מומחי איטום רטיבות | יועץ איטום רטיבות

מחירים הוגנים וקבועים מראש

תשלומים בפריסה נוחה

מנהל עבודה מוסמך משרד העבודה בכל פרוייקט

5 שנות אחריות

ליווי צמוד של מהנדס בניין (על פי הזמנה של הלקוח)

שיחת יעוץ ללא עלות

קביעת פגישה

לקביעת פגישה התקשר o5o-5824225 או מלא את הטופס הבא:


ביטחון

100% הסרת צו מבנה מסוכן

נסיון

אנו עוסקים בענף שיפוץ ושיקום המבנים כבר מעל ל30 שנה עם עשרות לקוחות מרוצים

פיקוח

כל העבודות שלנו מבוצעות בפיקוח מנהל עבודה מוסמך ומהנדס

מומחי איטום רטיבות – יועץ איטום

מומחי איטום רטיבות הינו צורך מתבקש למתן פתרונות כוללים לביצוע עבודות איטום מניעה וטיפול בבעיות רטיבות בבניינים ובבתים ישנים וחדשים כאחד. למומחי איטום רטיבות ישנה חשיבות רבה מאוד בדבר הערכה נכונה ואיתור המוקד, או המוקדים שמחדירים מים אל תוך מערכות בניה כגון רטיבות בקירות, רטיבות בקירות מרתף, או רטיבות בגגות בטון, רעפים וכו' . ביצוע נכון בה לידי ביטוי בהצלחת עבודות האיטום במניעת 100% חדירות מי גשמים אל תוך חללים.

מומחי איטום רטיבות

מומחי איטום רטיבות

אחד התפקידים של מומחי איטום רטיבות ובידוד, יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה החשובות ביותר בכל מבנה ובניין. גגות הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של בניין שעלול להיות חשוף לרטיבות ולחות מעת לעת בעקבות מי גשמים, אך לא רק. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. לכן, לאחר בתהליך בניית מבנים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם הוא איטום גגות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

אנו פועלים ללא הרף בתחום איטום הרטיבות ושואפים לתוצאה אחת והיא גג לא דולף. יש להבין שתוצאה שכזו חייבת להיות בכל בניין ובניין. תוצאה שכזו יכולה להתקיים באם מומחה איטום חיפה, ינחה את בעל הנכס או את ועד הבניין המשותף ויעניק לו מספר אלטרנטיבות באם הם קיימות, או ימליץ על דרך אחת שתבטיח את ביטחון הגג מפני חדירות מי גשמים. לאחר הסכמה משותפת ניתן להגיע לשלב הביצוע והעלויות ההוגנות בדבר ביצוע מהדרגה הראשונה של עבודת איטום על ידי צוות מומחים באיטום רטיבות.

מומחה איטום רטיבות – בעיות באיטום קירות

אחת הבעיות שאנו נתקלים בהם כ- מומחה איטום רטיבות הינה בעיית איטום קירות שבוצעה בעבר על ידי בעל מקצוע אחר אך לא הצליחה במניעה באיטום קירות. יש צורך להבין את החובה בדבר יידע בהכרת החומרים הנכונים על חסרונותיהם ויתרונותיהם, רק לאחר הכרת החומרים ניתן להתאימם לשטח המטופל. יחד עם זאת יש חשיבות לא פחותה לעבודת הביצוע, ביצוע ללא קיצורי דרך, או דילוג על שלבים הם ורק הם הדרך למניעת רטיבות בקירות. יישום נכון לעיתים דורש מספר שלבים בביצוע ואין לבצעם בדילוג על המתנות בייבוש של חומרים, דבר העלול לפגום בעבודת האיטום של הקירות.

מומחי איטום רטיבות

הגישה הנכונה לעבודת איטום על ידי מומחה איטום רטיבות הינה :

 • הכרת החומרים השונים.  
 • התאמת החומר הנכון.
 • ביצוע בעלות הוגנת לעבודה מקצועית מהדרגה הראשונה.
 • אי דילוג על שלבי הכנת השטח בין אם מדובר בקירות או בגגות או בכל אלמנט אחר.
 • המתנה בין שלב לשלב לפי הספר ללא זירוזים.
 • ביצוע עם מרכיבי איטום האיכותיים שקיימים בענף.
 • התאמת עבודת האיטום על האזור הדמוגרפי.
 • אנשי איטום מיומנים מהדרגה הראשונה.

כל אלו ועוד הם הדרך היחידה לעבודת איטום מוצלחת המניע חדירות לחות ומים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

מומחי איטום רטיבות בצפון

כל סוגי איטום נועדו להאריך את חיי המבנה והשימוש בהם הוא חיוני. בעת בחירת חומרים, על מומחה איטום רטיבות בצפון ישנה משימה מאוד ברורה אשר נועדה להעריך את התהליכים התרמיים של הבניין ואת האנרגיה המשמשת בו. כדי להשלים את הבידוד בהצלחה,  קבלני איטום גגות, הכרחיים כחלק בלתי נפרד מההמרה של הגג וכדי לזכור כי איטום חזק מוביל לשקט לשנים רבות לכן יעוץ עם מומחה בתחום רצוי בהחלט. גרוע עלול להזיק למערכות הבטון והברזל של המיבנה, עד לגרימת נזקים פנימיים וחיצוניים בציפוי הטיח והצבע ולהביא לפגיעה באיכות החיים.

על מנת למנוע דליפת מים והצטברות במבנה ובמקביל לשמר את תכונות הנשימה שלו, מומחי איטום רטיבות בצפון מבצעים פעולת הגנת מים בשכבות העליונות. בדרך כלל מערכת האיטום של הבניין נחסמת על ידי יצירת מערכת אטומה, כך שלחות לא תוכל לחדור לבית.

מומחי איטום רטיבות

סוגי איטום גגות

ציפויים קשיחים לאיטום גגות משומשים על ידי קבלנים, כולל חומרים פולימריים, פוליסטירן מורחב או מוחץ, איזוגום, בידוד מלט ולוחות איטום גבס ועל ממוחי איטום רטיבות לדעת להישתמש בחומרים השונים לפי ערכם הביצועי במניעת רטיבויות.

 • בידוד פולימרי עמיד למים וחום ומחולק לקטגוריות שונות כגון אקריליק, סיליקון, אפוקסי ו .. חומרים אלה יכולים לשמש כמילוי הרחבה ותפרים.
 • בידוד פוליסטירן מיוצר בשתי צורות, מורחב ומחולל:
 • הסוג המורחב של מוצר זה כולל פולימר פוליסטירן וחומר קצף. חומר זה מתרחב כאשר הוא נחשף לחום או לאדים והוא מעוצב בצורה אחידה וכמובן יש להתאימו נכון בשל תכונותיו אלו.
 • פוליסטירן מוחצן עשוי גם מפולימר פוליסטירן מחומם וניתן למרוח אותו בתהליך שחול.
 • איזוגום היא אחת השיטות הנפוצות ביותר שמומחי איטום משתמשים בה לאיטום גגות בטון ובעלת סוגים שונים בהתאם לתנאי האקלים של הסביבה. מוצר זה עשוי מכמה שכבות של דבק, ביטומן, סיבים מיוחדים ולבסוף ציפוי נעשה שימוש כדי לכסות את השכבות.
 • מבודדי מלט מיוצרים בדרך כלל בשני חלקים, אחד מהם אבקה והמרכיב השני הוא נוזל מיוחד. נוזלים ואבקה מעורבבים יחד, אשר בשל תכונותיהם האלסטיות, יהיו בעלי עמידות גבוהה בלחץ. כמו כן, האיטום שנוצר עמיד בפני תנודות טמפרטורה קשות ואינו סובל מכל נזק.
 • טיח לוח עמיד למים הוא פלטה לא דליקה ואחידה. לוח זה משמש בדרך כלל כקרש כיסוי על בידוד רצפות פלסטיק, כמחסום תרמי על סיפון פלדה או כמחסום אדים.
מומחי איטום רטיבות

מומחי איטום גגות

בחדרים מתחת לגג שטוח ישנם לעתים קרובות איטום לא אטום ופגום. סיבה אחרת עשויה להיות גילוי באופן שגוי. חיסול נזילות הוא הכרחי מכיוון שהם גורמים לבעיות רבות.

מטרת הביצוע של מומחי איטום רטיבות בעת שיפוץ של גג שטוח היא להחזיר את הפונקציונליות שלו. אין זה אומר להסיר את כל שכבות הגג בבת אחת. חלקים מסוימים יכולים לשמש מצע לשכבות חדשות. עם זאת, הכל תלוי בניתוח המצב הקיים. לכן, לפני תחילת השיפוץ, תנו למומחה להעריך את מצב הגג השטוח. חוות דעתו תאפשר לנו להחליט על גודל העבודה ולעיתים להימנע מתיקון יקר – כמעט כל שכבה קיימת ניתנת לתיקון.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

מומחי איטום רטיבות – ברזל חלוד

אז מה קורה כאשר מים נספגים בברזלי הבניין הנמצאים בקירות המבנה ועמודי הבניין בעקבות איטום לקוי או חסר?

קורות, יסודות, חגורות ועמודים כל אלו מצויים בהם ברזל בשפע אלה אם כן הקבלן החליט לחסוך בכמה מהם, זה בסדר גם זה קיים.

אז מה קורה עם ברזל חלוד המצוי בבניין שלכם? מומחי איטום במרכז יודעים כי ברזל חלוד לרוב גורם לתופעת שרשת הפוגעת בשלל מערכות הבניין ובין הראשונים הוא עמודי הבניין ותקרות.

עמודי בניין ותקרות בטון הם המוקד הראשי לפגיעות והתחמצנות הברזל והופעת חלודה במוטות ברזלי הזיון של עמודי הבניין הינה אופיינית.

טיפול בברזל חלוד חייב וצריך להיות ככל האפשר ללא דיחוי ולהעשות על ידי מומחים לאיטום.

הזנחה של ברזלי בניין לאורך זמן תביא למצב של היחלשות עמודי הבניין ונזק בלתי הפיך ואף לנזק ממוני גדול מאשר טיפול בזמן במניעת ספיגת מים ורטיבות. יש ליצור חוצץ בין מרכיבי הבטון לבין האדמה או מי הגשמים או ההשקיה על פי הנחיות מומחה בתחום.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום!

לסיכום – מומחה איטום רטיבות

נידמה כי מיותר לציין א החשיבות הרבה במערכת איטום נכונה ולא חדירה. יש צורך להבין שביצוע נכון הינו שילוב של ידע בענף האיטום לצד ידע במכלול ענף הבניה והכירות החומרים חסרונותיהם ויתרונותיהם. מומחה איטום ידע להגיע לתוצאה של גג או קיר מרתף, שאינו חדיר למים ובטח די ברור בדבר התמורה הרבה לבעלי הנכסים, כאשר עבודת האיטום הינה מוצלחת ביותר.

אל תהססו לפנות עוד היום ונכוון אותכם לדרך הנכונה במכלול עבודות האיטום.