קטגוריות
שיפוץ בניינים

שיפוץ חדר מדרגות | קבלן שיפוץ חדרי מדרגות

שיפוץ חדר מדרגות – שיפוץ חדרי מדרגות

שיפוץ חדר מדרגות הוא חלק משחזור הבניין בבניינים ישנים אשר סובלים מנזק או בלאי, והצורך לחדש את הבניין בבית משותף הינו צורך הכרחי לנוכח ההתיישנות של חדר המדרגות כגון חלקי טיח רופפים, צבע מתקלף, החלפת ריצוף, עיצובי גבס, הוספת צמחיה ועוד…

שיפוץ חדר מדרגות
עיצוב חדרי מדרגות בבניין

קבלן שיפוץ חדרי מדרגות

שיפוץ חדרי מדרגות הינו בעל חשיבות רבה מאחר ובעלי הבתים המשותפים עוברים ושבים באזור זה המון פעמים וכמובן הצורך בשיפור מראה חדר המדרגות ברור. אין ספק שאם החלטתם לשפץ את חדר המדרגות בטח ברור שחביקת קבלן שיפוץ חדר מדרגות יעניק מראה חדר המדרגות ולבניין המשותף כולו.

חדרי מדרגות הינם  חללים אשר דורשים מחשבה רבה יותר בבחירת הצבעים מאחר והינם חללים סגורים בדרך כלל ללא אור טבעי מכאן נובע הצורך באופן הביצוע על ידי קבלן שיפוץ חדרי מדרגות מנוסה. כי אחרת למה ליישם שיפוץ חדר מדרגות אילולי לא יחול השיפור בו אתם חפצים.

קבלן שיפוץ חדר מדרגות – משפצי העיר

אנו במשפצי העיר עוסקים מזה למעלה מ 30 שנה בשיפוץ ושיקום מבנים ובנינים משותפים תוך שמירה על כללי הביצוע הקפדניים בשילוב ביצוע מקצועי ומחיר הוגן לעבודה מקצועית אמיתית.

משפצי העיר – מומחים בשיקום מבנים

דירוג מומלץ , מצויין
 • מעל ל30 שנות נסיון.
 • 100% מקצועיות.
 • ביצוע מהיר.
 • התחייבות ל – 100% בהסרת צו מבנים מסוכנים.
 • התנהלות מול הרשויות.
 • שיתוף פעולה מלא עם ועדי הבתים.
 • פיקוח צמוד של מהנדס בניין בכל פרוייקט.
 • סביבת העבודה תמיד נקייה ומסודרת.
 • בטיחות הדיירים ועוברי אורח חשובה לנו ביותר.
 • אנו מגדרים בצורה מסודרת מקטעים בהם מתבצעת העבודה.
 • פיקוח מנהל עבודה מוסמך מטעם משרד העבודה.
 • 5 שנים אחריות.

תעודת מנהל עבודה מעל ל 25 שנה – נסיון מוכח

תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

חידוש חדרי מדרגות

חידוש חדרי מדרגות בכל סוג של שחזור שימוש וסוג הפעילות הנעשית בבניין, הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון זה, בוודאי חל על חללים כמו חדרי מדרגות בבניינים משותפים, למשל בשיפוץ בנייני משרדים זה שונה מבנייני מגורים.

כמו כן, הסגנון שאתה שוקל לשיקום חדר מדרגות ואולי אף של החניונים צריך להיות בהרמוניה עם סגנונות עיצוב החזיתות ועיצוב הפנים של היחידות. בנוסף יש לבצע תוך מחשבה ארוכת טווח.

בחירת צבע הקירות וצביעת מעקה חדר מדרגות

שיפוץ חדר מדרגות
שיפוץ מדרגות חוץ

נושא זה יגדיל מאוד את ערכו הכלכלי. לדוגמא, אם תכננתם וביצעתם את חזיתכם בסגנון קלאסי, יש לשחזר את החללים המשותפים כמו מדרגות, לובי וחניונים בסגנון קלאסי. כעת, בהמשך המאמר, הצטרפו אלינו כדי להכיר יותר את המקרים והגורמים הבסיסיים והעיקריים שיש לצפות בהם בשחזור הבניין בחללים משותפים.

עיצוב חדרי מדרגות בבניין

אולי הגורם החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון עיצוב חדרי מדרגות בבניין ושל חללים כמו חניות וגרמי מדרגות הוא מידת הבלאי של חללים אלה, הקובעת את רמת השחזור. 

מכיוון שמרחבים אלה נחשבים לשטחים ציבוריים, כמות הנזק והנזק בהם גבוהה יותר, כמו למשל נפילת אבנים או סדקתן בגלל פגיעה או נזילות מים ופגיעות בקירות גבס ועוד… מה שמעיד על רטיבות שכיחה.

עיצוב פנים

על מנת להגיע לשחזור תקין ומהונדס, על מנת שהפרויקט יוכל לשמור על חייו ועל עמידותו במשך מספר שנים, יש למצוא ולסלק את המקור והסיבה לכל אחד מהמקרים הללו, מכיוון שבשיקום שטחי ועיצוב פנים שטחי , נושאים אלה אם לא ייפתרו ישובו בעוד כמה חודשים. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

ככל שתשקיע יותר זמן ותשומת לב לפתרון הבעיות הבסיסיות של חללים אלה, כך אורך חיי השימוש של הבניין שלך יהיה ארוך יותר, מה שבסופו של דבר יוסיף לערך הנכס שלך.

שיפוץ חדר מדרגות –  סגנון וסוג עיצוב

חללים כמו חדרי מדרגות וחניות, כמו חלקים אחרים של הבניין, כמו חזית ושיפוץ של בית או משרד, מצריכים תכניות דו-ממדיות ותלת מימד מדויקות, ואין לזלזל בחללים אלו. תמונות בעיצוב תלת ממדי בנוסף להבהרת סוג ואופן עבודות הגמר עבורך ואתה יודע מול מה תעמוד בסופו של דבר, הופך את ניהול הפרויקט, ניהול זמן וחוסך בעלויות.

לאחר מכן נסו להשתמש בסגנון בו השתמשתם לחלקים אחרים כמו חזית הפנים והחללים הראשיים של הבניין לשיפוץ המדרגות או החניון. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ לובי כניסה

אך שימו לב כי השתמשו בעיצובים פשוטים אך אטרקטיביים וחדשים מכיוון שעיצובים אלה שימושיים יותר עבור חללים ציבוריים מסוג זה ומשפיעים יותר על הקהל. לדוגמא, מסגור פשוט ומודרני יכול להעניק יופי מיוחד לגרם המדרגות שלכם וגם להפחית את העלויות בהשוואה לרעיונות עיצוב אחרים. לשיפוץ חדר מדרגות בבניין משותף, אתה יכול להשתמש בכמה סוגים של חומרים בצבעים שונים למסגרות ונפחים שונים שתכננת במדרגות כדי לתת ניגודיות רבה יותר לבניין שלך.

לעוד מאמרים בנושא :שיפוץ לובי כניסה לבניין

שיפוץ חדר מדרגות

בכל סוג של שחזור מבנים, שיפוץ חדר מדרגות עם החומרים בהם אתם משתמשים הם גורמים בסיסיים וחשובים ביותר.

בנוסף, במבט ראשון, חומרים אלה קובעים את היופי והאטרקטיביות של שחזור החללים שלכם, אך האיכות והחומר שלהם חשובים יותר בגלל הכוח וה הם קובעים את אורך חיי השחזור שלך. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כפי שהזכרנו קודם, חללים כמו חדר מדרגות וחניונים צריכים להיות בעלי חיים ארוכים, איכות טובה ועמידות גבוהה בשל התנועה הגבוהה של התושבים והכלליות שלהם.

ריצוף חדר מדרגות

 לאחר שבוצעו העיצובים התלת ממדים ונקבע סוג הצבע והחומר של כל קטע, תוכלו לבחור את החומר ואת איכות החומר הרצוי ולשים לב כי חללים אלו חשופים לנזקים רבים בשל כלליותם, כך שאיכותם של בחירת החומר היא הנקודה העיקרית במרחבים אלה.

תאורת חלל – שיפוץ חדר מדרגות

אולי התאורה היא שמגדירה את יופי העיצוב והקסם של חלל מסוג זה בשיפוץ חדר מדרגות ומבדלת את הרעיונות החדשים והרעננים שלך. תאורה על מנת שתוכל להראות את יופיה ומושכתה חייבת להיות מתוכננת ומיושמת תוך עקרונות ושמירה קפדנית על הקריטריונים והסטנדרטים שנקבעו. תשומת הלב לסוג השימוש יעילה מאוד גם בתאורה. לדוגמא, תאורה בשיפוץ חדר מדרגות בבית משותף צריכה להיות רכה ושקטה יותר מבנייני מסחר או משרדים כדי לשמור על רוגע של התושבים בלובי ובחללים המובילים לבתיהם. הנושא גם עוזר מאוד לדמיין את ניקיון החלל.

שיפוץ מדרגות פנים

מדרגות מסוגים שונים

 1. מדרגות ישרות: סוג גרם מדרגות זה משמש למקומות שהמרחק בין שתי המפלסים שביניהם ממוקמות המדרגות אינו גדול וגרם המדרגות מוביל ישירות למיקום הרצוי. למדרגות מסוג זה אין מדרגות ומחברות בין שני המקומות ישירות.

כמו כן יש לציין כי נעשה שימוש במדרגות אלה במקומות בהם אין מגבלת מקום מכיוון שהם תופסים אורך גדול.

 • מדרגות ישרות חד כיווניות עם מדרגות: אם גובה המדרגות שלך עולה על 2/75 מכיוון שאולי נמאס להם לעלות במדרגות רבות וגם כדי להימנע מלהצטופף בכיוון, הם יוצרים מדרגה באמצע הדרך. .
 • מדרגות דו כיווניות: דגם מדרגות זה הוא הסוג הנפוץ ביותר המשמש ברוב הבניינים ובמקומות שונים. באופן זה, לאחר שעברתם שורה של מדרגות, אתם מגיעים לרגל וממשיכים לכיוון שלכם מהמדרגות הנגדיות בסיבוב של 180 מעלות.
 • מדרגות משולשות: מדרגות מסוג זה כוללות שתי מדרגות, ולאחר שמגיעים כמעט לכל מדרגה, ממשיכים בסיבוב של תשעים מעלות. מדרגות מסוג זה משמשות בדרך כלל למקומות שיש להם מגבלות מקום וגובה הקומות גבוה, כך שלא ניתן למקם את המדרגות לגמרי וישרות בכיוונים אלה.

שיפוץ מדרגות

 • גרם מדרגות מלא: גרם מדרגות זה משמש למקומות כמו חנויות, חנויות וכו ', שם מקום חשוב מאוד, בשל קומפקטיות של גרם מדרגות זה, משך את תשומת ליבם של אנשים רבים.
 • גרם מדרגות לולייני דקורטיבי: גרם מדרגות זה משמש גם בבתי מלון, מסעדות, חברות מסוימות ובכלל בחללים מפוארים מאוד בשל יופיו ועיצובו המעניין.

מדרגות מסוגים שונים

עיצוב חדרי מדרגות בבניין

לבנייה מחדש של מדרגות יש השפעה אדירה על האדריכלות ועיצוב הפנים של כל בית. אם בכוונתכם להרוס מדרגות ישנות, דאגו לתאם עם קבלני שיפוץ מבנים כדי למצוא את הסוג והדגם הטוב ביותר של מדרגות עבורכם לפי אופי וסוג הבניין או הבית.

בשל העובדה שהמדרגות התחלפו, ותוכלו למצוא בקלות את הסוג הרצוי על ידי שיפוץ מדרגות מודרניות ושימוש במגוון מדרגות מיוחדות ומעוצבות.

לסיכום – שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף

אם אתם מתכננים לשפץ את גרם המדרגות של הבניין שלכם, התייעצו איתנו, כדי ליצור את גרם המדרגות הטוב ביותר לבחירתכם במקום העבודה או בביתכם הפרטי או בבניין המשותף.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

אם החלטתם לחדש ולרענן את חדר המדרגות שלכם אל תהססו לפנות אלינו עוד היום, משפצי העיר עוסקת זה למעלה מ 30 שנה בשיפוץ חדר מדרגות בבתים משותפים וכל תהלך שיקום וחידוד בניינים משותפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *