מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
קבלן בנייה

קבלן פיתוח | קבלן לפיתוח חצרות

o5o-5824225

קבלן פיתוח – פיתוח חצרות

קבלן פיתוח הינו צורך עולה ומתבקש בעקבות המודעות לאיכות חיים. פיתוחים בגינון או בארכיטקטורת נוף הם האלמנטים שיש לקחת בחשבון על מנת להקים תוכנית בהתאם, בדומה לתכנון בניין באדריכלות, חייבים לספק תנאים אשר יקבעו את סוג הפיתוחים, כמו שטח קרקע, כך שלא כל תוכנית מתאימה לכל חלקת אדמה. כאן נדרש קבלן פיתוח בכדי לתכנן מדרונות ולבדוק תכונות קרקע וסוג האדמה והאקלים של האזור אשר מבדלת עיצוב ופיתוח חצרות וגינות על פני חוסרים שכאלו שקבלן הפיתוח צריך לבצע.

קבלן פיתוח – אדריכלות נוף

קבלן פיתוח

עבודות פיתוח וגינון הם לא רק שתילת פרחים ועצים אלא יישום על פי תוכנית אדריכלית מדויקת וזאת בכדי להכין את החלל סביב הבית או הבניין להשגת מרחב הנדסי בטוח ומיוחד, ביצוע מזרקות, פינות ישיבה וברביקיו, עיצוב ופיתוח גינות, קבלן עבודות פיתוח חצרות, עבודות ריצוף, מערכות השקיה, חשמל…

קבלן פיתוח – סגנונות באדריכלות נוף

קבלן פיתוח – ביצוע עבודות פיתוח ועיצוב גינות , נועדו כדי להשיג את המטרה של עיצוב נוף כמו הסגנון הקלאסי, מודרני או טבעי פראי. כקבלן פיתוח יש צורך לספק תנאים ודרישות מיוחדות ובד בבד יש לחבר בין סוג השתילה עבודות פיתוח החצר, תאורה ועוד… וכל זאת בכדי להגיע לתוצאה של אחת. האחד הינו למעשה התוצאה אשר מתקבלת באדריכלות נוף, אשר משלבת כמקשה אחת את מכלול הפריטים.

קבלן פיתוח – עיצוב בתאורה :

תאורה חשובה מאוד בהשלמת הגינון מלבד העובדה בהיבט של יופי, יש לה חשיבות מכיוון שהיא יכולה להאיר אזורים לא בטוחים בשגרה היום יומית בשעות החשיכה ושילוב בין השניים הינו צורך חובה לשמירה על הסגנון .

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

קבלן פיתוח חצרות

אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב של חצרות הינו, מסלולי ריצוף או כמו בשמו האחר שבילי מעבר.

בעת ביצוע תוכנית אדריכלית לצורך שבילי מעבר, יש לחלק את המרחב למקטעים עם פונקציות שונות וטבעיות בכדי לשמור על מעבר נוח ובטיחותי, הצריך להיות מסוגל לעקוב אחר התנועה של הולכי רגל כראוי. למשל הריצוף סביב הבית או הבניין צריך להיות שונה מהריצוף בשביל הגינה ומשתמשים בחומרים עמידים יותר בהתייחסות לצרכים בהיבט של עומסים ושחיקה.

 עיצוב גינות ציבוריות – קבלן פיתוח

בעת ביצוע עבודות עיצוב ופיתוח גן ציבורי יש צורך לתת דגש  רב בשטח הכניסה אל הגינה. פיתוח גינה ציבורית צריכה להיות מתוכננת בכדי ליצור את הרצון של העוברים והשבים להיכנס אל הגן. אדריכלות נוף חשובה למטרה זו לצורך חלוקה נכונה של הקרקע.

תוכנית שתילה – עבודות פיתוח לבית פרטי

לתוכנית שתילה ולשטח ירוק יש חשיבות מיוחדת בעיצוב הגינון של בתים פרטיים , וזה כמו בגדים לגוף החצר.

התאמה עיצובית – קבלן פיתוח חצרות

אחד הדברים אשר יש לקחת בחשבון בעיצוב ופיתוח לבית פרטי, הוא שסגנון העבודה צריך להיות עקבי עם הארכיטקטורה של המבנה הקיים, הן מבחינת חומרים וצבעים והן מבחינת עיצוב; לדוגמא, לבניין בעיצוב מודרני אין להתחשב בעיצוב מסורתי ולהיפך.

קבלן פיתוח חצרות – התאמת רהיטים

ברור שהשימוש בריהוט בשטח ירוק ובחצר צריך להיות מתאים לחומרי ציפוי המעטפת החיצונית של הבית הפרטי מבחינת אופיים החם והקר. משמעות הדבר היא כי עבור חומרי בטון בחזיתות, השימוש בריהוט עץ שהינו חם, אינו מתאים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מיקום האלמנטים – קבלן פיתוח

עד פרט חשוב מאוד בתכנון השבילים והפרדת החללים ומיקום האלמנטים הוא ליצור תחושה של נסיעה עבור הצופה, אנשים צריכים לעבור את החצרות ואת מהירות הרכיבים והאלמנטים של האזור וליהנות מהם ועל הדרך לנוח ולהשתמש בעיניים. לכן, הצטברות של אלמנטים בחלק אחד היא טעות.

עיצוב סגנון – פיתוח חצרות

על מנת לתכנן את הסגנון האדריכלי של נוף הגן או כל קרקע עם כל סוג של שימוש מלכתחילה, יש צורך לבצע סקירה של הקרקע, ולמפות את כל הצדדים והגבהים מהנקודה הנמוכה ביותר לנקודה הגבוהה ביותר במדרון הקרקע. יש להגיש הצעה המבוססת על נתון הגובה הזמין עם מינימום חפירות ועבודות עפר וכן קואורדינטות קרקע.

קבלן פיתוח חצרות – ירוק

ברור שבנופים בעלי מדרונות גבוהים יוצג עיצוב שונה מקרקעות מישוריות. כמו כן, מדרונות קרקע לעולם לא ייחשבו כחיסרון וחולשה בתכנון הנוף, אלא יסייעו לאדריכל להשתמש במאפיינים הטבעיים של הארץ כדי לגוון את העיצוב והרימה בחלל. נצלו את הירוק והשימוש בלחץ מים סטטי לזרום בנהרות באופן מלא. לדוגמא, ברוב המקרים בארצות משופעות, יצירת בריכה או מזרקה באדמות הזרם וצנרת או יצירת נחל במורד הזרם יכול להיות שופע ומעצים את הגן עם תחושה של טבע טבעי.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

רעיונות לפיתוח – בריכות

מה שנוסטלגי הוא הבריכות הישנות בתוך חצרות. בשנים האחרונות, יעילות  הבריכות והשפעתן על הסביבה עדיין שמיש וחשוב מאוד כך שהפילוסופיה המרעננת של הסביבה ורעש המזרקות המרגיע תמיד היו ויהיו רצויים. על ידי יצירת מזרקות או בריכות יפות עם תאורה מינימליסטית המתווספים לאפקט שלהן.

אך מה שיש לקחת בחשבון בתכנון המפל הוא גודל הקרקע, ומשתמשים בתכונות המדרון הקרקע מכיוון ששיטת העיצוב שונה לחלוטין בארצות קטנות כמו ישראל. לדוגמא.

עלות גינון:

מה שחשוב לכל הלקוחות, הוא קודם כל עלות יישום התוכנית ושנית עלות אחזקתה, ולכן תוכנית שלא תעמוד בשני העקרונות החשובים הללו, למרות שהיא נראית יפה, תידחה ולבסוף, על מנת להוזיל עלויות, יש להבין שהעיצוב נתון לשינויים מהותיים שהם רחוקים מהתוכנית המקורית. מלבד זה בנף פיתוח גנים כמו ברוב הנ]ים יש להבדיל בין בעל מקצוע אחד לאחר. השקעה נבונה זה תוצאה נכונה

קבלן פיתוח חצרות – בניינים משותפים

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

גינון ועיצוב מדרכות

לסלילת חללים חיצוניים ,ישנם חומרים שונים, חלקם זולים מאוד וחלקם יקרים ומפנקים מאוד. בין כל החומרים הקשורים לריצוף בטון, זה יכול להיחשב לסוג הריצוף הזול ביותר. השימוש בבטון משתלם הוא סטנדרטי ובעל איכות ועמידות גבוהה. החיסרון של מרצפות הבטון הללו הוא שלעתים קרובות הם לא נראים טוב ולאחר זמן מה הם נראים משעממים, אך כמובן שניתן ליצור עיצובים יפים על מדרכת הבטון לפני הביצוע הסופי. 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

השימוש בריצוף אבנים משתלבות הוא גם אפשרות מעניינת שתוכלו להשתמש בה כריצוף מודולרי. אבני ריצוף מודולריות אלה מיוצרות במגוון רחב של צורות, צבעים, טקסטורות ודוגמאות, ולמי שלא רוצה לשלם את העלות הנוספת של התקנת אבני ריצוף כאבני ריצוף; הם יתאימו. גושי ריצוף בטון מונעים זרימה של מים בעת הגשם, ולכן הם אופציה טובה למסלולי טיול. בין סוגי הריצוף, לסוגי לבנים יש גם מאווררים משלהם, הצבע האדום של לבני לבנים יוצר תחושה של חום וחיוניות בחלק החיצוני של הבניין המשותף או החצר שלכם. בנוסף, לבנים מתואמות היטב עם חומרים אחרים, כולל אבן.

קבלן פיתוח – ביצוע לבניינים משותפים

ביצוע וניהול של סלילה וגינון של שטחים ציבוריים ופרטיים בשיטות קבלנות או הערכת מטרים באמצעות תוכניות אדריכליות ושמירה על עקרונות ארגונומיים השוקלת את זמינות החללים והתפעול אנושי מתאים עם חומרים שונים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

אדריכלות נוף – קבלן פיתוח

רעיונות עיצוב גינון טובים יכולים להשלים את האדריכלות והעיצוב של הבניינים. צמחים קונבנציונליים בחצר, הוספת צבעים, מרקמים ואפילו ריחות פרחוניים יכולים למשוך תשומת לב רבה. מבט מקצועי על גינון הופך את הסביבה לאטרקטיבית. זה גם יוצר ערך מוסף משמעותי עבור הנכס. החצר של המבנה או כל מתחם אחר תופסת את מירב המרחב, ולכן יש צורך בתצוגות מיוחדות על גינון כדי ליצור מרחב אחר.

גינת גג

גגות יכולים להפוך לסביבה לפנאי. הוצאת עלות סבירה בהשוואה לעלות בניית הבניין כולו ליצירת גג ירוק (גינת גג) תחייה את שטח הגג הלא מנוצל, אשר כשלעצמו יביא ערך מוסף רב למתחם המגורים בדרכים שונות. פיתוח השטח הירוק אינו עוד מותרות אלא מענה לצורך בסיסי.

אם החלטתם לעצב מחדש או בכלל את החצר הוא הגינה שלכם אל תהססו ופנו אלינו להתייעצות והיכרות.