מחירים הוגנים וקבועים מראש

שיפוץ חזיתות ראשון לציון | קבלן שיפוץ חזיתות מומלץ

o5o-5824225

שיפוץ חזיתות ראשון לציון צריך להתבצע על ידי קבלן שיפוץ חזיתות מומלץ, בעל נסיון והבנה בתחום השיפוצים בראשון לציון.
קבלן שיפוץ חזיתות בראשון לציון, משפצי העיר, מבצע את כל סוגי העבודות בתחום שיפוץ החזיתות, שיקום מבנים, עיבוי עמודים, הסרת חלקי טיח רופפים,הסרת חלקי בטון רופפים, ניקוי ברזלי זיון חלודים וטיפול בחומר סיקה, צביעה, ביצוע שליכט אקרילי, חיזוק אריחים, תיקון ובניית חומות, יציקת קורות, חיזוק מרפסות, סלילת אספלט לחידוש חצרות, ביצוע אבנים משתלבות ועוד…

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

כאשר בתים ובניינים שקירות הגבול שלהם או הגדרות המקיפים אותם הופכים למסוכנים, הסיבות יכולת לנבוע ממספר גורמים שונים:

 • שנת בניית המבנה
 • חלקי טיח ובטון רופפים
 • ברזל חשוף וחלוד
 • יסודות חלשים
 • ליקויים בעיצוב
 • פגיעת רכב
 • נזקי מים והשפעת מזג האוויר
 • נזקי אש
 • השחתה
 • תחזוקה לקויה או הזנחה.

האם קיבלת צו מבנה מסוכן המגדיר כי המבנה שלך לא בטוח? הרשות המקומית בעירך מפקחת על כל תחזוקת הבניינים כדי להבטיח את בטיחות המבנים.
סביר להניח שקיבלת הודעה מהעיריה שפורסמה על המבנה שלך (מבנה למגורים ו / או בניין מסחרי) ואתה צריך להגיב בתוך פרק הזמן שצוין בדו"ח שקבלתה בכדי להימנע מהליך משפטי וכל המתלווה לכך.

עוד על הסרת צו מבנה מסוכן

שיפוץ בניינים – שיפוץ חזיתות מבנים משותפים

שימור מבנים
שימור מבנים

שיפוץ חזיתות ראשון לציון בניינים אשר קורות או עמודי הבניין בחזיתות המבנה מבוקעים בעקבות תהליך קורוזיה עמוק בברזלי הזיון ובכך יש סכנה למבנה כולו.
בעקבות תהליך הקורוזיה אשר דורש טיפול מיוחד.

חיזוק מעקות – משמעות

שיפוץ חזיתות ראשון לציון
שיפוץ חזיתות לשימור

חיזוק מעקות בניין סדוקים אשר החלו להיחלש וניתקים מהם חלקי בטון וטיח וחלקים גדולים מקירות המעקה נפרדים זה מזה.

מעקות בניין אשר החלו להיראות בהם סימנים של חשיפת ברזלי הזיון ובנוסף ישנו תהליך של היתפוררות הרכיבים והיחלשותם. מצב זה יכול לגרור אחריו מספר כשלים אשר יכולים להחליש את המעקה כולו ואף לגרום לנזקים באיטום המבנה ולחדירות מי גשמים לדירות בבניין.

במקרים הללו נדרש להיוועץ בקבלן שיפוץ חזיתות ראשון לציון.

דירות הצמודות ונמצאות מתחת לתקרת הגג הן בדרך כלל חשופות להשלכות אלו של היחלשות המעקה סביב המבנה והתוצאה היא חדירת מי גשמים לתוך הדירות ולנזקים הולכים ומתרבים בדירות אלו , אשר סופגות מים ולחות גבוהה במהלך ימי החורף ואי טיפול בזמן גורם לרוב לדירות לחוות את השפעת הלחות והריחות אשר מתלווים בעקבותיה וכל עוד לא יבוצעו עבודות שיקום למעקה הגג הבעיה תחמיר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

דרכי טיפול – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

מעקות בניין אשר נמצאים מזה שנים רבות בתהליך של היחלשות החומר מצריכים טיפול יסודי מאחר ויש לקחת בחשבון את גורם חדירות המים למבנה וכמובן את הגורם הסיכוני בנפילת חלקי טיח ובטון לשטחים ולחצרות סביב הבניין המשותף הדורש שיפוץ חזיתות ראשון לציון.

יש לבצע ההערכה בבדיקת כוללת של כל מעקה הבניין. חוסר או טיפול רק באזור אחד או יותר ולא כתהליך שיפוץ חזיתות כולל בכל הנקודות החלשות וטיפול רק בנקודות הקריטיות יגרום לכם לביזבוז זמן וכסף מכיוון שאותה תופע של תהליך ההיחלשות תביא את האזורים האלו להיות במצב קריטי בעוד זמן מה שיחייב שוב טיפול והוצאה נוספת.

לאחר שקבלן שיפוץ חזיתות בדק תוך הקפדה רבה את מעקה הגג, רק אז יוכל להתחיל בהליך ביצוע וישום בשטח כגון :

סיתות כל חלקי הבטון והטיח עד להגעה לתשתית יציבה. לאחר מכן יש לאמוד את מצבם של ברזלי הזיון ולראות האם ובאיזה שלב הם נמצאים בתהליך של קורוזיה. ברזלי זיון אלו נועדו בכדי לייצר חיזוק למעקה כולו היחלשותם של ברזלים אלו די בהם בכדי לגרום להיחלשות המעקה כולו.

ברזלי זיון חלשים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון.

ברזלי זיון אשר נמצאים בתהליך של קורוזיה עמוקה עקב חוסר באטימות המעטפת החיצונית ובעקבות זה מים חודרים ונספגים בקירות המבנה במשך זמן רב ובטח כאשר הבניין נמצא בקרבת הים מה שמאיץ את תהליך ההיתפוררות של ברזלי הזיון.

ברזלי זיון חלשים חייבים להיות מוחלפים על ידי שיפוץ חזיתות ראשון לציון בברזלים באותו הקוטר בכדי לשמור על יציבות המעקה ולבטיחות הדיירים. לא תמיד כך המצב ולעיתים ישנו תהליך התחלתי של קורוזיה ובמצב שכזה שניתן עדיין לעשות שימוש בברזל אלו, ניתן וצריך להגן עליהם בחומרים מונעי חימצון שיעצרו את התהליך. הגנה תמנע נזקים של היתנפחות הבטון ולשרשרת הנזקים המדוברים.

טיפול בחלקי בטון מתפוררים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

טיפול בחלקי הבטון אשר נתקו מהמעטפת החיצונית והפנימית של המבנה צריכה להיות בהתאם לממצאים בשטח. יש לאמוד את דרכי הטיפול ביחס לעובי החומר וגודל השטח המטופל.

במקרה ותהליך היתפוררות הבטון נמצא בשלב עמוק יהיה צורך לבצע יציקת בטון חדשה באותן המקטעים המדוברים. אי התיחסות וטיפול כושל יביאו את המצב בעוד זמן מה בדיוק לאותו מצב בו החלה עבודות שיקום המבנה ולאובדן כסף וזמן.

במידה והמעקה לא נמצא בשלב מחמיר של היתנפחות הבטון יהיה צורך לבצע את התיקון בשילוב של חומרי צמנט ואגרגט או ללא הכל בהתאם לממצאים בשטח. בנוסף יש לבצע את התיקונים בשילוב עם תוספים על בסיס שרף ואחרים לחיזוק התשתית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ בניין בסנפלינג – שיפוץ חזיתות ראשון לציון


בעת שיפוץ בניין בסנפלינג , בעל המקצוע נתלה בעזרת חבל מגג הבניין ומבצע את התיקונים הנדרשים.

הליך שיפוץ בניין משותף זה בדרך כלל זול יותר מהקמת פיגום, אך מגביל את בעל המקצוע מלבצע שיפוץ חזית בצורה מקצועית.

שיפוץ חזיתות ראשון לציון
שיפוץ חזית באמצעות סנפלינג

שיפוץ מעטפת בניין על ידי הקמת פיגום – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

שיפוץ מעטפת בניין על ידי הקמת פיגום בדרך כלל עולה קצת יותר, אך בשונה משיפוץ בניין בסנפלינג, שיפוץ חזית באמצעות פיגום מאפשרת לקבלן לבצע שיפוץ יסודי יותר, וכך מקטינה את העלויות הכרוכות בביצוע שיפוצים חוזרים.

כל העבודות מתבצעות תחת פיקוח הנדסי צמוד!

כל העבודות מתבצעות תחת פיקוח מנהל עבודה מוסמך מטעם משרד העבודה!

שירות עריכת דין חינם!

שיפוץ חזית בניין עלות

עלות שיפוץ חזית בניין משותף מחושבת לפי מספר פרמטרים

מצבו של המבנה: העלות תלויה בתיקונים הדרושים לדוגמא קילוף הציפוי החיצוני כגון: טיח, שפריץ, פסיפס.
האם הברזל בעמודי המבנה החליד וגרם להתנפחות הבטון עקב מזג האוויר, וכתוצאה מכך נוצרו סדקים בבטון וקילופים של חלקי טיח וחיפוי.

ככל שהמבנה ישן יותר, הוא דורש תיקונים רבים יותר בדרך כלל.

מספר הקומות: מספר הקומות חשוב מכיוון שככל שמספר הקומות גדול יותר כך שטח המבנה גדל ואיתו מספר התיקונים.

שטח המבנה הדורש טיפול: אם נדרש רק לתקן מספר איזורים מצומצם בכדי להסיר את המפגעים או להסרת צו מבנה מסוכן, העלות תהיה קטנה יחסית ותהיה בסביבות כ-20,000 ש"ח.

אם נדרש לטפל באיזורים מרובים ובשטח גדול, כפי שמדובר בשיפוץ חזית כולל, העלות תהיה בהתאם.

בניין משותף בן ארבע קומות הדורש צביעת כל חזיתות הבניין ותיקונם, העלות יכולה להיות כ- 70,000 ש"ח.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

חיזוק מרפסת – מה המשמעות?

שיקום מבנים
שיקום מבנים

חיזוק מרפסת – כאשר מרפסות המבנה נוטות ליפול וצריך לבצע חיזוקים על ידי יציקות בטון בתוספות ברזלי זיון או תמיכות מפלדה לצורך חיזוקם מחשש שיקרסו.

הגורמים להיחלשות בטון יכולים לפעול באופן עצמאי או יחד.
ליקויי בניה מההתחלה, כמו שימוש בסוג בטון לא תקין, שימוש בברזל חלוד שכבר יש לו קורוזיה או מיקום לא נכון של החומרים, יאיץ את התהליך.

כפי שנאמר על ידי מהנדס מבנים מסוכנים, פלדת החיזוק דורשת כיסוי מסוים, כך שאם לא יהיה מספיק בטון מלמעלה, המלח והמים יגיעו לפלדה מוקדם יותר, מה שיוביל לסדקים וכיסים.

בטון – B 300

הבטון גם מתכווץ כשהוא מתייבש, ולכן צריך להשתמש בטכניקות חיזוק ויבוש נאותות בכדי לשלוט בכמות ההצטמקות והחיבורים המתאימים למרווחים כדי לאפשר התרחבות והתכווצות עתידית.

למרות תדמיתו הקשוחה, יציקת בטון נכונה היא פעולה עדינה באופן מפתיע.
ישנם מספר דברים שאפשר לעשות לא נכון מבחינת מזג אוויר, ערבוב או מיקום.

איכות הבטון

שיפוץ חזיתות ראשון לציון
שיפוץ חזיתות ראשון לציון

אם הבטון יושב במשאית יותר מדי ומוסיפים מים בכדי להפוך אותו לניתן לעבודה שוב, הדבר ישפיע על האיכות והעמידות. מזג האוויר במהלך הבנייה הוא גם גורם – צריך להימנע מייבוש הבטון מהר מדי במזג אוויר חם, כמו גם שיהיה מעט מדי או יותר מדי מים.

לקיחת סביבת העבודה בחשבון

גם סביבת החוף נכנסת לשיקול, כאשר יש מלח על הבטון, ויורד גשם, הוא יוצר תמיסת מי מלח שחודרת דרך הסדקים הנובעים מההתרחבות והתכווצות בגלל שינויי טמפרטורה וכוחות חיצוניים אחרים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ מעטפת בניין לקוי

הבעיות שיכולות להיגרם כתוצאה משיפוץ חזית לקוי יכולות לכלול נזקים בכמה הבטים:

בעיות מים הנובעות מביצוע איטום ושיפוץ חזית לקוי יכולות לגרום לפגיעה בתשתית הבניין

חדירת מים מחזית הבניין יכולה גם להשפיע על חלקיו הפנימיים של הבניין כגון קירות פנים של דירות אשר יכולים להינזק מחדירת מים.

עוד על בעיות רטיבות ניתן לקרוא כאן : כיצד לדעת האם ישנה רטיבות

בנוסף לבעיות הרטיבות, המראה החיצוני של חזית הבניין עלול להינזק כתוצאה משיפוץ לקוי, וכך גם ערך הדירות בהתאם.

האם אפשר לחייב לשלם לשיפוץ

בכדי לדעת את התשובה לשאלה הזו ניתן להתבונן בסעיף 58 לחוק המקרקעין:

85 לחוק המקרקעין, התשכ"ט-9191(להלן: "חוק המקרקעין") קובע, כי-"(א) בעל דירה חייב להשתתף בהוצאות הדרושות להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף ולהבטחת השירותים המחויביםעל פי דין או המקובלים על פי הנוהג לפי יחס שטח רצפת דירתו אל שטח הרצפה של כל הדירות שבבית המשותף, זולת אם נקבע בתקנון שיעור השתתפות אחר. לענין זה, "החזקה תקינה" -שמירה על מצבו של הרכוש המשותף כפי שהיה בעת גמר הבניה, לרבות שיפורים שבוצעו בו לאחר מכן בהסכמת בעלי הדירות"

ניתן לראות מהחוק לעיל שניתן לחייב דייר לשלם שיפוץ הדרוש להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף.

עם זאת, על פי פסקי דין שונים, כאשר מדובר בהוצאות שהם בגדר השבחה או שיפור של הנכס בלבד, יש לקבל הסכמת כל בעלי הזכויות.

(המאמר אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי)

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזיתות – משפצי העיר

אתה עלול גם להרגיש רע להסתכל על הנוף הישן של הבניין שלך. אין להכחיש שלמראה של בניין כלשהו יש השפעה רבה על תפיסת המתבוננים באותו בניין. למרבה הצער, נכון לעכשיו, בגלל המחירים הגבוהים מאוד בשוק הדיור, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות או לשכור בניין חדש. בניינים מאבדים גם את יופיים ורעננותם לאורך שנות בנייתם. 

החשיבות בביטול צו מבנה מסוכן – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

זה המקום בו רובנו פונים לשיפוץ חזיתות כדי לגוון את המראה בו אנו עובדים או גרים, לא משנה כמה עולה לשכור או לקנות בניין חדש. ביטול צו מבנה מסוכן – חזית הבניין הייתה מקובלת בעבר והיא עדיין אחת הדרכים לגוון את מראה הבניין. כמובן, שחזור חזית נועד לא רק ליופי וישנן גם סיבות אחרות. שיפוץ חזיתות בניין עשוי להיבנות מחדש כדי לחזק אותה ולתקן חלקים פגומים. אם אתה רוצה לדעת יותר על תהליך שחזור החזית.

חשיבות החזית ובניה מחדש -שיפוץ חזיתות

תצוגת המילה במילון מתייחסת למראה של כל דבר או משהו שנראה לעין. מה שניתן לראות מבחוץ של בניין הוא הנוף החיצוני. לבנייני מגורים ומשרדים ומסחר יש השפעה רבה על תפיסת המתבונן עם חזיתם. חשיבות נוספת למראה של כל המבנים הללו היא שיש להם גם השפעה משמעותית על מראה העיר. אחרי הכל ביטול צו מבנה מסוכן בסופו של דבר בא לידי ביטוי בחידוש המראה של הערים שלנו וכך נוצר התאמה בחזיתות הבניינים ברחבי העיר ראשון לציון.

פיגומים לשיקום מבנים מסוכנים
פיגומים לשיקום מבנים מסוכנים ושיפוץ חזיתות

באופן כללי, ניתן לומר כי חזית כל בניין משקפת את מעמדם הכלכלי והחברתי של תושבי אותו בניין. חזית הבניין משקפת את סדר עיצוב הבניין, המתקנים וטעמו של קישוט אותו בניין. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

כשל בחזיתות הבניין – שיפוץ חזיתות

שיפוץ חזיתות בעקבות כשל  החזית, היא תמונה שיש לציבור על המצב הכללי של בניין והאנשים החיים בו. החזית מופיעה בתפקיד פני הבניין, ולכן מייצגת בניין ותכונותיו. בניגוד לעיצוב הפנים, שהוא ברובו פרטי, חזית הבניין נחשפת לציבור ופונה למרקם העיר, הסמטאות והרחובות. לכן, חשוב מאוד לשפץ את החזית ,ולהסיר את המבנה המסוכן מהרשימה  שתייפה את פני הבניין.

אבל מהו שחזור? באופן כללי, כל שינוי בבניין ההורס את אחידותו ויוצר גיוון ומגביר את חוזקו.

הגישה העיקרית של התושבים בעניין שחזור חזית

כמובן שלא יתכן שכולם יהרסו את הבניין כולו ויבנו אותו מחדש לחלוטין, ואם יש לו יש לו בעיות משלו. בינתיים, במקרים רבים, עקב שינויים בשוק וכניסתן של חברות חדשות לעולם העסקים, בתחום שיפוץ חזיתות אשר יש צורך ליצור הכרה באמצעות טיפול בחזית. במקרים כאלה, אנשים פונים לשימוש בטכנולוגיות בנייה חדשות, שלמרות שיש לה יתרונות רבים, הופכות את חזית הבניין לאטרקטיבית יותר עבור הקהל והלקוחות.

גישה זו אינה שגויה, מכיוון שכשנכנסים למשרד משרדי או מסחרי, כל האנשים מתרשמים מהמצב הכללי של הבניין בהתאם למראהו. תפיסה זו משפיעה מאוד על דעתם על חברה או משרד. לכן, נוף יפה יותר יוצר סיכוי טוב יותר להתקבל.

חומרים ומערכות הפעלה בטוחות -שיפוץ חזיתות ראשון לציון

בבניית מרבית הבניינים הישנים בארצנו נעשה שימוש בחומרים ובשיטות מסורתיות. מרבית הבניינים הללו זקוקים כיום לשיפוץ. חומרים נפוצים במערכות מסורתיות אלה הם לבנים, אבן, מלט שטוף וכן הלאה. חומרים אלה סובלים מנזק חמור לאורך זמן וגורמים למצב קריטי לחזית.

במקרים כאלה יש צורך בשחזור, שיכול לכלול חלק מהחזית או את כל חלקה. 

חומרים ומערכות חדשות יותר כמו קרמיקה מחרסינה, חזיתות אבן יבשה וחזיתות מתכת דקורטיביות כמו מתכת נמתחת משמשים לשיפוץ החזית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

ביטול צו מבנה מסוכן בראשון לציון – משפצי העיר

אין ספק, התקנת חומרים ללא שימוש בשיטות מתאימות ועם הטמעת תשתית לא נכונה, גורמת לסיכונים רבים. על מנת לבצע את החזית, יש לשים לב לחישובים מבניים, מערכות התקנה שונות ושיטות בטוחות כדי שלא יופיעו בעיות כאלה. עם זאת, ישנם בניינים רבים שחזיתותיהם נהרסו עקב ביצוע לא תקין של שלב התשתית. במקרים כאלה יש לפרק את כל מבני החזית העקרוניים ולבנות מחדש את החזית ולפנות לקבלן אשר מתמחה בהסרת צווים מסוכנים המתקבלים מעיריית ראשון לציון או בעיר מגורכם.

סיבות לשיקום ושיפוץ חזיתות -ביטול צו מבנה מסוכן

בעלי מבני מגורים, משרדים ומסחר משפצים ומתקנים את חזית הבניין מסיבות שונות. אם אתה הבעלים של בניין או חלק ממנו, באופן טבעי היופי והאלגנטיות של מראהו חשובים לך. ככל שמראה הבניין שלך יפה ואידיאלי יותר, כך תפיסת ומנטליות המצב הכללי של הבניין תהיה טובה יותר.

מלבד נושא שחזור חזיתות לתיקון, נושא שחזור חזיתות בבנייני מגורים יכול להיות אך ורק בזכות היופי שבחברותם של האנשים החיים בה, אך מבני מסחר אינם כאלה. בעסקים ישנה תחרות עזה בין חברות, ושיפוץ חזיתות בשיפוץ חנויות וגופים אחרים, ובוודאי שאחד הגורמים המשפיעים על הצלחתה של תחרות זו הוא מראה מקום העבודה. ליהנות מנוף יפהפה של מקום העבודה ומשיכת תשומת לב משפיע מאוד על מנטליות הלקוחות והלקוחות על ידי הסרת צווים מסוכנים מתקבל נוף יותר יפה של הבניינים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שחזור חזיתות נעשה מסיבות שונות – שיפוץ חזיתות

 • תיקון של חלקים פגומים: אם חלק מהחזית הנוכחית של הבניין שלך נפגע וחלקים אחרים שלמים, והתקבל מהעירייה בעיר מגורכם צו מבנה מסוכן ניתן להשתמש בתיקון חלקית של החזית. זה משתלם מבחינת זמן ועלות.
 • שינוי כללי של חזית הבניין: אם הנזק והבלאי של חזית הבניין שלך הם גבוהים ורוב חלקיו נפגעים, עדיף לשפץ את כל החזית. במצב כזה כל החזית נהרסת וכל החלקים מופרדים מהחזית. הפעלת תצוגה חדשה על תצוגה ישנה אינה נכונה כלל. עליכם להרוס את הנוף הישן, מכיוון שאם לא תעשו זאת, ההשקפה החדשה על הבניין בו אתה מתגורר. הסיבה היא שלמרקם החזית אין את הכוח להחזיק חומרים חדשים.

שיפוץ חזיתות בראשון לציון

 • קבלת צו מבנים מסוכנים מהרשות העירונית ראשון לציון – בבניין שבא התקבל צו מהעירייה ובמקביל הבעלים החדשים רוצה לעשות שינויבשימוש בבניין, כדאי לשנות את מראהו בהתאם לשימוש החדש. במקרה זה, בראשון לציון הדרך הטובה ביותר ליישם את המראה החדש היא להשתמש באלמנטים של ציפוי חזיתות מאלומיניום או פלדה  שיטה זו, אמנם פחות יקרה, אך פועלת מהר יותר.
 • שיפוץ חזית – חלקי טיח רופפים 
 • הבניין שלך עשוי להראות תקין וללא פגמים אך ייתכן שתרצה לשנות אותו כדי להוסיף מגוון רחב של אפשרויות עיצוב. אם אתה רוצה לעשות זאת בעלות נמוכה יותר, עדיף לשלב את המראה עם עיצוב חדש. שימוש בחומר חדש לצד החומר הישן או שימוש בצבע בגוון אחר מאותו חומר יכול להיות מושלם ובעלות סבירה ביותר.
 • חלקי טיח רופפים ניתן לתקן בעזרת תיקונים פשוטים ולא יקרים בכדי לגרום לשיפוץ חזיתות..

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שלבי שחזור ושיפוץ חזיתות – שיפוץ חזיתות

לשיפוץ חזיתות יש לעשות את השלבים הבאים:

 1. התייעץ עם חברת משפצי העיר ראשון לציון והמרכז

בשלב השיפוץ חזיתות תוכלו לקבל ייעוץ מחברת בניין מכובדת לשיקום חזיתות. חברות בנייה, מכיוון שיש להן מספיק ניסיון ומומחיות בתחום זה, יכולות להדריך אתכם בדרך הטובה ביותר לחידוש החזית. רוב החברות יהיו איתך בכל שלבי שיפוץ החזיתות ויש לשים לב בבחירת החברה כי ישנם שרלטנים שים לב.

בשלב זה של העבודה, עליך לשקול את כל ההיבטים של שיפוץ חזיתות נכון ואז להמשיך לקבל החלטה. נותר לראות אם שיפוץ חזיתות הבניין שלך יהיה משתלם. רק על ידי בחירת קבלן נכון.

 כדאי לקחת בחשבון גם את העלות והזמן הנדרש לשיפוץ זה. ייעוץ עם חברת משפצי העיר ראשון לציון ונוכל לספק לכם  את התשובות לשאלות אלו ותקבלו הסבר על כל נושא שיפוץ חזיתות.

תכנון ובחירת חומרים

ההחלטה ליצור עיצוב חדש לחזית הבניין דורשת הרבה ידע ויצירתיות.של בעלי מקצוע והם צריכים להיות מיומנים מספיק בכדי לגשת לבעיה בצורה הכי נכונה .

משפצי העיר הם קבלנים שיש להם מספיק מומחיות וניסיון בתחום זה והם מסוגלים להדריך אותך. לכל אורך הדרך ובנוגע לשחזור ושיפוץ חזית הבניין, כאשר אתה בוחר קבלן בראשון לציון לביצוע שיפוץ חזיתות עליך לשים לב לנקודות הבאות:

 • איכות העבודה
 • ביצוע נכון
 • התאמה לאקלים
 • משתלם כלכלית
 • שיפוץ חזיתות בהקפדה על תקנים בטיחותיים
 • אחריות לביצוע

הקבלן שאחראי על תכנון חזית הבניין שלך צריך להיות יצירתי בתחום שחזור ועיצוב חזית באופן שכאשר תוך יצירת מראה חדש, זה גם ישמור על בסיס העיצוב הקודם, מכיוון שעיצוב החזית של הבניין שלך הוא חלק מההיסטוריה של העיר שלך.

בנוסף, הוא צריך לתת לך מענה באם תצטרך שיפוץ חזיתות ראשון לציון.

בחירת חומרים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

בחירת החומרים המשמשים בשחזור היא חלק חשוב בעבודה. עליכם להשתמש בחומרים התואמים לחלל האזור שלכם ויכולים לעצב את המראה הרצוי. על מנת לבחור את החומר הנכון, עליך להיעזר באנשים בעלי ידע.

 • הריסת קירות בניין ראשון לציון

בשלב השלישי, יש להרוס את החזית הקודמת כדי להתחיל באופן רשמי בשחזור חזית הבניין.לצורך שיקומו והסרתצו מבנה מסוכן.

 אתה צריך להיות זהיר מאוד כאשר אתה מבצע את הצעד הזה, כי לעשות את הצעד הזה זה ל הסרת צו מבנה  מסוכן. הריסת החזית לשעבר של בניין ללא התחשבות בנושאי בטיחות עשויה להיות כרוכה בסיכונים פיננסיים ואנושיים, חלקם בלתי ניתנים לתיקון. כדי למנוע אירועים מצערים, עליך להיעזר בצוות הנדסי מוסמך בכדי להרוס מבלי להשחית את המראה הקודם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

התחל לבנות את החזית

כעת אנו מגיעים לחלק בו אנו מדברים על דרך האמצע. בשלב זה יש לבצע את התכנון שהציג האדריכל בצורה נכונה. אחרת תצטרך להשקיע זמן וכסף נוספים. הסרת צו מבנים מסוכנים הם פעולות אשר מצריכות ואף עשויות להיות יקרות במקצת בשלב זה. ניתן להשתמש בקירות טרומיים לקירות.

 יישום חומרים חדשים ליצירת מראה חדש לבניין הוא חלק חשוב בצעד זה. בעזרת חומרים אלו ניתן לבצע שינויים משמעותיים במראה הבניין. בשלב זה, עליך להיעזר בצוות מנהלים מקצועי על פי התוכנית שניתנה כדי לעבור את שלב הבנייה היטב.

זכור, החומרים הינם בין המרכיבים החשובים כאשר מבצעים שיפוץ חזיתות.

לביצוע – ראשון לציון

עכשיו, כשאתם מכירים את שלבי שחזור החזיתות, טוב להכיר גם את כלליו. קבלת אישור מהעירייה ראשון לציון ותהליכי שיפוץ נחוצים אחרים הם חלק מהדברים החשובים שכדאי להקפיד על שיפוץ. אל תשכח שבשביל זה, עליך לקבל את הסכמתם המלאה של השכנים, מכיוון ששיקום החזית,או שיפוץ חזיתות, כמו פעולות בנייה אחרות, עלול לכלול רעש וחסימות כבישים זמניים.

שיקום, בנייה ושיפוץ חזית הבניין חייבים להיעשות בזהירות ולפי התוכנית בכל השלבים, תוך יצירת מראה יפה ואידיאלי לבניין והגדלת חוזקו ועמידותו, חוסך זמן וכסף, והמרקם ההיסטורי במידה. אפשרות להישמר. התייעצות עם חברות בנייה הפועלות גם בתחום של שחזור חזיתות, תעזור להיעזר במשפצי העיר אשר יעזרו לכם לקבל החלטות טובות יותר בעניין שיפוץ חזיתות בבניין זה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ ליקויים בחזית בניין בראשון לציון

חזית הבניין היא אחד ההיבטים והחלקים החשובים ביותר של הבניין. בהתחשב בכך שחזית הבניין מעצבת את המראה והחיצוני של הבניין, היא משקפת למעשה את זהותו ואישיותו של הבניין ודייריו.

בשונה מעיצוב הפנים ונופי הפנים של בניין שיש לו היבט פרטי יותר. החזית והחזית של הבניין גלויים לכל העוברים ושבים העוברים על פני הבניין ומשקפים חלק גדול מהמצב הכלכלי והחברתי של התושבים ובעלי הנכסים, כמו גם ייצוג חזותי לסדרו של מעצב הבניין וטעמו האמנותי. ככל שהחזית יפה יותר, היא נראית טובה יותר ויפה יותר לעיר ולאזור שלה ומושכת עוברי אורח ולקוחות בבנייני מסחר ומשרדים.

כעת ניתן לשחזר את החזית מסיבות שונות:

 • נזק לחלק מהחזית
 • חלקי בטון חלשים
 • ברזלי זיון חלודים
 • לשפץ ולהעניק מראה חדש לחזית
 • סדקים בחזיתות
 • חלקי טיח ישן ובלוי ורופף
 • שיפוץ חזיתות

לכל המקרים הללו שמובילים לשחזור חזית יש פרטים ותהליך נפרדים ושונים לתכנון וביצוע חזית הבניין , אך באופן כללי, ניתן לסכם את שחזור החזית בכמה חלקים ושלבים עיקריים שיש בהם עקרונות וכללים ספציפיים לשיקום חזיתות.

שלב 1: בחינת שיפוץ חזיתות ראשון לציון

בשלב זה, מומחים ומהנדסים בוחנים ומפרשים את ההשקפה הנוכחית. שלב זה חשוב מאוד ומינורי מכיוון שבתהליך זה מזוהים הליקויים והחלקים שיש לתקן. יתכן שבחלקים מסוימים יש צורך בחיזוק או בתיקוניפ פשוטים ולא מורכבים, ובחלק מהעיצובים יש צורך בשיקום מחדש ותיקון של המערכת המבנית. אם צעד זה לא נעשה על ידי מומחים ואנשים מיומנים כמו משפצי העיר המומחים בשיפוץ חזיתות בבניינים מסוכנים בכל ארץ ישראל.

במהלך השלבים הבאים, כמו בניית חזית הבניין, החזית הנבחרת והמעוצבת עלולה להיפגע, או אפילו סוג החומר שנחשב לא יכול להיחשב על פי קריטריונים רבים  של מומחים בשיפוץ חזיתות והוא נבנה על תשתית לא חזקה, או שהיה צריך להתבצע על תשתית שלא הייתה צפויה מראש.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שלב שני: שיקום בניינים ישנים

עיצוב ושיקום בניין לשימור מצריך התערבות של מחלקת שימור מבנים בעיר ראשון לציון.

בתכנון חזית הבניין בראשון לציון, הדבר שצריך לשים לב אליו הוא החוקים והתקנות של העירייה, מכיוון שכדי לחדש את החזית, עליכם לקבל אישור עירוני לחזית החדשה שלכם, כך שהמעצב והצוות האדריכלי המתכנן את החזית חייבים לעמוד במלואם בכללי התקנות בעירייה.

 כעת, בידיעת חוקי העירייה, אנחנו משפצי העיר נדע לישם בדיוק את הוראות הרשות המקומית ראשון לציון ובישראל .

משפצי העיר זו חברה עם ניסיון של מעל ל 30 שנה והיא מעצבת ומבצעת את שיפוץ חזיתות ראשון לציון בצורה הנכונה מתחילת עיצוב החזיתות ועד למספר נושאים ותכונות.

 אחד הנושאים החשובים ביותר הוא סוג השימוש והפעילות המתרחשים בבניין. ברור מאוד כי מראהו של בניין מגורים צריך להיות שונה ממראהו של בניין מסחרי או תרבותי. לדוגמא, בבניין מגורים, החזית אמנם מסוגננת ומסודרת, אבל צריכה להיות מרגיעה עבור התושבים, אך במקום מסחרי, בעיצוב החזית, העדיפות היא להיות ייחודי ולמשוך את תשומת ליבם של כל העוברים ושבים, ועל החזית להיות בעלת הקסם של משיכת לקוחות פנימה לבניין.

 בנוסף, נושאים כמו השכונה וסוג הבנייה  האופייני בעירכם ובאזורכם חשובים ויש לתת להם תשומת לב רבה. הנושאים הכלכליים והתקציביים שאתה שוקל לשיקום חזית הבניין שלך נחשבים גם בשלב זה, והעיצוב צריך להיות מעוצב בהתאם לתקציב שלך בכדי להסיר את צו מבנים מסוכנים מהבניין שלך ולהחזירו למצב תקין.

זכור, המראה הסופי של שיפוץ חזיתות בבניין שלך קובע את אופיו ואופי הבניין.

שלב 3: בחירת חומרים

שלב זה, שחלקו מוקדש לבחירה כללית של חומרי חזית,הנכלל גם בעת צורך תכנון שיפוץ חזיתות ראשון לציון, נעשה בשלב התכנון, ולדוגמה, בהתחשב באיזה אחוז מאיזה סוג חומר מקובל בעיריית ראשון לציון, נעשה בשלב התכנון, למשל בחלק באזורים בהם משתמשים בבטון ומקבלים רק 15% ובתחומים אחרים מותרת להשתמש בבלוקים. לבעלי הנכס בדרך כלל אין רקע ברור לגבי עלות החומרים הקיימים בשוק, וכשהם מגיעים לשלב זה, הם מבינים שהעלויות גבוהות בהרבה מהתקציב המיועד להם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שלב 4: שלב הביצוע של התיקונים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

לאחר תכנון ורכישת החומרים הגיע הזמן לבצע שיפוץ חזיתות. שיפוץ חזיתות הוא רגיש מאוד. בשל הליקויים והנזקים שהתשתית הקודמת של הבניין הטילה על הבניין, קשה מאוד וחשוב לשחזר את המבנה בשלב הביצוע, דבר שאינו יכול להיעשות רק, אלא רק על ידי צוות בכיר כמו משפצי העיר ראשון לציון.

בנוסף, ניתן לעצב ולבחור עיצובים לבניין שלך שדורשים צוות מקצועי וצוות טיפוסי לא יכול להתמודד עם הפרטים הקטנים של החזית, זה טוב יותר מאותה חברה וצוות שעשו את תכנון החזית. קבל ייעוץ או השתמש בצוות ההנהלה שלנו לעבודה שלך.

 שוב, עליך לקחת בחשבון שאם לא תבחר בצוות טוב ומקצועי ולא חפרים לביצוע החזית שלך, סביר מאוד להניח שלעבודה המוגמרת של חזית הבניין שלך יהיה הבדל חזותי גדול עם העיצובים התלת מימדיים שראית בשלב התכנון. החזית שלך בסגנון עיצוב חזית מודרני  בין אם זה או בסגנון עיצוב חזית קלאסי   . בנוסף, עלויות ההטמעה הן חלק חשוב מהתקציב הכולל שלך, שכפי שאמרנו, עדיף לעבוד עם חברת שחזור חזיתית מכובדת כדי לצמצם את עלויות היישום במידה מסוימת.

מתי מורגש הצורך בשיפוץ חזית הבניין – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

באיזו שיטה עלינו להשתמש בכדי לשחזר את מראה הבניין?איזה סוג של חומרים מתאימים לשחזור חזית הבניין?

על פי השימוש בבניין, באיזה סגנון עלינו להשתמש בשיפוץ חזית הבניין?

סיכום השאלות הללו ושאלות רבות אחרות מעסיקות אנשים רבים בעת שיפוץ החזית ותיקוני בנייה וחזיתות להסרת צווים מסוכנים והמידע המספיק והמתאים אודות שאלות אלו יכול לעזור לכם לבחור את הקבלן הטוב ביותר לשיפוץ הבניין באיכות גבוהה לצורך תוצאה של שיקום ושיפוץ המעטפת החיצונית  והחזית בצורה הטובה ביותר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ מעטפת חיצונית סכמטית – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

שיפוץ מעטפת חיצונית סכמטית פירושו צורת ועטיפת המראה החזותי ומה שנחשף לנוף, ובאדריכלות, תעשייה ואמנות הבנייה נאמר שהוא הקיר החיצוני והחיצוני של בניין החזית החשוף לכל. יש לו . עכשיו עם הידע עד כמה חזיתות בנייני מסחר ומשרדים משפיעות ישירות על משיכת הלקוחות. וגם כל הנופים ביחד מהווים את המראה והקסם של העיר, שיופייה והרמוניה שלה הופכים את העיר לאטרקטיבית.

באופן כללי, חזית הבניין מראה את הרמה החברתית והכלכלית של תושבי אותו בניין. כמו כן, חזית הבניין ושחזור של חזית מתאימה מראים את היצירתיות והטעם האמנותי והסדר החזותי של המעצב ושל חברת  העיצוב והביצוע של חזית הבניין , אשר לקחה על עצמה את השחזור או העיצוב והביצוע של החזית. כל המקרים הללו מבטאים יחד את הופעתם ופרופיל האישיות של תושבי הבניין הנדון, ובהתחשב בכך שחזית הבניין נחשפת לציבור והמפגש הראשון לציון של אחרים עם חזית הבניין הוא החשיבות והתפקיד של היופי והתהילה של חזית הבניין. מציין עוד.

מה הסיבות בהחלטה לשיפוץ חזיתות ?

שיפוץ חזיתות ראשון לציון, אחת הסיבות החשובות היא שנושאים כלכליים יכולים להביא להריסת מבנים [מקומות} ובניית בניין חדש העלול לגרום לעלויות עצומות לבעלי הנכס בגלל שחזור קירות מעטפת החוץ של המבנה לצורת שיפוץ חזיתות.

יחד עם שחזור חזית הבניין. כמו כן, עם הגעת סגנונות חדשים ומודרניים ובשימושים משרדים ומסחריים של מבנים וחזיתות עם מראה אטרקטיבי ומאוד אטרקטיבי. צווים מסוכנים לעיתים  זה גורם לבעלים ולתושבים לשחזר את חזיתותיהם על מנת לעמוד בתקציב.

 אזור מסחרי ומנהלי נושא זה חשוב יותר. נושא נוסף הוא השימוש בטכנולוגיות מודרניות לבניין ולחזית הבניין, שבנוסף ליתרונותיהן לבניין, כמו הפחתת צריכת האנרגיה ובידוד רעש, חום ולחות, יכולים לספק לכם תכונות נוספות בנוסף ליופי של הבניין שלכם. מקדיש יותר תשומת לב.

 

מבנים מסוכנים – סכנת התמוטטות

מבנים מסוכנים אשר נמצאים בסכנת התמוטטות  ושהתקבל צו מבנה מסוכן על הבניין חייבים שיפוץ חזיתות ראשון לציון.

שיפוץ חזיתות בבניין אשר בסכנת התמוטטות והצורך בתיקונים הנרחבים שיש לבצע בכדי לשקם ולשפץ ולעצב מחדש את החזיתות ואת הבניין כולו..

 מרבית הבניינים הישנים נעשו בשיטות המסורתיות של טיח. חזיתות מטויחות  ומסורתיות, נעשו בצורה מהירה יותר מחזיתות אחרות וחזיתות מעוצבות והם בדרך כלל שפריץ או השלכה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזיתות – קבלן מומלץ בראשון לציון

חזיתות של בניינים אשר נמצאים בשלב של הידרדרות ובלאי מוגבר ,יש צורך לשחזר אותן. בחזיתות רטובות ומסורתיות משתמשים בחומרים כמו לבנים, אבן, מלט וכו '. חומרים אלה חשופים לתנאי אטמוספירה ולשינויי טמפרטורה וההתפשטות וההתכווצות המתרחשים בתנאים אלה נפגעים קשות. בנוסף לפגיעה במראה הבניין, הם פוגעים בחוזק ובעמידות החזית, שעשויים להיות בעייתיים מבחינת בטיחות. שיפוץ חזיתות ותיקונים לשלד וחיזוקים צריכים להיעשות בליווי צמוד של מהנדס בניין מוסמך בנוסף לשיפור מראה הבניין והחזית.

ציפוי חזיתות יישום יבש – משפצי העיר ראשון לציון

תיקון ושיקום מבנה על ידי שיפוץ חזית הבניין באופן כללי, ניתן להשתמש בחזיתות יבשות כמו חזית קרמיקה, חזית אבן וקיר מסך לבניין, שיש להם יתרונות רבים ומלבד יופי, חוזק ובטיחות גבוהה, יש להם מהירות גבוהה בביצוע.

תכנון שיפוץ חזיתות הוא אחד התחומים והענפים של אמצעי הנדסה ובנייה שניתן לעשות מסיבות שונות כמו שחיקת חזית, חוסר תאימות של החזית לשימוש בבניין, חזית ישנה, ​​הרס חלקי של החזית וכו '. אופי התכנון, השחזור והביצוע של החזית אמור להיות מסוגל לעמוד ב -4 סוגים של ציפיות ומטרות שלנו, אשר ניתן לכנותם חזית בעלת ערך אדריכלי ואמנותי השומר ומגדיל את ההיבטים הכלכליים והפיננסיים עבור הבעלים והמעסיק ומהווה סוג של הון. ייחשב כמעבר.

אך מהן 4 הציפיות ומהי החשיבות בשיפוץ חזיתות?

1. אחזקה והגנה על הבניין

2. הסרת צו מבנים מסוכנים – עבודה איכותית בלבד

3. חלק מהאופי והיוקרה של הבניין

4. תיאום מראה חזיתות עם מבנים אחרים

ערוץ Youtube שלנו שיפוץ חזיתות משפצי העיר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

עיצוב אדריכלי – חידוש בניינים לשימור

שיפוץ בניינים לשימור זה בניין בעל ערך אדריכלי גבוה כאשר היא יכולה לעמוד בארבעת המאפיינים הללו וציפיותינו ומטרותינו, וניתן לכנותה כפרויקט מוצלח של תכנון וביצוע חזיתות או שיפוץ חזיתות. על חברת עיצוב ושיחזור החזיתות שאיתה אתה עומד להתחיל, יש לשקול ולראות את ארבעת תכונות העיצוב הללו. לא משנה לשם מה משמש הבניין שלך או באילו מידות ופרופורציות הוא נוצר, יש לצפות למאפיינים אלה מעיצוב ובנייה חזיתית. כעת, במאמר זה, נבחן את נושא שיפוץ חזיתות ראשון לציון חברת משפצי העיר .

ננסה לתת לכם הסבר קצר על כל אחת מהתכונות הללו. תוכלו גם לבקר בסעיף הפרויקטים שלנו וללמוד עוד על תיק העבודות שלנו והפרויקטים בחיזוק מבנים ישנים, ובשיפוץ מבנים לשימור.

1. היבטים אסתטיים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

כאשר אתה שיפוץ חזיתות ומעצב את חזיתך, עליך לא רק לשים לב להיבטים האסתטיים והמושכים של חזית הבניין. על מנת להשיג חזית אידיאלית, עליך לשקול תחילה נושאים כמו אורך חיים שימושי, חוזק החזית והחומרים המשמשים לכיסויו. שקול את הנוף בו השתמשת. עלינו לציין שאם חזית הבניין שלנו מעוצבת ומבוצעת בצורה מאוד יפה ומושכת, אך אין לה מספיק חיים וסיבולת, היא תיעלם בזמן הקרוב, ואותו יופי וקסם מקוריים שגרמו לנו לבחור בה ייעלמו.

שיפוץ חזיתות מבניינים רעועים וזאת בכדי לקבל תוצאה אידיאלית שיכולה לעמוד בציפיות הראשוניות שלנו, עליכם לשים לב לדברים כמו האקלים של האזור, התאימות של חומרים נבחרים לתנאי מזג האוויר, אופן היישום, שמירה נכונה על קריטריונים התכנון והיישום ודברים רבים אחרים תוכלו ליהנות מנוף עמיד ונהדר לאורך שנים רבות במידה ותיקחו קבלן מומחה בשיפוץ ושיקום בניינים.

2. ליצור הרמוניה – ביצוע נקי ואסטטי על ידי מומחים

יצירת הרמוניה, הזכרנו כאן כאחד המאפיינים העיקריים של שחזור חזית, פירושה יצירת הרמוניה ומתאם בין חלקים שונים של החזית, כמו גם תיאום בין עיצוב פנים לעיצוב חזית. כאשר החזית שלך צפתה בהרמוניה הנכונה, היא בוודאי תביא יופי וקסם מיוחד לבניין שלך. לדוגמא, אם בחרתם בסגנון מודרני לחידוש חזית הבניין שלכם, עליכם להשתמש באותו סגנון של עיצוב חזית, כלומר בסגנון מודרני לעיצוב הפנים של הבניין שלכם. זה לא רק ייצור הרמוניה כללית בבניין שלכם אלא גם יעלה את הערך הכלכלי של הנכס שלכם. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיפוץ חזיתות – הרמוניה – משפצי העיר

אך מלבד התבוננות בהרמוניה בין החללים הפנימיים והחיצוניים של הבניין, יש חשיבות רבה לשמירה על עיקרון זה ולשמירתו בעיצוב חלקים שונים של החזית. תלוי בסגנון שתבחרו לבניין שלכם, עליכם להקפיד על סגנון עיצוב ספציפי על פי כלליו ועקרונותיו, ובמידה ותלכו עליהם נכון, בסופו של דבר מובטח היופי והקסם שבחזית הבניין שלכם.

 לסיום, עלינו להזכיר כי הרמוניה של צבע וחומר בחזית היא אחד החלקים העיקריים שכדאי לשים לב אליהם, לא משנה כמה יקר ויפה העיצוב שלך אם החומרים לא נבחרים נכון וההרמוניה הנכונה בין מרקם, צבע ו אין סוג של חומרים, אז לא ניתן לראות את העיצוב והחידוש של חזיתך ולא רואים כלל השיפור שעשתה.

 3. חלק מהאופי והיוקרה של הבניין

כפי שהזכרנו בתחילת מאמר זה, אחת הסיבות שאנו משפצים את חזית הבניין יכולה להיות בנוסף שינוי השימוש בבניין בשל העובדה שהתקבל צו מבנים מסוכנים אשר מחייב את בעלי הנכס לתקן את הליקויים.

 העובדה שהחזית הקודמת לא יכולה לספק הגדרה ברורה של הבניין והשימוש החדש לדיירים. תכנון ושחזור חזיתות צריכים להיעשות בצורה שתוכל להציג את השימוש בבניין בפני הקהל בצורה נכונה ובמבט ראשון לציון, אך זו אחת מתפקידיו של עיקרון זה ולא מספיק להמשיך בתכנון שבחרת בכדי לשחזר את חזיתך. בטח שהייתה רוצה שיהיה לך יוקרה שמתאימה לבניין שלך ולאופי שלך.

4. תיאום עם מבנים אחרים -משפצי העיר

אחרון המטרה שאנו מבקשים משיקום חזית הבניין היא תיאום חזיתות עירוניות ובמידה קטנה יותר, תיאום והרמוניה של הבניין והחזית שלנו עם מבנים אחרים ושכנינו. אולי לא יהיה צורך לשים לב לנושא זה בהתחלה, אך עליך לזכור שכפי שהזכרנו במאמרים הקודמים של חברת משפצי העיר לא משנה כמה חזיתך מבודדת, אם אין בה סולידריות והרמוניה עם הבניינים הסמוכים לה אזי הבניין יבלוט ולא יתאים לנוף הכללי.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

 כמובן שלכללים והתקנות של העיריות יש מבט חד בנושא זה, אך דמיין שכל החזיתות סביב הבניין שלך מעוצבות ומבוצעות בסגנון עיצוב חזית מודרני או עם חומר לבנים, אך הבניין עם עיצוב חזית קלאסי שנעשו בו שימוש באריחים שחורים ימלא את הפונקציה של המראה שרציתה לקבל.

קבלן שיפוץ חזיתות ראשון לציון

 בוודאי שהחזית והבניין שלך נחשבים באזור מבודד ויהיו פחות מבוקשים, מה שיוריד את הערך הכלכלי של הנכס. מסיבה זו, התייחס ברצינות לשמירה על החוקים והתקנות של העיריות בעניין זה, כך שבסופו של דבר, אין סכנה לחזית הבניין שלך, ותוכל לתכנן ולשפץ את חזית הבניין שלך בבטחה.

שחזור חזית – שיפוץ חזיתות

על פי החדשות האחרונות, אחת החזיתות הפופולריות הוא שימוש בשיש, והשימוש בחזית בבניני יוקרה זכתה לתשומת לב רבה.

לקבלת שירותי שיפוץ מבנים , צרו קשר "משפצי העיר" .

אך עם הזמן, בניינים רבים שנבנו עם חזיתות נפגעו ונשחקו בגלל גורמים שונים שמש וגשם, רוח, שינויי אקלים וכו '.

כיום נכנסו חומרים חדשים רבים לתחום אדריכלות הבניין, מה שהפחית את השימוש בטיח בציפוי חזיתות במידה מסוימת.

אך אין זה אומר שיישום טיח  בוטל לחלוטין, גם היום עדיין ניתן לראות בניינים עם טיח .

שיפוץ וחידוש חזית בניין מגורים סייעו רבות בחיסכון ובביצוע אופטימיזציה של העלות, ומסיבה זו הוא נחשב בעיני אנשים רבים כיום לכדאי.

ביטול צו מבנים מסוכנים – משפצי העיר

צו מבנה מסוכן הינו מצריך לעיתים בנייה מחדש של חזית הלבנים  אבן סיליקט שהיתה נהוגה לפני שנים רבות לציפוי של הבניין בשל השימוש הנפוץ בחומר זה בבניית חזית בניין מגורים בעבר וקיום טקסטורות שחוקות של חזיתות כאלו ניתן לראות בהרבה בניינים בארץ.

כמו כן, שחזור חזיתות לבנים מורכב יותר מחזיתות טיח, מכיוון שמלבד החיים הארוכים של חזיתות לבנים, יש בו פרטים רבים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שחזור חזית הבניין – ראשון לציון

כפי שאמרנו, לשחזור חזית הלבנים של הבניין יש פרטים וכאבי ראש, אך אם אתם מעוניינים בשחזור אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על אופן שחזור חזית הלבנים.

שחזור של חזית הלבנים של הבניין תוך שימוש בעיצובים מעולים ופרקטיים

נעשים כמעט באופן כללי, בשחזור חזית הלבנים של הבניין, כמו בשחזור הבניין, משתמשים בחומרים חדשים במקום בחומרים שחוקים.

לסלק את הליקויים והחסרונות שנוצרו בחזית בניין המגורים.

לשם כך משתמשים בצבע ובדבק או לבנים בלויות מוחלפות לחלוטין בבטון ואבן.

בכמה מקרים משתמשים בלבנים בריאות וחדשות, ובמקרה זה קורה שחלק מחזית הבניין נפל וחלק אחר נפל.

אחרת, אם כל הלבנים נהרסות, הפתרון של שימוש חוזר בלבנים אינו סביר.

היכרות עם פתרונות שיפוץ חזיתות ראשון לציון

בדרך כלל, צבע פלסטיק משמשים לשיפוץ חזית הלבנים .

שימוש בשיטה זו יעניק מראה טוב וחדש יותר לחזית הלבנים של הבניין.

עם זאת, יתכן ושיטה זו אינה אחראית לנזקים חמורים ועמוקים יותר, ולכן בהכרח ישמשו חומרים אחרים לשחזור.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

רוב האנשים מעדיפים להשתמש בבטון לשיפוץ חזית לבנים.

החשיבות של שחזור חזית הבניין אינה מוגבלת לתכונות חזותיות והיבטים אסתטיים; עם הזמן חזית הבניין עלולה להיפגע או להראות לא נעימה בגלל גורמים שונים; לְרַבּוֹת:

 • תזוזה כללית וחלקית של הבניין עקב עומסים עקב התרחבות והתכווצות, מפולות, רעידות אדמה ו …
 • גורמים אטמוספריים (רוח, מחזור התכה והקפאה, גשם חומצי, לחות מאכלת, מזהמי אוויר, קרני שמש מזיקות, אבק, פיח כימי וכו ').
 • שחיקת רכיבים וחומרים
 • תשתית ויישום לא תקינים

1.   תיקוני טיח – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

שיפוץ חזיתות למבנים מסוכנים הינו צעד הכרחי.

בחלק מההדמיות שעשינו לבניינים ישנים נצפו החלק התחתון עם  הכשלים הגבוהים ביותר והזמנת חלקים יכוסו חומרי בניין (לבנים, אבן וכו ') או רשת לוחות (אלומיניום, קיר וילון, קרמיקה וכו') בתצוגות כאלה, חיבור של חלקים מסוימים אל פני התשתית או חלקים אחרים עלול להיפגע ולהיחלש או להתנתק לאורך זמן בגלל גורמים שונים.בביצוע שיפוץ חזיתות ראשון לציון , חלקים מסוימים עשויים גם להיות שבורים או נפוחים כתוצאה מתנועות פגיעה או התרחבות והתכווצות; בצורה כזו שאי תיקון או החלפה פוגם ביופיו של חזית הבניין. אלמנטים נופלים של משקל וגודל ניכרים יכולים גם להיות בניינים מסוכנים.

שיפוץ חזיתות בראשון לציון – משפצי העיר

הדבר המעניין בחזיתות אלו הוא שמומחי בניית חזית הבניין יכולים להחזיר את האפקט הרצוי לחזית הבניין ללא ברגים ודיבלים , להחליף או לתקן את האלמנטים הפגומים או שהוסרו ולשמור על הרמוניה של החלקים המשוחזרים עם חלקים אחרים ללא צורך בשחזור כללי.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

הסרת צו מבנים מסוכנים בראשון לציון

באופן כללי הסרת צווים מצריכים חיבור האלמנטים המכסים את החזית זה עם זה ותחת השטח יכול להיעשות בשתי דרכים:

1- חיבור רטוב : בחזיתות לבנים ואבן, כאשר החלקים מקובעים בצורה רטובה באמצעות טיט, לדיס, דבק וכו ', יש להסיר תחילה את החלקים הפגועים ממקומן בעט ופטיש. יש לנקות היטב את החללים שנוצרו ולהתקין מחדש חלקים חדשים בחללים באמצעות אותו דבק או קידוחים.

לשיקום חזית יש אלמנטים עם חיבור רטוב

2- חיבור יבש : בחזיתות אלומיניום מרוכבות, קרמיקה, זכוכית ועוד, יש להסיר את הפאנל הפגוע ממקומו ולהניח פנלים חדשים על מסגרות, מסילות או פרופילי שמירה ולחבר אותם לחלקים הסמוכים. .

לשיקום חזית יש אלמנטים עם חיבור יבש

2.   איטום – והדבקה סדקים R/TIZ- 16Z – בלעדי למשפצי העיר

תפקיד חומר ההדבקההמיוחד שאנחנו מייבאים, הוא לסבול התרחבות והתכווצות משטח מקומית והתפלגותם האחידה בחזית הבניין. האיטום גם מונע חדירת מים ולחות לשכבות הקירות הפנימיות; לכן, חומר ההדבקה צריך להיות עשיר ובעל צפיפות מספקת למניעת תכונות נימיות.

כדי לתקן את הסדק, מגלחים את הטיח הישן תחילה  ממהסדקים שבין החלקים, והטיח החדשה מנוקה ביסודיות ומרוססת במברשת. ואז מורחים טיח חדש בסדקיםועם כלי מתאים היא הופכת לחלולה או מוגבהת. לאחר ההגדרה הראשונית של טיט ההדבקה, את הטיט העודף סביב הסדקים מסירים ממשטח העבודה בעזרת מברשת.

שיקום וביצוע על ידי אנשי מקצוע מיומנים יביאו ביצועים רצויים ומקצועיים בתיקוני חזיתות מבנים מסוכנים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

תיקון סדקים – שיפוץ חזיתות ראשון לציון

לפני שמנסים לתקן סדקים יש להתיעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים ולא בחאפרים כדי לקבוע את הסיבה ומקורם של הסדקים ופתרונות לתיקון הסדקי.  סיבובים בהתאם לרוחב ולעומק עשויים לנבוע (רעידת אדמה, שקיעה לא אחידה ועומסים רוחביים) או מתחים שאינם מבניים ושטחיים (התרחבות והתכווצות).

תיקון סדקים במבנים עם סדקים עמוקים ידרוש התאמה חוזרת ואולי אמצעים יקרים, בעוד שניתן לתקן סדקים על פני השטח בעזרת סידורים פשוטים ופחות יקרים כמו טיח.