מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
שיפוצים

שיפוץ בית פרטי

o5o-5824225

שיפוץ בית פרטי – מה צריך לדעת לפני ?

שיפוץ בית פרטי נחלק למספר משתנים אשר מחוברים בקשר ישיר להשקעה ולצפיות מהשיפוץ של הבית הפרטי שלכם. בית לא משפצים כל יום, ולכן איך תדעו כי אכן ההשקעה שלכם בשיפוץ הייתה שווה? שיפוץ נכון הינו למעשה העלאת איכות החיים שלכם, שיפוץ בית נכון זה תוצאה של בית מתפקד ברצף בעל מראה אסתטי שפשוט כיף לגור בו. שיפוץ בית פרטי בכל הקשור לעלויות תלוי מאוד בשנת הבניה של הבית, רמת הביצוע של הקבלן שבנה את הבית, והחומרים שהשתמשו בהם בעת הבנייה, בנוסף רמת התחזוקה והאם נעשו שיפוצים לבית במהלך השנים, כל אלו קשורים בקשר ישיר ויענו לנו על השאלה המתבקשת כמה עולה שיפוץ בית פרטי.

שיפוץ בית פרטי

שיפוצים של בתים פרטיים ישנים, שונה משיפוץ דירות בבנייני מגורים ולכן הצלחת השיפוץ כולו קשורה בצפייה שלכם לתוצאה. בנוסף השאלה – כמה עולה שיפוץ בית פרטי – כמובן יחס ההשקעה בשיפוץ הבית בשילוב בעלי המקצוע הנכונים ייתנו את התוצר הסופי של בית אשר ישרת אתכם נאמנה לשנים רבות והעלות קשורה במיומנות והמקצועיות של הקבלן וצוות העובדים . לפני כניסה לתהליך שיפוץ יש להתייחס למכלול שלם של פרטים כמו – מיקומו הגאוגרפי של הבית הפרטי, מספר החדרים, שטח הבית ומספר הקומות, האם קיימת גינה פרטית גדולה או קטנה? ומה הסגנון שלה והאם היא דורשת ריענון ? ועוד מספר רב של פרמטרים אשר יקבעו כמה עולה שיפוץ בית פרטי ואשר יכולים לעזור בהחלטה בעת שיפוץ של בתים פרטיים ולעצב ולשפץ אותם בצורה יעילה לחיסכון במשאבים. בתהליך שיפוץ יש לחשוב היטב על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד וזאת בכדי לקבל תוצאה של בית משופץ במחשבה על כל פרטיו ותוצאה אשר מייחדת את הבית שלכם ומחברת אותו אליכם ולמשפחתכם.

כללים לשיפוץ נכון – הצלחת השיפוץ

לכן שיפוץ נכון זהו שיפוץ אשר התבצע בצורה מוקפדת. שהמערכות בבית יתפקדו ללא תקלות. היצירתיות והאכפתיות של הקבלן המבצע על כל פרט ופרט בתוך ולפני תהליך השיפוץ של הבית חשובה מאוד והיא למעשה תקבע את התוצאה הסופית שהוא הבית שלכם.

קבלן שיפוץ בית פרטי

קבלן שיפוץ בית פרטי איך בוחרים נכון ?כמה עולה שיפוץ בית פרטי ? נעסוק בכל הקשור לחיפוש אחר קבלנים מיומנים ונאמנים. אין ספק ששיפוץ בית הינו צעד מאוד מאתגר ובמאמר אשר הכנו במיוחד לבעלי בתים פרטיים המחפשים להיכנס להליך שיפוץ הבית הפרטי שלהם אך תוהים לגבי מקצועיות של קבלן השיפוצים שעליהם לבחור וכמובן לשאלת התקציב הנדרש. שאלת השאלות הינה סביב נושא עלות השיפוץ ובחירת הקבלן לשיפוץ הבית הפרטי, וכמובן כמו בכל תחום המחיר הינו לרוב ביטוי של הפונקציונליות של הנכס והתוצאה הסופית חייבת להיות קשורה קשר הדוק לכסף שהושקע, לכן נחזור שוב, שיפוץ בית פרטי נכון זהו שיפוץ אשר התבצע בצורה מוקפדת, בכדי שישרת אתכם נאמנה לשנים ארוכות.

כמה עולה שיפוץ בית פרטי?

עלות שיפוץ בית פרטי כלל לא ניתנות לתמחור בטח ללא ביקור בנכס ופגישה עמכם. יחד עם זאת ישנם אתרים אשר מתמחרים את העלויות לפי מ"ר, הדבר רק יכול להטעות ולבלבל את בעלי הנכסים המחפשים תשובות לשאלת העלות, בטח כאשר הלקוחות כלל לא מגיעים מהתחום. לכן לא אחראי ואף מטעה לציין מחירים מבלי לדעת מה בדיוק רוצים לשפץ ומה מצב הנכס. עלות שיפוץ של בית אחד כלל לא יכולה להיות דוגמא לשיפוץ בית אחר ולכן העליות נקבעות על פי רמת הביצוע של הקבלן ולפי הדרישות שלכם.

שיפוץ בית פרטי
שיפוץ בית פרטי

כמובן נתייחס לפרמטר חשוב ביותר והינו יחס ההשקעה בשיפוצים של בתים ביחס לתוצאה.

עוד נושא חשוב הינו "עבודה איכותי ומקצועית" מה זה באמת עבודה איכותית ואיך יודעים שהיא כזו.

שיפוץ בית קרקע

שיפוץ בית קרקע , האם הוא שונה משיפוץ דירה בבניין מגורים משותף?. בעת שיפוצים של דירות על פני בית צמוד קרקע, יש להבין את יחס הביצוע בתהליך השיפוץ, מכיוון שעדיין ישנו היבט חזותי שונה בשל היותו פרטי ולכן אינו כמו דירה אשר מחוברת לרצף של בתים אשר מחוברים זה על זה ויוצרים נוף אחיד לעיתים משעמם ולעיתים מיוחד והכול תלוי בתוכנית האדריכלית של הבניין ובאיכות הבנייה. בעת שיפוץ של בית בקרקע יש להתייחס למצב היסודות.

שיפוץ בית קרקע – בדיקת יסודות ורטיבות בקירות לפני שיפוץ

כאשר ניגשים לתהליך שיפוץ יסודי לבית קרקע יש להתייחס למצב של היסודות וכמובן לבדוק האם קיימים בעיות רטיבות בקירות. בעיות רטיבות בבתים צמודי קרקע מאוד אופייניות בבתים פרטיים ישנים . בכלל כאשר הבית או הדירה מצויים במפלס אחיד עם פני הקרקע ולא נעשו עבודות איטום בצורה נכונה או מערכת האיטום כשלה, יש לבצע עבודות איטום לפני ביצוע עבודות לשיפוץ הבית.

אם מתגלים סדקים על פני הקירות לעיתים הדבר מעיד על בעיית של שקיעת יסודות מסיבות רבות ומגוונות. כמובן גם כאן יש לבצע בדיקה ליסודות בייחס ישיר לסוג הקרקע ורק לאחר קבלת התוצאות של הבדיקה ניתן להמשיך עם השיפוץ. במידה ולא מתייחסים לפרמטרים חשובים אלט של מצב היסודות בקרקע וטיפול ברטיבויות, הדבר יגרום לאובדן ממון עתידי גדול יותר מאשר טיפול נכון לפני השיפוץ של הבית צמוד הקרקע.

שיפוץ בית פרטי ישן – בלאי והתיישנות

לעיתים אנו בוחרים לבצע שיפוץ לבית פרטי ישן ,לאחר שנים של שימוש, והבלאי ניקר בכל מקום. זה קורה גם כאשר המשפחה גדלה וצריך עוד חדר, או כצורך של שיפוץ מאולץ בעקבות צנרת מים וביוב לא תקינים ורצופי תקלות וכבר נמאס להזמין כל שני וחמישי אינסטלטור בכדי לטפל בבעיות החוזרות ונשנות, או כאלו שבוחרים לשפץ את ביתם בכדי לחדש ולרענן את הבית להעלאת איכות החיים ובכדי להפכו לעדכני ומודרני.

מה צריך לדעת לפני שיפוץ בית ?

מה צריך לדעת לפני שיפוץ בית? עלות שיפוץ בית פרטי?

עלות שיפוץ בתים פרטיים תלויה למעשה במצבו של הבית כפי שאמרנו, בחומרים שהשתמשו בעת בניית הבית ובדרישות שלכם ובשאיפות שלכם לתוצאה.
למעשה עליכם להציב קריטריונים ברורים ולשאול את עצמיכם מספר שאלות קודם כניסה לתהליך כמו –
מהי מטרת השיפוץ? האם אתם מבקשים לרענן ולחדש את מראה הבית שלכם, או שמה השיפוץ נועד מתוך אילוץ כגון : צנרת מים או ביוב מרובי תקלות או, בעיות עם מערכות החשמל וכד…'
אם השיפוץ הינו למעשה שאיפה להעלאת איכות החיים ולחדש ולעצב את חלל הבית מחדש. במצב שכזה יש לקחת בחשבון שהבחירה שלכם בקבלן השיפוצים צריכה להיות "קולעת למטרה " – זה אומר שהבחירה יותר קשה מכיוון שבטח יש לכם מחשבות על המראה הסופי בכדי שיתאים לטעמכם האישי לבני הבית, לכן אל תתפתו להצעות זולות.

איך אנחנו יודעים שהשיפוץ נעשה בצורה נכונה ושלא נתקל בהפתעות ותקלות בהמשך?

די קשה לדעת אם אכן נעשה שיפוץ טוב, אחד הסימנים גם למי שלא מגיע מתחום השיפוצים שאנחנו מציעים לכם להבחין כבר בתחילתו של התהליך ולא לחכות לסופו,שזה אומר האם הקבלן שומר על סדר וניקיון כבר בתחילת העבודה ? במידה וזה לא קים זהו אחד הסימנים לעבודה לא מקצועית ומרושלת, לכן השקיעו מאמץ בבחירה, ואם טעיתם בבחירה אל תחכו לסוף השיפוץ וכדאי שתפעלו מידית בכדי למנוע אובדן של כסף, אובדן זמן…

מה עושים אם רוצים לשפץ את הבית אך אין תקציב מספיק?

למעשה ההחלטה באם לבחור קבלן מקצועי ללא מקצועי, נעה ברובה מתוך שיקולים כספיים, לכן במידה והתקציב שלכם מצומצם עדיף להתייעץ עם בן הזוג ויחד עם קבלן השיפוצים לבדוק אלטרנטיבות אחרות בכל התהליך וזאת בכדי להגיע לתוצאה שלשמה התחלתם את השיפוץ.

מה צריך לדעת לפני שיפוץ בית? – שיפוץ איכותי או זול?

אם אין תקציב לשיפוץ טוב האם כדאי לשפץ בזול?

מה זה בעצם שיפוץ בית בזול? התשובה די דומה לתשובה הקודמת, שיפוץ זול מתחבר כמו בכל דבר למשהו זול ולא איכותי. כמו בכל דבר שקיימים כגון מוצרים זולים, ריהוט זול, רכב זול ועוד…בכל הדוגמאות איכות המוצרים הינה ירודה, לכן שיפוץ בית או דירה בזול, יכול להתאים למי שלא מחפש איכות. שיפוץ בית בזול זה אומר ביצוע בזול, לכן תחליטו בעצמיכם מה אתם בדיוק מצפים מהשיפוץ.

מה צריך לדעת לפני שיפוץ בית? ההבדל בין שיפוץ איכותי לשיפוץ לא איכותי?

התשובה היא בעצם השאלה. שיפוץ איכותי הינו למעשה ביצוע מקצועי, די קשה להבחין בין עבודה מקצועית למי שלא מגיע מהתחום ורק תקלות שצצות מערכות המים והביוב לדוגמא, מעידות על ביצוע מרושל ולא מקצועי.

רמת הגימור בכל חלק וחלק של כל תהליך כגון – עבודות ריצוף, עבודות צבע, חשמל, מערכות אינסטלציה ועוד… בכל אלו צריך להיות ביצוע נכון ומקצועי וזה למעשה ההבדל בין עבודה זולה שברובה הינה גם ביצוע מהיר ולא מושקע, לבין עבודה איכותית שתצדיק את ההשקעה של הזמן והכסף שלכם, וכל אחד ייבחר באיזו דרך לשפץ את הבית שהוא גר בו.

האם שיפוץ איכותי עולה הרבה יותר?

לפני כניסה לתהליך שיפוץ בית צריך להבין ששיפוץ איכותי לא חייב לעלות הרבה יותר, וענף השיפוצים כמו בכל המקצועות החופשיים מתומחר לפי התחשיב של כל קבלן וקבלן, לכן ההבדלים בין המחירים יכולים להיות לעיתים גדולים ולעיתים להפך לכן אל תתפתו להצעות זולות.

שיפוץ בית פרטי – עלות שיפוץ בית פרטי?

ישנם מספר פריטים שיש לקחת בחשבון בשיפוץ הבית, בין הפריטים החשובים הללו נמצא התקציב הנדרש לצורך תהליך השיפוץ. כמו בכל תהליך שיפוצים, בניית תקציב נכון תלויה במספר גורמים שבראש ובראשונה זה, מה הולכים לשנות ולשפץ בבית הפרטי שלכם? ומיהו הקבלן השיפוצים שיבצע את העבודה?.

שיפוץ יסודי בית פרטי

שיפוץ יסודי בית פרטי בכל הקשור לעלות שיפוץ הבית יש צורך להבין שללא שני נתונים אלו זאת תהיה טעות לבנות תחשיב של עלויות שיפוץ מאחר ונתון של ביצוע מקצועי הינו נתון משמעותי אשר יכריע על כל התהליך והוא זה שיקבע איך הבית יראה ויתפקד בסוף התהליך. שיפוץ יסודי לבתים פרטיים לרוב נעשה לבתים ישנים ולכן גם כאן יש להתייחס לביצוע נכון, מכיוון ששיפוץ יסודי בית פרטי מסתכם בעלויות השיפוץ היסודי של הבית, ולכן שקלו היטב בכל הקשור לאופן ביצוע העבודה ביחס לתוצאה ולצפיות שלכם .

כמה עולה שיפוץ בית פרטי – עלות שיפוץ בית פרטי

כפי שאמרנו בניית תקציב עלות השיפוץ של הבית הפרטי שלכם חייב להיות מחובר למציאות הקיימת סביב בחירתו של קבלן השיפוצים והחומרים בו אתם שוקלים להשתמש. ארונות מטבח יקרים או רגילים? אריחי גרניט פורצלן או שיש טבעי? פרקט טבעי או למינציה? ועוד מס' רב של משתנים אשר די בהם בכדי לצייר את המראה של הבית שלכם ולהתאימו אליכם.

השיקולים שחייבים להתייחס אליהם בעת בניית התקציב הינם בחירתו של קבלן  שיפוץ בית פרטי איכותי. החשיבות הרבה בבחירת קבלן שיפוץ בית פרטי איכותי הינה בכדי למנוע מכם מלאבד את כל ההשקעה הכספית. שיפוץ ברמה נחותה הינו ביטוי לעבודה מרושלת ומי מאיתנו מוכן לשלם בעבור שיפוץ לא איכותי. נכון ששיפוץ איכותי לעיתים נשמע מרתיע בתחילה, מכיוון שהדאגה הינה העלויות לביצוע של שיפוצים איכותיים בבתים פרטיים, אך לא תמיד יש הבדלים כל כך גדולים, ויחד עם זה אם מה שאתם מחפשים זה קבלן שיפוץ בית פרטי איכותי, זה אומר שאתם מבינים שההפיך מאיכות הינה למעשה עבודה מרושלת. לשלם על מוצר לא איכותי זה לרוב יכול להתבטא בנזק כספי נמוך בהרבה מלשלם על שיפוץ לא איכותי. תשלום בעבור שיפוץ לא איכותי משמעו בית לא איכותי. בנוסף בית ששופץ לא באיכות שווה פחות בכל הקשור לערכו בשוק הדירות. יחד עם זאת שקלו הייטב והחליטו מה בדיוק המטרה שאתם מצפים מתהליך השיפוץ.

שיפוץ בית פרטי

קבלן שיפוצים בזול – שיפוץ בתים פרטיים

קבלן שיפוצים בזול נשמע בזול לכן אין מחלוקת מי שמחפש לשפץ את הבית שבו הוא חיי בזול כמובן ברור לו שאין מציאות וקבלן שמבטיח עבודה איכותית ומקצועית יותר ועדיין מעריך את עבודתו כעבודה זולה, זה אמור לעורר בכם תהיות, אך עדיין מי שלא רוצה להשקיע ומחפש להוציא סכום נמוך מאוד על השיפוץ זה יכול להיות טוב בשבילו ללכת על קבלן שיפוצים בזול. בכל המקרים שנתקלנו לא ראינו אף לא פעם אחת ביצוע זול ואיכותי, ומי שמחפש בזול – קבלן שכזה לשיפוץ הבית הפרטי שלכם יכול להתאים לכם.

שיפוץ בית פרטי – מחיר הוגן

השיפוץ של הבית הפרטי שלכם במחיר הוגן למעשה נגזר מהמשמעות הוגנות. אך יש לשים לב בין שימוש במילה הזו שמסמלת הוגנות לבין שימוש במילה לצורך הטעיית הלקוחות, וכבר הסברנו לעיל מה הניסיון שלנו לימד אותנו, וכל אחד יבחר ב – קבלן שיפוץ בית פרטי לפי היכולות או הדרישות שמתאימות לתקציב שלו.

שיפוץ בית במחיר הוגן על ידי קבלן שיפוץ בית פרטי, הינו בראש ובראשונה תחשיב של מחיר ביחס לרמת ביצוע העבודה. לא אחת נתקלנו בלקוחות שטענו בפנינו לאחר קבלת הצעת המחיר שיש להם הצעה זולה יותר ולאחר שהקבלן ביצע את העבודה קבלנו שיחת טלפון מהם בדבר הבעיות שנוצרו בביצוע ובקשו אם נוכל לחזור שוב ולתקן.

האמת לא רצינו אך גם הבנו שלקוח זה פשוט הוטעה כי הקבלן בחר להשתמש במילה "הוגן" או "מחיר הוגן" בפרסום שלו באתר האינטרנט אך לא היה קשר ולא הקטן שבהם בין ביצוע העבודה ,שיפוץ הבית או וןתר מדויק איכות השיפוץ לבין המחיר ההוגן.

עלות שיפוץ חיצוני בית פרטי או שיפוץ יסודי בית פרטי חוץ ופנים, נגזרת מעלות שעות העבודה שקבלן איכותי משקיע. איכות החומרים שהוא משתמש וההשקעה בגמורים של כל תהליך ותהליך בשיפוץ הבית הפרטי שלכם, לכן יחס ההשקעה הינו יחס התוצאה המתקבלת והינה תשובה לשאלה שעולה תמיד, כמה עולה שיפוץ בית פרטי ?.

שיפוץ בית פרטי

 כמו שאמרנו מי שמחפש מציאות ימצא, אך מי שמחפש לגור בבית ששופץ ללא תקלות ובצורה מדויקת ישלם קצת יותר ולא יכניס את עצמו לאשליה כאילו קבלן כזה ואחר הולך לעשות לו טובה. זכרו כל אחד ומה שהוא מחפש. מחפשים בזול יש המון אתרים שמכוונים בדיוק לאותם לקוחות שלא מוכנים להשקיע באמת על הבית שלהם, מי שמוכן להשקיע יותר יקבל יותר.

שיפוץ בית או שיפוץ דירה זה לא כמו לקנות בגד שאפשר להחליף, לכן שקלו הייטב ואל תפלו במלכודות מפתות.

בנוסף רבים כלל לא יודעים להבדיל בין עבודה איכותית לעבודה לא איכותית. לקוחות רבים שכלל לא הכירו אותנו בתחילה, כאשר הסברנו להם על צורת העבודה שלנו ועל היישום בפועל, בהתחלה היו סקפטיים ולא בדיוק הבינו למה אנחנו מכוונים במילה איכות ביצוע או עבודה איכותית. רק לאחר ראיית התוצאה הבינו על מה אנחנו מדברים. התוצאה מדברת בעד עצמה, לכן אם אתם לא בדיוק מבינים אך להבדיל בין איכויות העבודה השונות, רצוי שתעזרו בקרוב או בחבר שמבין בכדי למנוע טעויות.

שיפוץ בית – מה זה איכות?

איכות, רבים עושים שימוש במילה איכות, איכותי, עבודה מקצועית אך כלל לא יודעים מה הפירוש שלה.

בטח יצא לראות בחיפוש אחר קבלן שיפוצים שיבצע לכם את העבודה, נתקלתם הרבה פעמים במילה איכות. אין אתר שלא מעיד על עצמו ככך.

אז איך יודעים להבדיל בין עבודה איכותית לעבודה לא איכותית. דרך הגב עבודה לא איכותית זאת עבודה גרועה רק צריך לדייק ולקרא למצב בשם האמיתי.

בית פרטי
 • עבודה איכותי נמדדת מתחילת העבודה ועד הסוף
 • צוות עובדים מיומן .
 • סדר כבר בשלבים הראשונים – הריסות וחציבות
 • עטיפה והגנה על אלמנטים
 • ניקיון לאורך כל הפרויקט
 • ביצוע ללא קיצורי דרך
 • עבודה עם חומרים איכותיים
 • פינישים
 • דיוק במידות בכל שלבי הביצוע של השיפוץ
 • עבודה על פי התקנים
 • יישום שלבי ביצוע לפי סדר
 • ציוד עבודה איכותי ועוד…

עבודה ברמת ביצוע נכון של מערכות החשמל והמים – רבים כלל לא מבינים בטח ללקוחות שכלל לא מגיעים מהתחום לא יודעים מה זה עבודות אינסטלציה וחשמל איכותיות.

שיפוץ בית פרטי – סוגי העבודות

ביצוע עבודות שונות ומגוונות כמו – עבודות חיפוי, צביעה, עבודות גבס ועוד .ניתן לזהות עבודה איכותית רק אם מבינים. עבודה איכותית הינה עבודה הנבדלת מעבודה זולה ולא איכותית.

לא מצאנו דירה אפילו לא אחת שהוצעה במחיר זול ואכן היה ניתן להגדיר אותה כי בוצעה שם עבודה איכותית.

שיפוץ דירה, שיפוץ בית פרטי, שיפוץ משרד, שיפוץ בית ישן, או שיפוץ בניין לא משנה מה , עבודה איכותית זה קבלן שמשקיע ויש לו עובדים מקצועיים.

שיפוץ בית ישן

שיפוץ בית ישן לרוב נחלק למספר קטגוריות אשר מעידות על גיל הנכס, מצבו, חידוש בית פרטי חיצוני או שיפוץ בחלל הפנימי. יש לענות על השאלה העיקרית והחשובה הידע של הקבלן האם העיצובים או מכלול האלמנטים בבית צמוד קרקע ישן, מעודכנים למודרניזציה העכשווית. יחד עם זאת האם הקבלן ידע ליישמן בפועל על הצד הטוב ביותר ולהתאימם לטעמכם.

זוהי למעשה השאלה שאתם חייבים לשאול את עצמיכם. בנוסף עליכם לדעת מה הציפיות אשר אתם מצפים בסוף. האם השיפוץ הינו רק קוסמטי ולא שיפוץ מעמיק, ואז בהתאם התוצאות, או שאתם רוצים שינוי מהותי בחלל הבית הפרטי שלכם. במידה והרצון הינו לשפץ את החלל בצורה יותר רצינית שיקלו הייטב מה הייתם רוצים שישתנה. נניח הוזזת המטבח לאיזור מאוורר יותר ליד חלון שיכניס אור או, שינוי מיקומים של האמבטיה או המקלחון.

שיפוץ אמבטיה
שיפוץ אמבטיה

עלויות לשיפוץ בית פרטי

עלויות לשיפוץ בית פרטי, כמובן יש צורך להתייחס לפרמטר חשוב ביותר והינו יחס ההשקעה ביחס לתוצאה. לעיתים אנשים משקיעים המון כסף בתהליך שיפוץ כללי של בית פרטי ישן, ולמעשה התוצאה כלל לא משקפת את ההשקעה הכספית הרבה. הסיבה לכך יכולה להיות בחירה שגוייה בכל הקשור לעיצוב בית פרטי.

בנוסף יתכן והביצוע לא היה מקצועי ומדוקדק ובשל כך לא רואים את התוצאה שהייתה אמורה להתקבל בעקבות השקעה כספית רבה. קבלן השיפוצים חייב להיות בעל חשיבה רחבה ואיכפתית.

עוד נושא חשוב הינו "עבודה איכותי ומקצועית" מה זה באמת עבודה איכותית ואיך יודעים שהיא כזו.

קבלן שיפוץ בתים פרטיים

שיפוץ בתים פרטיים איך בוחרים נכון קבלן שיפוצים איכותי ?כמה עולה שיפוץ בית פרטי ? נעסוק בכל הקשור לחיפוש אחר קבלנים מיומנים ונאמנים. אין ספק ששיפוץ בית הינו צעד מאוד מאתגר ובמאמר אשר הכנו במיוחד לבעלי בתים פרטיים המחפשים להיכנס להליך שיפוץ הבית הפרטי שלהם אך תוהים לגבי מקצועיות של קבלן השיפוצים שעליהם לבחור וכמובן לשאלת התקציב הנדרש. שאלת השאלות הינה סביב נושא עלות השיפוץ ובחירת הקבלן לשיפוץ הבית הפרטי, וכמובן כמו בכל תחום המחיר הינו לרוב ביטוי של הפונקציונליות של הנכס והתוצאה הסופית חייבת להיות קשורה קשר הדוק לכסף שהושקע בשיפוץ. שיפוץ מוצלח זה שיפוץ שעונה לדרישות ולציפיות שלכם.

היבט חזותי

שיפוץ בית פרטי שונה משיפוץ דירה בבניין מגורים משותפים. אך יחד עם זאת יש להבין את יחס הביצוע מכיוון שעדיין ישנו היבט חזותי שונה בשל היותו פרטי ,ואינו כמו דירה אשר מחוברת לרצף של בתים אשר מחוברים זה על זה ויוצרים נוף אחיד לעיתים משעמם ולעיתים מיוחד והכול תלוי בתוכנית האדריכלית של הבניין המדובר.

שיפוץ חדר אמבטיה

רבים בוחרים לבצע שיפוץ ועיצוב דירה, לאחר שנים רבות של שימוש. זה קורה גם כאשר המשפחה גדלה וצריך עוד חדר, או כצורך של שיפוץ מאולץ בעקבות צנרת מים וביוב לא תקינים ורצופי תקלות וכבר נמאס להזמין כל שני וחמישי אינסטלטור, או כאלו שבוחרים לשפץ את ביתם בכדי לחדש ולרענן את הבית להעלאת איכות החיים, ולהרגיש כמו בבית חדש.

הריסה

אחת הנקודות החשובות ביותר שיפוץ בית פרטי היא ביצוע העקרונות של תהליך ההריסה. מכיוון שדגש על תהליך ההריסה בשיקום הבית , רשלנות וחוסר ניסיון קלים ביותר בשלב זה עלולים להוביל לסיכונים כלכליים ואנושיים חמורים. בנוסף לבית המחודש עצמו, פעולות הריסה עלולות לגרום נזק למבנים ולשכנים הסובבים; במיוחד במקרה של בתי דירות, שמלבד שכני הצדדים, גם הקומות העליונות והתחתונות נמצאות בסכנת נזק בגלל הריסה עקרונית.

לכן, בשלב חיזוק בית ישן, שקול לבחור קבלן שיפוצים בעל וותק של הרבה שנים אשר ידע לגשת לעבודת הביצוע ללא ליקויים, מאחר והוא כבר ביצע שיפוצים של מאות בתים והוא צבר ניסיון עצום בכל הקשור למה מותר להרוס ומה אסור.

גם יש לתת התייחסות ביחס למידת ההריסה וזיהוי המקומות בהם עוברות צינורות מים וחשמל דרך הרצפה וקירות הבית ומקרים כאלה. יש צורך להכין תוכנית ביצוע מפורטת למניעת תקלות בעתיד.

שיפוץ בתים פרטיים

שיפוץ בית פרטי  עקב גילו הגבוה וחוסר האפשרות להשתמש בו עקב מצבו הירוד והסיכונים הכספיים לתושבים ולמעשה שורש תהליך השיקום של בתים פרטיים במקרה זה, יש לו עקרונות וטכניקות משלו ולא ניתן לעשות זאת על ידי כל קבלן שיפוצים לא מיומן. קבלן שיפוצים מומחה יגרום לכך להיות אפשרי.

אז איך יודעים להבדיל בין עבודה איכותית לעבודה לא איכותית. דרך הגב עבודה לא איכותית זאת עבודה גרועה רק צריך לדייק ולקרא למצב בשם האמיתי.

 • עבודה איכותי נמדדת מתחילת העבודה ועד הסוף .
 • סדר כבר בשלבים הראשונים – הריסות
 • ניקיון לאורך כל הפרויקט
 • ביצוע ללא קיצורי דרך
 • עבודה עם חומרים איכותיים
 • פינישים
 • דיוק במידות בכל שלבי הביצוע של השיפוץ
 • עבודה על פי התקנים
 • יישום שלבי ביצוע לפי סדר
 • ציוד עבודה איכותי ועוד…

 השימוש בשירותים שלנו יעניק לכם ביטחון ביצוע וכלכלי בלי הפתעות בהמשך הדרך. ישנם כאלו שמציעים הפתעות מפתות לבעלי בתים פרטיים, ומציעים להם הצעות במחירים מגוחכים בכדי ללכוד אותם ברשת ורק לאחר שהם בתוך העבודה , מתגלות הבעיות . אותם אנשים לא ישרים דורשים עוד כסף למרות שחתמו על החוזה . החוזה לא מעניין אותם ואז הם מפעילים לחצים על הלקוח ומעמידים אות במצב של אין בררה , אל תתפתו לחפש מציאות. מי שמחפש מציאות יקבל מלכודות . תזהרו!.

בית פרטי ישן – חיזוק בית ישן

חברת שיפוצים מכובדת ואנשי צוות מנוסים שלה ימנעו  את השגיאות של בעלי מקצוע לא מנוסים וימנעו נזק אפשרי בתהליך של שיפוצים גדולים וגם להאיץ את תהליך הבנייה מחדש. לפיכך, תהליך שיפוץ בית רעוע או חיזוק בית ישן יכול לכלול את הדברים הבאים:

 1. מצא חברת שיפוצים מכובדת ומנוסה
 2. ביקור מומחי החברה ומומחי הפרויקט ובדיקת מקרים טכניים ומתמחים
 3. קיום פגישה בין הבעלים למומחי החברה לקביעת רצונות הבעלים
 4. בצע את התכנון וההצגה של תוכנית הבית הסופית המשופצת
 5. אשר את המפה שתכנן הבעלים
 6. קבע את לוח הזמנים והערך את העלויות הדרושות
 7. קביעת השלבים השונים של פעולות השחזור ותיעדוף שלהם
 8. פיקוח נכון על יישום תוכנית השחזור

שיפוץ וילה

שיפוץ וילה הינו תהליך אשר חובו בתוכו לא מעט הפתעות ביצועיות ויש להתייחס לנושא הוצאות התוכנית לפועל בזהירות רבה, מתהליך בחירת קבלן השיפוצים ועד לאופן ביצוע העבודה .

כיום, עם התרחבות החיים העירוניים וההמולה של רוב הערים הגדולות, מספר הווילות פחת מאוד ויותר אנשים פנו לחיי הדירות. לאנשים בוחרים לשנות את מראה הבית הישן ומחפשים לעצב ולחדש אותו מחדש . יש אנשים שרוכשים בית פרטי ומעוניינים לבצע תהליך שיפוץ בית פרטי לפני הכניסה לבית החדש.

שיפוץ בית פרטי

בתהליך שיפוץ בית לעיתים יש צורך הכרחי בעקבות בלאי גדול לרוב במערכות המים , במערכות הביוב, במערכות החשמל ועוד… כשאתה קונה בית פרטי ואתה רוצה לשפץ אותו אתה צריך לקחת בחשבון הרבה דברים קטנים וגדולים כמו מה העלות שיפוץ בתוספת למחיר הרכישה של הנכס,

מפני שיש לקחת בחשבון את השיקול הזה של שיפוץ מקצועי נכון בכדי להכשיר את הבית הישן למצב כאילו נבנה זה עתה. שיפוץ מקצועי על ידי קבלן איכותי בעל ניסיון של שנים רבות ייתן מענה לצורך של חידוש בית פרטי להופכו לבית חדש עם מראה עדכני ולכן הבחירה הנכונה בעת בחירת הקבלן שידע לבצע עבודה מקצועית ועדיין יוכל לשמור על רמת מחירים הוגנות בעבור עבודה מקצועית.

מכירים את הכללים לשיפוץ בית פרטי?

יש הרבה דברים שניתן לשנות בשיפוץ בתים פרטים כדי להפוך את החלל לנעים יותר ומזמין. להלן הדברים שיכולים לחולל הבדל רב בשיפוץ בתים ישנים:

עבודות עיקריות בשיפוץ בית פרטי

 • שיפוץ אזור המטבח
 • שיפוץ חלל האמבטיה
 • שיפוץ שירותים
 • שיפוץ חדרי שינה הורים וילדים כולל עיצוב מחדש
 • הריסת קירות
 • החלפת ריצוף או יישום פרקט על הקיים
 • חידוש תקרה ועיצוב תקרה חדשה במידה ורוצים תאורה שקועה

שיפוץ מטבח – שיפוץ בית פרטי

לשיפוץ מטבח בבית הרעיון הראשון הוא לשנות את עיצוב המטבח. אם ניתן מבחינה טכנית להרוס את הקיר, עדיף להסיר את הקיר המשותף בין האולם לסלון והמטבח בכדי שהחלל ייראה גדול יותר. הרבה מקום בוזבז במטבח, שיהווה חלק מהאולם וקבלת פנים בשיקום הבית הפרטי. הפוך את החלל לפרקטי יותר על ידי החלפת ארונות ישנים ותכנון ובניית ארונות שירות לבית.

שימוש בשילובי צבעים כהים ובהירים בארונות מטבח דורש יותר טעם מאשר עלות. צבע את הקירות בצבעים רכים ובהירים כדי שהחלל ייראה גדול יותר. שולחן האי במטבח עם כמה כיסאות יפים יכול להוסיף טעם טוב לחלל המטבח ולתת עיצוב מודרני ויחודי. בעיקרון, בישול במטבח מודרני ואכילה ליד שולחן האי במטבח מקרבים את בני המשפחה.

שיפוץ האמבטיה והשירותים

כדי לשפץ בית פרטי עם חדר אמבטיה וחדר הלבשה נפרדים, אתה צריך לחשוב אחרת. בבית ישנים אין מקום לשני חללים נפרדים בחדר הרחצה. הרסו את כל הקירות המעצבנים כדי שיהיה מקום פתוח לשירותים. החלפת אריחי קיר ורצפה ישנים בעיצובים חדשים יותר אינו רעיון רע, אך לפני כן יש לבדוק את מצב הצינורות ומערכת הביוב.

החלפת צנרת מים וביוב בתהליך שיפוץ בית ישן ועל אחת בחידוש הבית הם שירותים חיוניים בשחזור מבנים. 

שיפוץ בית – סלון

ניתן להתייעץ בשיחה אחת בלבד ולקבוע פגישה יעוץ לצורך מתן מחיר עלות השיפוץ המקצועי של הבית הפרטי שלכם.

קבלן השיפוצים  המקצועי והאמיתי ללא תרגילים ידע לומר לכם את העלות של שיפוץ בית פרטי בהתאם לגודל השינוי בהוגנות.

רעיונות רבים ניתן ליישם בשיפוץ בית במיוחד באזור הסלון. ניתן ליישם את התקרה המעוצבת עם תאורה שקועה , היא משנה את תאורת הדירה, ובמקרה זה נדרשים גם שירותי החשמל והחיווט של הבית הישן וודאי שיהיה צורך לצבוע את כל החלל עדיף צבעים רכים או צבעים יותר דומיננטיים למי שמחפש עיצוב יותר בולט. כל עבודות שיפוץ הבית צריכים להיות מותאמות לעיצוב הכללי של החלל ואן לעשות טעויות בנושא.  צביעת הבית מצד שני. צבעים הם מרכז הבית ויוצרים אווירה חמה ואינטימית. אם אתם מחפשים את חברת השיפוצים הטובה ביותר צרו איתנו קשר.

שירותי שיפוץ בית כוללים שיפוץ כללי , אינסטלציה, חיווט לבית , תכנון ובנייה של ארונות מטבח, ארונות קיר, צביעה, וטיח , ביצוע תקרה מעוצבת, רעפי בניין, עבודות הריסה, עבודות בנייה, איטום יסודות ועוד…

קבלן שיפוץ בית פרטי

קבלן שיפוץ בית פרטי חשוב שייתן דגש בכל הקשור לגודל הבית וכניסת אור לחלל הפנים. התייחסות לפרמטרים חשובים אלו יביאו לתוצאה מושלמת ומותאמת אישית לדיירי הבית. כשמדובר ב שיפוץ בית פרטי, ​​לא תמיד צריך לשלם מחיר גבוה מאוד . לפעמים, בעלות משתלמת, ניתן לשפץ בית ישן ולהעניק מראה מסוגנן. בחירת קבלן שיפוץ בית פרטי צריכה להיעשות על פי הפרמטרים אשר הצבתם לעצמיכם.

התחל עם הנוף של הבית שלך

מאותה דלת כניסה, החלק הבולט הוא נוף הבית הפרטי. אם חלק זה הוא ללא רוח חיים ושחוק, חלקים אחרים לא ייראו. אז אתה צריך להתחיל מהקטע הזה קודם.

מה שאתה צריך לעשות משתנה בהתאם לנוף המקורי של הבית. לדוגמא, חזית לבנים ניתנת לריענון בקלות בעזרת ליטוש משטח ולתת מראה יפה. האבן במקרה זה היא לא פחות מאשר לבנה וניתנת לניקוי בעזרת ליטוש אבן. לכן, אינך צריך להוציא הרבה כסף באזור זה.

כמובן שאם חזיתות חדשות כמו מרוכבים, עץ, מלט … כמו, אתה יכול להשתמש בהם גם על תצוגות ישנות; אבל עדיף לדעת שחזיתות מסוימות, כמו עץ, אינן אפשרות טובה לאזורים עם לחות גבוהה, במיוחד באזורים ליד הים, ועדיף להגביל אותה. בהחלט, אם תבחר חזית חדשה לשיפוץ הבית שלך, זה יעלה את ערך הבית.

החלף את דלתות הבית הפרטי

אם אתה חושב לשנות את מראה הבית ואתה רוצה לבצע שיפוץ בית פרטי, הדלת הישנה שלך היא ההתחלה, עדיף שתהיה בראשך סדרה של אלמנטים כמו צבע, עיצוב וכו ', ועל סמך זה, צור פרטים אחרים המתאימים לאותו עיצוב. . הדלתות בדרך כלל נשחקות מהר יותר בגלל הפחת הגבוה שלהן. לכן, עדיף לא לשכוח את הדלתות בעת שיפוץ הבית.

בעבר לא היה מגוון רב בעיצוב ובחומר של דלתות בנייה, אך כיום ניתן לראות מגוון רחב של דלתות וחלונות, חלקם במחיר סביר. אתה יכול להשתמש בדלתות נגד פריצה בדלתות החוץ של הבית שלך. דלתות כאלו, בנוסף לייפות את הבית הפרטי, ​​יכולות גם לספק ביטחון לבית שלכם.

חידוש וטיפול בקירות

שיפוץ בית פרטי הינו בראש ובראשונה הקירות הם חלק עצום מהסביבה הפנימית שלך, אם תנהל את החלק הזה טוב, אתה בהחלט תקבל טוב יותר בשיפוץ הבית שלך ותרגיש הרבה יותר נעים לתחושת מגורים.

תלוי כמה אתה יכול להוציא, יש לך את מגוון החומרים ביותר בסעיף זה. החל מציורי קיר בעלות נמוכה וכלה בקירות גבס ותליית תקרות מרחפות ומגוון רחב של ציפויים, כך שתוכלו להפיק את המרב מביתכם.

קירות בית ישן נשחקים בדרך כלל ויש צורך לתקן אותם. ייתכן שהם גם דהויים  ומלוכלכים. לכן על ידי טיפול יסודי אתה תאפשר מראה עדכני לקירות הבית הפרטי ותתקן ותשפץ אותם כמו בית חדש.

שיפוץ והחלפת רצפה בית פרטי

יתכן שיש לך רצפות אבן יקרה הישנה שלך שקצת דהויה. במקרה זה, במקום להחליף אותם לחלוטין, שלרוב עולה יותר, זה לוקח זמן, תוכלו להשתמש בפוליש שלהם ועם מכשירים שונים שמנקים ומבריקים את פני האבנים, זה יכול להפוך אותו לחדש ומבריק לחלוטין, במידה והוא ריצוף שיש יקר.

אך אם ברצונכם לשנות לחלוטין את רצפת הבית הפרטי ולהתאים אותה לעיצוב הפנים החדש של הבית שלכם, תוכלו להשתמש בחומרי בניין חדשים ומודרניים אחרים. עץ, ריצוף PVC, למינציה, לוחות מלט וכדומה, כולם נחלצים לעזרתכם במקרה זה בבחירת הריצוף המעניין והיפה ביותר לרצפת הווילה שלכם. במקרה זה, ייתכן שתצטרך יותר עלויות, אך אתה משנה לחלוטין את ביתך.

שיפוץ בית – גג רעפים

אחד החלקים החשובים ביותר בבתים פרטיים הוא הגג. לרוב, רוב ההתקנות כמו מערכות קירור, כבלים חשמליים, תאורה, מזגנים ושסתומי מאווררים וכו 'ממוקמים על הגג, ואם הם לא מנוהלים כראוי, הם יתנו לחלק זה צורה לא נכונה. לכן, כיום משתמשים בתקרות גבס לחיפוי וייפוי תקרות.

תקרה מרחפת היא אחד החלקים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעיצוב ושיפוץ הפנים של הבית הפרטי שלכם . ניתן לשלב את החלק הזה עם תאורה ועיצובים יפהפיים שמעניקים לכם תחושה של כניסה לבית חדש. החומרים המשמשים בסעיף זה, כמו חלקים אחרים, מגוונים מאוד. על תקרת הגג ניתן להשתמש בעיצובי גבס, … 'בעזרתם הגג יכול להיות מעוצב בעל מראה עדכני ומודרני למי שמחפש זאת.

במקרה זה, בנוסף לשינויי המראה, המתקנים מוסתרים גם מתחת לגג זה ואינם פוגעים במראה בתוך הבית. לכן, עדיף להתייחס לחלק זה של שיפוץ בית פרטי שלכם ולכלול אותה בשינויים העיצוביים של הבית.

שיפוץ מטבח בבית פרטי

דבר נוסף שהופך את הבית הפרטי שלך הוא הוספת קירות לחלל הפנים. בחלק מהבניינים הישנים המטבחים היו נפרדים לחלוטין, אך כיום, על ידי פתיחת חלק זה, חלל הבית פתוח יותר וקל יותר לאלו העובדים בסביבה זו לתקשר עם חלקים אחרים של הבית.

אם למטבח הבית הפרטי יש קירות מלאים, תוכלו בקלות לבצע שינויים דרמטיים בחלל על ידי פתיחתם. זה יגרום לחלל המטבח ולכל הבית להיראות גדול  ותוכלו לעבוד במטבח ביתר קלות.

כל מה שאתה עושה זה לא להסיר את הקירות הנוספים ולהגדיל את החלל, אתה עלול להרגיש אולמות גדולים מאוד וחוסר מקום בסביבה. לכן, ניתן להשתמש בקיר גבס במקרים אלה ולספק את המרחב הטוב ביותר ליצירת סביבות נפרדות.

שיפוץ בית פרטי – שיפוץ בית בצורה נכונה

לעיתים אנו מגיעים למצב בו אנו רוצים לעשות שינוי מהותי בחיינו ואנו בוחרים להתחיל מהמקום בו אנו חיים. שיפוץ בית פרטי הוא דרך אחת לשנות אותו. שיפוץ בית ממלא תפקיד חשוב בשינוי מצב הרוח של בני המשפחה. לפני שתתחיל לשפץ את ביתך, חשוב מה ברצונך להשיג בעיצוב הבית שלך.

שיפוץ בית פרטי מהנה ומרגש. שינוי ועיצוב הבית יכול למלא תפקיד קבלן שיפוצים באיכות החיים והמורל של תושביו. אך כאן עליכם לשים לב לעובדה כי בחירת קבלן השיפוצים הוא תחילתו וסופו של כל התהליך, בחירה זו תגרום לתהליך השיפוץ מחדש של הבית להצליח או להביא לכישלון של כל התהליך.

שיפוץ בית פרטי כולל:

 • החלפת ריצופים ואריחים
 • מערכות מיזוג
 • מערכות מים וביוב
 • שינוי מיקומים והגדלה – הריסת קירות
 • שיפוץ חדר אמבטיה
 • שיפוץ מקלחת
 • החלפת מטבח קומפלט
 • עבודות חשמל – הוספת שקעים ונקודות תאורה…
 • עבודות טיח וגבס
 • צביעת קירות …

שיפוץ בית פרטי – קבלן שיפוצים מומלץ

שיפוץ בית פרטי מהנה ומרגש. שינוי ועיצוב הבית יכול למלא תפקיד חשוב באיכות החיים והמורל של תושביו. אך כאן עליכם לשים לב לעובדה כי בחירת קבלן השיפוצים הוא תחילתו וסופו של כל התהליך, בחירה זו תגרום לתהליך השיפוץ מחדש של הבית להצליח או להביא לכישלון של כל התהליך.

כמובן יש לדעת היכן נקודת ההתחלה, מה העלות המשוערת של שיפוץ בית פרטי , כמה כסף הקצבתם לשם כך, מהי התוכנית הנכונה לביתכם, מה התיעוד של הקבלן שעומד לשפץ את ביתכם וכו '. יש שאלות שצריך לענות עליהן לפני שיפוץ בית פרטי . בעזרת תכנון מסוג זה תוכלו להמשיך בשיפוץ ביתכם בקלות, מבלי לדאוג לעלויות ולהערכות שלפניכם וקבלן שיפוצים יוכל לעזור לכם בלבטים השונים.

קודם להחלטה להתחיל בתהליך שיפוץ בית פרטי , עדיף לקחת בחשבון את העקרונות והכללים של שיפוץ דירות והם אשר יניעו אותכם בקבלת ההחלטות.

יש להכין רשימה מסודרת מה בדיוק אתם רוצים לשפץ ולבדוק את כל האפשרויות העומדות בפניכם.

כמובן נושא התקציב הוא בראש ובראשונה הפרט המכריע בכל התהליך.

הקצו סכום לשיפוץ על פי האומדן של הדרישות שלכם והצעת המחיר שקבלתם מקבלן השיפוצים שלכם.

קבלן שיפוצים טוב ידע בדיוק להראות לכם מה כדאי ומה עדיך או אולי צריך לוותר , וכל זאת משיקולים רבים ובראש ובראשונה בטח הם נעים משיקולי תקציב ועלויות כל התהליך.

אל תתפתו לקחת את ההצעה הזולה ביותר ושימו לב של נפלתם בפח עם חאפר.

גם כאן לעיתים ההפרשים לא גבוהים אם בכלל אך אל תקבלו החלטות בעקבות אילוצי כסף. לעיתים עדיף לוותר על פרט אחד אך לקבל עבודה מקצועית שתלווה אותכם לאורך זמן רב.

שיפוץ בית פרטי

שיפוץ בית פרטי נעשה לרוב מהרצון לחדש ושנות את המראה של החלל במראה עדכני יותר.

מה הסיבות לשיפוץ בית פרטי

שיפוץ בית פרטי בדרך כלל נובע כי הבתים ישנים ויש צורך המחייב לשפץ את הבית הפרטי לבית יותר מודרני, יותר פונקציונאלי ובטח יותר יפה.

לפעמים, בגלל העיצוב הלא סטנדרטי של הבית, אנו נאלצים לשפץ ולעצב אותו מחדש.

כיום, בערים הגדולות, רוב האנשים גרים בדירות, ובתים פרטיים פחות נפוצים.

שיפוץ בית פרטי מחייב מעצב מנוסה ובעל טעם לספק את העיצוב הטוב ביותר האפשרי בהתחשב בתנאי הבית.

אם התכנון מדויק, ניתן בזמן הקצר ביותר להפוך אותו לבית מודרני ונוח. בשיפוץ בתים פרטיים  צריך להיות חלל משולב, ולכן העיצוב ושפוץ בית פרטי ופנים החלל שלו חשובים בהחל. התוצאה צריכה להיות כזו שתכפיל את יופיו של הבית ותהפוך אותו לסביבה רגועה ונוחה לתושבי הבית.

שיפוץ בתים פרטיים ישנים עשוי להיות לעיתים מטלה לא קלה אך  כדאי שתדעו כי שחזור וילות ישנות דורש טעם מיוחד, מכיוון שתוכלו ליצור בית מודרני ומסוגנן מהבית הפרטי שלכם היום וחשוב לשים לב לכול התיכנון מתחילתו ועד סופו.

מחיר שיפוץ בית פרטי

על מנת לקבל מידע על אופן ומחיר שיפוץ הבית, עדיף לשאול את החברות העובדות בתחום זה. חברות אלה יכולות לספק לך פרטים מפורטים יותר על תהליך הפרויקט ועלויות נלוות.

מי שפעיל בשיפוץ בית פרטי מחשיב שינוי ושיפוץ בפריטים כמו ריצוף, ארונות, תקרות שווא, טפטים, קרמיקה, אינסטלציה וכו 'כחלק משיפוץ ושינוי ביתי, כל אחד מהם על פי האיכות. החומר המשמש בו ושכר הביצוע יהיו בעלי מספר שיעורים שונים. כמובן שהקבלנים מתחשבים גם בשטח הבניין בו מתבצע הפרויקט.

אם ברצונכם לשפץ בית פרטי פנו אלינו עוד היום ונעזור לכם בהחלטות הרבות לשיפוץ בית פרטי נכון.

קבלן שיפוצים

החלטתם לבצע שיפוץ בית פרטי , או שיפוץ אמבטיה, שיפוץ מטבח, שיפוץ דירה או שיפוץ מקלחת ,

שקלו נכון את הצעדים מרגע קבלת ההחלטה והרצון לשיפוץ ועד ההחלטה לבחירת הקבלן המועדף עליכם.

אל תתפתו להצעות זולות ומבצעים , מבצעים של הכל כלול צריכים להישאר במגה וסופר סל.

פיתויים והבטחות שווא הינם בגדר ניסוי, על תערכו ניסוי על הבית או הדירה שלכם, ניסויים כאלו לעיתים עולים ביוקר.

שפצו את המטבח, חדשו את לב הבית.

שיפוץ בית פרטי

קבלן שיפוץ בית פרטי מיומן יכול לבצע חידוש למטבח, והפיכתו למטבח מודרני ועדכני אשר יעלה את ערך הבית ויעילותו.
עם זאת, תהליך השיפוץ והשינוי של עיצוב המטבח נראה במבט ראשון מאתגר.

שיפוץ בית פרטי ברעות
שיפוץ בית כולל


בשיפוץ זה יוגברו היעילות והביצועים של הבית בעלות סבירה.
בנוסף, תחושת המגורים בבית מודרני ונדיב תהיה מתנה למשפחתכם.

משפחות רבות משנות את מה שנקרא הבית החדש ואת עיצובו לאחר מס' שנים כל אחד לפי הרצון האישי והשאיפה.
כיום, עם שינוי חומרי הבנייה והגדלת מגוון העיצובים והצבעים, שיפוץ הבית ושיפוץ חללו הפכו נפוצים.

שיפוץ בית פרטי יכול להיות ממספר סיבות :

 • הרצון להחלפת הארונות למודרניים ועדכניים
 • מערכות מים וביוב לא תקינות ונמאס כל פעם להזמין אינסטלטור.
 • שיפור המראה הכללי של המטבח
 • שינוי מיקום כיור ובכלל שינוי מיקומים – הוספת אי ועוד..
 • שיפוץ כולל של כל הדירה כיחידה אחת גם המטבח הוא צורך חובה
 • שיפוץ מטבח לצורך הגדלתו על ידי שבירת קירות
 • שיפוץ מטבח כללי – החלפת אריחים מערכות מים וביוב ,החלפת ארונות

צבע וצורת הארונות בחירה נכונה בשיפוץ הבית

כשמבצעים חידוש לצבע הארונות, בנוסף לעיצובם, חשוב מאוד. בחירת צבע המתאים לחלל שמסביב יכולה להפוך את המטבח לנעים ויפה יותר. כמובן שלא כל הארונות צריכים להיות באותו הצבע, תוכלו לבחור את צבע הארונות התחתונים הקרובים לצבע הרצפה ואת צבע ארונות הקיר הקרובים לצבע הקיר כדי לשמור על ההתאמה.  קיום לא נהוג לעשות שימוש בשילוב צבעים והטרנד הוא צבע אחד לכלל הארונות במטבח.

בבחירת דגם וצורת ארונות, שים לב להתאמה בין צורתם לנושא הכללי של המטבח והבית שלך. לא משנה כמה יפה כל דגם, אם הוא לא מתאים לנושא הפנים של המטבח שלך, זה יגרום לחלל להיראות מאוד לא נעים. מידות מוגזמות לארונות יכולות להשפיע על התנועה והעבודה במטבח. לסיום, שים לב שיופי בא יחד עם היותו פרקטי.

שיפוץ בית פרטי – העבודות הדרושות

שיפוץ בית פרטי מצריך חשיבה נכונה בתיכנון נכון , זכרו לא מחליפים מטבח כל יום וצריך ןחייבים לבדוק הייטב לפני שעושים החלטות.

אם החלטתם לשפץ את המטבח בראש ובראשונה עולה כמובן נושא התקציב.

העלויות הכרוכות בשיפוץ המטבח משתנות מדירה אחת לשנייה ודי קשה לאימוד או תת מחירים ואף זה לא אחראי לעשות זאת.

החלק העיקרי במטבח והוא החלק הדומיננטי הוא עלות ארונות המטבח והשיש.

כמובן כמו בכל נושא, בחירת מטבח דורש בדיקה, ישנם יצרנים רבים העוסקים ולהם מחירים מהגבוהים לנמוכים וכל אח על פי שיקול דעתו ובהתאם לתקציב שלו יחליט איזה סוג ובאיזה מחירים.

רק מה אל תתפתו לרכוש מטבח לא איכותי, מטבח כזה לא ישרת אותכם בצורה טובה ואף צפוי להישחק ולאבד מחוזקו במהלך שנים ספורות בלבד, וכל הכסף והעבודה יורדים לטימיון.

שיפוץ בית פרטי מחייב מספר עבודות משלימות משלמות :

 • החלפת ארונות ושיש
 • שיפוץ מטבח מחייב החלפת אריחים
 • החלפת מערכות מים וביוב
 • הוספת נקודות חשמל
 • ביצוע תיקוני טיח
 • עבודות צביעה
 • החלפת ריצוף ועוד..

ובכן כפי הנראה החשיבות הרבה בבחירת קבלן שיפוץ בית פרטי נכון היא האחריות שלכם ועליכם לקבל החלטות על פי שיקולים מקצועיים בלבד ולא להתפתות להצעות מפתות אשר יכשילו את כל התהליך.

הזהרו חאפרים לא חסר, בדרך כלל הם מופיעים עם הצעות מפתות של מחירים זולים ומבצעים הכל כלול.

אנו במשפצי העיר עוסקים בענף הבנייה והשיפוצים מזה למעלה מ 30 שנה ומבצעים רק עבודה מקצועית ואמינה אם זה מה שאתם מחפשים , פנו אלינו בדף יצירת הקשר או בנייד.

שיפוץ חדרי אמבטיה

אם החלל שלך ישן, הציוד שברשותך חייב להיות מיוחד ויפה, ולכן אתה צריך קבלן חברת שיפוצים מיומנת. כמו האמבטיה בחנות שבטח ראית, מאוד לא סביר למצוא משהו שיכול להוות תחליף מתאים לה, ולכן צריך לשקול מחדש את האלמנטים הסובבים לה.

לפעמים שיפוץ אמבטיה ושירותים, עם מעט מחקר, אנו מגיעים למסקנה שעלינו לחפש קבלן שיפוצים אמין ומקצועי שיידע בדיוק מה אנחנו מצפים מהשיפוץ ויכוון אותכם אל המטרה.

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה ושירותים הכרכיים לניהול בית תקין. שיפוץ חדר אמבטיה מעניק לחלל הבית או דירה יוקרה ויעילות ובטח שמאוד נעים להביא אורחים לבית שבו חדר האמבטיה והשירותים חודשו וכעת נעים יותר לרחוץ ולהשתמש בחדר האמבטיה והשירותים בייתר הנאה.

שיפוץ חדר אמבטיה הוא משהו שלא עושים כל יום וצריך לחשוב איזה חומרים אתם רוצים לעיצוב החלל.

שיפוץ מקלחת מודרני
שיפוץ מקלחת מודרני

החלפת אריחים צריכה להיות תוך הקפדה להתאמה עם אריחי הקירות או להפך למי שמעדיך קונטרס יש אין ספור סוגים וצבעים מדהימים שניתן בקלות לשפר ולחדש חדר אמבטיה ושירותים.

שיפוץ אמבטיה – תקציב

שיפוץ חדר אמבטיה בזול מתאים למי שמחפש בזול וכל אחד עם הבחירה או העדפה האישית שלו.

חידוש חדר אמבטיה בזול יכול להיות לעיתים אסון וצריך להיזהר מהבטחות שרק של קבלני שיפוצים שמבטיחים הרים וגבעות בכדי לקבל את העבודה.

קבלנים שמציעים בזול מכוונים לאנשים שמחפשים בזול – על מה ששילמתם זה מה שמקבלים.

שיפוץ אמבטיה במחיר הוגן שווה לעבודה מקצועית אמיתי ולעיתים ההפרשים כלל לא גבוהים.

ההחלטה לשפץ חדר אמבטיה צריכה להיות ההחלטה שתוביל אותכם בבחירת הקבלן הנכון.

קבלן שיפוץ בית פרטי נכון זה קבלן שמבטיח ומקיים.

חדר אמבטיה ומקלחת מעוצבים

עיצוב חדר אמבטיה ושיפוץ מקלחת בצורה אסטטית הוא חובה ויש צורך להבין בדיוק מה אתם מצפים מהשיפוץ ואיזה ביצוע בפועל אתם רוצים.

ההחלטה לחידוש החלל

ההחלטה לחידוש החלל היא החלטה שצריכה להתייחס למספר רב של פרמטרים וביניהם מיקומים נכונים של האלמנטים השונים , בכדי לקבל שטח אמבטיה נוח למשתמש.

שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים

שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים צריך להיות מחושב נכון והמיקומים השונים של החללים צריכים להיות בראש ובראשונה סדרי העדיפות שלכם.

שיפוץ חדר שירותים בצורה ובגוונים צחים יכול בפירוש לתרום לעיצוב כולו.

אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה ולשפץ את המיקלחת אל תהססו לפנות אלינו ונכוון אתכם לאמבטיה ומיקלחת מתאימים בדיוק אליכם.

קבלן שיפוץ בית פרטי

בעת כניסה לתהליך שיפוץ בית פרטי שקלו היטב. למעשה התוצאה תלויה בכם ובמה שאתם מתכננים לקבל. התוצאה הסופית כפי שכבר אמרנו תלויה בקשר ישיר להשקעה הכספית שלכם ו קבלן שיפוץ בית פרטי יעזור לכם בבחירה. בניית תקציב מציאותי ימנע מכם הפתעות בתוך התהליך, לכן שיפוץ נכון זהו שיפוץ אשר התבצע בצורה מוקפדת, בכדי שישרת אתכם נאמנה לשנים רבות. שהמערכות בבית יתפקדו בצורה שוטפת ללא תקלות. מחשבה מלאה והיצירתיות והאכפתיות של הקבלן על כל פרט ופרט בתוך ולפני תהליך השיפוץ של הבית שלכם חשובה מאוד והיא למעשה תקבע את התוצאה הסופית שהוא הבית שלכם.

ערוץ היוטיוב שלנו