קטגוריות
פורום

שיפוץ מעטפת בניין | קבלן מעטפת בניין עם 30 שנות נסיון

שיפוץ מעטפת בניין – קבלן מעטפת בניין

שיפוץ מעטפת בניין הינו תהליך שיש לבצע בקפידה רבה על ידי קבלן שיקום מבנים מומחה, שהינו בעל ניסיון רב בטיפול במבנים מסוכנים. תהליך חידוש המעטפת לרוב בעקבות צו מבנה מסוכן, אשר התקבל לבניינים שהתגלו בהם מפגעים בטיחותיים ויש לפעול להסרת המפגעים בצורה הטובה ביותר. החשיבות הרבה בטיפול נכון נובעת מכמה סיבות שנעסוק בהם על סמך הניסיון שלנו מעל ל 30 שנה בטיפול ושחזור מעטפות חוץ ושיקום בניינים מסוכנים.

שיפוץ מעטפת בניין
שיפוץ מעטפת בניין

כמובן שיש להתייחס לכל התהליך במחשבה רבה לגבי איכות ביצוע העבודה, ובנוסף האם רוצים לבצע שיפוץ כולל לכל המבנה, או רק טיפולים נקודתיים בכדי לתקן את הדרוש ולהסיר את צו מבנה מסוכן.

עוד נושא חשוב זה רמת הביצוע, צריך לשקול האם רוצים שהתיקונים יהיו מקצועיים ולא  בולטים, או שלא איכפת מהביצוע והתוצאה הסופית ומה שחשוב זה להסיר את הצוו.

שיקום מעטפת בניין

תיקונים מקצועיים הם תיקונים לא בולטים ויש שיטות ותרכובות מיוחדות אשר יכולות לספק את הרצון הזה לתיקונים כאלו שלא יכערו את החזיתות. לעיתים לש שמים דגש על הנקודה החשובה הזו ואז מתקבלת תוצאת של תיקונים בולטים שפשוט לא מוסיפים למבנה המשותף.

משפצי העיר – מומחים בשיקום מבנים

דירוג מומלץ , מצויין
 • מעל ל30 שנות נסיון.
 • 100% מקצועיות.
 • ביצוע מהיר.
 • התחייבות ל – 100% בהסרת צו מבנים מסוכנים.
 • התנהלות מול הרשויות.
 • שיתוף פעולה מלא עם ועדי הבתים.
 • פיקוח צמוד של מהנדס בניין בכל פרוייקט.
 • סביבת העבודה תמיד נקייה ומסודרת.
 • בטיחות הדיירים ועוברי אורח חשובה לנו ביותר.
 • אנו מגדרים בצורה מסודרת מקטעים בהם מתבצעת העבודה.
 • פיקוח מנהל עבודה מוסמך מטעם משרד העבודה.
 • 5 שנים אחריות.

תעודת מנהל עבודה מעל ל 25 שנה – נסיון מוכח

תעודת מנהל עבודה – משפצי העיר

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

חידוש מעטפת בניין

ישנם מאפיינים נפוצים של ציפויי מעטפות חיצונית כגון שפריץ, טיח, שיש ועוד.. אלו לרוב הסוגים הנפוצים ביותר וניתן לראותם ברוב הבניינים ברחבי הארץ, לפחות בכל הבניינים הישנים.

למעשה שימוש בשפריץ על גבי קירות חוץ שיקום מעטפת בניין הינם בשימוש מזה זמן רב, והשיטה של יישום של ציפוי זה הינה אופיינית לבניינים שנבנו לפני עשרות שנים.

הציפויים אללו הם דוגמאות של בניינים רבים אשר מצויים בשלב של בלאי בשל אי תחזוקה, והציפויים האלו מאבדים מחוזקם ונחלשים, בעקבות נזקי אקלים.

מה גם שמצב של בניין אחד לא דומה לבניין אחר וישנם בניינים אשר מצויים בבלאי מואץ וגדול אשר די בו בכדי להשפיע על הדיירים שבבניין, ובטח ובטח להוות להם סיכון ממשי מנפילת חלקי טיח ובטון מקירות המעטפת.

שיפוץ מעטפת בניינים בקרבה לים

בנוסף ישנם בניינים אשר מצויים בקרבה אל הים, ובניינים אלו הינם למעשה המבנים עם הכי הרבה מפגעים ובלאי מאוד גדול ביחס לבניינים המרוחקים מהים.

תנאי מזג האוויר החם בשילוב קרני שמש וגשמים, אלו למעשה מרבית הגורמים אשר משפיעים על ציפויי המעטפת של מבנים רבים ברחבי הארץ הזקוקים לשיפוץ בניין משותף.

כמובן כפי שכבר אמרנו אחד ההיבטים הגדולים הוא סביב נושא הכסף בדבר ההוצאה לתיקון המפגעים . יחד עם זאת קבלן שיפוץ בניינים אמיתי יגבה מחיר הוגן לעבודה מקצועית באמת.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

הדוגמא הבאה הינו  בניין בן 4  קומות ברחוב יהודה הלוי בתל אביב. ציפוי המעטפת החיצונית של הבניין הינה, טיח חלק ללא שפריץ.

לבניין התקבל צו מבנה מסוכן אשר כמובן חייב את הדיירים לטפל בליקויים בתוך פרק זמן של 90יום. הליקויים שהיו בבניין הם סדקים לאורכו ולרוחבו של הבניין והיה צורך להעמיד פיגום בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

 העניין הוא שגם במקרה זה הדיירים כלל לא היו מוכנים לבצע טיפול בכדי להסיר את הצו ורק לאחר שהעירייה לחצה עליהם, הוחלט לבצע שיפוץ מעטפת בניין יסודית. אילולי פעלו כך הדיירים היה מתחיל נגדם הליך פלילי ומשפטי מול עריית תל אביב.

הבניין הזה טופל כמה שנים קודם עלי ידי קבלן אחר והתיקונים לא היו טובים וחלק מהסדקים חזרו שוב והתיקונים עצמם נעשו בצורה לא נכונה אשר הבליטה אותם, והדיירים לא היו מוכנים שהבניין הפעם יהיה כך. זה למעשה המחלוקת שהייתה ביניהם.

הליך שיקום מעטפת בניין

חלק מהדיירים רצה שיפוץ מעטפת בניין פשוט כמו שנעשה לפני שנים וחלק מהדיירים שהתנגד ולא היה מוכן לשמוע שוב על תיקונים מסוג כזה.

וויכוחים בין דיירים זה די טבעי ומה שחשוב בסוף שהוחלט לבצע חידוש מעטפת בניין והדברים סודרו.

שיפוץ מעטפת בניין משותף זה היה – 165,000ש"ח

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

מסקנה

המחיר תלוי במספר רב של פרמטרים כפי שניתן להבחין. פרמטרים כגון, מס' הקומות, רמת הליקויים, מצב הבניין הכללי, סוג הציפוי של המעטפת החיצונית, ועוד פרמטרים אשר יכולים לשנות את כל נושא שיפוץ מעטפת בניין לכאן או לכאן. הדוגמא שלפניכם לא מתאימה לכל בניין, וכל בניין עם רמת ליקויים והמצב אשר מייחד אותו וכך כך המחיר.

חלוקת עלות שיפוץ בניין

חלוקת עלות חידוש בית משותף הינו למעשה חלוקה על שטח הפנימי של כל דירה.

יחס החלוקה נעשה באופן יחסי על פי שטחם של הדיירים. למעשה מי ששח הדירה שלו קטן או גדול יותר מהכלל יישא בחלק יחסי בהתאם.

לעיתים די קרובות ושנו ויכוח סביב נושא עלות שיפוץ בניין משותף אשר, והחוק נועד ליישר בין ההדורים ולפשט אותו.

כמובן נכנס לנושא זה מס' פרמטרים נוספים והם:

כמה דיירים צריכים להסכים לשיפוץ בניין

נושא זה אף הוא אחד המשוכות שיש לעבור בעת מגורים משותפים, יחד אם זאת התשובה היא, שצריך רוב של לפחות 70% בכדי להוציא תוכנית שיפוץ למבנה משותף.

זאת אומרת שאם יש מיעוט מתנגד ניתן לחייב אותם על השיפוץ וטוב שהדברים יסודרו בדרך של יחסי שכנות טובים.

יחד עם זאת אם גם בבניין שלכם התקבל צו מבנה מסוכן, או שאיכפת לכם מהמראה של הבית המשותף שלכם, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום. אנו במשפצי העיר עוסקים בענף הבניין ובשיפוץ בניינים מזה למעלה מ30 שנה. יש לנו את הצוות הנכון והמקצועי, היודע ליישם עבודה מקצועית ללא פשרות בשיפוץ בניין משותף.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *