קבלני שיפוץ בניינים | קבלן שיפוץ בניינים משפצי העיר

קבלני שיפוץ בניינים – קבלן שיפוץ בניינים

קבלני שיפוץ בניינים צריכים להיות מיומנים בתחום שיקום מבנים. משפצי העיר הינה חברה מנוסה וותיקה, אשר פועלת בתחום שיפוץ חזיתות מבנים מזה למעלה מ 30 שנה. מנהלי העבודה ומפקחי העבודה הינם מהשורה הראשונה בתחום שיפוץ מעטפות חוץ וחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה.

קבלני שיפוץ בניינים

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

קבלני חידוש בניינים

קבלני שייפוץ מבנים מיומנים אשר בידם ידע רב ייתנו פתרון איכותי והמקצועי ביותר, בכדי שהתיקונים לא יחזרו שוב.

ביצוע בפועל משתנה מבניין לבניין ואף מתיקון לתיקון אפילו כאשר מדובר באותה חזית בניין. תיקונים מסוימים למי שלא מגיע מענף שיקום מבנים מסוכנים, יראו בצורת תיקון שווה של גבי כל חזית הבניין, אך לא כך.

הניסיון הרב שלנו לצד החומרים והטכנולוגיה לימדו אותנו אחרת. ישנם תיקונים המצריכים טיפול מיוחד ושונה מתיקון אחר, ויש לכך חשיבות רבה בשיפוץ בניין מגורים על ידי קבלן שיפוצים מיומן.

קבלני שיפוץ מבנים מיומנות – משפצי העיר

שיפוץמעטפת בניין המבוצע מבלי לדעת את ההשלכות של תיקון עצמו, יכול להוביל לתיקונים לא אסטטיים אשר יפגמו במראה הבניין ובנוסף לכשל בעתיד בעקבות סדיקה של החומר היבש ולהתנתקות חוזרת של התיקון.

לכן יש צורך להבדיל בין הליקויים השונים המצויים במעטפות החיצוניות של המבנה ואת זה ניתן ללמוד רק על ידי ניסיון של עשרות שנים – ניסיון טוב ומקצועי נותן לכם ביטחון ושקט.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

קבלני שיפוץ בניינים – עלויות

השאלה המרכזית היא לרוב נושא העלויות. לכן בוודאי שנושא העלויות הוא אחד הגורמים החשובים בשיקול של תהליך שיפוץ מעטפת בניין ואנו פורשים בפניכם את מגוון האפשרויות העומדות לצורך שיפוץ המבנה ואף מייעצים ומכוונים אותכם לקבלת ההחלטה הנבונה.

קבלני חידוש מבנים – משפצי העיר

צריך להבדיל בין כל בניין וכל טיפול בבניין מסוים אינם דרך הטיפול בבניין האחר. מבנה אשר יתקבל עליו צו מבנה מסוכן דורש טיפול כזה ואחר ורוב הפעמים  מדובר בתיקון בעלות נמוכה מאוד . אך התיקונים בבניין אחד יכולים להיות בעלות של אלפי שקלים בודדים ולעומת זאת בניין אחר עם ליקויים שונים ומורכבים יותר יכול לשנות את פרמטר התקציב. שיפוץ חזית בניין חיצוני מחיר –

מהם המפגעים האופייניים בבניינים משותפים

קבלני חידוש מבנים

 • חלקי טיח אשר ניתקו באזורי מעטפת המבנה החיצוני של בית משותף
 • חלקי בטון אשר סדוקים בעמודים ובקורות הבניין המשותף
 • ברזלים עם סימני קורוזיה – ברזלי זיון חלודים המצריכים טיפול מיוחד למניעה והגנה ועצירת התהליך
 • חומות וגדרות בתים משותפים מהווים סכנה בעקבות התמוטטותם
 • קריסת קירות במהנים משותפים
 • עמודי בניין משותף סדוקים וחלשים – טיפול ומניעה
 • עמודי בניין לא תקניים בפני רעידות אדמה – מחייב טיפול ויישום עיבוי עמודים לפי מכון התקנים הישראלי
 • ציפי מעטפת חיצונית ניתק מהתשתית כגון אריחים ,שיש, פספס ..– סכנה בטיחותית גבוהה
 • בורות שנפערו בחצרות
 • עצים קורסים
 • מרפסות חלשות המצריכות חיזוק מרפסות מקצועי ובטיחותי
 • פרגולות הנוטות לקרוס
 • ציפוי המעטפת החיצונית כגון שיש , פספס, אריחי קרמיקה ועוד…
 • קירות מבנים נוטים לקרוס.

קבלני שיפוץ בניינים –  מקצועיות זה הפתרון הנכון

בניינים רבים ברחבי הארץ מצויים במצב שבוא במרוצת השנים החלו להופיע מפגעים שונים אשר מתבטאים בייחס ההשקעה של בעלי הנכסים לצורך ביטול צו מבנה מסוכן. אך יש לקחת בחשבון היבט נוסף שהוא כמובן, החזרת הביטחון לדירים המתגוררים בבית המשותף.

קבלן שיפוץ בניינים – משפצי העיר

משפצי העיר הינה החברה היחידה אשר פועלת עצמאית ללא קבלני משנה . כל העבודה מתבצעת על ידי צוות העובדים המיומן שלנו.

משפצי העיר – צוות עובדים של הקבלן למה זה חשוב?

 • צוות עובדים מיומן נותן לכם שקט נפשי וביטחון.
 • צוות העובדים שלנו נותן לכם ביטחון בכל הנושא של לוחות זמנים ביצוע ללא עיקובים
 • צוות עובדים קבוע ולא מתחלף יידע לגשת לבעיות השונות במהירות ויעילות על סמך הניסיון הרב שצבר בשיפוץ מבנים משותפים.
 • צוות עובדים קבוע – עבודה מסודרת ונקייה.
 • צוות עובדים מוכשר יידע לפטור בעיות אשר מתגלות תוך כדי עבודה וייטפל בהם במהירות וביעילות ללא עיקובים
 • צוות עובדים קבוע נותן לכם הבטחה לשיפוץ מקצועי עם אחריות אמיתית.
 • אין עיקובים של קבלן משנה שצריך להגיע מרחוק מדרום הארץ או הצפון ובכך אנו מייעלים את העבודה לעמידה בלוחות זמנים.
 • צוו עובדים קבוע מבין אחד את השני ויודע לעבוד כקבוצה אחת חזקה היודעת לייצר פטרונות ושימוש בטכנולוגיה.
 • ביצוע מהיר של צוות עובדים מיומן חוסך לכם עוגמת נפש על ידי טיפול מהיר ומקצועי.
 • תיקון ליקויים בטיחותיים צריך להיעשות על ידי הטובים בענף שיפוץ בניינים משותפים להבטחת איכות התיקונים והעמידות לאורך זמן ארוך מאוד.
 • חיסכון בכסף עקב ביצוע מהיר – פחות ימי עבודה פחות כסך לדיירי הבניין.

חשוב להבין את המשמעות של בניין מסוכן ואין להקל בדברים , סכנה כשמה כן היא סכנה, ויש צורך להסירה במדיות וללא עיקובים מיותרים.

פתרון מהיר וללא עקובים מונע פגיעה לדייר המבנה ולכלל הציבור.

הניסיון מלמד שאין לדחות מפגעים מלבד העובדה שמי היה מוכן להתגורר בבניין שנופלים אבנים לחצרות ולא ניתן להסתובב בחצר של הבניין שלך בחופשיות מבלי לחשוש  שכל רגע טיפול אבן או חלקי טיח ובטון מלמעלה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

קבלן שיפוץ בניינים

 מחיר טוב זה מחיר הוגן בעלות סבירה לביצוע עבודה מקצועית. קשה מאוד לאימוד את עלויות שיפוץ הבניין מכיוון שישנם המון פרמטרים משתנים שיכולים לשנות את המחיר בצורה משמעותית מסיבות רבות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

השפעת הלחות על הבניין – משפצי העיר

לחות מהווה גורם פוטנציאלי בבניין העלול לסכן את בריאותם ורווחתם של דייריו ולפגוע ביופיו ובחומרי הבניין. קירות רטובים ומלחים גורמים לשינויים בחומרים.

העמידות התרמית של קירות רטובים פוחתת גם בגלל המים בהם, וכתוצאה מכך, ככל שטמפרטורת של הקירות פוחתת, האפשרות של רטיבות על משטחים כאלה עולה.

קבלן שיפוץ בניינים

מה גם שהלחות והמלחים יכולים לגרום לחוסר שביעות רצון מהתנאים התרמיים של האוויר הפנימי של הבניין או להגדיל את הבלאי של מעטפת הבניין הפנימית והחיצונית. הלחות של קירות אלה גורמת גם להתמוססות המלח בחומרים, ואז נראים נקודות לבנות על פני הקירות. לחות זו מספקת תנאים מתאימים להתפתחות פטריות ומייצרת ריח לא נעים.

קבלני שיפוץ בניינים – לחות ומלח

 הנזקים המצטברים לאורך זמן של עשרות שנים ניתנים להבחנה בקלות. בניינים אילו ניתנים לטיפול על ידי קבלני שיפוץ בניינים אשר ידעו לטפל בסוג מיוחד זה של הבניין בגלל הקירבה לים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

אין ספק שבניינים על רצועת החוץ פגיעים בהרבה ממבנים מרוחק יותר. נעשים ניסיונות של שימוש בציפויים כאלו ואחרים וזאת בכדי למנוע מהלחות לחדור אל הקירות.

אם הבניין לכם מצוי בקרבת הים , הזנחה לאורך השנים ודחיית טיפול בתחילתם של המפגעים יובילו לנזקים עצומים, גם בהיבט של ההוצאה הכספית לתיקון ובטח בהיבט האסטטי והבטיחותי.

קבלני שיפוץ בניינים

כפי שאמרנו, לשחזור חזיתות של הבניין דורשת מיומנות של מומחה בשיפוץ בניינים משותפים, אם אתם מעוניינים בשחזור אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על אופן שחזור חזית בניין משותף.

שחזור של חזית של הבניין תוך שימוש ביידע וניסיון מאפשרת לבעלי הבתים המשותפים להיות בטוחים שבחרו את הבחירה הנכונה לשיפוץחזית בניין.

קבלנים לשיפוץ בניין

כמעט באופן כללי, קבלני שיפוץ בניינים, כמו בשחזור הבניין, משתמשים בחומרים העמידים לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. יש ליישם את החומרים הצמנטים והאקריליים על ידי שימוש בטכניקות של יבוש איטי למניעת סדיקה לא רצויה.

קבלנים לשיפוץ בניין נדרשים לסלק את כל חלקי הטיח והבטון הרופפים והחלשים שנוצרו בחזית בניין המגורים.

קבלני שיפוץ בניינים – צבעים

בדרך כלל, צבעים על בסיס פלסטיק משמשים לצביעת החזיתות, אך יש ליישם את הצבעים עם חומרים על בסיס שרף טיבעי בכדי ליישם את הצבע בצורה האיכותית הניתנת ומראה חלק ובעל קושר כיסוי אחיד ועמיד.

שיטה נוספת היא, יישום חומרים גמישים אשר יש באפשרותם להתרחב ולהתכווץ שימוש בשיטה זו יעניק מראה טוב וחדש לחזית של הבניין.

עם זאת, יתכן ושיטה זו אינה אחראית לנזקים חמורים ועמוקים יותר, ולכן בהכרח ישמשו חומרים אחרים לשחזור.

שיפוץ חזיתות – קבלן שיפוץ בניינים

רוב האנשים מעדיפים להשתמש בבטון לשיפוץ חזיתות .

החשיבות של קבלני שיפוץ בניינים אינה מוגבלת לתכונות חזותיות והיבטים אסתטיים; עם הזמן חזית הבניין עלולה להיפגע או להראות לא נעימה בגלל גורמים שונים; לְרַבּוֹת:

 • תזוזה כללית וחלקית של הבניין עקב עומסים עקב התרחבות והתכווצות, מפולות, רעידות אדמה ו …
 • גורמים אטמוספריים (רוח, גשם חומצי, לחות מאכלת, מזהמי אוויר, קרני שמש מזיקות, אבק, פיח וכו ').
 • שחיקת רכיבים וחומרים
 • תשתית ויישום לא תקינים

קבלני שיפוץ מבנים

 בניינים ישנים מסוימים עם תשתית או חלקים חלשים עלולים להיפגע ולהיחלש או להתנתק לאורך זמן בגלל גורמים שונים. חלקים מסוימים עשויים גם להיות שבורים או נפוחים כתוצאה מתנועות פגיעה או התרחבות והתכווצות; בצורה כזו שאי תיקון או החלפה פוגם ביופיו של חזית הבניין. אלמנטים נופלים של משקל וגודל ניכרים יכולים גם להיות בניינים מסוכנים.

קבלנים לשיפוץ בניין

הדבר המעניין בחזיתות אלו הוא שקבלני שיפוץ חזיתות יכולים להחזיר את האפקט הרצוי לחזית, להחליף או לתקן את האלמנטים הפגומים או שהוסרו ולשמור על הרמוניה של החלקים המשוחזרים עם חלקים אחרים ללא צורך בשחזור כללי.

חיפוי אבן – קבלן שיפוץ מבנים

חיבור רטוב : בחזיתות לבנים ואבן, כאשר האבנים מקובעים בצורה רטובה באמצעות טיט, דבק וכו ', יש להסיר תחילה את החלקים הפגועים ממקומן בעדינות רבה, ויש לנקות היטב את החללים שנוצרו ולהתקין מחדש אבנים חדשים בחללים באמצעות אותו דבק או קידוחים.

קבלני שיפוץ בניין משותף

לשיקום חזית יש אלמנטים עם חיבור יבש

2.איטום – והדבקה סדקים חומר X3000D

תפקיד ההדבקה הוא לסבול התרחבות והתכווצות משטח מקומית והתפלגותם האחידה בחזית הבניין.  גם מונע חדירת מים ולחות לשכבות הקירות הפנימיות; לכן, חומר ההדבקה צריך להיות עשיר ובעל צפיפות מספקת למניעת תכונות נימיות.

כדי לתקן את הסדק, מגלחים את הטיח הישן תחילה  מהסדקים שבין החלקים, והטיח החדשה מנוקה ביסודיות ומנוקה במברשת. ואז קבלן שיפוץ בניינים מורחים טיח חדש בסדקים עם כלי מתאים היא הופך לחלול. לאחר ההגדרה הראשונית של טיט ההדבקה, את הטיט העודף סביב הסדקים מסירים ממשטח העבודה בעזרת מברשת ומנגבים בכדי לא להשאיר סימנים.

שיקום וביצוע על ידי קבלני שיפוץ בניינים מיומנים יביאו ביצועים רצויים ומקצועיים בתיקוני חזיתות מבנים מסוכנים.

תיקון סדקים –קבלן שיפוץ בניינים

לפני שמנסים לתקן סדקים יש להתיעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים כדי לקבוע את הסיבה ומקורם של הסדקים ופתרונות לתיקון הסדקי.  סיבובים בהתאם לרוחב ולעומק עשויים לנבוע (רעידת אדמה, שקיעה לא אחידה ועומסים רוחביים או מתחים שאינם מבניים ושטחיים התרחבות והתכווצו.

קבלנים לשיפוץ בניין – תיקון סדקים

תיקון סדקים בבניינים עם סדקים עמוקים ידרוש התאמה חוזרת ואולי אמצעים יקרים, בעוד שניתן לתקן סדקים על פני השטח בעזרת חומרים צמנטים הידרומנטים אלו חומרים אשר אנו רוכשים ומייבאים בבילעדיות בכדי לעשות טיפול מקצועי ומיוחד לאורך זמן.

קבלני שיפוץ בניינים

שיפוץ דלתות וחלונות של בנינים ישנים

דלתות וחלונות, או באופן כללי, פתחים המוטבעים בחזית הבניין מאפשרים תקשורת חיצונית ופנימית, תאורה, ראות ואוורור וממלאים תפקיד חשוב באיכות חזותית של חזית. כך על ידי תיקון דלתות וחלונות פגומים או אפילו החלפת פתחים ישנים לדלתות או חלונות בטכנולוגיה כפולה או רב קירית ומתקדמת יותר המוצעים בצבעים, עיצובים וחומרים שונים, ניתן לשפר את הפונקציות לעיל ולצעד יעל לחיסכון באנגריה ומתן גורמי נוחות סביבתיים.

מומחים של משפצי העיר בנושא שיקום ושיפוץ בניינים יכולים לעזור לך לבחור את האפשרות הנכונה בהתאם לתוכנית ולתקציב שיש לך למשימה זו ואז ליישם אותה.

צביעת חזית הבניין – קבלני שיפוץ בניינים

עם הזמן חזיתות רבות נעשות מלוכלכות עקב מזהמי אוויר, גשמים, חדירת לחות.  אחת הדרכים לשיפור וחידוש חזית הבניין היא צביעה, אך ברור שצריך להכין את השטח לפני כן.

לפני צביעת החזית יש להכין תחילה את המצע. פעולות הכנה ברמה העקרונית עשויות לכלול את הפעולות הבאות:

 • פתרון בעיות (כגון דליפת לחות, וכו ')
 • קילוף המעטפת החיצונית
 • ניקוי ושטיפת המשטח
 • תיקון ומילוי סדקים ותפרים
 • החלקת המשטח
 • טיפול בברזלי הזיון
 • חיזוק ועיבוי עמודים

משפצי העיר Facebook

משפצי העיר YouTube