קטגוריות
פורום

חברת שיקום מבנים | מומחים בשיקום מבנים מעל ל30 שנה

חברת שיקום מבנים – קבלן שיקום מבנים משפצי העיר

חברת שיקום מבנים עם מעל ל30 שנות נסיון בענף הבנייה, מתמחב בשיקום מבנים ישנים ומבנים שניזוקו לאחר ניזקי מים במקרים של הצפות בניינים ובתים.

יחד עם זאת בניינים או דירות אשר נכלאו בהם מים מתחת לריצוף ובקירות המבנה צריכים לעבור תהליך באמצעים טכנולוגיים ומכניים בכדי להשיב את השגרה במהרה לדיירים.

חברת שיקום מבנים
חברת שיקום מבנים

טיפול במבנים לאחר פיצוצי צנרת נחשב לאחד הדאגות החשובות ביותר של רבים. מה שהפך את השחזור לדבר מהותי ולאחד מהעבודות החשובות ביותר של חברות שיקום בניינים. שכן התהליך הינו ידע רב שנים וכל זאת בכדי להביא לשמירה ושיקום מבנים ישנים או חדשים שנחשפו לגורמים חיצוניים לאורך זמן.

בניינים או בתים אשר עברו תהליך של נזקי מים, מה שגרם להם לאבד את המראה האסתטי או עם חוסר ביטחון למגורים ויש צורך חובה להביא את הבניינים למצב תקין למגורים. לפיכך, רעיון השיקום הוא לפתור את הבעיות הללו הגורמות לנזק בבניין, שכן עבודות השיקום נועדו לשמר את הבניין ולטפל בריצוף ובקירות על ידי שימוש בהנדסת מבנים בכדי להביא לשיקום מחדש של החלקים במבנה הזקוקים להתערבות ולשיפור.

חברות שיקום מבנים – סדקים

בניינים רבים אשר עברו תהליך ארוך של פגיעה על ידי מים ובנוסף הדבר השפיע על חוזקו של הבניין וקירות המבנה צריכים לעבור סדרת בדיקות בכדי לקבוע את עוצמת הנזקים הקיימים. במקרים מסוימים  אנו נעזרים אף במהנדס אזרחי, בכדי שיקבע את עוצמת הנזק, ויחד אנו בונים תוכנית כוללת לשחזור הבניין.

חברת שיקום מבנים – נזקי מים

נזקי מים הם אחד הגורמים העיקריים אשר מתרחשים בבתי מגורים ובבניינים רבים ברחבי הארץ שצריכים חברת שיקום מבנים.

לרוב מדובר מפיצוץ צנרות מים ישנות, והביטוי לכך הוא מים אשר נאגרים מתחת לריצוף, אשר נספגים במצע הקיים, לרוב חול. ים אלו הם מים כלואים אשר יכולים להישאר זמן רב וכמובן לגרום לתהליכים שונים בכל מבני הבית.

מנזקים בדירת המגורים אשר בה התרחשה הקלה של פיצוץ הצנרת ועד לנזקים בדירות סמוכות ומתחת לדירה.

לרוב דירות רבות מבוטחות בביטוח דירה אש מכסה את הנזקים.

פוליסות ביטוח שונות בהגדרתם לגבי בחירת אנשי מקצוע. לקוחות רבים אשר רכשו פוליסת ביטוח המאפשרת להם להביא בעל מקצוע משלהם יכולים לפנות אלינו בדף יצירת הקשר או בנייד ואנו נכוון אתכם בדיוק, לגבי שיטות העבודה ויסומן בצורה הכי יעילה ומהירה.

חברת שיקום מבנים מסוכנים

שיקום בתים משותפים מסוכנים אף הוא מאחד הנושאים שחברות שיקום בניינים מיישמות. בניינים מסוכנים הם בניינים אשר הקבל בהם צו מבנה מסוכן, בעקבות מפגע בטיחותי אשר נמצא בבניין המשותף.

אנו פועלים מזה מעל ל 30 שנה בענף שיקום מבנים לסוגיו. יחד עם ניסיון רב שנרכש עם השנים, אנו מיישמים שיטות חדשות לטיפול בדירות או בבניינים אשר נמצאו בהם ליקויים בטיחותיים.

לרוב מדובר במפגעים של חלקי טיח ובטון אשר ניתקים מהמבנה ונופלים לחצרות הבית המשותף . אין ספק שהדבר הינו חמור ביותר ויש לפעול בכדי להסיר את הסכנות במהירות האפשרית.

חלקי המעטפת החיצונית אף אחד הגורמים למבנה להיות מסוכן. מדובר בחלקי ציפוי כמו שיש, אבן, פסיפפס ועוד…

שיקום מבנים לאחר חדירות מי גשמים

בניינים או בתים אשר ספגו לחות ומים במשך זמן רב אשר גורם לליקויים מצטברים בגוף המבנה אף הם חלק מהנושאים הנכנסים תחת ההגדרה של חברות שיקום מבנים.

יש לבצע הבחנה וזיהוי הנקודות או האזורים המופשטים אשר גורמים לבעיית חדירות מים למבנה.

לעיתים יש צורך לבצע חפירות בכדי הגיע לשורש הבעיה, ולעיתים אין צורך כלל ועל ידי שימוש באמצעים מתקדמים היותר ושיטות חדשות ניתן למנוע את החדירות.

כמובן יש צורך לבצע לאחר הטיפול בחדירות המים יבוש קירות ורצפות.

תהליך היבוש נעשה על ידי מפוחי חום מיוחדים, אשר יש ביכולתם לבצע יבוש לחלל הבית או האזור הפגוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *