מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

קבלני איטום | קבלן איטום מומלץ עם 30 שנות נסיון

o5o-5824225

קבלני איטום – קבלן מומלץ

קבלני איטום גגות ומבנים מיומנים חייבים להיות בעלי ניסיון ואחריות בכל הנוגע למניעת חדירות מים לתוך בתים.בחירת קבלני איטום הינה בעלת חשיבות רבה. כידוע אחת הבעיות השכיחות הינה בעית חדירות מים לתוך דירות בבניינים משותפים, אשר גורמות לנזקים בתקרות ובקירות הדירות. הצוות שלנו מיומן ובעל ניסיון של יותר מ 30 שנה בכל הנוגע לעבודות איטום גגות בבניינים משותפים, ואנו מיומנים ומבצעים את התהליך לפי הדרישות המחמירות של מכון התקנים הישראלי.

קבלני איטום

קבלני איטום גגות

איטום גגות כפי שכבר ברור לכולם הינו שלב מאוד קריטי הן לשגרת היום של דיירי הבניין והן לשמירה על שלד הבניין ועל מערכות המתלוות אליו כגון : טיח , בטון, צבע, חיפויים, ברזלי זיון ועוד…

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

החשיבות במניעת חדירות מים לאורך שנים רבות הינה למעשה המיומנות של קבלן איטום גגות, אשר על פי הידע והניסיון לצד המומחיות ידע לתת פיטרון איכותי, אשא יהיה עמיד לאורך שנים רבות. זכרו עבודת איטום טובה הינה ביצוע נכון ללא חיסכון בעלויות החומר לצד העלות. מחיר זול שווה לעבודה זולה ואין לצפות לעבודת איכותית. נראה שאין טעם להסביר על הנזקים ועל ההוצאות הנוספות של קבלן איטום לא מיומן או בעלי נכסים שלא מוכנים לשלם מחיר הוגן לעבודה איכותית.

קבלני איטום מומלצים

קבלן איטום מומלץ זה גג לא נוזל נקודה. בעל מקצוע מיומן לא מקצר תהליכים ועובד על פי מפרט מכון התקנים, הינו תוצאה חיובית של גג לא דולף. יריעות ביטומניות איכותיות ולא זולות, לצד ביצוע נכון של עבודות ההכנה ללא דילוג על השלבים יביאו לתוצאה של איטום תקין לאורך שנים רבות.

קבלני איטום

קבלני איטום גגות

חומרי איטום רבים מצויים בשוק לחלק מהם יש יתרונות, אך גם חסרונות, ושימוש בהם יביא לתקלות ולחוסר איטום הגג, או המבנה מפני חדירות מי גשמים. קבלן איטום מיומן יידע להתאים נכון את סוג החומר לאופי הטיפול הדרוש בכדי לתת פתרון איכותי במניעת חדירות מי גשמים לתוך הדירות.

קבלני איטום

קבלני איטום – אחריות וביצוע נכון

עבודות ההכנה של הגג הינם חשובות ביותר ליצירת גג אטום ולא חדיר למים. עבודות ההכנה של קבלני איטום מיומנים הינו חייב להיות מותאם לסוג ולאופי ביצוע עבודת האיטום, בטח שמדובר בגג מרוצף וכל נזק של איטום לקוי הינו נזק ממוני רב לבעלי הנכסים באם שילמו מחיר הוגן בעבור עבודה מקצועית איכותית, אך אם שולם מחיר מצחיק עד זול לא יוכלו לבוא בטענות לעבודה מרושלת. קבלן איטום גגות נאמן לא יגבה ואף יעריך את עבודתו בהוגנות בייחס להשקעה הרבה שהוא והצוות שלו משקיעים באיטום הגג או קירות או בכל עבוד איטום אחרת , וזאת בכדי להגיע לתוצאה האיכותית ביותר, ולמתן אחריות אמיתית לעבודת האיטום שהוא ביצע.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלני איטום מבנים

כל סוגי איטום הגגות נועדו להאריך את חיי מערכות הגג והשימוש בהם הוא חיוני. בעת בחירת חומר איטום לגג שלך, עליך להעריך את התהליכים התרמיים של הבניין ואת האנרגיה המשמשת בו. כדי להשלים את הבידוד בהצלחה,  קבלני איטום גגות, הכרחיים כחלק בלתי נפרד מההמרה של הגג וכדי לזכור כי איטום חזק מוביל למים אטומים לגג כל כך הרבה שנים עד שאפשרויות. גרוע עלול להזיק לביצועי הגג.

קבלני איטום בחיפה

על מנת למנוע דליפת מים והצטברות במבנה ובמקביל לשמר את תכונות הנשימה שלו, מתבצעת פעולת הגנת מים בשכבות העליונות. בדרך כלל מערכת האיטום של הבניין נחסמת על ידי יצירת מערכת אטומה, כך שלחות לא תוכל לחדור לבית.

קבלני איטום – סוגי איטום גגות

ציפויים קשיחים לאיטום גגות משומשים על ידי קבלנים, כולל חומרים פולימריים, פוליסטירן מורחב או מוחץ, איזוגום, בידוד מלט ולוחות איטום גבס.

קבלני איטום
  • חומרים אלה יכולים לשמש כמילוי הרחבה ותפרים.
  • חומר זה מתרחב כאשר הוא נחשף לחום או לאדים והוא מעוצב בצורה אחידה וכמובן יש להתאימו נכון בשל תכונותיו אלו.
  • מוצר זה עשוי מכמה שכבות של דבק, ביטומן, סיבים מיוחדים ולבסוף ציפוי נעשה שימוש כדי לכסות את השכבות.
  • בדרך כלל בשני חלקים, אחד מהם אבקה והמרכיב השני הוא נוזל מיוחד. נוזלים ואבקה מעורבבים יחד, אשר בשל תכונותיהם האלסטיות, יהיו בעלי עמידות גבוהה בלחץ. כמו כן, האיטום שנוצר עמיד בפני תנודות טמפרטורה קשות ואינו סובל מכל נזק.
  • לוח זה משמש בדרך כלל כקרש כיסוי על בידוד רצפות פלסטיק, כמחסום תרמי על סיפון פלדה או כמחסום אדים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

השיפוץ של גג שטוח הוא להחזיר את הפונקציונליות שלו. אין זה אומר להסיר את כל שכבות הגג בבת אחת. חלקים מסוימים יכולים לשמש מצע לשכבות חדשות. עם זאת, הכל תלוי בניתוח המצב הקיים. לכן, לפני תחילת השיפוץ, תנו למומחה להעריך את מצב הגג השטוח. חוות דעתו תאפשר לנו להחליט על גודל העבודה ולעיתים להימנע מהריסה יקרה – כמעט כל שכבה קיימת ניתנת לתיקון.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

פח איטום – קבלן איטום מומלץ

לפני שנתחיל להחליף או לתקן את האיטום, בואו נבדוק את מצב הפח. במגע שלהם עם עליית הגג, קירות המרפק וארובות האוורור מתרחשות נזילות. קורה שהנזילה נובעת מהמתכת שהחלידה או מנותקת מהאיטום. אם איננו בטוחים אם יש נזילה במקום זה, נוכל לאתר אותה על ידי שפיכת מים מצינור גומי על החלק החשוד של הגג. עלינו לזכור לנקות באופן קבוע את המרזבים והנפילות של עלים ושאר זיהומים, כך שהמים, המחפשים מוצא, לא יתקפו מקומות חלשים, לרוב מדובר בגגות של בתים פרטיים אך לא רק, בכל מקרה של חוסר ידע יש ליצור קשר עם קבלני איטום, אשר ביכולתם תקן ולאתר את מוקדי הנזילות ואופן האיטום שיש לבצע.

קבלני איטום

קבלני איטום גגות – אופן הטיפול

כאשר הגג השטוח דולף, של ראשון הינו לאתר את המקום בו נפגע האיטום ואז יש להתאים את התיקון בדיוק לסוג האיטום הקיים ולאופי הנזק והמקום, ורק אז לבצע את התיקון.

 אנחנו יכולים לעשות את זה עם חומרים על בסיס גומי , יריעות ביטומניות, חומרים דוחי מים ומונעי חדירה צמנטים או על בסיס שרפי. אם הסדק המדובר צר, מספיק להשתמש בתרכובת איטום ביטומן. 

כשיש רק שלפוחיות ספורות על הגג, איננו צריכים להתקין כיסוי חדש באופן מיידי. עם זאת, יש צורך לחסל את הבועות. לשם כך יש לחתוך אותם בזהירות – רצוי ביום שמש.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלן איטום גגות

גם לתת למצע שמתחת להתייבש – לפחות לכמה שעות – ואז להסיר את עודף הלבד (הנובע ממתיחתו), ולאטום בזהירות את החור, למשל, שכבה אחת של לבד תחתון רגיל. הליך כזה עשוי להימשךלפי התהליכים ואין למהר בשלב זה של התיקון , חוסר זהירות או מהירות לא מחושבת תביא לדילוג על השלבים ולתוצאת איטום לקויה ולא עמידה למים. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלן איטום גג בעזרת יריעות ביטומניות

חידוש איטום

גגות שטוחים מכוסים לרוב בלבד קירוי מסורתי. למרבה הצער, הם לא הכילו תוספים משנים, ולכן הם התקשחו בכפור, נמסו בשמש, נסדקו, לא אטמו והתפרקו במהירות. נזקי שטח תוקנו בזפת או במסטיק אספלט. 

עדיף לפנות לרבלני איטום, בכדי לזהות את סוג הקלסר ואת לבד הקירוי הישן. הוא גם יבחר חומר איטום חדש – זה צריך להתאים למה שנמצא על הגג השטוח. זה חשוב מכיוון, למשל, אין להניח לבד קירוי אספלט על כיסוי הזפת

אם לבד הקירוי השתחרר מקומית, לפעמים מספיק לכסות אותו בשכבת תיקון בלבד. עם זאת, אם השפלה של הציפוי הישן כל כך גדולה שיש נזילות, אז – שהיא הנפוצה ביותר – יש להניח שכבה נוספת של לבד קירוי על הגג, מכיוון שהדבקה לבדה אינה מספקת. 

קבלני איטום – גג בניין

לכן יש כל כך הרבה שכבות של קירוי לבד על גג ישן.  קבלני איטום מיומנים עושים שימוש בחומרי האיטום המודרניים המצויים כיו.

לרוב לבד קירוי שונה, ממברנות וציפויים חלקים אשר מקלים על התקנה נכונה על הגג למשך שנים רבות. לבד קירוי ישן מוסר רק כאשר יש צורך להגיע ליסוד היוצר את שיפועי הגג הנוקשה או אפילו לעומק ליציקת הבטון. לאחר הסרת נייר הזפת קבלן איטום יוכל לתקן את הבד או להחליפו בבד חדש. ניתן להסיר את המעטה בכדי ליצור איטום תקין ונכון.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

טיפול זה מבוצע לרוב אם הכיסוי החדש הופך כבד יותר. במקום המעטה, בדרך כלל מניחים את נייר הכיסוי הראשוני, ורק לאחר מכן את הציפוי הסופי.

קבלני איטום – בידוד לבד קירוי

לבידוד של גג שטוח ישן, עדיף לבחור בלבד קירוי אטום לחום שעבר שינוי SBS עם מטריצת פוליאסטר לא ארוגה. עיוות כזה גורם לקירוי לחוש עמיד בפני מתיחות ותנועות תרמיות על גג החימום. אנו יכולים גם להשתמש בנייר זפת על מטריצת בד זכוכית. עם זאת, הוא קצת פחות גמיש, כך שהוא עובד היטב על משטח יציב. כלפי חוץ, בנייר הזפת יש זילוף שמגן עליו מפני חשיפה מוגזמת לשמש. לרוב לבד הקירוי ממוקם בשתי שכבות

הראשון, שכבת התחתית, מחובר מכני למצע, מרותך או מודבק, ואילו השני מרותך בחום. מבחינה מכנית, הלבד התחתון מהודק בדרך כלל למצע עץ או לבידוד לאיטום אפקטיבי. ניתן גם להדביק נייר זפת לפוליסטירן או צמר מכוסה ביטומן. במקרה של מצע בטון (לאחר ניקוי האבק והיסוד), לבד התחתית מרותך או מודבק.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

 

קבלני איטום

זכרו כי בעת הנחת איטום, עליו להתקפל על כל המשטחים האנכיים איתם נמצא הגג במגע. בעת שיפוץ גג שטוח שאינו מאוורר, פתרון טוב הוא להשתמש בלבד קירוי עם מערכת אוורור קרקע מובנית. ניתן גם לארגן קירוי מחורר עם ארובות אוורור.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלני איטום – שיפוע גג שטוח

אם יש בריכות מים על הגג השטוח שלנו, המשמעות היא שאין מדרונות מתאימים. הכיוון שלהם יכול להשתנות, למשל, כתוצאה מקריסת שכבות, קירוי לבד הקירוי או סטיה של המבנה. לכן, לפני איטום חדש יש צורך ליצור שכבה חדשה כלפי מטה . אם לתקרה שלנו יש מבנה חזק, אנחנו יכולים לייצר הדבקת בטון מזוין על הנייר הישן, אך שכבה נוספת שכזו היא כבדה למדי, ולכן כדאי להקל על התקרה, לשבור מספר שכבות של לבד קירוי ישן ואז לבטח את המדרון. זו השיטה הנפוצה ביותר במקרה של גגות שטוחים מאווררים.

קבלן איטום גגות

במקרה של גגות שטוחים שאינם מאווררים, שכבת המדרון יכולה להיות עשויה מבטון או, במקביל, אנו מספקים בידוד של חומר בידוד חתוך כראוי ( פוליסטירן או צמר מינרלי קשה ). ניתן לשים בידוד נוסף זה על הכיסוי הישן אפילו. חומר בידוד עם נפילה מעוצבת צריך להיות מוכן על ידי חברות המייצרות בידוד. הוא מגיע לאתר הבנייה בצורה של סט פאנלים שנחתכים כראוי ומותאמים למידות ולעובי הגג.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלני איטום יריעות ביטומניות

בדיקת גגות שטוחים צריכה להתבצע באופן קבוע על ידי קבלני איטום, רצוי רק לאחר עונת הקיץ. למרבה הצער, לא כל התקלות נראות בבירור. לפעמים רק גשמים עזים מראים היכן נזילות. כדאי להגיב במהירות כאשר מתגלים תקלות ולבטל אותן כדי למנוע את הצורך היקר והגוזל להחליף את כל הגג, מפני שמים חודרים לתוך היריעות ומתחת למצע ואז לנזקים בתוך הדירות ולהליך יקר ומיותר לבעלי הנכסים. זכרו איטום טוב זה איטום ללא קיצור על שלבי ביצוע, ועם חומרי הגלם איכותיים, וביצוע נכון של ריתוך היריעות וחומרי הפריימר ועוד…

לסיכום קבלני איטום גגות

איטום נכון של קבלן איטום זה תוצאה של הצלחת מערכת האיטום אשר יושמה על הגג בימי החורף או בכלל. מניעת כניסת מי גשמים הינה קריטית וחשובה וביצוע נכון ללא קיצורי דרך לעיתים בכדי להוזיל את המחיר למצער הינו ביצוע לקוי ופגום לאורך זמן. אל תהססו לפנות אלינו במקרה ויש לכם בעיית כשל באיטום , וזאת בכדי להבטיח ביצוע נכון ושקט לדיירי הבניין, בטח לאלו כם הגרים בדירה בקומה האחרונה

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225