שיפוץ בניין משותף | קבלן שיפוץ מבנה משותף

שיפוץ בניין משותף – חידוש מבנים מסוכנים

שיפוץ בניין משותף מהווה צורך חובה לטיפול במפגעים בטיחותיים או אסטטיים בבניינים משותפים. מטרת התהליך הינה לרוב בעקבות צוו מבנה מסוכן אשר ניתן לבניינים משותפים ברחבי הארץ אך לא רק. ישנם בניינים אשר בוחרים לחדש את המעטפת החיצונית שלהם בעקבות בלאי אשר יכול לגרום, למראה אסטטי פגועה וחדירות מים לתוך חללי הדירות.

שיפוץ בניין משותף
שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף

אנו בענף חידוש בניינים פנים וחוץ, עם ניסיון של מעל ל – 30 שנה . מומחים בטיפול במפגעים בטיחותיים בשיטות חדשניות החוסכות לכם זמן וכסף.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף – אז מה מייחד אותנו מחברות אחרות?

משפצי העיר הינה החברה היחידה אשר פועלת עצמאית ללא קבלני משנה . כל עבודת תיקון בניינים מסוכנים מתבצעת על ידי צוות העובדים המיומן שלנו בכל תהליך שיפוץ בניין משותף, ברחבי הארץ.

משפצי העיר – מומחים בשיקום מבנים

דירוג מומלץ , מצויין
 • מעל ל30 שנות נסיון.
 • 100% מקצועיות.
 • ביצוע מהיר.
 • התחייבות ל – 100% בהסרת צו מבנים מסוכנים.
 • התנהלות מול הרשויות.
 • שיתוף פעולה מלא עם ועדי הבתים.
 • פיקוח צמוד של מהנדס בניין בכל פרוייקט.
 • סביבת העבודה תמיד נקייה ומסודרת.
 • בטיחות הדיירים ועוברי אורח חשובה לנו ביותר.
 • אנו מגדרים בצורה מסודרת מקטעים בהם מתבצעת העבודה.
 • פיקוח מנהל עבודה מוסמך מטעם משרד העבודה.
 • 5 שנים אחריות.

תעודת מנהל עבודה מעל ל 25 שנה – נסיון מוכח

תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

שיפוץ בניין משותף – בטיחות

קבלן חידוש בניינים מומחה בעל ותק וניסיון רב בטיפול במפגעים  בטיחותיים ואסטטיים, ידע לגשת לבעיה במהירות האפשרית וללא עיקובים מיותרים, בצורה הנכונה ביותר למען הבטחת שלום הציבור והדיירים במבנה המשותף.

קבלן שיקום בניינים מסוכנים ותיק, יכולתו ובסמכותו להוות בסיס איתן בעקבות הידע הרב שצבר עם השנים בכל תהליך שיקום ושיפוץ בניין משותף, ברחבי הארץ.

בניינים רבים נמצאים בבלאי הולך ומחמיר בעקבות בלאי טבעי הנובע בעקבות הלחות הרבה והפרשי הטמפרטורה השוררים בישראל.

צווים מסוכנים אשר התקבלו ברחבי הארץ לבניינים ישנים או כאלה אשר נמצאים תחת הקטגוריה של מבנה מסוכן לציבור נחלקים למספר קטגוריות וסכנות שונות. צווים מסוכנים אשר התקבלו בידיכם מעידים על כך כי קיים בבניין סכנה, לכם ולציבור הרחב.

חלוקת עלות שיפוץ בניין – כניסה למאמר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף – נזקי מים

לרוב נזקי מים מתבטאים בפגיעה בקירות ותקרות הבניין והם אחד הבעיות אשר כל קבלן שיפוץ מבנים צריך להתמודד אתו. תיקון נזקי מים בחלל תוך הדירות הם רבים כולל פגיעות בחלקי טיח ונזק לברזלי הזיון אשר גורמים להתנפחות הבטון והינתקותו מתקרת הדירה שיכולה להוות סכנה לדיירים בבית. עדיף ורצוי לטפל בבעיה עוד בתחילתה, אנו מומחים בעל וותק של מעל ל 30 שנה בענף הבנייה והשיפוצים ועוסקים בשיפוץ בניינים משותפים ושיקום מבנים מסוכנים.

שיפוץ בניינים משותפים – תקציב

בוודאי שנושא העלויות הוא אחד הגורמים החשובים בשיקול של תהליך שיפוץ מעטפת בניין ואנו פורשים בפניכם את מגוון האפשרויות העומדות לצורך שיפוץ המבנה ואף מייעצים ומכוונים אותכם לקבלת ההחלטה הנבונה.

כמובן כל בניין אשר יתקבל עליו צו מבנה מסוכן דורש טיפול כזה ואחר ורוב הפעמים  מדובר בתיקון בעלות נמוכה מאוד . אך התיקונים בבניין אחד יכולים להיות בעלות של אלפי שקלים בודדים ולעומת זאת בניין אחר עם ליקויים שונים ומורכבים יותר יכול לשנות את פרמטר התקציב. שיפוץ בניין חיצוני מחיר – מחיר טוב זה מחיר הוגן בעלות סבירה לביצוע עבודה מהירה ומקצועית. קשה מאוד לאימוד את עלויות שיפוץ הבניין מכיוון שישנם המון פרמטרים משתנים שיכולים לשנות את המחיר בצורה משמעותית מסיבות רבות.

יש להתייחס לכל בניין בצורה נפרדת בכדי לתת הצעת מחיר אמיתית ולא מוגזמת.

– כניסה למאמר

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משט

קבלן שיפוץ בניינים משותפם, יטפל ביסודיות בצווים אלו המתקבלים על ידי הרשות המקומית בעיר מגורכם, מחמת סמכות החוק המוטלת עליהם. הרשות בעיר מגורכם אשר ניתנה לה הסמכות לאכוף את כל נושא מבנים מסוכנים או מבנים רעועים. העיריות השונות צריכות ומחויבות לאיכוף את כל נושא בתים מסוכנים, וזאת בכדי להבטיח את שלום הציבור ואת שלום הדיירים ,אשר לעיתים רבות מסכנים את עצמם מידי יום כאשר הם חולפים ליד המפגעים אשר מצויים בביניים שבא הם מתגוררים.

שיפוץ בניין משותף – בדיקת מבנה מסוכן

כשמבדובר בשיפוץ בניין משותף לרוב מדובר בעקבות ליקויים במבנה. בבדיקת מבנה מסוכן אשר נעשית באמצעות מהנדס מבנים מסוכנים בעיר מגורכם, בעקבות תלונה שהגיעה למחלקת מבנים מסוכנים בעירייה. כאשר  נשלח מהנדס בניינים מסוכנים מטעם מנהל הנדסה הוא יבדוק את נשוא התלונה ואף יבצע סקירה כללית בדבר מצבו הבטיחותי של הבניין.יש להבין שהמהנדס עובר על הליקויים אשר נמצאים בבניין המסוכן והוא מציין את המפגעים. לעיתים המפגעים הנים כמו, מסתורי כביסה ישנים אשר חלקים נופלים מהם ומצבם רעוע.

 לאחר שהמנדס מבנים מסוכנים בדק את המבנה והיתגלו ליקויים, השלב הבא מתקבל צו שהינו צו מבנה מסוכן המורה לבעלים לטפל במפגע ולמצוא קבלן שיקום מבנים מסוכנים בכדי לבצע שיפוץ בניין משותף מסוכן.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף – חיזוק כנגד רעידות אדמה

לעיתים מתקבל צו מבנה מסוכן בעקבות החשש מפני קריסה של הבניין במצב של רעידת אדמה.

לרוב מדובר בבניינים ישנים עם עומדים צרים ופגועים אשר מהווים סכנה למתגוררים במבנה. וכאשר תהייה רעידת אדמה, ישנו חשש שהבניין לא יעמוד ברעידה ויקרוס. גם זו אחת הסיבות אשר בניינים משותפים מקבלים צו מבנה מסוכן מהרשות המקומית, ואשר מחוייבים לעבור תהליך שיפוץ בניינים משותפים, למען ביטחון הדיירים והנכסים הסמוכים אליו.

חידוש בניין משותף – משפצי העיר חיזוק מבנים

שיפוץ בניין משותף המיועד לחיזוק בניינים מפני רעידות אדמה, אחד הנושאים הנדונים תמיד בפרויקטים לפיתוח המדינה הוא נושא החיזוק המבני נגד רעידות אדמה. בעת קביעת שלבי התכנון והתקצוב של פרויקט, יש לפרט במפורש את עלות שיפוץ מעטפת בניין במקרים מסוימים. עלויות אלה תלויות בגורמים כמו מגוון הפרויקט, תנאי השטח, צורת המבנה, פעילויות סיסמיות באזור ותקנות.

משפצי העיר בפייסבוק

נצל את הפוטנציאל של הנכס שלך באמצעות תהליך שיפוץ בניין

בכל הנוגע לנכסים הזקוקים לשיפוץ.

קבלן שיקום מבנים ידע לספק, שירותי שיפוץ מבנים מרשימים שיתמכו בתוכניות ההשקעה שלך לטווח הארוך.

בחברתנו הניסיון שלנו בשיפוץ נכסים הוא רב.

הגשנו מאות פרויקטים שכללו חידוש, שיפוץ או תצורה מחדש של מבנים ברחבי ישראל.

החל משינויים קלים ועד לשיפוץ בניינים בקנה מידה מלא ומורכב ביותר, החברה שלנו מהימנה על ידי לקוחות רבים ממגזרים מרובים.

בכל פרויקט, החברה שלנו שואפת לספק את השיפוצים בבניין בתקציב ותמיד במועדי הזמן המוסכמים.

שיפוץ הרכוש המשותף – שיפוץ בניין משותף

צוות המומחים שלנו יעבוד איתך בצמוד לתכנון. תכנון ויישום שיפוץ הבניין שלך.

אנו מתחייבים להשיג את התוצאה האופטימלית עבור התקציב הזמין שלך.

עובדי החברה שלנו רגילים לעבוד בסביבות רבות ומגוונות כגון בתי אבות, מלונות ומבנים פרטיים.

שיבוש מינימלי בנוחות – שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף בהצלחה עם השפעה מינימלית על דיירי הנכסים שלך ועל פעילויות הליבה העסקיות, היא תמיד דאגה המרכזית שלנו.

אנו מציעים אספקה ​​יעילה ורציפה של שיפוצים בצורה שקולה ומקצועית.

כל שיפוצים בבניין נעשים בראש סדר העדיפויות בבריאות ובבטיחות של כל המעורבים.

אנו מגבילים את הגישה לסביבות הבנייה בכדי לשמור על ביטחונכם.

אנו נעבוד בצמוד לדרישת הלקוחות על מנת להבטיח כי העבודות מתנהלות בצורה בטוחה.

יצירת סביבות עבודה בטוחה בתקופת הקורונה

אנו מסתגלים לדרך עבודה חדשה ומבטיחים את שלומם של עמיתינו, לקוחותינו.

חלוקת עלות שיפוץ בניין – כניסה למאמר

תכנון מחדש של מבנה – שיפוץ בניין משותף

שחזור בניין בעל רכוש שיתופי באמצעות העלאת פיגומים בדרך כלל עולה מעט יותר. בדרך כלל רצוי לבנות פלטפורמה באזורים המטופלים על פני אסטרטגיות שונות. שיפוץ בניין משותף עם פיגומים מאפשר לקבלנים לבצע עיצוב מחדש זהיר יותר, וכתוצאה מכך להפחית את העלויות הכרוכות בהשלמת העיצובים המחודשים.

ישנם מקרים למשל, חידוש מעטפת בניין יסודי שאינה יכולה להיות אפשרית כלל בעזרת סנפלינג.

שיפוץ בניין משותף – יתרונות השיפוץ בעזרת סנפלינג

טכניקת הסנפלינג החלה בגלל הדרישה לתיקונים יחידניים במבנה הדדי, תיקונים שלא זקוקים לעבודה רבה במהלך הביצוע. שיפוץ מבנים בעזרת סנפלינג הוא בדרך כלל פחות יקר, אם כי במקרים מסוימים ההבחנות אינן משמעותיות, וזו הסיבה שמספר גדול של דיירים בוחר באסטרטגיה של הקמת פיגומים.

אי הנוחות של סנפלינג – שיפוץ בניין משותף

נקודות השיא המדהימות של שיחזור בניין משותף בעזרת סנפלינג – זה אבסורד לצפות לביצוע עבודות טיח מורכבות בשטחי ענק והטכניקה להצבת פיגומים היא זו המתייחסת במיוחד לנושא זה. שיפוץ מחדש של מבנה בעזרת פיגומים אינו מוצע רק למבנים ישנים וקבלנים רבים בארץ משתמשים בטכניקה זו לשיפוץ בניין משותף, הזקוק לתיקוני טיח ובטון מרובים. יחד עם זאת יש להיתייחס לברזלי הזיון של המבנה וליבחון את מצבם.

ביצוע באמצעות סנפלינג אינו מאפשר למיומנים באיזון חבלים לעבוד בשלווה וביציבות וגורם זה משפיע על איכות הביצוע. למידת הסכנה של מומחה אוחז בחבל יש סכנה משמעותית יותר.

חלוקת עלות שיפוץ בניין – כניסה למאמר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

עבודות הדורשות זמן ביצוע ארוך אינן סבירות ליישום בעזרת סנפלינג.

בעידן זה של התפתחות ושיפור מתמידים, מתפתחת הכמיהה של אנשים לחיות בבתים מעולים ובסביבה מטופחת.

מספר עצום של דיירים בבניינים משותפים בוחרים לשפר את האווירה של המבנה שלהם, גם לגבי המעטפת החיצונית של המבנה, אך ההדגשה העיקרית היא סביב מחשבות לחידוש פנים המבנה.

גישה למבנה שעבר תהליך של שיפוץ , מספיקה כדי לשפר את נוכחותו של המבנה כולו. אין ספק כי גורם מכריע זה משפיע ישירות על שביעות רצונם האישית של הדיירים והאורחים מהמבנה.

כיום, מגוון הפריטים והחומרים הנגישים במצפה ובכל טווח , מאפשר לבעלי נכסים לבפץ את המבנה המשותף בו הם גרים בהוצאה הגיונית, כך שרבים כלל אינם דואגים מהנושא הזה.

 • הגדר צרכים – תכנון מבנה אופייני מחדש
 • הגדרת הוצאות – שיפוץ חיצוני של מבנה הדדי

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

הערכה – שיפוץ בניין משותף

צריך לסיים עיצוב מחדש של מבנה טיפוסי על ידי סידור והערכה קומפוזיצית, רק במקרה שתצטרכו לבצע שינויים, למשל, כולל מרפסות שמש, מקומות חניה ועוד … התכנון המחודש נעשה כדי למכור מבנה או בעקבות שינוי, שניהם לוקחים חלק קריטי בתוכנית ההוצאות לעבודה זו. יש לנתח את תוכנית ההוצאות לפני תחילת שיפוץ המבנה ופשוט על ידי הערכת תוכנית ההוצאות ניתן להקים תוכנית עבודה לפי מה שבאמת אתם זקוקים, וכל תהליך שיפוץ בניין משותף עדיף כי יוצעו מספר אלטרנטיבות לשיפוץ, וזאת בכדי לאפשר לדיירים לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר לשיפוץ הבניין.

ברור שיש צורך בפיקוח מהנדס מטעמנו בכדי לדחות בקשת מבנה מסוכן, הניתנת על ידי עיריית תל אביב או האזור בסביבת מגוריך במחלקת מבנים מסוכנים.

שיפוץ בניין משותף – המרחב הציבורי בבניין משותף

המרחב הציבורי הזה מנוצל כיום על ידי כל תושבי המבנה ולכן הוא צפוי לעבור טיפול בהתאם.

החללים הציבוריים של המבנה הם אינדיקציה מסוימת לאזור ואורח חייהם של דייריו. משמעות ספציפית היא התוכנית הפנימית וההעשרה של אזורים ציבוריים, למשל אולם המבנה.

ברור שיש לחדש את הכניסה בנוסף לתוכנית הכללית לאווירת חדר הכניסה ועדיין לשמור על רמת הוצאות לא גבוהה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף – חלל המבנה המשותף

במקרה של סיכוי שהחלל ומרחב הכניסה, האולמות או המקומות עד המעלית והמדרגות מוארים מספיק במהלך היום, אנו יכולים להשתמש בצמחים אופייניים בכדי להעניק נשמה אחרת לאקלים. מעצבינו המתכננים את חדר הכניסה כחלל פתוח למחצה במטרה שיוכלו להרחיב את המצוינות של חלל הכניסה תוך שימוש באור רגיל.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף – החלל הפנימי בבניין משותף

הכניסה, בדומה לחלל אחר, חייבת להיות נהדרת ויש לה השפעה מדהימה בתכנון שטח כזה ככל הנראה כשאין הרבה אור. מראה מיוחד של אקלים ותאורה שיתאימו למגוון של ניצולים, שהם שני סוגי התאורה הנדרשים, אזור תאורה חי אחד ודלפק בהנחה שיש כזה במבנה. כמו כן, ניתן לחבר אליהם תאורה מעשירה.

עלויות תאורה כיום אינן יקרות כלל ותוכלו לאתר היקף רחב של מתקני תאורה מענגים אשר יתנו תאורה נהדרת בכל שעות היום.

אם לוקחים את הכל בחשבון עיצוב מחדש ושיפוץ של כניסה לא צריך לכלול עלות עצומה, אך אז ביצוע מתאים ומתמזג עם חומרים וגוונים בהתאמה אישית יכול לגרום לחדר הכניסה שלכם להיראות חדש ומרענן.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

איטום שיפוץ בניין משותף – ולחות

שיפוץ בניין משותף
שיפוץ בניין משותף

בין המרכיבים הידועים ביותר המשפיעים על עמידותו של הבניין הם ההשפעות הפוגעות של לחות או מים על מבנים. כניסה של רטיבות וזליגת מים למבנים מספיקים כדי לגרום נזק אדיר, בתוך חללי הדירות.

נזקי מים מוצגים בפגיעה בקירות ובגגות המבנה והם אחד הנושאים שכל קבלן חידוש בניינים בניין נדרש לבצע. נזק מים בחלל בתוך הדירות הוא רב, כולל פגיעה בחלקי הטיח ושכבות הציפוי ופגיעה בברזל, מה שגורם ליציקות להתרחב ולהתנתק מקירות ומעטפת הבית, מה שעלול להוות איום על התושבים בבית.

יצרנים רבים חוקרים ללא הרף וזאת בכדי לגלות חומרים חדשים בתחום היתרונות של תכנון ופיתוח מבניים ומחפשים טכניקות מהימנות. לבדיקה זו במציאת סידור נמשך והגנה מפני תנאי אקלים משתנים ונטייה לחומרים אשר ביכולתם למנוע חדירות מי גשמים לחלל הבית.

שיפוץ בניין משותף – תחזוקת גגות

הרוב המכריע של גגות המבנים הישנים נעשו בטכניקת הזפת ומעלהם שכבת סיד. טכניקה זו הוכרה לשימוש לפני שנים רבות קודם לכן ואף היום ממשיכים לתקן ולא לבצע נחדש.

זפת חם היה בשימוש בחידוש המבנה והשתמשו בו מכיוון שהמחיר הזול ובכדי זה היא הייתה המסלול הראשי והמוכר באותה נקודה.

תיקון גגות זפת

תיקון גגות בטכניקת זפת חמה לאורך זמן בעייתי. טכניקה זו מסתמכת על הצורך לשמור על עקביות על גג המטופל. ברור שגם כאן דרך ההוצאה לפועל תלויה בין מומחה אחד לאחר ,ולכך יש משמעות מדהימה וההגנה על הגג מפני הפרעה במים היא השפעה של מיומנות וניסיון מוכחים.

גגות רבים נמצאים במצב של שחיקה בבסיס עוד לפני החלת החומר, וגם כאן מצב היסוד הוא קריטי. טכניקה זו לקיבוע גגות בזפת חמה היא פחות יקרה וברור שחשוב להעריך את שיעור העלויות הקשורות לתחזוקה לאורך כל השנים.

שיפוץ בניין משותף – יריעות ביטומניות

תיקון גגות המשתמשים באסטרטגיית היריעות הביטומניות הוא יקר יותר ובלתי צפוי יותר בטענה שיש דוודים שמקשים על ביצוע אשר גורם להרחבת שעות העבודה. עלות החומר יקרה משמעותית בעת ובעונה אחת. בניינים משותפים שנבנו מחדש נוטה לאסטרטגיה זו על רקע טכניקת הזפת החם, על חוסן הגג לאורך שנים רבות יותר מזפת חמה וכתוצאה מכך חיסכון בעלויות שוטפות. שחזור בניין משותף יתן מענה לתיקון הנזקים שעלולים להיגרם לתושבי המבנה.

חומרים אטומים לתנאי האקלים

שיפוץ מעטפת מבנה חייב להיות עם חומרים אטומים ועמידים לתנאי האקלים.

חומרים בטוחים לאקלים יהיו חומרים שיכולים להדוף רטיבות מבלי להיפגע, בכדי לשמור על הרטיבות שלא לחדור אל מחיצות המעטפת החיצונית או גגות המבנה. הניסיון שלנו הוכח ועבד בהפחתת הפרעות וכניסות מים לבית משותף.

חומרים חזקים אלה הם תרכובת של מינרלים נפוצים אופייניים ללא חומרים סינתטיים בשום אופן. כמו כן, לצד ניצול המידע העצום שאספנו לשחזור מבנים לאורך כל השנים בתערובות השונות, אנו מבטיחים הישגים מוחלטים בכל הנוגע להגנה מפני תנאי האקלים בישראל ולתנאי מזג האוויר האלה יש השפעה נכרת על מצב הבניינים בישראל.

ביצוע עבודות שיפוץ בניינים במיוחד ביחס למעטפת החיצונית של המבנה, יחד עם החומרים המותאמים הם תוצאה של חוזק הארוך של התיקונים או תוך תכנון מחדש של מעטפת מבנה כללי.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

עלויות – שיפוץ בניין משותף

ההוצאה של חידוש ציפוי המבנה האופייני נקבעת על ידי גבולות שונים.

מצב המבנה: ההוצאה נשענת על התיקונים החיוניים, למשל קילוף הכיסוי החיצוני, למשל, טיט, שיש ,אבן, פסיפס ועוד ציפווים שנשחקו עם הזמן ומהווים איום וסכנה ממשית על דיירי הבניין.

האם הברזל בקטעי המבנה חלוד וגרם לבטון להתנפח בגלל האקלים, מה שמביא לנזקים עצומים בשלד הבית המשותף.

ככל שהמבנה ישן יותר, כך בדרך כלל הוא דורש תיקונים מרובים ויקרים יותר.

מספר הקומות: כמות הקומות משנה משמעותית מהטעם שככל שכמות הקומות גדולה יותר, כך שטחי הבניין ראויים לחישוב ואיתם כמות התיקונים.

אזור הבניין הדורש טיפול: אם יש צורך לתקן רק מספר מוגדר של אזורים בכדי לסלק את הסכנות, העלות תהיה מועטה, אך כמובן זה לא נכון להיתייחס לעלויות מבלי להבין מה הבעיה אשר מצויה בבניין המדובר ויש להיתייחס בזהירות. רק לאחר בדיקה של קבלן חידוש בניינים מומחה, יהיה ניתן להעריך את העלויות המדויקות.

עלות שיפוץ בניין משותף

עלות שיפוץ בניין משותף, בית עירוני בן ארבע קומות הדורש צביעה של כל החלקים החיצוניים של המבנה וקיבועם, ההוצאה יכולה להיות כ -70,000 שקל.

הבעיות שיכולות להיגרם בגלל שיפוץ לקוי יכולות ליצור פגיעה בכמה נקודות.

נושאי מים אשר נכנסים לחלל הפנימי בגלל ציפוי לקוי עלולים לפגוע במסגרת המבנה הכללית וכמו שכבר הסברנו לפני, יש חשיבות רבה למהירות הטיפול למניעת הזנחה אשר תעצים את הנזקים ותעלה את מחיר התיקונים לשיפוץ הבנינים.

עצירה מוקדמת של מים שומרת על המבנה. פעולה כזו יכולה להשפיע באותה מידה על החלקים הפנימיים של המבנה שעלולים להיפגע מכניסות של מים פנימה.

על אף בעיות הרטיבות, המראה החיצוני של ציפוי המבנה עלול להיפגע בגלל תכנון מחודש חסר אונים, בדיוק כמו הערכת הדירות כראוי.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

יציבות חומות הבניין – שיפוץ בניין משותף

• מודל נוסף בו ניתן צו מבנה מסוכן הוא כאשר יש חשש כי חומות המבנה יקרסו בגלל סחף של מים אשר יכולים להוות מעמסה על חומות המבנה.

כמובן יש צורך לבחון את המצב ולהחליט האם צריך להרוס את כל מערכת הגדרות מבטון או בלוקים, או לבצע חיזוק בנקודות מסויימות בכדי למנוע קריסה על עוברים ושבים.

עיבוי עמודים – שיפוץ בניין משותף

מודל נוסף הוא בגלל חוסר במהלך בנייה ופיתוח המבנה, תקינות המבנה בזמן רעידות אדמה – (תקן ישראלי 413).

מבנים רבים עד שנות השמונים תוכננו באופן פרודוקטיבי ונבנו ללא דאגה או מחשבה של איום רעידות אדמה.

עמודי התווך של המבנים המסוכנים הם דקים ואינם מעובים וחסרים. על פי המבנים המתוכננים כיום, וכך יש חשש לאמינות המבנה המסוכן במהלך רעידות אדמה.

יש לכסות ולעבות את חלקי עמודי המבנה בבטון מזויין ולהביא לחיזוקם ובדרך זו לגרום לפינוי בקשת מבנה מסוכן של עיריית תל אביב או כל רשות אחרת בעיר מגורכם.

שיפוץ בניין משותף – תהליך התישנות

בתים רבים נמצאים בתהליך מואץ של התישנות ויש צורך חובה לטפל בהם בתוך פרק זמן הנדרש. לרוב מדובר בתשעים יום.

חלקים של טיח ובטון נופלים בפאטיו או באזורים ציבוריים, מה שמסכן את ההרמוניה הציבורית, מה שמאפיין את המבנה כמבנה מסוכן.

במבנה זה יש צורך בחידוש הרכוש המשותף בכדי לבטל את בקשת המבנה המסוכן.

בנקודה שבה מופיע מהנדס שרואה את הסכנות, נרכשת בקשה (צו 3) המכשיר את הבעלים להתמודד עם הסיכון. יש צורך להתקשר עם קבלן מסוכנים כדי לבטל או לשפץ ולהסיר את הסיכונים. .

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין משותף תל אביב

העיר תל אביב היא עיר של חלומות. העיר היא מקום שמתמלא כתפאורה של, סרטים, ואפילו את מוחו היצירתי של האמן. תל אביב ידועה בפאר שלה. העיר נותנת תצוגה לערים אחרות בישראל.

מספר עצום של אנשים גרים בתל אביב. עם אוכלוסייה כה עצומה, ישנם אינספור מבנים פרטיים. בלי קשר להוצאות החיים המשמעותיות, העיר היא מוקד העסקים והמסחר. זה מרמז, ללא קשר, אנשים ימשיכו להגיע למקומות בהם הם מוצאים הזדמנויות עיסקיות וחיי עיר מרכזית.

בכל מקרה, המבנים הללו רובם כבר ישנים מאוד ויש צורך לשפץ חלק ניקר מהבניינים ולא משנה אם זה בניין מסחרי או בניין משותף פרטי.

אנו במשפצי העיר בעלי ניסיון עצום, ויש לנו מומחיות ענפה בתחום זה. הדורש מידע ויכולות מתאימים בכדי לתת מענה ותשובה לדיירים החיים במבנה.

ההבחנה באופי העבודה

עיצוב מחדש של מעליות ומדרגות

מדרגות ומעליות של מבנים ישנים ברחבי העיר הן במצב של ריקבון ואינדיקציות של אופי מיושן שגורמות מדי פעם פוגעות בשיגרה בחיי היום יום. .

שיפוץ איכותי מוערך על ידי איכות ורמת הביצוע בפועל של מתקין המעלית, בין אם זה על ידי בחירת הדגם המשובח והנכון אשר יפריד בין המבנה ואף יגדיל את שוויו.

ניתן להצטרף למרכיבי חיפוי או ציפוי במעגל הסידור של שחזור בניינים, ועל ידי בחירת חומרים נכונים אשר תביא איכות חיים גבוה.

המדרגות שלך תופסות תפקיד משמעותי בביתך – הן בשגרה היומית והן כגישה לנוע כשימוש אמיתי של שימוש רגיל. מדרגות מיושנות יכולות להיות מפגע עיצובי נורא, במיוחד כשיש אורחים.

טיפול בציפוי – שיפוץ בניין משותף

כיום, החלק הגדול ביותר של עבודות שחזור בניין משותף המתבצעות על החלק החיצוני וגובהו של המבנה, למשל שטיפת שפריץ,עיגון ברגים ודיבלים של האבנים החיצוניות מהמבנה. זאת בטענה כי בניית פיגומים היא מייגעת ולמרות מהירות העבודה הפוחתת היא מעלה עלויות וללא ספק מחוייבת בעבודות של חיזוק אבנים וכל נושא טיפול בציפוי נמדד לפי מצבו של הבניין.

תיקון חוץ זכוכית

זכוכית היא אחת האלטרנטיבות המפורסמות לשימוש בחלק החיצוני של המבנים, ובמיוחד במבנים עסקיים, בגלל אופי המבנה בדיוק כמו תאורה מדהימה. תיקון חיצוני כזה בתחילה יש צורך לזהות את המקומות שמחדירים מים ואת החלק דרכו נכנסים מים למבנה ובעקבות ניקוי המפרקים הללו, אנו מורחים אותם עם משחות מיוחדות העומדות בתנאי מזג האוויר.

איטום חיצוני – שיפוץ בניין משותף

בחיצוניות מורכבת, אם האלסטיות הקיבוע נשחק בהם מאבד את יכולתו מסיבות שונות, יש לשחזר את מעטפת המבנה. מסיבה זו, האלמנטים המשמשים במפרקים ובחיבורים מבודדים ומנוקים תחילה ממפרקים אלה. המפרקים נטענים בהחדת חומרים על בסיס שרף טבעי.

ניצול הננוטכנולוגיה – החלק החיצוני של המבנה

הנוכחות של ננוטכנולוגיה בתחום החדשנות השיגה שינויים מדהימים. חידוש זה פתח בנוסף את איכותו בתחום הפיתוח וקיבוע החיצוני. כיסוי ננו הוא אולי הגישה האידיאלית ביותר להגנה על המבנה מפני מגוון רחב של פגיעות מזיקות שהוזכרו בעבר. בין המאפיינים של שימוש בחיפוי ננו על גבי משטחים ניתן להתייחס: הגנה גבוהה מפני כניסה של סוגים שונים של משקעים בדיוק כמו הגנה מפני גשם מאכל, הבטחת המבנה מפני קרני השמש, ביטחון גוון המבנה…

תכנון מחדש – שיפוץ בניין משותף

על הסף שמומחים מציינים כי המשך מגורים במבנה מהווה סכנה ממשית, הם מסכימים לשנותו. ברור שיש מדי פעם דיון בין המומחים ביחס לעיצוב המחודש, ובמצב זה השופט קובע בחירה תלויה בהערכתם של רוב המומחים.

לפיכך נראה כי אם בעלי בניינים מקיימים ויכוח על השבתה, זה האידיאלי לבטל את התחרות בהזדמנות המוקדמת ביותר ולהשאיר את הנושא למומחים הרשמיים במערך החוקים הכולל.

נקודה משמעותית נוספת כאן היא שעל פי החוק הבעלים יכולים לבחור מומחים. על פי סיכוי שבעלי המבנים חלוקים בדעתם בבחירת מומחה בשחזור בניין משותף בהתאם לדרישה והצרכים המיוחדים של הבית הניזוק.

שיפוץ בניין – חוק שיפוץ מבנים משותפים 

עורך הדין – משפצי העיר

עלויות נפוצות הן העלויות שנגרמו לשימוש רגיל, תחזוקה ותחזוקה של הבניין ומתקניו וציודו, כמו גם עלויות הניהול ושכר הטרחה של מנהל הבניין או מנהליו. עלויות אלה כוללות פריטים כגון צביעת קירות, ועלויות אחרות הקשורות לחלקים המשותפים. חלקו של כל בעל מההוצאות נקבע על ידי היחס בין השטח הייעודי של כל דירה לסך החלקים הייעודיים של האחרים והוא מתקבל מכל דירה. העלויות הנפוצות מתחלקות באופן שווה. ברור שאם על פי החוק והמנהג, חלק מהמגזר הציבורי המשותף משמש אך ורק אדם אחד או יותר, על המשתמש לשלם את העלויות. יחד עם זאת, קיימת אפשרות חוקית להקים חוזה בין הבעלים כיצד לחשב את חלקו של כל בעל בעלויות. 

שיפוץ בניינים משותפים

אי תשלום עלויות נפוצות היא אחת הבעיות העיקריות שעומדות בפני בעלי הבניין וחברת הניהול. החייב מתבקש בדרך כלל לשלם את חובו על ידי הודעה או התקנת רשימת חובות בבניין. עם זאת, החוק שיפוץ בניין משותף מקנה למנהל את הזכות לקבל בקשה זו באמצעות שליחת הצהרה או פנייה לבית המשפט. אם בעל הדירה או המשתמש מסרב לשלם את החוב, יכול נציגות הוועד למנוע מהחייב גישה לשירותים משותפים כגון קירור, חימום, חשמל ומים משותפים. כמו כן, אם לא ניתן לנתק את גישתו של החייב, יכול נציגות הוועד לפנות לבית המשפט ולשמוע שלא בתורו, לבקש שלא לספק שירותים משותפים לחייב. יחד עם זאת, לא רק שנציגות הוועד יכול להגיש בקשה למשרד רישום נכסי המדינה ולמעשה בבקשה למתן צו ביצוע ועיקול רכוש החייב – גם הבעלים וגם המשתמש – אלא הוא יכול גם לקבל פיצוי בגין איחור בתשלום החוב.

נוסח מלא לחוק הבעלות על דירות

  מהו פרק הזמן לתשלום – חוק שיפוץ בניין משותף

כל אימת שהבעלים או המשתמש לא משלמים את חלק חובו תוך עשרה ימים מיום ההודעה, נציגות הוועד או חברת הניהול יכולים, לפי שיקול דעתם ועל פי האפשרויות לספק שירותים נפוצים כגון חימום, מיזוג אוויר, מים חמים, חשמל, גז ו וכו 'וסרב לו, ואם הבעלים או המשתמש עדיין לא יפרקו את החשבון, מפקח על הבנייה  ייתן צו ביצוע לבקשת נציגות הוועד או חברת הניהול להסדיר את הסכום האמור על פי ההצהרה שהודעה. פעולת חברת הניהול תתבצע בהתאם לתקנות לביצוע מסמכים רשמיים, ונציגות הבית  או חברת הניהול מחויבים לנקוט בפעולה מיידית להקמת השירותים המשותפים מחדש ברגע קבלת הכספים המבוקשים או הוצאת צו בית משפט זמני. 

אלא אם כן הבעלים קובעים אחרת לתשלום עלויות משותפות, חלקו של כל בעל או משתמש בעלויות המשותפות של החלק המתייחס לשטח שמתחת לחלק הייעודי, כגון מים, סולר, אספלט, קירוי וקירוי, כפוף לסעיף 4. והוצאות אחרות שאינן קשורות לכמות שטח התשתית, כגון עלויות הקשורות למטפל, המאבטח, מפעיל המעליות, עלויות התחזוקה של המתקן, גינון, קישוט השטחים המשותפים וכו ', מתחלקות באופן שווה בין הבעלים או המשתמשים. חלקו של כל בעל או משתמש נקבע על ידי נציגות הוועד או נציגות הוועדים.

הערה: אם המשכיר אחראי לתשלום העלויות המשותפות על פי חוזה השכירות או החוזה הפרטי והמשכיר מסרב לשלם אותו, השוכר יכול לשלם את העלויות האמורות ממקום ההשכרה, ואם המשלם המשלם אחראי לתשלום עלויות השוטף הנוכחיות, המשתמש אחראי. או שמנהלים יכולים להתייחס לבעלים המקורי בנוסף להתייחסות למשתמש.


חוק שיפוץ בנין משותף – יחסי שכנות

כל מי שמתגורר בבנייני מגורים ודירות חייב לקבל ולשמור על תנאים מסוימים כתרבות הדיור . אנשים שיש להם מעט שכנים ומתגוררים בבניינים דלי תנועה נוטים פחות להיתקל בבעיות ואירועים. מכיוון שביחידה מסוג זה, התושבים מתמודדים עם פחות אנשים ויכולים להגיע במהירות רבה יותר לנקודת מבט משותפת בנושא ניקיון או שיפוץ בניין משותף, ונושאים אחרים הקשורים למבנה המשותף.

לעומת זאת, מגורים במתחמי מגורים גדולים או במגדלים מעוררים תמיד בעיות וצרות שונות עבור התושבים. שיפוץ בניין משותף או ניקיון שטחים משותפים ונחלת הכלל, תשלום חשבונות והוצאות חודשיות, סדר ושקט של הבניין, תחזוקה, תאימות עם אנשים שונים, קיום תרבויות ואמונות שונות הם רק חלק קטן מהדאגות של תושבי המגדלים ומתחמי המגורים. זה נהדר . ללא קשר לבעיות הקשורות במינוי מישהו לניהול הבניין, נושאים פיננסיים הם תמיד בעייתיים במתחמים אלה. במאמר זה אנו רוצים לבחון את עלויות הבניינים ולהפריד בין עלויותיהם. אם אתה נתקל גם בבעיות אלה, אנו ממליצים לך לקרוא מאמר זה מכיוון שהוא יכול להיות שימושי מאוד עבורך.

חלקים משותפים בבניין וכיצד לנהל אותם ולתחזק אותם

מהיבט המשפטי – שיפוץ בניין משותף

גידול העיור וצפיפות האוכלוסייה בערים הביא לגידול בשיכוני דירות מיוחדים בערים הגדולות, ונחקקו חוקים להסדרת היחסים המשפטיים של אנשים, כך שיוכלו לחיות בשלווה רבה יותר. על פי החוק, איש אינו יכול ואין צריך לממש את זכותו לגרום נזק לאחרים, ואולי אחת הסיבות החשובות ביותר לסכסוכים בין שכנים בבניין היא חוסר ידיעתם ​​בכללי הדירה. יחד עם זאת, על פי תורת הדת בארצנו, כבוד לשכן ולזכויותיו הוא אחד העניינים המחייבים.
כדי להכיר את הכללים והתקנות השולטים ביחסי שכנות בדירות, ראשית יש צורך להפריד בין החלקים המשותפים והספציפיים של הדירה. חלקים ייעודיים: אלה הם חלקי הבניין שהמיסטיקנים הקדישו לשימוש בלעדי ושותף לנכס מסוים. כגון מטבח, חדרים ואולם קבלת פנים ו … חלקים משותפים:

שיפוץ בניין משותף

חלקים בבניין המשמשים באופן ישיר או עקיף את כל השותפים ולא ניתן להעניק להם זכויות בלעדיות, כגון מדרגות, מעליות, גגות, חצרות וכו '. חל איסור להציב אביזרים כמו שולחנות, כסאות, בלוני גז, מנגלים, כלים משומשים או להחזיק בעלי חיים בשטחים משותפים. מכיוון שהחלקים המשותפים הם ברכוש המשותף של כל שותפי הרכוש; גם אם הוא ממוקם באזור פרטי (כגון פאטיו) או עובר באזורים אלה. השטחים המשותפים בבניין יכולים לכלול את הדברים הבאים: האדמה שמתחת לבניין מחוברת לבניין או שהבניין מונח עליה על ידי תשתית.

התקנות של חלקים משותפים כגון בארות מים ומשאבות, מקור מים, מרכז חימום ואוורור, כביסה, לוח חשמל, מטרים, טלפון מרכזי, מיזוג אוויר, גז, שמן, מאווררים, צינורות חימום, פחי אשפה ונקודת איסוף אסוף אותו ו … שלד המבנה (הקירות בין החלקים הייעודיים נפוצים בין אותם חלקים, בתנאי שהוא אינו חלק משלד המבנה). דלתות, חלונות, מסדרונות, מדרגות, מדרגות שנמצאות מחוץ לשטח הפרטי. מתקנים הקשורים למדרגות כגון גופי תאורה, טלפונים, אזעקות ומתקנים נלווים, למעט טלפונים ייעודיים, ברזי כיבוי אש, קצות מדרגות וכניסה לגגות ומדרגות בטיחות.

הגג – שיפוץ בניין משותף

הגג וכל מתקניו שנבנו לשימוש כל השותפים או לשימור הבניין. שטח הבניין והגן, שאין להם היבט מיוחד ואינם רשומים במסמך החלק המיוחד. ש: כיצד מחשבים את עלות טעינת החלקים הנפוצים? לפי אדם או אזור? תשובה: שותפי הבנייה מחויבים לשלם את העלויות המשותפות ובסיס החישוב תלוי בהסכמתם, ובמקרה זה יפעלו בהתאם. אך אם אין לבעלים הסכם כזה (אפילו לא אדם אחד), חלקו של כל בעל או משתמש (כגון דייר) בעלויות
המשותפות של  החלק שאינו קשור לכמות השטח הפרטי והתשתית, כגון עלויות הקשורות למטפל, למטפל מעליות, עלות אחזקת המתקן (אי תיקונו), הגנן, קישוט השטחים המשותפים וכו 'מתחלקים באופן שווה בין הבעלים או המשתמשים.


שאלה: אם בבניין יש שוכר, ממי יגבו עלויות אלו?


תשובה: אם המשכיר אחראי לתשלום העלויות המשותפות בחוזה החכירה והמשכיר מסרב לשלם אותו, השוכר יכול לשלם את העלויות ממקום ההשכרה, ואם השוכר אחראי לעלויות אלה במושכר, מנהל הבניין דורש זאת. לאט ובמקרה של סירוב, התייחס לבעלים המקורי.
שאלה: האם מנהל הבניין יכול לקבל כסף מהבעלים לפני ביצוע התיקונים?
תשובה: אם תאושר על ידי האסיפה הכללית לנזקים והוצאות מיידיות, היא יכולה לקבל כספים כמשכורת מסתובבת מהבעלים.
שאלה: אם לא משולמים ההוצאות המשותפות, האם מנהל הבניין יכול לנתק מים, חשמל, טלפון וכו '?

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף


תשובה: במקרה שבעל הדירה או השוכר מסרב לשלם את חלקם, תחילה יש לקבל הודעה לצד השני על ידי ההצהרה המציינת את סכום החוב ופרטיו, ויש לדרוש את העלות. אם דוח החוב לא משולם תוך עשרה ימים מיום ההודעה, המנהל יכול לסרב לספק שירותים משותפים (לא ייעודיים כגון חשמל) כגון רדיאטורים, מיזוג אוויר, מים חמים וכדומה, ואם זה לא אפשרי (למשל, בעלי מדדי מים עצמאיים) או ניתוק שירותים יעילים אינם באשמת הפרט, המנהל יכול לתבוע את בית המשפט ובית המשפט ידון בתלונה שלא בתורו וימנע מיחידת החייב קבלת שירותים ממשלתיים הניתנים לגבי שיפוץ בניין משותף.

הוא ייקנס עד פי שניים מסכום חובו וקנס זה ישולם לטובת שותפים אחרים והמתחם. כמובן שלמשכיר או לדייר יש גם את הזכות להתנגד למנהל הבניין ולהוצאותיו ותוך עשרה ימים מיום ההודעה עד לתבוע.
האם ידעתם כי: תושבי הדירות מחויבים לשלם עלויות משותפות ביחס לאזור הייעודי שלהם, אלא אם כן הם מסכימים אחרת.