בטכנולוגיה לחידוש בניין חיצוני.
 • ביצוע מהיר של צוות עובדים מיומן חוסך לכם עוגמת נפש על ידי טיפול מהיר ומקצועי.
 • תיקון ליקויים בטיחותיים צריך להיעשות על ידי הטובים בענף שיפוץ מעטפת בניין להבטחת איכות התיקונים והעמידות לאורך זמן ארוך מאוד.
 • חיסכון בכסף עקב ביצוע מהיר – פחות ימי עבודה פחות כסך לדיירי הבניין.

חידוש בניין חיצוני – משפצי העיר

שיפוץ המעטפת החיצונית של בניין מגורים משותף יכול להתבצע בשני אופנים .

 • תיקון ליקויים במספר מקומות מצומצם.
 • טיפול כללי בכל הקירות חוץ של הבניין המשותף, כמובן לפי דרישת בעלי הנכסים.

משפצי העיר הינה החברה היחידה אשר פועלת עצמאית ללא קבלני משנה . כל העבודה מתבצעת על ידי צוות העובדים המיומן שלנו.

מהם המפגעים האופיניים בבניינים משותפים

שיפוץ מבנים חיצוני
 • חלקי טיח אשר ניתקו באזורי מעטפת המבנה החיצוני של בית משותף
 • חלקי בטון אשר סדוקים בעמודים ובקורות הבניין המשותף
 • ברזלים עם סימני קורוזיה – ברזלי זיון חלודים המצריכים טיפול מיוחד למניעה והגנה ועצירת התהליך
 • חומות וגדרות בתים משותפים מהווים סכנה בעקבות התמוטטותם
 • קריסת קירות במהנים משותפים
 • עמודי בניין משותף סדוקים וחלשים – טיפול ומניעה
 • עמודי בניין לא תקניים בפני רעידות אדמה – מחייב טיפול ויישום עיבוי עמודים לפי מכון התקנים הישראלי
 • ציפי מעטפת חיצונית ניתק מהתשתית כגון אריחים ,שיש, פספס ..– סכנה בטיחותית גבוהה
 • בורות שנפערו בחצרות
 • עצים קורסים
 • מרפסות חלשות המצריכות חיזוק מרפסות מקצועי ובטיחותי
 • פרגולות הנוטות לקרוס
 • ציפוי המעטפת החיצונית כגון שיש , פספס, אריחי קרמיקה ועוד…
 • קירות מבנים נוטים לקרוס.

שיפוץ מבנים חיצוני – לחות ומלחים

בניינים בקרבת הים נתונים לפגיעות במעטפת החיצונית וספיגת לחות המהווה גורם פוטנציאלי בבניין ולפגוע ביופיו ובחומרי הבניין. אם הקירות רטובים לאורך זמן רב  כך גם הנזקים יהיו רבים. העמידות של קירות רטובים פוחתת גם בגלל המים בהם, ועל ידי כך, ככל שטמפרטורת המשטח הפנימי של הקירות פוחתת.

האפשרות של לחות על משטחים כאלה עולה; זה, בתורו, יכול לגרום לחוסר שביעות רצון מהתנאים התרמיים של האוויר הפנימי של הבניין או להגדיל את צריכת הדלק של מערכות מכניות. הלחות של קירות אלה גורמת גם להתמוססות מלחי המלח בחומרים, ואז נראים סימנים לבנים על פני הקירות. לחות זו מספקת תנאים מתאימים להתפתחות פטריות ומייצרת ריח לא נעים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

דרכי חדירת לחות לבניין – שיפוץ מבנים חיצוני

לחות שנוצרה בבניין עשויה להיות תוצאה של גורמים כמו חדירת גשם למשטחים הפנימיים של תפרי החלון, יצירת זיעה בגלל מכני אדים פנימיים למשטחים הפנימיים וחדירת מי תהום מהרצפות והקירות.

שיפוץ בניין חיצוני – חידוש מבנים בקרבת הים

מי גשמים יכולים לחדור למשטחים הפנימיים של הבניין בדרכים שונות, כאשר החשובים שבהם הם חדירה דרך הקירות. נשאלת השאלה האם כאשר קיר ללא סדקים נתון ללחץ של חדירות מים , והשאלה השנייה הוא כאשר קיר סדוק נחשף לחדירת מי גשמים. ונדמה כי התשובה ברורה קירות סדוקים מהווים גורם מכריע בחדירות מי לתוך המבנה.

יש צורך לבצע טיפול יסודי ביותר לצורך מניעת חדירות מי גשמים ולחות אשר מחייב את התערבותו של קבלן שיפוץ מבנים מסוכנים לצורך שיפוץ מבנים חיצוני.

שיפוץ מבנים חיצוני – משפצי העיר

טיפול נכון במפגעים וביצוע התיקונים בעזרת שימוש בחומרים הטובים ביותר. שימוש בחומרים נכונים נותן פיטרון ארוך טווח לדיירי הבניין.

שיפוץ בניינים חיצוני יכול להתבצע על ידי הצבת פיגומים או על ידי מערכת סנפלינג.

שיפוץ מבנים חיצוני

שחזורים חיצוניים של בניינים ישנים הם למעה צורת ועטיפת המראה והחזותי ומה שנחשף לנוף, ובאדריכלות. תעשייה ואמנות הבנייה נאמר שהוא הקיר החיצוני של בניין החזית החשוף לכול העוברים ושווים. עכשיו עם הידע עד כמה חזיתות בנייני מגורים משותפים הינם חשובים לצורך איכות חיים טובה נסביר לכם יותר על תהליך שיפוץ מבנים חיצוני.

 

  מה הסיבות בהחלטה לשיפוץ מבנים חיצוני?

אחת הסיבות החשובות היא צווים מסוכנים. צווים מסוכנים הינם צו המתקבל על ידי הרשות המקומית אשר מבטא את מצבו המסוכן של הבניין המשותף.

סיבות רבות המצריכות לעבור תהליך שיפוץ מבנים חיצוני והם יכולים להביא לנזקים חמורים במעטפת החיצונית של הבניין במידה וישנה הזנחה רבת שנים.

  יחד עם שחזור חזית הבניין, כמו כן, ניתן לבצע שיפורים עיצוביים בחזית המבנים עם הגעת הצו מבנה מסוכן ובכך לנצל את הסגנונות חדשים ומודרניים בשימושים במבני מגורים ומסחריים. שיפורים עיצוביים  של מבנים וחזיתות עם מראה אטרקטיבי יוצרים יוקרה בכל האמור במראה החיצוני של הבית המשותף ומשביחים אותו ומעלים את ערכו הקינייני של כל דייר. לרוב צווים מסוכנים זה גורם לבעלים ולתושבים לשחזר את חזיתותיהם על מנת להסיר את הסכנות.

נושא נוסף הוא השימוש בטכנולוגיות מודרניות לבניין ולחזית הבניין, שבנוסף ליתרונותיהן לבניין, כמו הפחתת צריכת האנרגיה ובידוד רעש, חום ולחות, יכולים לספק לכם תכונות נוספות בנוסף ליופי של הבניין שלכם והיוקרה שלו על פני בניינים מוזנחים.

 

שיפוץ מבנים חיצוני

מבנים מסוכנים אשר נמצאים בסכנת התמוטטות  ושהתקבל צו מבנה מסוכן על הבניין.

מרבית הבניינים הישנים נעשו בשיטות המסורתיות של טיח. חזיתות מטויחות  ומסורתיות, נעשו בצורה מהירה יותר מחזיתות אחרות וחזיתות מעוצבות והם בדרך כלל שפריץ או השלכה ויש צורך לבצע תיקונים איכותיים בכדי לא להביא לנזק בלתי הפיך.

חזיתות של בניינים אשר נמצאים בשלב של הידרדרות ובלאי מוגבר ,יש צורך לשחזר אותן. בחזיתות רטובות ומסורתיות משתמשים בחומרים כמו לבנים, אבן, מלט וכו '.בנוסף לפגיעה במראה הבניין, הם פוגעים בחוזק ובעמידות החזית, שעשויים להיות בעייתיים מבחינת בטיחות. שיקום חזית ותיקונים לשלד וחיזוקים צריכים להיעשות בליווי צמוד של מהנדס בניין מוסמך בנוסף לשיפור מראה הבניין והחזית ויש לקחת קבלן שיפוץ ושיקום חזיתות חיצוניים.

שיפוץבניין משותף

תיקון ושיקום מבנה על ידי שיפוץ חזית הבניין באופן כללי, ניתן להשתמש בחזיתות יבשות כמו חזית קרמיקה, חזית אבן וקיר מסך לבניין, שיש להם יתרונות רבים ומלבד יופי, חוזק ובטיחות גבוהה, יש להם מהירות גבוהה בביצוע.

תכנון ושיקום חזיתות מבנים הינם אחד התחומים והענפים של אמצעי הנדסה ובנייה שניתן לעשות מסיבות שונות כמו שחיקת חזית, חוסר תאימות של החזית לשימוש בבניין, חזית ישנה, ​​הרס חלקי של החזית וכו '. אופי התכנון, השחזור והביצוע של החזית אמור להיות מסוגל לעמוד ב מס' סוגים של ציפיות ומטרות שלנו, אשר ניתן לכנותם חזית בעלת ערך אדריכלי ואמנותי השומר ומגדיל את ההיבטים הכלכליים והפיננסיים עבור הבעלים והמעסיק ומהווה סוג של הון. ייחשב כמעבר.

עיצוב אדריכלי – שיפוץ מבנים חיצוני מקצועי

לחזית בניין ערך אדריכלי גבוה כאשר היא יכולה לעמוד בתנאי מזג האוויר וציפיותינו ומטרותינו, וניתן לכנותה כפרויקט מוצלח של תכנון וביצוע חזיתות או שיפוץ חזיתות נכון. על קבלן שיפוץ מבנים חיצוני, יהיה הצורך והידע  בעיצוב ושיחזור החזיתות שאיתה הוא עומד להתחיל, יש לשקול ולראות את ארבעת תכונות העיצוב הללו. לא משנה לשם מה משמש הבניין שלך או באילו מידות ופרופורציות הוא נוצר, יש לצפות למאפיינים אלה מעיצוב ובנייה חזיתית. כעת, במאמר זה, חברת משפצי העיר, מנסה לתת לכם הסבר קצר על כל אחת מהתכונות הללו.

היבטים אסתטיים – שיפוץ מבנים חיצוני

כאשר אתה משפץ ומעצב את חזיתך, עליך לא רק לשים לב להיבטים האסתטיים והמושכים של חזית הבניין. על מנת להשיג חזית אידיאלית, עליך לשקול תחילה נושאים כמו אורך חיים שימושי, חוזק החזית והחומרים המשמשים לכיסויו. שקול לפני את הקבלן שהולך לבצע את העבודה וטל תתפתה לשרלטנים שמבטיחים הרים וגבעות. עלינו לציין שאם חזית הבניין  מעוצבת ומבוצעת בצורה מאוד יפה ומושכת, אך אין לה מספיק חיים וסיבולת, היא תיעלם בזמן הקרוב, ואותו יופי וקסם מקוריים שגרמו לנו לבחור בה ייעלמו וכל הכסף שהשקעתם ירד לטמיון.

שיחזור מבנים חיצוני

שיפוץ מבנים חיצוני מבניינים רעועים וזאת בכדי לקבל תוצאה אידיאלית שיכולה לעמוד בציפיות הראשוניות שלנו, עליכם לשים לב לדברים כמו האקלים של האזור, התאימות של חומרים נבחרים לתנאי מזג האוויר, אופן היישום, שמירה נכונה על קריטריונים התכנון והיישום ודברים רבים אחרים תוכלו ליהנות מנוף עמיד ונהדר לאורך שנים רבות במידה ותיקחו קבלן מומחה בשיפוץ ושיקום בניינים ותקבלו שקט וביטחון לאורך זמן.

בין עיצוב חוץ לעיצוב חזית, כאשר החזית שלך צפתה בהרמוניה הנכונה, היא בוודאי תביא יופי וקסם מיוחד לבניין שלך. לדוגמא, אם בחרתם בסגנון מודרני לחידוש חזית הבניין שלכם, עליכם להשתמש באותו סגנון של עיצוב חזית, כלומר בסגנון מודרני לעיצוב הפנים של הבניין שלכם.

שיפוץ מבנים חיצוני

אך מלבד התבוננות בהרמוניה בין החללים הפנימיים והחיצוניים של הבניין, יש חשיבות רבה לשמירה על עיקרון זה ולשמירתו בעיצוב חלקים שונים של החזית. תלוי בסגנון שתבחרו לבניין שלכם, עליכם להקפיד על סגנון עיצוב ספציפי על פי כלליו ועקרונותיו, ובמידה ותלכו עליהם נכון.

עלינו להזכיר כי הרמוניה של צבע וחומר בחזית היא אחד החלקים העיקריים שכדאי לשים לב אליהם, לא משנה כמה יקר ויפה העיצוב שלך אם החומרים לא נבחרים נכון וההרמוניה הנכונה בין מרקם, צבע ו אין סוג של חומרים, אז לא ניתן לראות את העיצוב והחידוש של חזיתך.

שיפוץ מבנים חיצוני

כפי שהזכרנו בתחילת מאמר זה, אחת הסיבות שאנו משפצים את חזית הבניין יכולה להיות בנוסף שינוי השימוש בבניין בשל העובדה שהתקבל צו מבנים מסוכנים אשר מחייב את בעלי הנכס לתקן את הליקויים.

העובדה שהחזית הקודמת לא יכולה לספק הגדרה ברורה של הבניין והשימוש החדש לקהל שלו. תכנון ושחזור חזיתות צריכים להיעשות בצורה שתוכל להציג את השימוש בבניין בפני הקהל בצורה נכונה ובמבט ראשון, אך זו אחת מתפקידיו של עיקרון זה ולא מספיק להמשיך בתכנון שבחרת בכדי לשחזר את חזיתך, יש צורך לבצע את העבודה בצורה נכונה.

חידוש מבנים חיצוני

אחרון המטרה שאנו מבקשים משיקום חזית הבניין היא תיאום חזיתות עירוניות ובמידה קטנה יותר, תיאום והרמוניה של הבניין והחזית שלנו עם מבנים אחרים ושכנינו. אולי לא יהיה צורך לשים לב לנושא זה בהתחלה, אך עליך לזכור שכפי שהזכרנו במאמרים הקודמים של חברת משפצי העיר לא משנה כמה חזיתך מבודדת, אם אין בה סולידריות והרמוניה עם הבניינים הסמוכים לה אזי הבניין יבלוט ולא יתאים לנוף הכללי ויגרום להשבחה של הנכסים בבנין.

בוודאי שהחזית והבניין שלך נחשבים באזור מבודד ויהיו פחות מבוקשים, מה שיוריד את הערך הכלכלי של הנכס. מסיבה זו, התייחס ברצינות לשמירה על החוקים והתקנות של העיריות בעניין זה, כך שבסופו של דבר, אין סכנה לחזית הבניין שלך, ותוכל לתכנן ולשפץ את חזית הבניין שלך בבטחה על ידי קבלן שיפוץ מבנים חיצוני.

שחזור חזית – שיפוץ מבנים חיצוני

על פי החדשות האחרונות, אחת החזיתות הפופולריות הוא שימוש בשיש, והשימוש בחזית בבניני יוקרה זכתה לתשומת לב רבה.

לקבלת שירותי שיפוץ מבנים , צרו קשר "משפצי העיר" .

אך עם הזמן, בניינים רבים שנבנו עם חזיתות נפגעו ונשחקו בגלל גורמים שונים שמש וגשם, רוח, שינויי אקלים וכו '.

כיום נכנסו חומרים חדשים רבים לתחום אדריכלות הבניין, מה שהפחית את השימוש בטיח בציפוי חזיתות במידה מסוימת.

אך אין זה אומר שיישום טיח  בוטל לחלוטין, גם היום עדיין ניתן לראות בניינים עם טיח .

שיפוץ וחידוש חזית בניין מגורים סייעו רבות בחיסכון ובביצוע אופטימיזציה של העלות, ומסיבה זו הוא נחשב בעיני אנשים רבים כיום לכדאי.

ביטול צו מבנים מסוכנים

צו מבנה מסוכן הינו מצריך לעיתים בנייה מחדש של חזית הלבנים  אבן סיליקט שהיתה נהוגה לפני שנים רבות לציפוי של הבניין בשל השימוש הנפוץ בחומר זה בבניית חזית בניין מגורים בעבר וקיום טקסטורות שחוקות של חזיתות כאלו ניתן לראות בהרבה בניינים בארץ.

כמו כן, שחזור חזיתות לבנים מורכב יותר מחזיתות טיח, מכיוון שמלבד החיים הארוכים של חזיתות לבנים, יש בו פרטים רבים אשר משקפים את המרחב הכללי הציבורי ואת אופיו של המקום בו אתם מתגוררים.

למאמר נוסף : שיפוץ בניין בסנפלינג

 

משפצי העיר פייסבוק

משפצי העיר ביוטיוב