שיפוץ בית פרטי | קבלן חידוש בתים פרטיים מקצועי מעל ל 30 שנות נסיון

שיפוץ בית פרטי על ידי קבלן מומחה

שיפוץ בית פרטי לרוב נחלק למספר קטגוריות אשר קשורות לגיל הנכס ומצבו, חידוש בית פרטי חיצוני. שיחזור בית פרטי חיצוני והאם העיצובים או מכלול האלמנטים בבית צמוד קרקע מעודכנים למודרניזציה העכשווית.

במאמר אשר הכנו במיוחד לבעלי נכסים המחפשים להיכנס להליך חידוש בית פרטי אך תוהים לגבי מקצועיות של הקבלן וכמובן המחיר.

שיפוץ בית פרטי

כמובן נתייחס לפרמטר חשוב ביותר והינו יחס ההשקעה ביחס לתוצאה.

עוד נושא חשוב הינו "עבודה איכותי ומקצועית" מה זה באמת עבודה איכותית ואיך יודעים שהיא כזו.

שיפוץ בית פרטי לא שונה משיפוץ דירה בבניין מגורים משותפים. אך יחד עם זאת יש להבין את יחס הביצוע מכיוון שעדיין ישנו היבט חזותי שונה בשל היותו פרטי ,ואינו כמו דירה אשר מחוברת לרצף של בתים אשר מחוברים זה על זה ויוצרים נוף אחיד לעיתים משעמם ולעיתים מיוחד והכול תלוי בתוכנית האדריכלית של הבינין המדובר.

רבים בוחרים לבצע שיפוץ בית פרטי שלהם לאחר שנים של שימוש. זה קורה גם כאשר המשפחה גדלה וצריך עוד חדר, או כצורך של שיפוץ מאולץ בעקבות צנרת מים וביוב לא תקינים ורצופי תקלות וכבר נמאס להזמין כל שני וחמישי אינסטלטור, או כאלו שבוחרים לשפץ את ביתם בכדי לחדש ולרענן את הבית להעלאת איכות החיים, ולהרגיש כמו בבית חדש.

 ישנם מספר פריטים שיש לקחת בחשבון בשיפוץ הבית, בין הפריטים החשובים הללו נמצא התקציב הנדרש לצורך תהליך השיפוץ. בניית תקציב נכון תלויה במספר גורמים שבראש ובראשונה זה, מה הולכים לשנות ולשפץ בבית הפרטי שלכם ומיהו הקבלן השיפוצים שיבצע את העבודה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

בלי שני נתונים אלו זאת תהיה טעות לבנות תחשיב של עלויות שיפוץ מאחר ונתון של ביצוע מקצועי הינו נתון משמעותי אשר יכריע על כל התהליך והוא זה שיקבע איך הבית יראה בסוף התהליך.

בניית תקציב – עלות שיפוץ בית פרטי

כפי שאמרנו תהליך השיפוץ של הבית הפרטי שלכם חייב להיות מחובר למציאות הקיימת סביב בחירתו של קבלן השיפוצים.

קבלן שיפוצים בזול

קבלן שיפוצים בזול נשמע בזול לכן אין מחלוקת מי שמחפש לשפץ את הבית שבא הוא חיי בזול כמובן ברור לו שאין מציאות וקבלן שמבטיח עבודה איכותית ומקצועית היותר ועדיין מעריך את עבודתו כעבודה זולה, זה אמור לעורר בכם תהיות, אך עדיין מי שלא רוצה להשקיע בבית שלו ומחפש להוציא סכום נמוך על השיפוץ זה יכול להיות טוב בשבילו ללכת על קבלן שיפוצים בזול, ובכל המקרים שנתקלנו לא ראינו אף לא פעם אחת ביצוע זול ואיכותי, ומי שמחפש בזול אין בעיה עם זה וקבלן שכזה לשיפוץ הבית הפרטי שלכם יכול להתאים.

שיפוץ בית פרטי- מחיר הוגן

חידוש בית פרטי במחיר הוגן למעשה נגזר מהמשמעות הוגנות. אך יש לשים לב בין שימוש במילה הזו שמסמלת הוגנות לבין שימוש במילה לצורך הטעיית הלקוחות שמחפשים שוב מחיר בזול וכבר הסברנו לעיל מה הניסיון שלנו לימד אותנו.

שיפוץ בית במחיר הוגן הינו בראש ובראשונה תחשיב של מחיר ביחס לרמת ביצוע העבודה. לא אחת נתקלנו בלקוחות שטענו בפנינו לאחר קבלת הצעת המחיר שיש להם הצעה זולה יותר ולאחר שהקבלן ביצע את העבודה קבלנו שיחת טלפון מהם בדבר הבעיות שנוצרו בביצוע ובקשו אם נוכל לחזור שוב ולתקן.

האמת לא רצינו אך גם הבנו שלקוח זה פשוט הוטעה כי הקבלן בחר להשתמש במילה הוגן או מחיר הוגן בפרסום שלו באתר האינטרנט אך לא היה קשר ולא הקטן שבהם בין ביצוע העבודה ,שיפוץ הבית או יתר מדויק איכות השיפוץ לבין המחיר ההוגן.

עלות שיפוץ חיצוני בית פרטי ובכלל נגזרת מעלות שעות העבודה שקבלן איכותי משקיע. איכות החומרים שהוא משתמש וההשקעה בגמורים של כל תהליך ותהליך בשיפוץ הבית הפרטי שלכם.

לסיכום :

 מי שמחפש מציאות ימצא, אך מי שמחפש לגור בבית ששופץ ללא תקלות ובצורה מדויקת ישלם קצת יותר, ולא יכניס את עצמו להשליה כאילו קבלן כזה ואחר הולך לעשות לא טובה. זכרו כל אחד ומה שהוא מחפש. מחפשים בזול יש המון אתרים שמכוונים בדיוק לאותם לקוחות שלא מוכנים להשקיע באמת על הבית שלהם, מי שמוכן להשקיע קצת יותר יקבל יותר.

שיפוץ בית או שיפוץ דירה זה לא כמו לקנות נעל שאפשר להחליף, לכן שקלו הייטב ואל תפלו במלכודות מפתות.

בנוסף רבים כלל לא יודעים להבדיל בין עבודה איכותית לעבודה לא איכותית. לקוחות רבים שכלל לא הכירו אותנו בתחילה, כאשר הסברנו להם על צורת העבודה שלנו ועל היישום בפועל, בהתחלה היו סקפטים ולא בדיוק הבינו למה אנחנו מכוונים במילה איכות ביצוע או עבודה איכותית. רק לאחר ראיית התוצאה הבינו על מה אנחנו מדברים. התוצאה מדברת בעד עצמה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

חידוש בית – איך יודעים מה זה איכות

רבים עושים שימוש במילה איכות, איכותי, עבודה מקצועית אך כלל לא יודעים מה הפירוש שלה.

בטח יצא לראות בחיפוש אחר קבלן שיפוצים שיבצע לכם את העבודה, נתקלתם הרבה פעמים במילה איכות. אין אתר שלא מעיד על עצמו ככך.

אז איך יודעים להבדיל בין עבודה איכותית לעבודה לא איכותית. דרך הגב עבודה לא איכותית זאת עבודה גרועה רק צריך לדייק ולקרא למצב בשם האמיתי.

  • עבודה איכותי נמדדת מתחילת העבודה ועד הסוף .
  • סדר בשלב הראשון גם של הפינוי – תמיד נקי
  • ניקיון לאורך כל הפרויקט

עבודה ברמת ביצוע נכון של מערכות החשמל והמים – רבים כלל לא מבינים בטח ללקוחות שכלל לא מגיעים מהתחום לא יודעים מה זה עבדת אינסטלציה אמיתי.

ביצוע עבודות שונות ומגוונות כמו – עבודות חיפוי, צביעה, עבודות גבס ועוד .ניתן לזהות עבודה איכותית רק אם מבינים. עבודה איכותית הינה עבודה הנבדלת מעבודה זולה ולא אכותית.

בטח זה לא המקום להסביר אך צריך לעבוד איש מקצוע אמיתי, אך לקוחות יכולים לדעת זאת בברור על סמך המחיר הזול או המציאה שהם חשבו שמצאו.

לא מצאנו דירה אפילו לא אחת שהוצעה במחיר זול ואכן היה ניתן להגדיר אותה כי בוצעה שם עבודה איכותית.

איכות זה פינשים שאנו משפצי העיר מקפידים גם במילה הזאת אותם חברה שמבטיחים סתם ללקוחות שהעבודה שלה ברמה גבוה ואיכותית.

שיפוץ דירה, שיפוץ בית פרטי, שיפוץ משרד, שיפוץ בית ישן, או שיפוץ בניין לא משנה מה , עבודה איכותית זה קבלן שמשקיע ולא מביא עובדים מאזורים נידחים.

העובדים אללו כלל לא אשמים הם רוצים להתפרנס, הם זקוקים לעבודה וכך זה בסוף מגיע אליכם לתוך הבית שלכם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

מסקנות – שיפוץ בתים

 אל תבלבלו בין עבודה איכותית שתחזיק להרבה שנים ותראה עם גמורים יפים, או לביצוע זול ובטח גם מהיר עם איכות ירודה ובזבוז כסף וזמן ובסוף אתם נתקעים עם שיפוץ בית פרטי גרוע.

בנוסף עלות שיפוץ בית או דירה איכותי או לא איכותית ,אן כלל הפרש גדול ופה למעשה בעלי דירות שמנסים לחסוך מעט עושים את טעות גדולה, אך הניסיון מלמד כל אחד קונה את מה שהוא מתחבר אליו.