קטגוריות
פורום

שיפוץ בניין בסנפלינג | החסרונות והיתרונות בשיפוץ בניינים בסנפלינג

שיפוץ בניין בסנפלינג – עבודות בגובה

בניינים רבים בתל אביב והמרכז מצריכים שיפוץ בניין בסנפלינג בעקבות התישנות וחלקי טיח ובטון רופפים מסכנים אותם ואת הציבור. תהליך ביצוע עבודה בגובה מצריך את בעל המקצוע להגיע ביתר קלות וביטחון לאזור המטופל, השיטות המקובלות הינן שיטת בניית פיגומים ואילו השיטה השניה הינה שיפוץ בניין בסנפלינג .

שיפוץ בניין בסנפלינג
שיפוץ בניין בסנפלינג

שיפוץ בניין בעזרת סנפלינג

בעת שיפוץ בניין בסנפלינג , בעל המקצוע נתלה בעזרת חבל מגג הבניין ומבצע את התיקונים הנדרשים.

הליך שיפוץ בניין משותף זה בדרך כלל זול יותר מהקמת פיגום, אך מגביל את בעל המקצוע מלבצע שיפוץ חזית בצורה מקצועית.

שיפוץ בניין בעזרת פיגומים

שיפוץ מעטפת בניין על ידי הקמת פיגום בדרך כלל עולה קצת יותר. בניית פיגומים באזורים המטופלים לרוב עדיפה על שיטת ביצוע בסנפלינג. שיפוץ חזית באמצעות פיגום מאפשרת לקבלן לבצע שיפוץ יסודי יותר, וכך מקטינה את העלויות הכרוכות בביצוע שיפוצים חוזרים.

ישנם עבודות כגון ביצוע טיח או שליכט צבעוני אשר כלל לא יכולות להיות מבוצעות בעזרת סנפלינג.

היתרונות של ביצוע שיפוץ בעזרת סנפלינג

שיטת הסנפלינג הוכנסה לענף הבנייה עקב הצורך בתיקונים בודדים בבניין משותף, תיקונים אשר לא מצריכים עבודה רבה בעת הביצוע. שיפוץ בניינים בעזרת סנפלינג בדרך כלל זול יותר אף כי לעיתים ההבדלים הינם זניחים ולכן דיירים רבים בוחרים את השיטה של השניה – הקמת פיגומים.

שיפוץ בניין בעזרת סנפלינג יכול להיות טוב במידה ואין אפשרות כלל להעמיד פיגומים והשיטה של ביצוע בעזרת איש סנפלינג נועדה בדיוק למצבים אלו.

החסרונות של סנפלינג

החסרונות הבולטים בביצוע שיפוץ בניין בעזרת סנפלינג – לא ניתן לבצע עבודות בגובה על גבי שטחים גדולים ושיטת הצבת פיגומים היא היחידה העונה על צורך זה. שיפוץ בניין בעזרת פיגומים לא מיועד רק לבניינים ישנים וקבלנים רבים עושים בשיטה זו שימוש בבניית הבניין החדש.

ביצוע על ידי סנפלינג לא מאפשר לבעל המקצוע התלוי על חבל לעבוד בצורה נוחה ויציבה ולגורם זה יש השפעה על איכות בביצוע. רמת הסיכון של עבודה של איש מקצוע התלוי על חבלים הינה בעלת רמת סיכון גבוהה יותר.

עבודות המצריכות זמן ביצוע ארוך לא מתאימות לישום בעזרת סנפלינג.

מסקנות

במידה ויש צורך לבצע תיקונים בבניינים והתיקונים הם נקודתיים ובודדים – סנפלינג יכול להיות פיתרון טוב.

אם מדובר בשיפוץ חזיתות או תיקונים מרובים ומורכבים יותר, או תיקונים על גבי שטחים נרחבים שיטת העמדת פיגומים היא הנכונה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

עבודות בגובה

חברת משפצי העיר נותנת שירותי שיקום בניינים וטיפול ומשתמשת בשיטות ייחודיות להברגה וחיפוי חזית בניין ללא פיגומים . והכי חשוב, כל עובדי משפצי העיר קיבלו את ההכשרה הדרושה והשתמשו בכלים ובציוד החדישים ביותר. ברגי חזית לבנים ואבנים הם תהליך רב-שלבי שיכול להתחיל בניתוח מפורט של האבן ובעיות.

ניתן לבצע שיפוץ בניין בסנפלינג תיקוני חזיתות על ידי חיתוך ומילוי של מפרק המרגמה בקלות או הסרת חזית הבניין כולה כדי לשחזר את המפרקים ולהידוק מחדש של האבנים והלבנים לקיר הבניין.

פיגומים או שיפוץ בניין בסנפלינג

ניתן לתקן אבנים פגומות בחזית על ידי סנפלינג וניתן לתקן אותן בקלות באמצעות ברגים ודיבלים ללא פיגומים , אך לעיתים מצבה של האבן פגום מדי לתיקון ולכן יש להחליפה באבנים חדשות. ולהחליף כמקודם מבחינת הגודל. הגנה על החלק החיצוני של הבניין מפני ההשפעות הקשות של לחות, מזהמים, חומרים לא תקניים, כמו גם תיקון או פתרון בעיות בעבודות בנייה או בנייה לקויות, היא היבט חשוב של שיפוץ בניין בסנפלינג.

שיפוץ חזיתות בניין בסנפלינג

קבלני משפצי העיר מנוסים בפתרון בעיית חדירת מים, משטחים פגומים בבניין ומתן פתרונות לשמירה על בידוד חיצוני. יש לבדוק ולנתח ברצינות גילוי ותיקון דליפות של חומרי בניין עקב חדירת לחות. אחד החששות החשובים ביותר של חזית הבניין הוא איתור וקביעת מקור דליפת הלחות הפנימית. שיפוץ בניין בסנפלינג יכול לעבור מרחקים רבים לפני שניתן יהיה לזהות אותה מבפנים של בניין. בחלק מהמקרים הוא לעולם אינו מופיע, אלא רווי בחומרי בניין ומאוחר יותר מופיע כעובש. לכן, קביעת הבעיה העיקרית ומקורה בחלק החיצוני של הבניין דורשת כישורים וניסיון של קבלן לשיפוץ בניין בסנפלינג.

ביצוע שיפוץ בניין בסנפלינג ניתוח חזית מפורט כדי לקבוע דרכים אפשריות לחדירת לחות דורש ניסיון מבדיקות עבר. לכן, השירותים הבאים מבוצעים לאיתור דליפת מים בברגי חזית הבניין ובדיפים ללא פיגומים:

 • בדיקה שלב אחר שלב של מים באזור הדליפה
 • בדיקת שיטפון באמצעות זרבובית לחץ מים
 • הסר חומרים זרים קיימים לבדיקת התנאים הבנויים

שיפוץ בניין בסנפלינג

באמצעות גישה אנליטית לזיהוי נזילות מים, יכולים מומחי משפצי העיר לזהות בבטחה את מקור הנזילה ולספק המלצות מפורטות שיפוץ בניין בסנפלינג.

 1. תיקון תפרי אבן בחזית הבניין
 2. ניקוי משטח החזית
 3. קילוף של משטחים קשקשים
 4. שחזור קירות וחזיתות
 5. הסרה וסידור מחדש של יחידות אבן קיימות
 6. החלפת ועיטור אבנים ומרכיביהם

שיפוץ בניין בסנפלינג תיקון אבן חזית לא רק מפחית עלויות נוספות, שיפוץ בניין בסנפלינג בשמירה על חזית הבניין ככל האפשר. כלל אצבע טוב הוא שכל אבן פגומה או כתושה ואבן באורך של סנטימטר או יותר, או כאשר חתיכת אבן גדולה נופלת, מעניקים למבנה מראה רע ויש להחליפו מיד שיפוץ בניין בסנפלינג. אם הסלע הגדול עצמו שלם והחלק הפגום קטן, החלק הפגוע מוסר ומונח בתוך האבן הגדולה עם המרחק הקצר ביותר. לאחר ביצוע התיקונים הנדרשים של אבנים כתושות, יש לבדוק פגמים אחרים בשירותי פסי חזית ללא פיגומים.

שיפוץ בניין על ידי סנפלינג

השלב החשוב ביותר בפיגום חזית בניין ללא פיגומים הוא למצוא את ההתאמה הטובה ביותר. קשה יחסית לבדוק את סוג חזית האבן ולמצוא בדיוק את אותה אבן בשיפוץ בניין בסנפלינג. יתכן שלא תמצאו אבן הדומה ל- Ying בחזית, לכן עליכם לבחור באבן שצבעה ומידותיה דומות לחזית.

שיפוץ בניין בסנפלינג – חידוש אבן

מומחי משפצי העיר משתמשים בציוד מתאים כמו מסורים עגולים או טחנות עם להבי יהלום וכו 'כדי לחתוך אבנים בשירותי הברגים והדיפים של הפיגומים ללא פיגומים. יש להסיר את מפרק המרגמה באופן ידני באמצעות עט. חותכים חריצים על פני הסלע הפגום (היזהרו לא לפגוע בסלעים סמוכים) שיפוץ בניין בסנפלינג והמשיכו עד לקבלת סט קווים אופקיים מקבילים לאורכו. נסה להפריד בין האבנים בעזרת עט שטוח ופטיש. שיפוץ בניין בסנפלינג הפרד את כל האבנים לאורך הקווים המקבילים בעזרת עט פלטה שטוח. ואז מנקים את המשטח עובר תהליך זה צריך להיעשות עד לחיתוך החור שוב לעומק של 4 עד 6 אינץ '. בעזרת עט חד, נקו את הפינות עד שהן קרובות לזווית של 90 מעלות, ולבסוף נשאר חור נקי בקיר, מוכן להיווצר באבן רעננה.

שיפוץ בניין בסנפלינג – טיפול באבן

בעזרת חותך מסור וטחינה חותכים את עומק האבן ויוצרים בה צורה מתאימה. יש לאגר את האבן החלופית כדי ליצור את העומק הסופי, מכיוון שחלקים מסוימים של פני היחידות החדשות נפרדים כאשר אתה יוצר מרקם על פני האבן. לאחר חיתוך הבלוק כך שיתאים לחלל הקיר, השלב הבא הוא שכפול מרקם היחידות העיקריות. מפלסים רבים ושונים בנויים על אבן. אתה צריך להיות מסוגל לשנות את הטכניקה שלך כך שתתאים למרקם של כמעט כל בניין אבן.

שיפוץ בניין בסנפלינג -ברגים

בשלב האחרון של בורג הכפתור החזיתי ללא פיגומים, הכניסו את האבן החדשה שיצרה בתוך החור כדי להשלים את הקיר שוב. חשוב מאוד להשתמש בטיט הנכון: סיד מעורבב וחול ביחס של 3: 1 (חול לסיד) ללא תוספים. ודא שגודל אבן זו תואם בדיוק את הישנה. הרטיב את האבן והיחידות שמסביב לפני הנחתה. זה גורם למרגמה להיווצר לאט (שימו לב שאם זה נעשה במהירות, המרגמה לא תיווצר ותישבר). ואז מלא את התפרים במכתש ושחרר את האבן החדשה במקומה.


החזקת הנכס – שיפוץ בניין בסנפלינג

כיום, בעקבות גידול האוכלוסייה והתרחבות הערים, הצורך במגורים בדירות הפך לברור והחיים המסורתיים פינו את מקומם לסוג של סדירות במשפחה גדולה יותר הנקראת מתחמי מגורים. למרות שהבעלות היא זכות המוכרת על פי החוק ולבעל הזכות המוחלטת, הקבועה והבלעדית להשתמש בנכסיו, שיפוץ בניין בסנפלינג בכל מתחמי המגורים והמסחר, החזקה בנכס חייבת להיות כזו שלא תפגע בזכויות השכנים.

בעיות – שיפוץ בניין בסנפלינג

אך למרות כל אלה, אחת הבעיות העומדות בפני בעלי מבנים רעועים יחסית וישנים היא התנגדותם של שיפוץ בניין בסנפלינג כמה בעלי ותושבים שכנים, שלעתים מונעים את הבנייה מחדש.


בניין רעוע – שיפוץ בניין בסנפלינג

שהבניין רעוע ומספר מצומצם של תושבים מתנגדים לשיקום, כפי שנקבע על ידי המועצה ליישוב סכסוכים, כלומר שלושה מומחים רשמיים של מערכת המשפט יעידו כי הם ימשיכו להתגורר בבניין. הבניין הוא חיים וסיכון כלכלי, שיפוץ בניין בסנפלינג ניתן לשחזר אותו. סעיף 13 לחוק הבעלות על דירות קובע:

שיפוץ בניין בסנפלינג – סכנה

"אם שיפוץ בניין בסנפלינג על פי שיקול דעתם של שלושה מומחים רשמיים של הרשות השופטת, תוקף חיי השימוש של הבניין פג או מכל סיבה אחרת הבניין התדרדר וקיים חשש לסכנה או לאובדן כספי אם מיעוט בעלי החלקים הפרטיים לא מסכים עם השחזור, שיפוץ בניין בסנפלינג אותם בעלים שמתכוונים לשפץ את המתחם יכולים, על פי פסיקת בית המשפט, שיפוץ בניין בסנפלינג

 לספק דיור להשכרה מתאים לבעלים או לבעלים המסרבים לשתף פעולה עם השיקום. הקבוצה שיפוץ בניין בסנפלינג צריכה לנקוט בפעולה. "

שיפוץ בניין בסנפלינג – מתנגדים

יש לציין כי אין שום הבדל במניין התומכים והמתנגדים לרוב המתנגדים לשיקום הבניין או המיעוט. לכן, גם אם אחד הבעלים מסכים, יש לשפץ את הבניין. שיפוץ בניין בסנפלינג במקרה זה, מי שמסכים או מי שמסכים לשיקום הבניין, יכול לחייב את המתנגדים לשפץ באמצעות בית המשפט. כמובן שהבעיה כאן היא שאם האופוזיציה תורשע על ידי בית משפט, התומכים יצטרכו לשלם את עלות הבנייה של הבניין כולו באופן ישיר ולדרוש זאת מהאופוזיציה בהתאם לצורתו של פרלמנט לשיקום נפרד.

מערכת מיוחדת  – שיפוץ בניין בסנפלינג

 


הצעד הראשון בכיוון זה הוא להתייחס למועצה ליישוב סכסוכים ולהגיש עתירה למסירת ראיות. באופן זה, המועצה מפנה תחילה את העניין למומחה רשמי של מערכת המשפט לבדיקה מיוחדת. באופן זה ניתנים ההכנות להכנת דו"ח המומחים בנושא תביעת השיפוצים. בהקשר זה, צוות מומחים בן שלושה חברים בודק את הבניין ואת הבדיקה הטכנית שלו כדי לקבוע אם אורך חיי השימוש של הבניין פג או מכל סיבה אחרת שהבניין נשחק לחלוטין או לא

שיפוץ בניין בסנפלינג – מומחים בחזיתות

 אם מומחים מעירים כי המשך מגורים בבניין מהווה סיכון או אובדן של חיים ורכוש, הם מסכימים לבנות אותו מחדש. כמובן שלעתים קיימת מחלוקת בין המומחים לגבי השיפוץ, ובמקרה זה השופט נותן החלטה על סמך חוות דעת רוב המומחים.
לכן נראה שאם לבעלי בניין יש מחלוקת בנוגע לשחזורו, עדיף להניח בצד את המחלוקת בהקדם ולהשאיר את העניין למומחים הרשמיים של מערכת המשפט.
נקודה חשובה נוספת כאן היא שעל פי החוק הבעלים יכולים לבחור מומחים. אם בעלי הבניינים לא מסכימים על בחירת מומחה, משרד הדרכים ופיתוח עירוני, לבקשת המנהל או הדירקטוריון, בוחר את המומחה בעצמו ובכך מסיים את כל המחלוקות.

הזכות לסרב לשיקום – שיפוץ בניין בסנפלינג


חובתם העיקרית של מי שמעוניין להרוס בניין היא שלפני כן, באישור בית המשפט, יש לשכור בית מתאים בהתאם לכבוד המתנגדים לו, ואם הם מסרבים לעבור דירה, הם יכולים לפנות לבית המשפט בבקשה לפינוי. הציג את השכנים היריבים. לעניין זה, הערה 2 לסעיף 13 לחוק הבעלות על דירות קובע: אם הבעלים המסרב לשתף פעולה לא מפנה את יחידתו לשיקום, לבקשת מנהל או מנהלי המתחם, השופט הראשי או ראש מתחם השיפוט המקומי. אספקת דיור מתאים עבורו על ידי בעלים אחרים תוציא צו פינוי לדירה האמורה.

שיפוץ בניין בסנפלינג

לכן, גם אם המומחים הרשמיים של מערכת המשפט נותנים את הזכות לתומכי השיחזור והשופט מחליט לשפץ את הבניין, החוק עדיין נותן זכות למתנגדי השיפוץ. עורכי הדין גם אינם יכולים להתחיל בשיפוץ דירה מבלי לספק דיור או מקום לינה לתושבים המתנגדים.
מצד שני, המתנגדים לשחזור לא צריכים להיות בביטחון פסיכולוגי, מכיוון שהמצב לא תמיד מה שהם רוצים, ולאחר סיום פעולת השחזור ונקבע החלק של כל יחידה (בעד ונגד) ועלויות השיקום, חלקם של המשכירים המתנגדים והסכום ששולם להם עבור שכר דירה נלקח מהם בחזרה.
כמובן שאם אנשים אלה אינם מסוגלים לשלם את חובותיהם, הפתרון המשפטי במקרים כאלה הוא שתושבי הנושים יוכלו להשיג שעבוד על הנכס החדש השייך לחייב, על מנת שיוכלו לאחר מכן לגבות את תביעתם.

טוב לדעת – שיפוץ בניין בסנפלינג


– בדרך כלל כל בניין זקוק לתיקונים קלים ולעתים גדולים עקב בלאי מתמיד. כמובן שזמן הבלאי הזה בחלקים שונים של הבניין אינו צפוי במקרים רבים, כך שכדי שלמנהל הגבייה לא יהיו בעיות במקרים כאלה, יש צורך בהחלט ליצור רזרבה קבועה להוצאות כאלה, ורזרבה זו חייבת להיות מכסף. בנוסף לחיוב שהתקבל מהבעלים שיינתן עבור תחזוקת הבניין.

טיפול בקירות – שיפוץ בניין בסנפלינג

בבניין רב קומות, הבעלים, למשל, הקומה השנייה, השלישית והרביעית, רוצים להתקין מעלית במקום שנקבע מראש, ובעל הקומה הראשונה מתנגד ומסרב לשלם את העלויות הרלוונטיות, על פי סעיף 4 לחוק בעלות הדירות אם אם השטח הכולל של דירות שלוש הקומות הוא יותר משטח הדירה בקומה הראשונה, אין להתנגדות בעל הקומה הראשונה כל השפעה, והבעלים המסכימים יכולים לגבות את חלקו של בעל הקומה הראשונה בנכס עם נזקים אפשריים באמצעות הליכים משפטיים.

שיפוץ בניין בסנפלינג – שטיפת חזיתות

את השירותים החשובים ביותר כגון אגוזים וברגי סלע, מריצים חוט עוף ומפעילים את החצר האחורית בתקרה, שוטפים נופים מסוגים שונים, קירות מוכתמים , ריתוכים בגובה חבל, מכסה את התפר הרציף בין שני בניינים, אוטם את חזית הבניין, שיפוץ בניין בסנפלינג מתקין שלטים וכרזות ועבודות אחרות בגובה שיש גישה מוגבלת.

שטיפת כל החזיתות השונות – שיפוץ בניין בסנפלינג

שטיפת חזית הבניינים היא אחד מענייני היופי החשובים ביותר של בניין. בכל בניין מסחרי או משרדים, כמו גם בנייני ממשלה, צריך להיות תמיד חזית ללא זיהום לשביעות רצון הציבור מהבניין אנו עוסקים. טכנאים מאומנים ומוסמכים למנצחים בינלאומיים עתיקים עבודת האיכות והבטיחות הגבוהה ביותר שנעשתה. לקרוא את המאמר המלא יכול לקשר את שיפוץ בניין בסנפלינג.

שטיפת חזית בניין זכוכית

שטיפת חזית בניין שיפוץ בניין בסנפלינג

שוטף את חזית הלבנים

שטיפת חזית המלט

שטיפת חזית האבן

כיצד לשטוף חזית בניין בטון, אבן ולבנים בשיטת החבל?

הסצנות שהוזכרו נשטפות במכשיר שנקרא הוא מכשיר שמסיר בכוח מים מהזרבובית הרלוונטית, ועוצמה זו גורמת להסרת לכלוך והמונים מהחזית.

אם לחזיתות אלו יש יותר מדי מסה שלא נוכל להשיג ניקיון מוחלט רק באמצעות סילון מים, אנו משתמשים בחומר הנקרא סיליקה יחד עם סילון מים.

אתה יכול לסמוך עלינו בשטיפת חזית הבניין באמצעות סילון מים.

שיפוץ בניין בסנפלינג

איך מבצעים  שיפוץ בניין בסנפלינג לשטיפת  חזיתות הזכוכית והמבנים המרוכבים?

חזיתות אלה מנוקות ומלוטשות בעננים, עננים וחומרי ניקוי. לפעמים אנו צריכים להסיר אבק לפני עננים ועננים, דבר שאנו עושים תחילה בעזרת הזרקת מים. שיפוץ בניין בסנפלינג אינו משמש לבד בשטיפת זכוכית ומרוכב כי סילון מים, חזק ככל שיהיה, אינו יכול לנקות שומן על מרוכבים וזכוכית.

שיפוץ בניין בסנפלינג – כיצד מחושב מחיר שטיפת החזית?

מחיר שטיפת חזית מוכרז על ידי בחינת מספר פריטים. מחיר שטיפת חזיתות נעשה בדרך כלל על פי התהליך הבא.

בקר בפרויקט כדי להודיע ​​על המחיר המדויק. אחרת נודיע על המחיר המשוער דרך הרשתות יות על ידי שליחת תמונה.

גורם נוסף שמשפיע על הכרזת המחיר וקשור ישירות לעליית מחירים הוא העלייה בגובה הבניין.

סוג החזית וכמות הלכלוך שבחזית משפיעים על התמחור. שיפוץ בניין בסנפלינג לדוגמא, אם מנקים חזית לבנים בעזרת זריקת מים בלבד, היא פחות יקרה מאשר אם מנקים אותה באמצעות סילון מים וסיליקה.

מה היתרונות של שטיפת החזית בחבל על פיגומי פיגום, מטפס ודומיהם?

לשיטת הגישה לחבל יש בטיחות גבוהה יותר.

בעזרת החבל תוכלו לגשת למקומות שאינם נגישים.

לפיגומים יש פחות זמן להשלים את הפרויקט ולכן פחות עלות.

זה לא תופס מקום כמו פיגום ולא מפריע לעוברים ושבים לרכבים.

התקנה והרכבה מהירים.

סיכום שטיפת חזית הבניין על ידי חברת משפצי העיר

מבנים שנשטפים יותר מפעם בשנה כלולים בהנחה.

אנו מוכנים לחתום על חוזים עם כל הבניינים הרגילים, מתחמי מגורים, ארגונים ממשלתיים, מתחמי מסחר, משרדים, בנקים וכו '.

מהו איטום חזית בניין?

איטום חזית הבניין חשוב מאוד כדי להגן על פנים המבנה מפני משקעים. השפעת הגשמים על המבנה וחדירתו למבנה אינה קשורה לסוג הבניין ולשנת בנייתו. למעשה, בכל בניין קיימת אפשרות לחדירת גשם לבניין, כך שאיטום חזית הבניין בכל סוגי המבנים הוא חשוב מאוד. במאמר זה נבחן תחילה את ההשפעות ההרסניות של משקעים הן על החזית והן על מבנה המבנה, ואז נעסוק בשיטות שונות לאיטום סוגי חזיתות באמצעות שיפוץ בניין בסנפלינג.

השפעות הרסניות של משקעים על המבנה ופתרון בעיה זו בעזרת איטום

שלג וגשם שניהם הורסים את מראה המבנה ועלולים לפגוע במבנהו. איטום חזית בניין יכול למנוע את שני הנזקים הללו. שיפוץ בניין בסנפלינג אחד מסוגי ההשפעות שיש לגשם על חזית המבנה הוא קנה המידה של צבע החזית וקשקשתו. הימצאותן של פטריות ועובש היא השפעה שלילית נוספת של גשמים ולמעשה היעדר איטום חזית הבניין. כמובן שאי אפשר להתעלם מהזיהום המהיר של הבניין אחרי הגשמים; כתוצאה מכך עולה שטיפה חזיתית של הבניין.

שיפוץ בניין בסנפלינג

כפי שאמרנו, גשם יכול לפגוע במבנה הבניין בנוסף לנזק לכאורה אם חזית הבניין אינה אטומה. ההשפעה העיקרית שניתן להזכיר בסעיף זה היא חדירת מים לחומר והקפאתם, וכתוצאה מכך נזק למבנה. היווצרותם של סוגים שונים של סדקים שיפוץ בניין בסנפלינג עקב הקפאה והמיסה רציפה של מים המוחדרים לחומרים עלולה לגרום לתופעות בלתי הפיכות.

ההשפעה ההרסנית האחרת של גשמים, שנמצאת בשפע במיוחד במטרופולינים, נובעת מגשמים חומציים. בעיה זו מחמירה בתל אביב, שם זיהום האוויר נפוץ לרוב. ריסוק הברזל המשמש במבנה המבנה, כמו גם פחמן וסולפציה, הם דברים שניתן למנוע היטב על ידי איטום חזית הבניין.

הפירוש של איטום חזיתות לבניין על ידי שיפוץ בניין בסנפלינג?

עם זאת, עם הרמזים שהושמעו עד כה, מושג האיטום בכלל, במיוחד בחזית, נחשף בפניך, קורא יקר; אך אנו מוצאים צורך לספק פרטים נוספים אודותיו. על ידי איטום מעטפת הבניין שהתפרים שעל חזיתה, מים וחומרים מזיקים אחרים כמו אבק, שיפוץ בניין בסנפלינג הם מסוגלים לחדור לחזית, מכוסים במונח הסלנג המפרקי "להיות". באופן זה, אתה מונע את חדירת החומרים האמורים ובסופו של דבר מבטיח את בריאות הבניין יותר מבעבר.

איטום חזית הבניין ללא פיגומים, בעזרת חבל

כיום, רוב השירותים המתבצעים בחזית המבנה ובגובה, למשל שטיפת חזית , ברגים ודיבלים של אבני החזית והנושא הנדון במאמר זה, כלומר איטום חזית הבניין, נעשים כולם בחבלים וללא פיגומים. הסיבה לכך היא שהתקנת פיגומים גוזלת זמן ובנוסף להפחתת מהירות העבודה היא מעלה עלויות. צוות  מבצע גם את כל השירותים בחזית המבנה באמצעות חבלים.

איטום חזית זכוכית

זכוכית היא אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר לשימוש בחזית הבניינים, ובמיוחד בבניינים מסחריים, בשל ייפוי חזית הבניין וכן תאורה מצוינת. איטום חזיתות כאלה הוא כזה שמזהים תחילה את החלק דרכו חודרים מים למבנה ולאחר ניקוי המפרקים הללו, אנו מכסים אותם בדבק פוליאוריטן או דבקי סיליקון. בחירת דבק פוליאוריטן היא יקרה יותר, אך בשל עמידותו הגבוהה מאוד היא תביא איטום קבוע לבניין שלכם.

חזית איטום לבנים ומלט

נזקי גשמים בחזיתות מלט, אבן ולבנים נובעים בעיקר מסדקים שנוצרו בחומרים אלה. לצורך כך יש לזהות תחילה את החלק הפגוע ולאחר הגילוח סביבו משתמשים בכיסים של דבקי סיליקון ופוליאוריטן.

איטום חזית מרוכב

בחזיתות מרוכבות, אם גומי האיטום המיוחדים בהן מאבדים מיעילותם מסיבות שונות, יש לאטום את חזית הבניין. למטרה זו, תחילה מופרדים הצמיגים המשמשים במפרקים הרצויים ומנקים את המפרקים הללו. לאחר מכן ממלאים את המפרקים בדבק פוליאוריטן.

שימוש בננוטכנולוגיה באיטום חזית הבניין

נוכחות הננוטכנולוגיה בתחום הטכנולוגיה הביאה לשינויים גדולים. טכנולוגיה זו פתחה את נוכחותה גם בתחום הבנייה ואיטום החזיתות. ציפוי ננו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המבנה מפני כל מיני השפעות הרסניות שהוזכרו לעיל. בין המאפיינים של שימוש בציפוי ננו על גבי משטחים ניתן למנות: עמידות גבוהה בפני חדירת סוגים שונים של משקעים וכן עמידות בפני גשם חומצי, הגנה על המבנה מפני קרני UV של השמש , הגנה על צבע הבניין מפני הקליפה. קנה המידה וכן הלאה.

סוגי חזיתות הבניין

 אשר יכולות להשתנות מבטון לזכוכית בהתאם לסוג החומרים המשמשים, מתוכננים ומשתמשים בהתאם לתנאי אקלים, וחשוב מכך, האינטרס של אנשים והעלות שהם יכולים לשלם עבור החזית. להיות. החזית היא האלמנט הראשון במבנה שאנו פוגשים. חלק זה לא רק משפיע על מראה המבנה ועל השקפת הקהל עליו ואף על יופיה של העיר, אלא גם מספק בידוד רעש וחום של הבניין. לכן, החומרים המשמשים לסוגים שונים של חזיתות בניין צריכים לענות על הצרכים שהוזכרו.

בחלק הראשון של מאמר זה הוא להציג מגוון רחב של מערכות, כולל חזיתות זכוכית , חזיתות אבן , לבנים , חזיתות ו חיצוני קרמיקה , ותיאור קצר של כול מראה. המשך עם צוות הכתיבה שלנו 

חזית זכוכית

זכוכית היא אחד החומרים הפופולריים ביותר בקרב חזיתות בניין. חומר זה מעניק למבנה מראה יפהפה ובנוסף, זו הבחירה הטובה ביותר להשתמש באור שמש מרבי בכדי לספק אור בתוך המבנה. מה שעשוי להיות מעט מפוקפק בעת שימוש בזכוכית בחזית המבנה הוא האם הוא יכול גם לספק בידוד רעש וחום טוב. התשובה היא שאם הזכוכית המשמשת איכותית ומותקנת זיגוג כפול או משולש, היא תענה היטב על כל הצרכים הללו. כמובן, יש לציין כי שימוש בזכוכית בחזית הבניין גורם באופן טבעי לאובדן אנרגיה רב, וזה אחד החסרונות בשיטה זו.

שטיפת חזית הזכוכית

בעבר רק פיגומים שימשו לשטיפת חזית הזכוכית, ואנשים נהגו לנקות את הכוס בעזרת מגבת, אך כיום, קבוצות המתמחות בכביסה משתמשות בחבל סנפלינג ומתלים את הכוס לניקויו לאורך זמן. הם משתמשים בחומרי ננו כדי לנקות את הזכוכית כך שהאבק יתייצב בקלות על הזכוכית. 

נוף אבן

אחד החומרים הנפוצים מאוד בתל אביב בין סוגי חזיתות הבניין הוא אבן. טרוורטין הוא אחד מסוגי האבנים בהן משתמשים 

הם הנפוצים ביותר. הנקודה החשובה שיש לקחת בחשבון בעת ​​שימוש באבן לחזית המבנה היא שימוש באבן המספקת הידבקות מספקת לגוף החזית. זו אחת הסיבות לשימוש הנפוץ בטרוורטין למטרה זו. לאבן זו יש חורים בגופה, שנוכחותם מספקת הידבקות טובה.

שטיפת חזית האבן

שטיפת חזית האבן משתנה בהתאם לסוג האבן המשמשת בחזית הבניין ומשתמשים בחומרי ניקוי וכלים מיוחדים.

בשטיפת חזיתות אבן משתמשים במכונת הזרקת מים ולעיתים כאשר לאבן יש מסה או מזרזים על החזית (שיטת כביסה מסורתית).

לפעמים אבן החזית מקבלת מסה, ובמקרה זה השימוש במכונת קילוף (התזת חול) צריך להיעשות באבנים מבריקות.

הערה: אין לשטוף את החזית לפני שמורחים את בורג החישוק של חזית האבן.

חזית לבנים

עד לפני כמה שנים, כששמענו את השם לבנים, הדבר הראשון שעלה בראשנו היו חומרים צהובים, שבורים בעיקר וללא כל חלקות בגוף. לבנים כיום שונות מאוד מהעבר; ככל האפשר, ניתן להשתמש בחומרים אלה אפילו בחזית המבנה, ואולי בהשוואה לחומרים אחרים, ליצור מבנה נעים יותר. זה אפשרי בזכות לבנים צבעוניות ועקשניות. חומר זה אורך חייו והוא בידוד רעש וחום טוב. כמו כן, בשל מבנהו, הוא אינו מזיק לסביבה.

בעבר, שיטת התקנת הלבנים בין סוגים אחרים של חזיתות בנייה גרמה גם לגידול משקל המבנה וגם למבנה ללא עמידות סייסמית גבוהה. כמובן שכיום, תוך שימוש בשיטות התקנה חדשות, הבעיות הללו נפתרו.

שוטף את חזית הלבנים 

חזיתות לבנים הן אחד המשטחים הקשים ביותר של החזית, הסובלים ממלח כבד עקב ספיגת אבק מהירה. 

קשקשים לבנים על פני חזיתות הלבנים נגרמים על ידי ספיגת מים על ידי הלבנה ושחרור מלחים בה. לחות מקומית, כמו צינורות פרוצים באדמה ובקירות, עלולה גם לגרום לקשקשים.

שטיפת חזית בניין לבנים, שטיפת חזית קירות וקנה מידה של כל המשטחים, ועם מסה גבוהה וזיהום במשך יותר מכמה שנים, נעשית על ידי מכשיר הנקרא סילון מים ועם סיליקה).

נוף מורכב

הם הנפוצים ביותר. הנקודה החשובה שיש לקחת בחשבון בעת ​​שימוש באבן לחזית המבנה היא שימוש באבן המספקת הידבקות מספקת לגוף החזית. זו אחת הסיבות לשימוש הנפוץ בטרוורטין למטרה זו. לאבן זו יש חורים בגופה, שנוכחותם מספקת הידבקות טובה.

שטיפת חזית מרוכבת 

חזיתות רבות כיום עשויות מרוכבים. לחזיתות אלו עמידות גבוהה, אך אחת הבעיות העיקריות היא לכלוך מלוכלך כאשר חזית מרוכבת והגישה לשטיפה אינה קלה. חזית מסוג זה תופסת לכלוך ומסה וגורמת,המתמחה בעבודה בגובה, משתמשת בחומרי ניקוי מתאימים ובמכשיר סילון מים כדי לשטוף חזיתות מרוכבות (כמובן, אם המסה בחזית גבוהה היא משתמשת בעננים ובמים לאחר הסילון) ובגבהים באמצעות עובד מחבל מיוחד באופן תלוי וללא פיגומים בצורה מקצועית לחלוטין.

חזית מלט 

מלט הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בתחום הבנייה. לחומר זה חוזק גבוה כי יישומו בחזית, מביא את אותה עמידות למראה המבנה. כיום, השימוש במלט עקב הגידול במגוון הצבעים וסוגו, נחשב יותר ויותר ומשמש לחזית. חומר זה נחשב בעיקר על ידי אנשים שבין סוגי חזיתות הבניין, חסכון כלכלי יחד עם אורך החיים השימושי של החומר הם בראש סדר העדיפויות עבורם. כמובן שלחזית המלט, בגלל מחירו הנמוך יחסית, יש גם חסרונות, כמו בידוד תרמי לקוי, אפשרות לסדק וספיגת זיהום.

שטיפת חזית המלט

לשטיפת חזית הבטון משתמשים במכשיר סילון מים שמסיר מים מהזרבובית בלחץ גבוה ומנקה את החזית.

לשטיפת חזית הבניין באמצעות סילון מים לחזית מלט יש שני מצבים.

 1. אם בחזית הבטון אין הרבה לכלוך, עם הזרקת מים זה יהיה בדיוק כמו היום הראשון.
 2. אם חזית המלט מלוכלכת מדי, יש לכבס אותה בחומצה.

חזית עץ 

עד לפני מספר שנים, השימוש בעץ לבניית חזיתות היה אפשרי רק בסביבות מסוימות מכיוון שהוא מושפע מאוד ממזג האוויר. כיום הטכנולוגיה פתחה את דרכה גם לכאן, כך שבנוכחות עץ תרמו, כל האנשים בכל סוגי האקלים יכולים ליהנות מיופיו של מוצר זה לנוכח המבנה שלהם. היתרונות של חומר זה בהשוואה לסוגים אחרים של חזיתות בניין הם משקלו הנמוך מאוד והתקנה קלה ומהירה. 

שטיפת חזית העץ

כדאי שתדעו שיש רגישות גבוהה בשטיפת חזיתות בנייני עץ, מכיוון שיש לכבס ולייבש עצים תוך זמן קצר, לכן עליכם לשים לב לעובדה כי שטיפת עצים צריכה להיעשות ביום שמש כדי שהעץ יתייבש מהר מאוד. 

חומרים משמרים משמשים לשיפור הביצועים וגם לשמירה על איכות העץ מפני חום, קור, אבק. אלה כוללים חומרים משמרים, שרפים ושמני ליטוש מיוחדים ההופכים את החזית לעמידה ויפה, ובמקרה זה חזית המבנה שלך לא תיפגע מתנאי מזג האוויר והסביבה.

חזית קרמית – שיפוץ בניין בסנפלינג

סוג נוסף של חזית מבנה הוא חזית קרמיקה. כוחו של חומר זה הוא גבוה ולאורך זמן, הוא שומר על היופי של חזית הבניין. התקנה מהירה ופחות יקרה של קרמיקה, יחד עם עמידותה ויופייה, הם בין היתרונות בשימוש בחומר זה לבניית חזיתות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *