קטגוריות
פורום

שיפוץ כניסה לבניין | שיפוץ לובי בניין לא חייב להיות יקר

שיפוץ כניסה לבניין – שיפוץ לובי

על פי מחקרים רבים שנערכו, שיפוץ לובי בניין משותף הינו בעל חשיבות רבה ומרכזית בקבלת החלטות ובשיקולי כדאיות בשיפוץ בניין. רוב רובם של דיירי הבניינים מעדיפים לנתב את הכסף לשיפוץ וסידור הכניסה לבניין.

סידור הכניסה כולל מערכת דלתות אינטרקום, תאורה ,הוספת צמחיה, עבודות תיקונים כללים צביעה ועוד..

שיפוץ כניסה לבניין ושיפוץ לובי

שיפוץ לובי בניין

בעולם של היום של צמיחה והתפתחות מתמדת, הרצון של אנשים לחיות בבתים יפים ומעוצבים הולך וגובר.

דיירים רבים מחפשים אחר שיפוץ לובי הבניין שלהם הן בהיבט של המעטפת החיצונית של הבניין אך הדגש המרכזי הינו סביב רעיונות לשיפוץ לובי הבניין.

כניסה לבניין שעבר תהליך של חידוש ועיצוב, די בו בכדי לגרום לשיפור מראה הבניין כולו. אין ספק שלגורם מכריע זה יש השפעה ישירה על איכות החיים של הדיירים והמבקרים בבניין.

כיום מגוון המוצרים והחומרים הזמינים בשוק ובכל טווח של מחירים, מאפשרים לבעלי הדירות לשפץ ולרענן את הבניין שבו הם חיים בעלות סבירה, ולכן רבים כלל לא חוששים מהנושא הזה.

התוצאה של שיפוץ לובי בניין

תוצאת ביחס לעלות היא למעשה, ההבדל אשר משקף ומיחד את מראה הכניסה. בחירה נכונה של החומרים ואיכות ביצוע העבודה הם אלו שיגרמו ללובי הבניין שלכם להיות כזה שכיף לחלוף על פניו בכל פעם מחדש.

שיפוץ כניסה לבניין לא חייב להיות יקר

שיפוץ כניסה לבניין כלל לא צריך להיות כרוך בהוצאה גבוה ותיכנון נכון עם שילוב של אלמנטים נכונים די בהם בכדי להביא לחידוש ורענון מראה הלובי.

רעיונות ועיצובים שונים יחד עם הדרישה הגוברת של דיירי הבניינים הובילו לשילוב אלמנטים שונים כגון מערכות ישיבה ריהוט ועוד.., בתחילה בטח ובטח בשנת הקמתו של הבניין כלל לא הייתה חשיבה לעיצובו של שיפוץ לובי בניין והשימוש העיקרי היה רק לצורך מעבר לדירות.

עלות שיפוץ לובי

כיום יש עלייה מתמדת בחיפוש אחר קבלני שיפוץ מבנים מקצועיים. השיקול הזה נובע מהעובדה הפשוטה והיא ריבוי ההצעות והבטחות ביחס למציאות מצד קבלנים רבים שמבטיחים הרים וגבעות אך למצער ביחס של תוצאה הדברים נגלים לעין.

איכות עבודה ירודה ובחירת חומרים לא נכונה די דה בכדי לגרום לתוצאה שהזכרנו לעיל והיא בזבוז כסף ומפך נפש לועדי הבתים שנוטלים על כתפם את האחריות מול דיירי הבניין כולו וכישלון חלילה יכול להתבטא ככישלון שלהם.

שיפוץ כניסה לבניין

עלויות ביצוע עבודות לשיפוץ כניסה ועיצוב הלובי לא חייבים להיות כלל יקרים, גם אם איכות העבודה הינה מקצועית ואחראית. לעיתים ההפרשים בין עבודה מקצועית לירודה הם זניחים אם בכלל וזאת למעשה הסיבה שדיירים רבים מחפשים אחר בעלי מקצוע אמיתיים כאלו שיבצעו את שסוכם על הצד הטוב ביותר ועדיין ישמרו על טווח מחירים הוגן ביותר ותחרותי.

שיתוף פעולה מלא והבנת צרכי הדיירים היא המפתח לתוצאה אשר מיחדת את הבניין המשותף

קשה מאוד לאמוד את עלויות שידרוג הכניסה לבניין בגלל הפרמטרים המשתנים מבניין אחד למשנהו.

הערכת מחיר באתרי אינטרנט כלל לא תהייה מקצועית ואף לעיתים יכולה להטעות. יש לאמוד את העלויות רק לאחר שקבלן שיפוץ מבנים בשיחה משותפת עם הדיירים יבין את צרכיהם הברורים ורק לאחר הבנת רצונם ימליץ ויכוון אותם על פי נסיונו, כל זאת בכדי שתתקבל תוצאה אשר ממצה את השיפוץ כולו.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ חדר מדרגות

הנקודות לחידוש מראה הכניסה לבניין הם :

 • שבילי מעבר וכניסה לבניין
 • שטחים ירוקים וגינות נוי
 • דלתות כניסה
 • תאורת חוץ
 • תאורת פנים
 • תיקונים כללים
 • עבודות צביעה
 • החלפת תיבות דואר
 • צמחיה בתוך חלל הלובי
 • אלמטים עיצוביים לפי דרישה
 • ריצוף
 • חיפוי קירות – עץ, ארחים , שיש…

החלטתם לשדרג את מראה הכניסה אל תהססו ופנו אלינו עוד היום. תוכלו להעזר בנסיון הרב שצברנו מעל ל 30 שנה וזאת בכדי להגיע לתוצאה אחת, מראה לובי חדש מרענן ויחודי. יחד עם את אנו מקפידים על רמת מחירים הוגנים וסבירים וביצוע מקצועי בלבד.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *