מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

מומחה איטום רטיבות | טיפול ברטיבות ואיטום יעיל

o5o-5824225

מומחה איטום רטיבות – מהי הדרך היעילה והנכונה?

מומחה איטום רטיבות בדירות או בבתים פרטיים בכל חלל בשטח המבנה, הינו צורך מתבקש למתן פתרונות כוללים ואיכותיים. מניעה וטיפול בבעיות רטיבות בבתים פרטיים ובניינים ישנים וחדשים כאחד הינם למעשה מציאת איתור הגורם לרטיבות בבית או בבניין שלכם ומציאת הפתרון האיכותי לאיטום הגג או כל אזור המצריך בעל מקצוע שהינו בעל מומחיות בתחום האיטום. למומחים בתחום איטום רטיבות ישנה חשיבות רבה מאוד בדבר איתור והערכה נכונה של המומחה באיתור המוקד, או המוקדים שמחדירים מים אל תוך מערכות בניה כגון רטיבות בקירות, רטיבות במרפסת, או רטיבות בגגות בטון, רעפים וכו' . ביצוע נכון על ידי מומחה איטום רטיבות בה לידי ביטוי בהצלחת עבודות האיטום במניעת 100% חדירות מי גשמים אל תוך חללים באמצעות הוראות מפורשות לביצוע עבודות איטום מתקדמות.

מומחה איטום רטיבות – מהו הידע של המומחה לאיטום?

מומחה לאיתור ואיטום רטיבות – רטיבות יכולה להתרחש בעקבות בלאי והתיישנות או בעקבות סיבות נוספות:

 • איטום רטיבות שבוצע לא על פי הוראות יצרן/
 • שימוש בחומרי אטימה זולים אשר אין ביכולתם למנוע את חדירת הרטיבות לתקופה ארוכה ובכלל.
 • הכנה לא נכונה של השטח המטופל בעת עבודות האיטום כגון הקיר או הרצפה.
 • איטום בחומר לא מספיק בייחס לכמות החומר הנדרשת אשר חייבת להימדד בעת ביצוע עבודות איטום.
 • איטום לקוי מביצוע מרושל ולא איכותי.
 • איטום רטיבות בחומר פג תוקף.
 • חוסר יידע בביצוע.
 • איטום חלקי אשר מוביל לחוסר באיטום ולחדירת מים בגגות ובחלקים שונים בחלל הבית או הבניין.
מומחי איטום רטיבות

מומחה איטום גגות

ביצוע עבודות מניעה על ידי מומחה איטום גגות כגון: איטום גגות בטון של בתים פרטיים, או איטום גגות בבניינים משותפים, על ידי מומחים בתחום האיטום ומניעת הרטיבות לגג חשובה ביותר באיתור המוקד וטיפול יעיל במניעת רטיבות בגג שלכם. איטום לקירות חוץ או באיטום קירות מרתף ועוד, חייב להתבצע על עקרונות ברורים של המומחה ושיטות אשר ימנעו חדירות מים לבית או הבניין שלכם. יחד עם זאת הבחירה לביצוע עבודות האיטום של הגג שלכם לדוגמא על פי קריטריון של המחיר הנמוך ביותר, לרוב הינה בחירה אשר מובילה לתקלות ובעיות של רטיבות וחדירות מים לגג אשר מובילים לנזקים מיותרים בשלד הבניין או הבית הפרטי שלכם.

מומחי איטום רטיבות

אחד התפקידים של מומחי איטום רטיבות ובידוד, יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה החשובות ביותר בכל מבנה ובניין. גגות הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של בניין שעלול להיות חשוף לרטיבות ולחות מעת לעת בעקבות מי גשמים, אך לא רק. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. לכן, לאחר בתהליך בניית מבנים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם הוא איטום גגות.

חדירות מים דרך שטח הגג יוצר נזקים מיותרים שניתן למנוע על ידי ביצוע נכון ואיכותי. גגות בניינים וגגות של מבנים משותפים הינם המוקד הראשי בבעיות חדירות מים לתוך מבנים. איטום איכותי הינו למעשה פתרון איכותי על ידי מומחה בתחום האיטום. החשיבות הינה רבה בכל הקשור לאיכות ומגורים במבנה שסופג מים והשפעתו רבה על מתגוררי הנכס. מבנים אשר סובלים מבעיות רטיבות הולכות ונשנות בעקבות רטיבות מגג הבית או הדירה זוהי תופעה אשר לעיתים פוגעת קשות בשגרת מגורים תקינה ואיכותית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

אנו פועלים ללא הרף בענף שיקום מבנים ומומחים בתחום איטום ומניעת רטיבות ושואפים לתוצאה אחת והיא גג לא דולף. יש להבין שתוצאה שכזו חייבת להיות בכל מבנה ובניין. תוצאה שכזו יכולה להתקיים באם מומחה איטום חיפה, ינחה את בעל הנכס או את ועד הבניין המשותף ויעניק לו מספר אלטרנטיבות באם הם קיימות, או ימליץ על דרך אחת שתבטיח את ביטחון הגג מפני חדירות מי גשמים. לאחר הסכמה משותפת ניתן להגיע לשלב הביצוע והעלויות ההוגנות בדבר ביצוע מהדרגה הראשונה של עבודת איטום על ידי צוות מומחים באיטום רטיבות.

איטום קיר חיצוני בבית קרקע – בעיות באיטום קירות

איטום קיר חיצוני בבית קרקע הוא אחת הבעיות שאנו נתקלים בהם כ- מומחה איטום רטיבות הינה בעיית איטום קירות שבוצעה בעבר על ידי בעל מקצוע אחר אך לא הצליחה במניעה באיטום קירות. יש צורך להבין את החובה בדבר יידע בהכרת החומרים הנכונים על חסרונותיהם ויתרונותיהם, רק לאחר הכרת החומרים ניתן להתאימם לשטח הקיר המטופל. יחד עם זאת יש חשיבות לא פחותה לעבודת הביצוע, ביצוע ללא קיצורי דרך, או דילוג על שלבים הם ורק הם הדרך למניעת רטיבות בקירות. יישום נכון לעיתים דורש מספר שלבים בביצוע ואין לבצעם בדילוג על המתנות בייבוש של חומרים על פי הוראות יצרן, דבר העלול לפגום בעבודת האיטום של הקירות בית קרקע. קודם לפני איטום קירות חיצוניים בבתים צמודי קרקע או במבנים משותפים, צריך לגלות את הסיבה לרטיבות ואם יש צורך לבצע טסטים לגילוי המוקד או המוקדים לרטיבות יש לבצעם קודם לביצוע עבודות האיטום.

מומחי איטום רטיבות

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות מומחה

הגישה הנכונה לעבודת איטום על ידי מומחה איטום רטיבות הינה :

 • הכרת החומרים השונים.  
 • התאמת החומר הנכון.
 • ביצוע בעלות הוגנת לעבודה מקצועית מהדרגה הראשונה.
 • אי דילוג על שלבי הכנת השטח בין אם מדובר בקירות או בגגות או בכל אלמנט אחר.
 • המתנה בין שלב לשלב ללא זירוזים.
 • ביצוע עם מרכיבי איטום האיכותיים שקיימים בענף.
 • התאמת עבודת האיטום על האזור הדמוגרפי.
 • אנשי איטום מיומנים מהדרגה הראשונה.

כל אלו ועוד הם הדרך היחידה לעבודת איטום מוצלחת המניע חדירות לחות ומים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחי איטום רטיבות בצפון

כל סוגי איטום נועדו להאריך את חיי המבנה והשימוש בהם הוא חיוני. בעת בחירת חומרים, על מומחה איטום רטיבות בצפון ישנה משימה מאוד ברורה אשר נועדה להעריך את התהליכים התרמיים של הבניין ואת האנרגיה המשמשת בו. כדי להשלים את הבידוד בהצלחה,  קבלני איטום גגות, הכרחיים כחלק בלתי נפרד מההמרה של הגג וכדי לזכור כי איטום חזק מוביל לשקט לשנים רבות לכן יעוץ עם מומחה בתחום רצוי בהחלט. גרוע עלול להזיק למערכות הבטון והברזל של המיבנה, עד לגרימת נזקים פנימיים וחיצוניים בציפוי הטיח והצבע ולהביא לפגיעה באיכות החיים.

על מנת למנוע דליפת מים והצטברות במבנה ובמקביל לשמר את תכונות הנשימה שלו, מומחי איטום רטיבות בצפון מבצעים פעולת הגנת מים בשכבות העליונות. בדרך כלל מערכת האיטום של הבניין נחסמת על ידי יצירת מערכת אטומה, כך שלחות לא תוכל לחדור לבית.

מומחי איטום רטיבות

סוגי איטום גגות

ציפויים קשיחים לאיטום גגות משומשים על ידי קבלנים, כולל חומרים פולימריים, פוליסטירן מורחב או מוחץ, איזוגום, בידוד מלט ולוחות איטום גבס ועל ממוחי איטום רטיבות לדעת להישתמש בחומרים השונים לפי ערכם הביצועי במניעת רטיבויות.

 • בידוד פולימרי עמיד למים וחום ומחולק לקטגוריות שונות כגון אקריליק, סיליקון, אפוקסי ו .. חומרים אלה יכולים לשמש כמילוי הרחבה ותפרים.
 • בידוד פוליסטירן מיוצר בשתי צורות, מורחב ומחולל:
 • הסוג המורחב של מוצר זה כולל פולימר פוליסטירן וחומר קצף. חומר זה מתרחב כאשר הוא נחשף לחום או לאדים והוא מעוצב בצורה אחידה וכמובן יש להתאימו נכון בשל תכונותיו אלו.
 • פוליסטירן מוחצן עשוי גם מפולימר פוליסטירן מחומם וניתן למרוח אותו בתהליך שחול.
 • איזוגום היא אחת השיטות הנפוצות ביותר שמומחי איטום משתמשים בה לאיטום גגות בטון ובעלת סוגים שונים בהתאם לתנאי האקלים של הסביבה. מוצר זה עשוי מכמה שכבות של דבק, ביטומן, סיבים מיוחדים ולבסוף ציפוי נעשה שימוש כדי לכסות את השכבות.
 • מבודדי מלט מיוצרים בדרך כלל בשני חלקים, אחד מהם אבקה והמרכיב השני הוא נוזל מיוחד. נוזלים ואבקה מעורבבים יחד, אשר בשל תכונותיהם האלסטיות, יהיו בעלי עמידות גבוהה בלחץ. כמו כן, האיטום שנוצר עמיד בפני תנודות טמפרטורה קשות ואינו סובל מכל נזק.
 • טיח לוח עמיד למים הוא פלטה לא דליקה ואחידה. לוח זה משמש בדרך כלל כקרש כיסוי על בידוד רצפות פלסטיק, כמחסום תרמי על סיפון פלדה או כמחסום אדים.
מומחי איטום רטיבות

מומחי איטום גגות

בחדרים מתחת לגג שטוח ישנם לעתים קרובות איטום לא אטום ופגום. סיבה אחרת עשויה להיות גילוי באופן שגוי. חיסול נזילות הוא הכרחי מכיוון שהם גורמים לבעיות רבות.

מטרת הביצוע של מומחי איטום רטיבות בעת שיפוץ של גג שטוח היא להחזיר את הפונקציונליות שלו. אין זה אומר להסיר את כל שכבות הגג בבת אחת. חלקים מסוימים יכולים לשמש מצע לשכבות חדשות. עם זאת, הכל תלוי בניתוח המצב הקיים. לכן, לפני תחילת השיפוץ, תנו למומחה להעריך את מצב הגג השטוח. חוות דעתו תאפשר לנו להחליט על גודל העבודה ולעיתים להימנע מתיקון יקר – כמעט כל שכבה קיימת ניתנת לתיקון.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחי איטום רטיבות – ברזל חלוד

אז מה קורה כאשר מים נספגים בברזלי הבניין הנמצאים בקירות המבנה ועמודי הבניין בעקבות איטום לקוי או חסר?

קורות, יסודות, חגורות ועמודים כל אלו מצויים בהם ברזל בשפע אלה אם כן הקבלן החליט לחסוך בכמה מהם, זה בסדר גם זה קיים.

אז מה קורה עם ברזל חלוד המצוי בבניין שלכם? מומחי איטום במרכז יודעים כי ברזל חלוד לרוב גורם לתופעת שרשת הפוגעת בשלל מערכות הבניין ובין הראשונים הוא עמודי הבניין ותקרות.

עמודי בניין ותקרות בטון הם המוקד הראשי לפגיעות והתחמצנות הברזל והופעת חלודה במוטות ברזלי הזיון של עמודי הבניין הינה אופיינית.

טיפול בברזל חלוד חייב וצריך להיות ככל האפשר ללא דיחוי ולהעשות על ידי מומחים לאיטום.

הזנחה של ברזלי בניין לאורך זמן תביא למצב של היחלשות עמודי הבניין ונזק בלתי הפיך ואף לנזק ממוני גדול מאשר טיפול בזמן במניעת ספיגת מים ורטיבות. יש ליצור חוצץ בין מרכיבי הבטון לבין האדמה או מי הגשמים או ההשקיה על פי הנחיות מומחה בתחום.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

איטום מסביב לבית – איטום בית צמוד קרקע

איטום מסביב לבית מתבצע על ידינו תוך מתן דגש רב בטיפול יסודי של אזורי חדירת המים אל תוך הבית או הדירה. ביצוע עבודות מניעת ספיגת מי גשמים ומי השקיה בקירות מבוצע על ידינו בצורה קפדנית ביותר. לעיתים יש צורך במתן פטרונות משולבים ולא רק בשיטה אחת כפי שרבים נוהגים לחשוב. הצורך הרב בזיהוי תוך שילוב בשיטות איטום מהמתקדמות ביותר ובשיטות איטום מסורתיות ייתנו מענה הולם במניעת חדירות מים.

לפיכך איטום בית צמוד קרקע חייב להתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון במציאת המוקדים המדויקים לבבית צמוד קרקע ובחינת השפעת ספיגת המים בקרקע. איטום בית צמוד קרקע מונע חדירת לחות ומים אך לא רק. איטם בית מונע נזקים ליסודות הבית. אי טיפול והזנחה יכול להביא לעיתים לנזקים כספיים והנדסיים.

כפי שאמרנו איטום בתים צריך להיעשות בצורה קפדנית ללא קיצורי דרך.

קבלן איטום בצפון – אנו מבצעים עבודות איטום בכל הארץ .

קבלן איטום בקריות – קבלן איטום ברחובות

לסיכום – מומחה איטום רטיבות

נידמה כי מיותר לציין את החשיבות הרבה במערכת איטום נכונה ולא חדירה. יש צורך להבין שביצוע נכון הינו שילוב של ידע בענף האיטום לצד ידע במכלול ענף הבניה והכירות החומרים חסרונותיהם ויתרונותיהם. מומחה איטום ידע להגיע לתוצאה של גג או קיר מרתף, שאינו חדיר למים ובטח די ברור בדבר התמורה הרבה לבעלי הנכסים, כאשר עבודת האיטום הינה מוצלחת ביותר.

אל תהססו לפנות עוד היום ונכוון אותכם לדרך הנכונה במכלול עבודות האיטום.