קטגוריות
פורום

שיפוץ כניסה לבניין | איך לבצע שדרוג לובי בניין

מחירים הוגנים וקבועים מראש

תשלומים בפריסה נוחה

מנהל עבודה מוסמך משרד העבודה בכל פרוייקט

5 שנות אחריות

ליווי צמוד של מהנדס בניין

פגישת יעוץ ללא עלות

פגישת יעוץ חינם

לפגישת יעוץ חינם התקשר o5o-5824225 או מלא את הטופס הבא:


ביטחון

100% הסרת צו מבנה מסוכן

נסיון

אנו עוסקים בענף שיפוץ ושיקום המבנים כבר מעל ל30 שנה עם עשרות לקוחות מרוצים

פיקוח

כל העבודות שלנו מבוצעות בפיקוח מנהל עבודה מוסמך ומהנדס

שיפוץ כניסה לבניין – עיצוב לובי

על פי מחקרים רבים שנערכו, שיפוץ לובי בניין משותף הינו בעל חשיבות רבה ומרכזית בקבלת החלטות ובשיקולי כדאיות בשיפוץ בניין. רוב רובם של דיירי הבניינים מעדיפים לנתב את הכסף לשיפוץ וסידור הכניסה לבניין.

סידור הכניסה כולל מערכת דלתות אינטרקום, תאורה ,הוספת צמחיה, עבודות תיקונים כללים צביעה ועוד..

שיפוץ כניסה לבניין ושיפוץ לובי

שיפוץ כניסה לבניין

בעולם של היום של צמיחה והתפתחות מתמדת, הרצון של אנשים לחיות בבתים יפים ומעוצבים הולך וגובר.

דיירים רבים מחפשים אחר שיפוץ הבניין שלהם, הן בהיבט של המעטפת החיצונית של הבניין, אך הדגש המרכזי הינו סביב רעיונות לשיפוץ לובי הבניין.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כניסה לבניין שעברה תהליך של חידוש ועיצוב, די בה בכדי לגרום לשיפור מראה הבניין כולו. אין ספק שלגורם מכריע זה יש השפעה ישירה על איכות החיים של הדיירים והמבקרים בבניין.

כיום מגוון המוצרים והחומרים הזמינים בשוק ובכל טווח של מחירים, מאפשרים לבעלי הדירות לשפץ ולרענן את הבניין שבו הם חיים בעלות סבירה, ולכן רבים כלל לא חוששים מהנושא הזה.

שיפוץ כניסה לבניין

כמו בכל תהליך של שיפוץ חזית בניין או, בכל תהליך של שידרווג, הגורם המכריע הינו, הקבלן המבצע. הקבלן המבצע הוא זה שלמעשה אחראי על המראה הסופי בכל הקשור לניסיון שיש ברשותו, וביחד עם ביצוע איכותי תתקבל תמונה של לובי מעוצב ומיוחד, שכלל לא חייב להיות בעלויות גבוהות.

תוצאה ביחס לעלות שיפוץ כניסה בניין

תוצאת ביחס לעלות היא למעשה, ההבדל אשר משקף ומיחד את מראה הכניסה. בחירה נכונה של החומרים ואיכות ביצוע העבודה הם אלו שיגרמו ללובי הבניין שלכם להיות כזה שכיף לחלוף על פניו בכל פעם מחדש.

שיפוץ לובי לא חייב להיות יקר

שיפוץ כניסה לבניין כלל לא צריך להיות כרוך בהוצאה גבוה ותיכנון נכון עם שילוב של אלמנטים נכונים די בהם בכדי להביא לחידוש ורענון מראה הלובי.

רעיונות ועיצובים שונים יחד עם הדרישה הגוברת של דיירי הבניינים הובילו לשילוב אלמנטים שונים כגון מערכות ישיבה ריהוט ועוד.., בתחילה בטח ובטח בשנת הקמתו של הבניין כלל לא הייתה חשיבה לעיצובו של שיפוץ לובי בניין והשימוש העיקרי היה רק לצורך מעבר לדירות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כשמחליטים לשפץ לובי בניין משותף, עולות שאלות רבות. הנה כמה תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים:

מה עלות שיפוץ לובי?

עלות ביצוע עבודות לשיפוץ כניסה ועיצוב הלובי לא חייבים להיות כלל יקרים, גם אם איכות העבודה הינה מקצועית ואחראית. לעיתים ההפרשים בין עבודה מקצועית לירודה הם זניחים אם בכלל וזאת למעשה הסיבה שדיירים רבים מחפשים אחר בעלי מקצוע אמיתיים כאלו שיבצעו את שסוכם על הצד הטוב ביותר ועדיין ישמרו על טווח מחירים הוגן ביותר ותחרותי

מה כולל בתוכו שיפוץ לובי בניין?

שיפוץ לובי בניין, כולל מספר רב של שינויים אשר באפשרותם לחדש ולרענן את מראה הכניסה, או במילים אחרות לעדכן את מראה הלובי ביחס לבניינים חדשים שנבנים כיום. שיפוץ לובי יכול לכלול שינויים כגון: החלפת ריצוף, החלפת דלת כניסה ואינטרקום, חידוש תיבות דואר, חידוש מראה הקירות, הוספת תאורה, הוספת צמחי נוי, צביעת דלתות מעלית או החלפתם בחדשות, צביעת מעקות, שיפור שבילי מעבר אל הכניסה לבניין ועוד..

האם שיפוץ לובי קטן יכול להיות פשוט יותר לביצוע?

שיפוץ לובי קטן, או שיפוץ לובי בכלל כפי שאמרנו כולל בתוכו מספר רב של נושאים, שכל נושא מורכב מאופי החומרים המשמשים לחידוש הלובי. אופי החומרים יכול להיות בנוי מחומרים זולים או יקרים יותר שדי בהם בכדי לשנות את אופי העבודה למורכבת יותר. שימוש בחומרי גלם יקרים בנוסף לשינויים מאסיביים גם בלובי קטן מאריכים את העבודה, אך וודאי רמת הביצוע והתוצאה מיוחדת יותר מאשר האפשרות הפשוטה יותר.

מה ההבדל בין לובי בניין מעוצב ללובי משופץ ללא עיצוב?

שיפוץ לובי ללא התייחסות כלל לנושא העיצוב, משמעו לובי משופץ עם תוצאה די רגילה. בניינים חדשים מזה עשורים נבנים כך שלובי הבניין הינו בעל חשיבות רבה בכל הקשור לעיצוב ויוקרה. לובי מעוצב נכון ומותאם, די בו בכדי לשנות את כל מראה הכניסה וביחס ישיר על איכות החיים של דיירי הבניין.

האם שיפוץ לובי חייב להיות יקר בכדי לקבל תוצאה מרשימה?

שיפוץ לובי כלל לא חייב להיות יקר. הניסיון שלנו מלמד שהתאמה נכונה של אלמנטים לשטח חלל הפנים, ובתוספת רעיונות יצירתיים, די בהם בכדי לחדש את הכניסה לבניין, ללא צורך בעלויות גבוהות. הכל כמובן מאוד תלוי בקבלן המבצע, קבלן בעל ניסיון רב בכל הקשור לשיפוץ בניינים ידע בדיוק מה מותר ומה אסור בשיפוץ לובי, ויגיע לתוצאה של ייחוד הלובי שלכם בייחס לבניינים אחרים.

האם כאשר משפצים את חזית הבניין רצוי לשפץ גם את הלובי?

התשובה היא די פשוטה, כן. די ברור שאם הושקעו משאבים כספיים לחידוש חזיתות הבניין,לא נכון יהיה לפסוח על לובי הבניין. כפי שכבר אמרנו לובי הבניין הינו בעל חשיבות רבה בכל הקשור לאיכות חיים של הדיירים ומעלה את ערך הבניין כולו. לפיכך רצוי מאוד לכלול במסגרת השיפוץ של חזיתות הבניין, גם את שיפוץ הכניסה.

עלות שיפוץ לובי

כיום יש עלייה מתמדת בחיפוש אחר קבלני שיפוץ מבנים מקצועיים. השיקול הזה נובע מהעובדה הפשוטה והיא ריבוי ההצעות והבטחות ביחס למציאות מצד קבלנים רבים שמבטיחים הרים וגבעות אך למצער ביחס של תוצאה הדברים נגלים לעין.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

איכות עבודה ירודה ובחירת חומרים לא נכונה די דה בכדי לגרום לתוצאה שהזכרנו לעיל והיא בזבוז כסף ומפך נפש לועדי הבתים שנוטלים על כתפם את האחריות מול דיירי הבניין כולו. כישלון בבחירת קבלן לשידרוג הלובי, יכול להתבטא ככישלון שלהם.

שדרוג כניסה לבניין

שיפוץ כניסה לבניין

עלויות ביצוע עבודות לשיפוץ כניסה ועיצוב הלובי לא חייבים להיות כלל יקרים, גם אם איכות העבודה הינה מקצועית ואחראית. לעיתים ההפרשים בין עבודה מקצועית לירודה הם זניחים אם בכלל וזאת למעשה הסיבה שדיירים רבים מחפשים אחר בעלי מקצוע אמיתיים כאלו שיבצעו את שסוכם על הצד הטוב ביותר ועדיין ישמרו על טווח מחירים הוגן ביותר ותחרותי.

שיתוף פעולה מלא והבנת צרכי הדיירים היא המפתח לתוצאה אשר מייחדת את הבניין המשותף

קשה מאוד לאימוד את עלויות שידרוג הכניסה לבניין בגלל הפרמטרים המשתנים מבניין אחד למשנהו.

הערכת מחיר באתרי אינטרנט כלל לא תהייה מקצועית ואף לעיתים יכולה להטעות. יש לאימוד את העלויות רק לאחר שקבלן שיפוץ מבנים בשיחה משותפת עם הדיירים יבין את צרכיהם הברורים, ורק לאחר הבנת רצונם ימליץ ויכוון אותם על פי נסיונו, כל זאת בכדי שתתקבל תוצאה אשר ממצה את השיפוץ כולו.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

שיפוץ חדר מדרגות

הנקודות לחידוש מראה הכניסה לבניין הם :

 • שבילי מעבר וכניסה לבניין
 • שטחים ירוקים וגינות נוי
 • דלתות כניסה
 • תאורת חוץ
 • תאורת פנים
 • תיקונים כללים
 • עבודות צביעה
 • החלפת תיבות דואר
 • צמחיה בתוך חלל הלובי
 • אלמטים עיצוביים לפי דרישה
 • ריצוף
 • חיפוי קירות – עץ, ארחים , שיש…

ריצוף לובי בניין

בחירת סוג הריצוף ללובי הבניין לעיתים די מבלבל.

השיקולים שחייבים לקחת בחשבון בבחירת סוג האריח לרצפת הלובי הם:

 • האם יש הרבה אור בחלל הכניסה?
 • ריצוף בהיר מצריך יותר תחזוקה וניקיון.
 • ריצוף דמוי פרקט, עיצוב חם.
 • אריחים נגד החלקה.
 • גודל הריצוף.

כמובן כל זה ועוד יכולים להילקח בחשבון ורק לאחר בחינת החלל אנו נתאים ונייעץ בדיוק מה הכי נכון לרצף.

שיפוץ בניין חיצוני

שיפוץ בניין חיצוני לרוב מתבצע בבניינים ישנים, לאחר קבלת צו מבנה מסוכן. כפי שכבר אמרנו שיפוץ בית משותף להסרת הליקויים שונה משיפוץ כללי וחידוש מראה החזיתות. יש לבחון את שיפוץ הלובי כאופציה בעת שיפוץ מעטפת חיצונית. אם הבניין במצב תקין ורק יש מפגעים קטנים ייתכן ועדיף יהיה לבצע רק את התיקונים. אם הבניין במצב של בלאי גדול יותר, יש צורך לבחון טיפול יותר רציני.

החלטתם לשדרג את מראה הכניסה אל תהססו ופנו אלינו עוד היום. תוכלו להעזר בנסיון הרב שצברנו מעל ל 30 שנה וזאת בכדי להגיע לתוצאה אחת, מראה לובי חדש מרענן ויחודי. יחד עם זאת אנו מקפידים על רמת מחירים הוגנים וסבירים וביצוע מקצועי בלבד.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *