מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

מומחה איטום | יועץ איטום חיפה

o5o-5824225

מומחה איטום – יועץ איטום מומלץ

מומחה איטום בעל ידע וניסיון רב בכל הקשור למערכות איטום מתקדמות. תכונה נוספת אשר תעיד על מומחה איטום בחיפה והיא, עליו להכיר את תחום הבנייה על כל היבטיו. הדבר חשוב ביותר שכן רק כך ניתן להגיע לתוצאות של 0 תקלות, והמשמעות בפועל הינה 100% גג אטום , באמצעות יועץ איטום מומלץ.

מומחה איטום חיפה

מומחה איטום חיפה

בידוד ואיטום גגות בחיפה, יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה החשובות ביותר בכל מבנה ובניין המצריכים התערבות של מומחה. גגות הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של בניין שעלול להיות חשוף לרטיבות ולחות מעת לעת בעקבות מי גשמים, אך לא רק. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. לכן, בתהליך בניית מבנים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם, הוא איטום גגות לפי הוראות המומחה.

מומחה איטום בקריות – יועץ איטום מומלץ

אנו פועלים ללא הרף בקריות ובכל הארץ ונותנים מענה מהדרגה הראשונה במניעת חדירות מים ולחות אל תוך מבנים. כיועצי איטום מומלצים. אנו שואפים לתוצאה אחת והיא גג לא דולף. יש להבין שתוצאה שכזו חייבת להיות בכל בניין ובניין. תוצאה שכזו יכולה להתקיים באם מומחה איטום חיפה, ינחה את בעל הנכס או את ועד הבניין המשותף ויעניק לו מספר אלטרנטיבות באם הם קיימות, בנוסף המומחה אף ימליץ על דרך אחת שתבטיח את ביטחון הגג מפני חדירות מי גשמים. לאחר הסכמה משותפת ניתן להגיע לשלב הביצוע והעלויות ההוגנות בדבר ביצוע מהדרגה הראשונה של עבודת איטום על ידי צוות מומחים באיטום גגות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחה איטום בצפון

הכירות עם מערכות האיטום השונות והמגוונות, אשר מתפתחות ומתעדכנות ללא הרף הינה למעשה, חומרים בשילוב ידע רב אשר מיושם בגג שלכם. ידע ודיוק בביצוע ללא קיצורי דרך, ללא דילוג על שלבים, עבודה עם החומרים הנכונים והאיכותיים שקיימים בענף האיטום, מבלי לחסוך, רק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג לא דולף ושקט לבעלי הנכס לשנים רבות על פי הדרכתו של מומחה המכיר הייטב את הנושא על כל היבטיו.

מומחה איטום

רטיבות בקיר מרתף

רטיבות בקיר מרתף גורמת לריח רע במרתף ולנפיחויות וסימני פגמים והתנפחויות של טיח וחלקי צבע. רטיבות במרתף הינה בעיה מאוד נפוצה בבניינים ישנים אך לא רק. גם בבניינים חדשים ישנם לעיתים כשלים בעת ביצוע האיטום. איטום קירות מרתף צריכה להתבצע על ידי מומחים באיטום קירות, מכיוון שיש צורך לבחון מספר פרמטרים אשר הם הגורמים לבעיות ולנזקי מים בתוף המרתף שלכם, ולא רק לאטום את המרתף.

מומחה איטום מומלץ

אנו בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בהיכרות של ענף האיטום והבנייה. ניסיון מעל ל 30 שנה בעבודה איכותית בלבד, באה ליידי ביטוי בהכרת החומרים האיכותיים השונים. לעיתים אנו נתקלים בבעלי בתים ששמעו על חומר איטום גגות חדש שיצא לשוק, והם פונים אלינו שניישם עם חומר האיטום הנ"ל, לעיתים הן זה נכון שרק בגלל שהחומר הינו חדש אז הוא מבטיח שקט וביטחון לכך שבפועל הינו כזה שימנע חדירה. החשיבות בניסיון הרב כמו שאומרים "ניסיון מהשטח" שלא כל מה שנמצא על המדף הינו החומר הטוב ביותר לאיטום הגג. המשמעות הינה שהניסיון של מומחה איטום רטיבות  חייב להכיר את החומרים ב"בפעולה" ורק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג לא חדיר למים.

מומחה איטום

מומחה איטום – "חומר איטום בפעולה"

חומרים רבים קיימים בשוק ענף האיטום כמו ברוב התחומים בכלל הענפים במשק. אנו מתעדכנים כל העת בדבר החומרים החדשים שנכנסו לתחום האיטום. יחד עם זאת בכדי לשמור ולהבטיח גגות לא חדירים למים, יש לבחון כל חומר חדש בזהירות רבה ובתוצאות מהשטח שזה אומר, האם הגג שבא יושם החומר החדש באמת אוטם אותו מלהעביר מים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

איטום גגות – מניעת חדירות מים

שאלה זו היא קריטית ביותר שכן מומחה האיטום שלנו מחויב להעניק רק תוצאה אחת והיא גג אטום למים. בחירת החומרים שאנו מיישמים בשטח על גבי גגות מבנים, או על כל משטח אופקי או אנכי, נמדדים על פי פרמטר אחד שהוא, ערבות החומר "בפעולה" – המשמעות היא שאותו חומר חדש, הינו  מרכיב איטום המוכח שעמד ועבר בהצלחה את מבחן המניע של מים. ללא מבחן שענה לנו על השאלה הזאת, לא נעשה בא שימוש עד שקיבלנו פידבקים לגבי איכות המוצר הנ"ל, ורק לאחר קבלת משוב חיובי, החומר מיושם על פי הפרמטרים הנוקשים שלנו והמומחיות המיושמת בשטח, בכל הנוגע לאיטום גגות.

איתור נזילות ללא הרס

כשמדובר באיטום קירות לפעמים אנו נדרשים ל מומחה איתור נזילות ללא הרס שיגלה מהיכן מקור הנזילה. במקרים רבים כשמדובר בנזילות מכיוון התקרה יתכן וישנה נזילת מים פעילה. במקרים אחרים מדובר בבעיית איטום קירות שנעשה בצורה לא נכונה וצריך לתקן. במקרים אלו נדרש לאטום את הקיר מחדש ואף לעצור את מקור הנזילה אם קיימת כזו. בכדי לבצע איתור נזילה ללא הרס אנו משתמשים בשיטות שונות הכוללות איתור נזילה במצלמה תרמית אשר תראה את מקור הבעיה. אם לא ניתן יוכלו להיות מבוצעות אף בדיקות סאונד או בדיקות למערכות האינסטלציה והניקוז השונות, בגג או בתוך חלל הבית, המבנה או הדירה.

איטום גגות וקירות חוץ

ענף האיטום הינו מורכב ביותר, ואיטום גגות או, איטום קירות חוץ, או איטום יסודות וכד', חייב להיות מיושם על פי קריטריונים מחמירים, לפי הוראותיו של המומחה, שכן איטום לקוי הינו נזק ממוני ללקוח ופגיעה ברכוש. יש לתת דגש רב בכל הנוגע לחשיבות התוצאה וחיבור בין החומרים הנכונים והאיכותיים ביותר לצד ביצוע על ידי צוות מקצועי ביותר המיישם בדיוק רב את הוראותיו של המומחה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיטות איטום גגות או כל מערכות חוץ ופנים הינם רבות, מתחילת ההיסטוריה של האיטום ששומשה בעבר כגון הזפת החם ועד לחומרים טכנולוגיים על בסיס שרפים בשילוב סיבים ועוד..

מומחה איטום חיפה

בחירת סוג האיטום ואופן הביצוע של איטום גג , הינה עבודה אשר מוטלת על כתפיו של מומחה האיטום שלנו, שעל בסיס הממצאים ואופי הגג והאזור הגיאוגרפי, יוחלט לבסוף על הדרך והחומרים הנכונים ביותר בכדי לאטום את הגג. אלו רק כמה פרמטרים אשר נלקחים בחשבון לפני כל קבלת החלטה של מומחה איטום. רק לאחר שנבדקו כל האפשרויות, רק אז ניתן להתחיל במלאכת הביצוע של איטום הגג או כל אלמנט אחר, וזאת למעשה הדרך הנכונה להצלחת האיטום ולגג לא חדיר למים.

מומחה איטום

עבודות ההכנה של הגג הינן חשובות ביותר ליצירת גג אטום ולא חדיר למים. עבודות ההכנה של קבלני איטום מיומנים הינו חייבת להיות מותאמת לסוג ולאופי ביצוע עבודת האיטום, בטח שמדובר בגג מרוצף וכל נזק של איטום לקוי הינו נזק ממוני רב לבעלי הנכסים באם שילמו מחיר הוגן בעבור עבודה מקצועית איכותית, אך אם שילמו מחיר מצחיק עד זול לא יוכלו לבא בטענות לעבודה מרושלת. קבלן איטום גגות נאמן לא יגבה ואף יעריך את עבודתו בהוגנות בייחס להשקעה הרבה שהוא והצוות שלו משקיעים באיטום הגג או קירות או בכל עבוד איטום אחרת , וזאת בכדי להגיע לתוצאה האיכותית ביותר, ולמתן אחריות אמיתית לעבודת האיטום שהוא ביצע.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחה איטום – חשיבות האיטום על מראה הבניין

  • לחדירת לחות ומים עקב חדירת מי גשמים לבניינים ומבנים תהיה השלכות שליליות והשפעות בלתי הפיכות.
  • אחת ההשפעות השליליות של הזנחת איטום הגג של מבנים היא יצירת מראה לא פרופורציונלי. המראה הלא פרופורציונלי בא לידי ביטוי בצורה של קנה המידה על הגג ומוציא את הגג ממצבו ביד אחת. כמו כן, בגלל היווצרות חיידקים ועובש, המבנים יהיו בעלי מראה רע שעלול להטריד את תושביה.
  • התוצאה השנייה שניתן להזכיר בגלל אי ​​תשומת לב לאיטום גגות הבניינים, היא יצירת ריח לא נעים. הצטברות חיידקים ועובש יגרום לתוצאה כל כך מצערת.

אובדן סמכות ועוצמת מבנים, הוא תוצאה שלילית נוספת של הזנחת האיטום והבידוד של הגג. חדירת הלחות תפחית את יכולת המבנים וכתוצאה מכך את חוזקם, ויחד עם זאת נגרמים נזקים בלתי הפיכים ומיותרים לחלוטין שניתן היה למנוע בקלות בעזרת איטום גג בצורה נכונה ללא דילוג על יעוץ עם מומחה.

מומחה איטום חיפה

איטום קיר חיצוני שפריץ

איטום קיר חיצוני שפריץ יכול להתבצע במצב בו השפריץ של הקיר החיצוני במצב תקין יחסית. יש צורך לבדוק את חוזק השפריץ ועמידותו, אחרת התיקון לא יהיה יעיל בטח לתקופת זמן ארוכה. קירות חיצוניים עם שפריץ ישן ניתן לאטום על ידי חומרים דוחי מים בשילוב תיקון בהתאם למצב הציפוי.

לסיכום – מומחה איטום

נדמה כי מיותר לציין א החשיבות הרבה במערכת איטום נכונה ולא חדירה. יש צורך להבין שביצוע נכון הינו שילוב של ידע בענף האיטום לצד ידע במכלול ענף הבניה והכירות החומרים חסרונותיהם ויתרונותיהם, ורק על ידי רצף זה ניתן להגיע לתוצאה של גג או קיר מרתף, שאינו חדיר למים ובטח די ברור בדבר התמורה הרבה לבעלי הנכסים, כאשר עבודת האיטום הינה מוצלחת ביותר.

אל תהססו לפנות עוד היום ונכוון אותכם לדרך הנכונה במכלול עבודות האיטום.

אזורי שירות – מומחי איטום בצפון – מומחי איטום עמק יזרעאל – מומחי איטום בעפולה – מומחי איטום בחדרה – מומחי איטום בנתניה – מומחי איטום – מומחה איטום רטיבות בגליל המערבי – מומחה איטום רטיבות בצפון – מומחה איטום רטיבות – בקריות – מומחה איטום רטיבות בראש פינה …….איטום קירות פנימיים בצפון – איטום קירות פנימיים בעפולה ,,,,,,איטום קירות פנימיים מרטיבות בצפון,…..