מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
שיפוץ בניינים

שיפוץ חזית בניין

o5o-5824225

שיפוץ חזית בניין

בניינים ישנים רבים ברחבי הארץ זקוקים לעבור תהליך שיפוץ חזית בניין. מבנים משותפים אלו מצויים בבלאי מואץ במעטפות החוץ אשר בעקבותיהם מופיעים ליקויים כגון: חלקי טיח ובטון חלשים יחד עם ברזלי זיון חלודים, אשר הם חלק מהליקויים המאפיינים מבנים אלו. המפגעים אללו מהווים סכנה ממשית לדיירי הבניין ולציבור, אשר בעקבותיהם מתקבל צו מבנה מסוכן.

שיפוץ חזית בניין

אם קבלתם צו מבנה מסוכן, אנו משפצי העיר, בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום שיקום מבנים והסרת צווים מסוכנים. אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בתחום שיפוץ החזיתות, שיקום מבנים, עיבוי עמודים, הסרת חלקי טיח רופפים, הסרת חלקי בטון רופפים, ניקוי ברזלי זיון חלודים, צביעה, ביצוע שליכט אקרילי, חיזוק אריחים, תיקון ובניית חומות, יציקת קורות, חיזוק מרפסות, סלילת אספלט לחידוש חצרות, ביצוע אבנים משתלבות ועוד…


קבלן שיפוץ חזיתות בתל אביב, משפצי העיר, מבצע את כל סוגי העבודות בתחום שיפוץ החזיתות, שיקום מבנים, עיבוי עמודים, הסרת חלקי טיח רופפים,הסרת חלקי בטון רופפים, ניקוי ברזלי זיון חלודים וטיפול בחומר סיקה, צביעה, ביצוע שליכט אקרילי, חיזוק אריחים, תיקון ובניית חומות, יציקת קורות, חיזוק מרפסות, סלילת אספלט לחידוש חצרות, ביצוע אבנים משתלבות ועוד…

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

כאשר בתים ובניינים שקירות הגבול שלהם או הגדרות המקיפים אותם הופכים למסוכנים, הסיבות יכולת לנבוע ממספר גורמים שונים:

 • שנת בניית המבנה
 • חלקי טיח ובטון רופפים
 • ברזל חשוף וחלוד
 • יסודות חלשים
 • ליקויים בעיצוב
 • פגיעת רכב
 • נזקי מים והשפעת מזג האוויר
 • נזקי אש
 • השחתה
 • תחזוקה לקויה או הזנחה.

שיפוץ בניינים

האם קיבלת צו מבנה מסוכן המגדיר כי המבנה שלך לא בטוח? הרשות המקומית בעירך מפקחת על כל תחזוקת הבניינים כדי להבטיח את בטיחות המבנים.
סביר להניח שקיבלת הודעה מהעיריה שפורסמה על המבנה שלך (מבנה למגורים ו / או בניין מסחרי) ואתה צריך להגיב בתוך פרק הזמן שצוין בדו"ח שקבלתה בכדי להימנע מהליך משפטי וכל המתלווה לכך.

שיפוץ לובי בניין

שיפוץ לובי אף הוא אחד השיקולים בתהליך שיפוץ חזיתות. בניין שעובר תהליך שיפוץ חזיתות לרוב משפץ אף את הכניסה לבניין, כצעד משלים למראה חדש ומרענן של הבית המשותף.

עוד על הסרת צו מבנה מסוכן

שיפוץ חזית בניין

שימור מבנים
שימור מבנים
תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

שיפוץ חזיתות תל אביב בניינים אשר קורות או עמודי הבניין בחזיתות המבנה מבוקעים בעקבות תהליך קורוזיה עמוק בברזלי הזיון ובכך יש סכנה למבנה כולו.
בעקבות תהליך הקורוזיה אשר דורש טיפול מיוחד.

חיזוק מעקות – משמעות

שיפוץ חזיתות תל אביב
שיפוץ חזיתות לשימור

חיזוק מעקות בניין סדוקים אשר החלו להיחלש וניתקים מהם חלקי בטון וטיח וחלקים גדולים מקירות המעקה נפרדים זה מזה.

מעקות בניין אשר החלו להיראות בהם סימנים של חשיפת ברזלי הזיון ובנוסף ישנו תהליך של היתפוררות הרכיבים והיחלשותם. מצב זה יכול לגרור אחריו מספר כשלים אשר יכולים להחליש את המעקה כולו ואף לגרום לנזקים באיטום המבנה ולחדירות מי גשמים לדירות בבניין.

במקרים הללו נדרש להיוועץ בקבלן שיפוץ חזיתות תל אביב.

דירות הצמודות ונמצאות מתחת לתקרת הגג הן בדרך כלל חשופות להשלכות אלו של היחלשות המעקה סביב המבנה והתוצאה היא חדירת מי גשמים לתוך הדירות ולנזקים הולכים ומתרבים בדירות אלו , אשר סופגות מים ולחות גבוהה במהלך ימי החורף ואי טיפול בזמן גורם לרוב לדירות לחוות את השפעת הלחות והריחות אשר מתלווים בעקבותיה וכל עוד לא יבוצעו עבודות שיקום למעקה הגג הבעיה תחמיר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

דרכי טיפול – שיפוץ בניינים ישנים

מעקות בניינים ישנים אשר נמצאים מזה שנים רבות בתהליך של היחלשות החומר מצריכים טיפול יסודי מאחר ויש לקחת בחשבון את גורם חדירות המים למבנה וכמובן את הגורם הסיכונים בנפילת חלקי טיח ובטון לשטחים ולחצרות סביב הבניין המשותף הדורש שיפוץ חזית בניינים ישנים.

יש לבצע ההערכה בבדיקת כוללת של כל מעקה הבניין. חוסר או טיפול רק באזור אחד או יותר ולא כתהליך שיפוץ חזיתות כולל בכל הנקודות החלשות וטיפול רק בנקודות הקריטיות יגרום לכם לביזבוז זמן וכסף מכיוון שאותה תופע של תהליך ההיחלשות תביא את האזורים האלו להיות במצב קריטי בעוד זמן מה שיחייב שוב טיפול והוצאה נוספת.

לאחר שקבלן שיפוץ חזיתות בדק תוך הקפדה רבה את מעקה הגג, רק אז יוכל להתחיל בהליך ביצוע וישום בשטח כגון :

סיתות כל חלקי הבטון והטיח עד להגעה לתשתית יציבה. לאחר מכן יש לאמוד את מצבם של ברזלי הזיון ולראות האם ובאיזה שלב הם נמצאים בתהליך של קורוזיה. ברזלי זיון אלו נועדו בכדי לייצר חיזוק למעקה כולו היחלשותם של ברזלים אלו די בהם בכדי לגרום להיחלשות המעקה כולו.

ברזלי זיון חלשים – שיפוץ חזית בניין

ברזלי זיון אשר נמצאים בתהליך של קורוזיה עמוקה עקב חוסר באטימות המעטפת החיצונית ובעקבות זה מים חודרים ונספגים בקירות המבנה במשך זמן רב ובטח כאשר הבניין נמצא בקרבת הים מה שמאיץ את תהליך ההיתפוררות של ברזלי הזיון.

ברזלי זיון חלשים חייבים להיות מוחלפים בתהליך שיפוץ בניין בברזלים באותו הקוטר בכדי לשמור על יציבות המעקה ולבטיחות הדיירים. לא תמיד כך המצב ולעיתים ישנו תהליך התחלתי של קורוזיה ובמצב שכזה שניתן עדיין לעשות שימוש בברזל אלו, ניתן וצריך להגן עליהם בחומרים מונעי חימצון שיעצרו את התהליך. הגנה תמנע נזקים של היתנפחות הבטון ולשרשרת הנזקים המדוברים.

טיפול בחלקי בטון מתפוררים – שיפוץ חזית בניין

טיפול בחלקי הבטון אשר נתקו מהמעטפת החיצונית והפנימית של המבנה צריכה להיות בהתאם לממצאים בשטח. יש לאמוד את דרכי הטיפול ביחס לעובי החומר וגודל השטח המטופל.

במקרה ותהליך היתפוררות הבטון נמצא בשלב עמוק יהיה צורך לבצע יציקת בטון חדשה באותן המקטעים המדוברים. אי התיחסות וטיפול כושל יביאו את המצב בעוד זמן מה בדיוק לאותו מצב בו החלה עבודות שיפוץ החזית המבנה ולאובדן כסף וזמן.

במידה והמעקה לא נמצא בשלב מחמיר של היתנפחות הבטון יהיה צורך לבצע את התיקון בשילוב של חומרי צמנט ואגרגט או ללא הכל בהתאם לממצאים בשטח. בנוסף יש לבצע את התיקונים בשילוב עם תוספים על בסיס שרף ואחרים לחיזוק התשתית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ בניין בסנפלינג – שיפוץ בניין מגורים


בעת שיפוץ בניין מגורים בסנפלינג , בעל המקצוע נתלה בעזרת חבל מגג הבניין ומבצע את התיקונים הנדרשים.

הליך שיפוץ בניין משותף זה בדרך כלל זול יותר מהקמת פיגום, אך מגביל את בעל המקצוע מלבצע שיפוץ חזית בצורה מקצועית.

שיפוץ חזיתות תל אביב
שיפוץ חזית באמצעות סנפלינג

שיפוץ מעטפת בניין על ידי הקמת פיגום – שיפוץ חזית בניין

שיפוץ מעטפת בניין על ידי הקמת פיגום בדרך כלל עולה קצת יותר, אך בשונה משיפוץ בניין בסנפלינג, שיפוץ חזית באמצעות פיגום מאפשרת לקבלן לבצע שיפוץ יסודי יותר, וכך מקטינה את העלויות הכרוכות בביצוע שיפוצים חוזרים.

כל העבודות מתבצעות תחת פיקוח הנדסי צמוד!

כל העבודות מתבצעות תחת פיקוח מנהל עבודה מוסמך מטעם משרד העבודה!

שירות עריכת דין חינם!

שיפוץ חזית בניין עלות

עלות שיפוץ חזית בניין משותף מחושבת לפי מספר פרמטרים

מצבו של המבנה: העלות תלויה בתיקונים הדרושים לדוגמא קילוף הציפוי החיצוני כגון: טיח, שפריץ, פסיפס.
האם הברזל בעמודי המבנה החליד וגרם להתנפחות הבטון עקב מזג האוויר, וכתוצאה מכך נוצרו סדקים בבטון וקילופים של חלקי טיח וחיפוי.

ככל שהמבנה ישן יותר, הוא דורש תיקונים רבים יותר בדרך כלל.

מספר הקומות: מספר הקומות חשוב מכיוון שככל שמספר הקומות גדול יותר כך שטח המבנה גדל ואיתו מספר התיקונים.

שטח המבנה הדורש טיפול: אם נדרש רק לתקן מספר איזורים מצומצם בכדי להסיר את המפגעים או להסרת צו מבנה מסוכן, העלות תהיה קטנה יחסית ותהיה בסביבות כ-20,000 ש"ח.

אם נדרש לטפל באיזורים מרובים ובשטח גדול, כפי שמדובר בשיפוץ חזית כולל, העלות תהיה בהתאם.

בניין משותף בן ארבע קומות הדורש צביעת כל חזיתות הבניין ותיקונם, העלות יכולה להיות כ- 100,000 ש"ח.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

חיזוק מרפסת – מה המשמעות?

שיקום מבנים
שיקום מבנים

חיזוק מרפסת – כאשר מרפסות המבנה נוטות ליפול וצריך לבצע חיזוקים על ידי יציקות בטון בתוספות ברזלי זיון או תמיכות מפלדה לצורך חיזוקם מחשש שיקרסו.

הגורמים להיחלשות בטון יכולים לפעול באופן עצמאי או יחד.
ליקויי בניה מההתחלה, כמו שימוש בסוג בטון לא תקין, שימוש בברזל חלוד שכבר יש לו קורוזיה או מיקום לא נכון של החומרים, יאיץ את התהליך.

כפי שנאמר על ידי מהנדס מבנים מסוכנים, פלדת החיזוק דורשת כיסוי מסוים, כך שאם לא יהיה מספיק בטון מלמעלה, המלח והמים יגיעו לפלדה מוקדם יותר, מה שיוביל לסדקים וכיסים.

חידוש מעטפת בניין – בטון – B 300

הבטון מתכווץ כשהוא מתייבש, ולכן צריך להשתמש בטכניקות חיזוק ויבוש נאותות בכדי לשלוט בכמות ההצטמקות והחיבורים המתאימים למרווחים כדי לאפשר התרחבות והתכווצות עתידית בעת ביצוע חידוש למעטפת הבניין.

למרות תדמיתו הקשוחה, יציקת בטון נכונה היא פעולה עדינה באופן מפתיע.
ישנם מספר דברים שאפשר לעשות לא נכון מבחינת מזג אוויר, ערבוב או מיקום.

איכות הבטון

שיפוץ חזיתות תל אביב
שיפוץ חזיתות תל אביב

אם הבטון יושב במשאית יותר מדי ומוסיפים מים בכדי להפוך אותו לניתן לעבודה שוב, הדבר ישפיע על האיכות והעמידות. מזג האוויר במהלך הבנייה הוא גם גורם – צריך להימנע מייבוש הבטון מהר מדי במזג אוויר חם, כמו גם שיהיה מעט מדי או יותר מדי מים.

לקיחת סביבת העבודה בחשבון

גם סביבת החוף נכנסת לשיקול, כאשר יש מלח על הבטון, ויורד גשם, הוא יוצר תמיסת מי מלח שחודרת דרך הסדקים הנובעים מההתרחבות והתכווצות בגלל שינויי טמפרטורה וכוחות חיצוניים אחרים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ מעטפת בניין לקוי

הבעיות שיכולות להיגרם כתוצאה משיפוץ חזית לקוי יכולות לכלול נזקים בכמה הבטים:

בעיות מים הנובעות מביצוע איטום ושיפוץ חזית לקוי יכולות לגרום לפגיעה בתשתית הבניין

חדירת מים מחזית הבניין יכולה גם להשפיע על חלקיו הפנימיים של הבניין כגון קירות פנים של דירות אשר יכולים להינזק מחדירת מים.

עוד על בעיות רטיבות ניתן לקרוא כאן : כיצד לדעת האם ישנה רטיבות

בנוסף לבעיות הרטיבות, המראה החיצוני של חזית הבניין עלול להינזק כתוצאה משיפוץ לקוי, וכך גם ערך הדירות בהתאם.

חלוקת עלות שיפוץ בניין

בכדי לדעת את התשובה לשאלה הזו ניתן להתבונן בסעיף 58 לחוק המקרקעין:

85 לחוק המקרקעין, התשכ"ט-9191(להלן: "חוק המקרקעין") קובע, כי-"(א) בעל דירה חייב להשתתף בהוצאות הדרושות להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף ולהבטחת השירותים המחויביםעל פי דין או המקובלים על פי הנוהג לפי יחס שטח רצפת דירתו אל שטח הרצפה של כל הדירות שבבית המשותף, זולת אם נקבע בתקנון שיעור השתתפות אחר. לענין זה, "החזקה תקינה" -שמירה על מצבו של הרכוש המשותף כפי שהיה בעת גמר הבניה, לרבות שיפורים שבוצעו בו לאחר מכן בהסכמת בעלי הדירות"

ניתן לראות מהחוק לעיל שניתן לחייב דייר לשלם שיפוץ הדרוש להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף.

עם זאת, על פי פסקי דין שונים, כאשר מדובר בהוצאות שהם בגדר השבחה או שיפור של הנכס בלבד, יש לקבל הסכמת כל בעלי הזכויות.

(המאמר אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי)

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזיתות – משפצי העיר

אתה עלול גם להרגיש רע להסתכל על הנוף הישן של הבניין שלך. אין להכחיש שלמראה של בניין כלשהו יש השפעה רבה על תפיסת המתבוננים באותו בניין. למרבה הצער, נכון לעכשיו, בגלל המחירים הגבוהים מאוד בשוק הדיור, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות או לשכור בניין חדש. בניינים מאבדים גם את יופיים ורעננותם לאורך שנות בנייתם. 

ביטול צו מבנה מסוכן – שיפוץ חזית בניין

זה המקום בו רובנו פונים לשיפוץ חזיתות כדי לגוון את המראה בו אנו עובדים או גרים. ביטול צו מבנה מסוכן – חזית הבניין הייתה מקובלת בעבר והיא עדיין אחת הדרכים לגוון את מראה הבניין. כמובן, שחזור חזית נועד לא רק ליופי וישנן גם סיבות אחרות. שיפוץ חזיתות בניין עשוי להיבנות מחדש כדי לחזק אותה ולתקן חלקים פגומים. אם אתה רוצה לדעת יותר על תהליך שחזור החזית.

חשיבות החזית – שיפוץ חזית בניין

תצוגת המילה במילון מתייחסת למראה של כל דבר או משהו שנראה לעין. מה שניתן לראות מבחוץ של בניין ,הוא הנוף החיצוני. לבנייני מגורים ומשרדים ומסחר יש השפעה רבה על תפיסת המתבונן עם חזיתם. חשיבות נוספת למראה של כל המבנים הללו היא שיש להם גם השפעה משמעותית על מראה העיר. אחרי הכל ביטול צו מבנה מסוכן בסופו של דבר בא לידי ביטוי בחידוש המראה של הערים שלנו וכך נוצר התאמה בחזיתות הבניינים.

פיגומים לשיקום מבנים מסוכנים
פיגומים לשיקום מבנים מסוכנים ושיפוץ חזיתות

באופן כללי, ניתן לומר כי חזית כל בניין משקפת את מעמדם הכלכלי והחברתי של תושבי אותו בניין. חזית הבניין משקפת את סדר עיצוב הבניין, המתקנים וטעמו של קישוט אותו בניין. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

כשל בחזיתות הבניין – חידוש מעטפת בניין

שיפוץ חזיתות בעקבות כשל  החזית, היא תמונה שיש לציבור על המצב הכללי של בניין והאנשים החיים בו. החזית מופיעה בתפקיד פני הבניין, ולכן מייצגת בניין ותכונותיו. בניגוד לעיצוב הפנים, שהוא ברובו פרטי, חזית הבניין נחשפת לציבור ופונה למרקם העיר, הסמטאות והרחובות. לכן, חשוב מאוד לשפץ את המעטפת ,ולהסיר את המבנה המסוכן מהרשימה  שתייפה את פני הבניין.

אבל מהו שחזור? באופן כללי, כל שינוי בבניין ההורס את אחידותו ויוצר גיוון ומגביר את חוזקו.

הגישה העיקרית של התושבים בעניין שחזור חזית

כמובן שלא יתכן שכולם יהרסו את הבניין כולו ויבנו אותו מחדש לחלוטין, ואם יש לו יש לו בעיות משלו. בינתיים, במקרים רבים, עקב שינויים בשוק וכניסתן של חברות חדשות לעולם העסקים, בתחום שיפוץ חזיתות אשר יש צורך ליצור הכרה באמצעות טיפול בחזית. במקרים כאלה, אנשים פונים לשימוש בטכנולוגיות בנייה חדשות, שלמרות שיש לה יתרונות רבים, הופכות את חזית הבניין לאטרקטיבית יותר עבור הקהל והלקוחות.

גישה זו אינה שגויה, מכיוון שכשנכנסים למשרד משרדי או מסחרי, כל האנשים מתרשמים מהמצב הכללי של הבניין בהתאם למראהו. תפיסה זו משפיעה מאוד על דעתם על חברה או משרד. לכן, נוף יפה יותר יוצר סיכוי טוב יותר להתקבל.

חומרים ומערכות הפעלה בטוחות -שיפוץ חזית בניין

בבניית מרבית הבניינים הישנים בארצנו נעשה שימוש בחומרים ובשיטות מסורתיות. מרבית הבניינים הללו זקוקים כיום לשיפוץ. חומרים נפוצים במערכות מסורתיות אלה הם לבנים, אבן, מלט שטוף וכן הלאה. חומרים אלה סובלים מנזק חמור לאורך זמן וגורמים למצב קריטי לחזית.

במקרים כאלה יש צורך בשחזור, שיכול לכלול חלק מהחזית או את כל חלקה. 

חומרים ומערכות חדשות יותר כמו קרמיקה , חזיתות אבן יבשה וחזיתות מתכת דקורטיביות כמו מתכת נמתחת משמשים לשיפוץ החזית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזית בניין – משפצי העיר

אין ספק, התקנת חומרים ללא שימוש בשיטות מתאימות ועם הטמעת תשתית לא נכונה, גורמת לסיכונים רבים. על מנת לבצע את החזית, יש לשים לב לחישובים מבניים, מערכות התקנה שונות ושיטות בטוחות כדי שלא יופיעו בעיות כאלה. עם זאת, ישנם בניינים רבים שחזיתותיהם נהרסו עקב ביצוע לא תקין של שלב התשתית. במקרים כאלה יש לפרק את כל מבני החזית העקרוניים ולבנות מחדש את החזית ולפנות לקבלן אשר מתמחה בשיפוץ חזיתות.

סיבות לשיקום ושיפוץ חזיתות -ביטול צו מבנה מסוכן

בעלי מבני מגורים, משרדים ומסחר משפצים ומתקנים את חזית הבניין מסיבות שונות. אם אתה הבעלים של בניין או חלק ממנו, באופן טבעי היופי והאלגנטיות של מראהו חשובים לך. ככל שמראה הבניין שלך יפה ואידיאלי יותר, כך תפיסת ומנטליות המצב הכללי של הבניין תהיה טובה יותר.

מלבד נושא שחזור חזיתות לתיקון, נושא שחזור חזיתות בבנייני מגורים יכול להיות אך ורק בזכות היופי שבחברותם של האנשים החיים בה, אך מבני מסחר אינם כאלה. בעסקים ישנה תחרות עזה בין חברות, ושיפוץ חזיתות בשיפוץ חנויות וגופים אחרים, ובוודאי שאחד הגורמים המשפיעים על הצלחתה של תחרות זו הוא מראה מקום העבודה. ליהנות מנוף יפהפה של מקום העבודה ומשיכת תשומת לב משפיע מאוד על מנטליות הלקוחות והלקוחות על ידי הסרת צווים מסוכנים מתקבל נוף יותר יפה של הבניינים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שחזור חזיתות נעשה מסיבות שונות – שיפוץ חזית בניין

 • תיקון של חלקים פגומים: אם חלק מהחזית הנוכחית של הבניין שלך נפגע וחלקים אחרים שלמים, והתקבל מהעירייה בעיר מגורכם צו מבנה מסוכן ניתן להשתמש בתיקון חלקית של החזית. זה משתלם מבחינת זמן ועלות.
 • שינוי כללי של חזית הבניין: אם הנזק והבלאי של חזית הבניין שלך הם גבוהים ורוב חלקיו נפגעים, עדיף לשפץ את כל החזית. במצב כזה כל החזית נהרסת וכל החלקים מופרדים מהחזית. הפעלת תצוגה חדשה על תצוגה ישנה אינה נכונה כלל. עליכם להרוס את הנוף הישן, מכיוון שאם לא תעשו זאת, ההשקפה החדשה על הבניין בו אתה מתגורר. הסיבה היא שלמרקם החזית אין את הכוח להחזיק חומרים חדשים.

שיפוץ חזית בניין

 • קבלת צו מבנים מסוכנים מהרשות העירונית תל אביב – בבניין שבא התקבל צו מהעירייה ובמקביל הבעלים החדשים רוצה לעשות שינויבשימוש בבניין, כדאי לשנות את מראהו בהתאם לשימוש החדש. במקרה זה, בתל אביב הדרך הטובה ביותר ליישם את המראה החדש היא להשתמש באלמנטים של ציפוי חזיתות מאלומיניום או פלדה  שיטה זו, אמנם פחות יקרה, אך פועלת מהר יותר.
 • שיפוץ חזית – חלקי טיח רופפים 
 • הבניין שלך עשוי להראות תקין וללא פגמים אך ייתכן שתרצה לשנות אותו כדי להוסיף מגוון רחב של אפשרויות עיצוב. אם אתה רוצה לעשות זאת בעלות נמוכה יותר, עדיף לשלב את המראה עם עיצוב חדש. שימוש בחומר חדש לצד החומר הישן או שימוש בצבע בגוון אחר מאותו חומר יכול להיות מושלם ובעלות סבירה ביותר.
 • חלקי טיח רופפים ניתן לתקן בעזרת תיקונים פשוטים ולא יקרים בכדי לגרום לשיפוץ חזיתות..

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שלבי שחזור ושיפוץ חזיתות

לשיפוץ חזיתות יש לעשות את השלבים הבאים:

 1. התייעץ עם חברת משפצי העיר תל אביב והמרכז

בשלב השיפוץ חזיתות תוכלו לקבל ייעוץ מחברת בניין מכובדת לשיקום חזיתות. חברות בנייה, מכיוון שיש להן מספיק ניסיון ומומחיות בתחום זה, יכולות להדריך אתכם בדרך הטובה ביותר לחידוש החזית. רוב החברות יהיו איתך בכל שלבי שיפוץ החזיתות ויש לשים לב בבחירת החברה כי ישנם שרלטנים שים לב.

בשלב זה של העבודה, עליך לשקול את כל ההיבטים של שיפוץ חזיתות נכון ואז להמשיך לקבל החלטה. נותר לראות אם שיפוץ חזיתות הבניין שלך יהיה משתלם. רק על ידי בחירת קבלן נכון.

 כדאי לקחת בחשבון גם את העלות והזמן הנדרש לשיפוץ זה. ייעוץ עם חברת משפצי העיר תל אביב ונוכל לספק לכם  את התשובות לשאלות אלו ותקבלו הסבר על כל נושא שיפוץ חזיתות.

תכנון ובחירת חומרים

ההחלטה ליצור עיצוב חדש לחזית הבניין דורשת הרבה ידע ויצירתיות.של בעלי מקצוע והם צריכים להיות מיומנים מספיק בכדי לגשת לבעיה בצורה הכי נכונה .

משפצי העיר הם קבלנים שיש להם מספיק מומחיות וניסיון בתחום זה והם מסוגלים להדריך אותך. לכל אורך הדרך ובנוגע לשחזור ושיפוץ חזית הבניין, כאשר אתה בוחר קבלן בתל אביב לביצוע שיפוץ חזיתות עליך לשים לב לנקודות הבאות:

 • איכות העבודה
 • ביצוע נכון
 • התאמה לאקלים
 • משתלם כלכלית
 • שיפוץ חזיתות בהקפדה על תקנים בטיחותיים
 • אחריות לביצוע

הקבלן שאחראי על תכנון חזית הבניין שלך צריך להיות יצירתי בתחום שחזור ועיצוב חזית באופן שכאשר תוך יצירת מראה חדש, זה גם ישמור על בסיס העיצוב הקודם, מכיוון שעיצוב החזית של הבניין שלך הוא חלק מההיסטוריה של העיר שלך.

בנוסף, הוא צריך לתת לך מענה באם תצטרך שיפוץ חזיתות תל אביב.

בחירת חומרים – שיפוץ חזית בניין

בחירת החומרים המשמשים בשחזור היא חלק חשוב בעבודה. עליכם להשתמש בחומרים התואמים לחלל האזור שלכם ויכולים לעצב את המראה הרצוי. על מנת לבחור את החומר הנכון, עליך להיעזר באנשים בעלי ידע.

 • הריסת קירות בניין תל אביב

בשלב השלישי, יש להרוס את החזית הקודמת כדי להתחיל באופן רשמי בשחזור חזית הבניין.לצורך שיקומו והסרתצו מבנה מסוכן.

 אתה צריך להיות זהיר מאוד כאשר אתה מבצע את הצעד הזה, כי לעשות את הצעד הזה זה ל הסרת צו מבנה  מסוכן. הריסת החזית לשעבר של בניין ללא התחשבות בנושאי בטיחות עשויה להיות כרוכה בסיכונים פיננסיים ואנושיים, חלקם בלתי ניתנים לתיקון. כדי למנוע אירועים מצערים, עליך להיעזר בצוות הנדסי מוסמך בכדי להרוס מבלי להשחית את המראה הקודם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

התחל לבנות את החזית

כעת אנו מגיעים לחלק בו אנו מדברים על דרך האמצע. בשלב זה יש לבצע את התכנון שהציג האדריכל בצורה נכונה. אחרת תצטרך להשקיע זמן וכסף נוספים. הסרת צו מבנים מסוכנים הם פעולות אשר מצריכות ואף עשויות להיות יקרות במקצת בשלב זה. ניתן להשתמש בקירות טרומיים לקירות.

 יישום חומרים חדשים ליצירת מראה חדש לבניין הוא חלק חשוב בצעד זה. בעזרת חומרים אלו ניתן לבצע שינויים משמעותיים במראה הבניין. בשלב זה, עליך להיעזר בצוות מנהלים מקצועי על פי התוכנית שניתנה כדי לעבור את שלב הבנייה היטב.

זכור, החומרים הינם בין המרכיבים החשובים כאשר מבצעים שיפוץ חזיתות.

שיפוץ חזית בניין

עכשיו, כשאתם מכירים את שלבי שחזור החזיתות, טוב להכיר גם את כלליו. קבלת אישור מהעירייה תל אביב ותהליכי שיפוץ נחוצים אחרים הם חלק מהדברים החשובים שכדאי להקפיד על שיפוץ. אל תשכח שבשביל זה, עליך לקבל את הסכמתם המלאה של השכנים, מכיוון ששיקום החזית,או שיפוץ חזיתות, כמו פעולות בנייה אחרות, עלול לכלול רעש וחסימות כבישים זמניים.

שיקום, בנייה ושיפוץ חזית הבניין חייבים להיעשות בזהירות ולפי התוכנית בכל השלבים, תוך יצירת מראה יפה ואידיאלי לבניין והגדלת חוזקו ועמידותו, חוסך זמן וכסף, והמרקם ההיסטורי במידה. אפשרות להישמר. התייעצות עם חברות בנייה הפועלות גם בתחום של שחזור חזיתות, תעזור להיעזר במשפצי העיר אשר יעזרו לכם לקבל החלטות טובות יותר בעניין שיפוץ חזיתות בבניין זה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזית בניין

חזית הבניין היא אחד ההיבטים והחלקים החשובים ביותר של הבניין. בהתחשב בכך שחזית הבניין מעצבת את המראה והחיצוני של הבניין, היא משקפת למעשה את זהותו ואישיותו של הבניין ודייריו.

בשונה מעיצוב הפנים ונופי הפנים של בניין שיש לו היבט פרטי יותר. החזית והחזית של הבניין גלויים לכל העוברים ושבים העוברים על פני הבניין ומשקפים חלק גדול מהמצב הכלכלי והחברתי של התושבים ובעלי הנכסים, כמו גם ייצוג חזותי לסדרו של מעצב הבניין וטעמו האמנותי. ככל שהחזית יפה יותר, היא נראית טובה יותר ויפה יותר לעיר ולאזור שלה ומושכת עוברי אורח ולקוחות בבנייני מסחר ומשרדים.

כעת ניתן לשחזר את החזית מסיבות שונות:

 • נזק לחלק מהחזית
 • חלקי בטון חלשים
 • ברזלי זיון חלודים
 • לשפץ ולהעניק מראה חדש לחזית
 • סדקים בחזיתות
 • חלקי טיח ישן ובלוי ורופף
 • שיפוץ חזיתות

לכל המקרים הללו שמובילים לשחזור חזית יש פרטים ותהליך נפרדים ושונים לתכנון וביצוע חזית הבניין , אך באופן כללי, ניתן לסכם את שחזור החזית בכמה חלקים ושלבים עיקריים שיש בהם עקרונות וכללים ספציפיים לשיקום חזיתות.