מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

מומחה איטום בחיפה

o5o-5824225

מומחה איטום בחיפה – מהו הידע הנדרש לביצוע נכון ?

מומחה איטום בחיפה ובמרכז בעל ידע ומומחיות למתן פתרונות איכותיים בנושא רחב היקף שהינו תחום איטום מבנים. תחום האיטום מאוד נרחב לכן ישנו צורך במומחה שהינו בעל ידע וניסיון רב בכל הקשור למערכות איטום מתקדמות, בעקבות כשלים המתגלים לאחר בנייה או שיפוץ של בתים פרטיים ומבנים משותפים. בנוסף הצורך במומחה איטום בעקבות ליקויים במערכות איטום של מבנים בחיפה או במרכז, והשלכותיהם בתופעות הולכות ונשנות של חדירות מים ולחות במוקדים שונים בתוך חללי דירות ובתים, כגון: רטיבות בתקרות עם גגות רעפים ובטון, ליקוי באיטום מרתפים ויסודות, חדירות מים דרך קירות, רטיבות באזורי פתחי חלונות, ועוד מספר רב של מוקדים פעילים בתוך מבנים המצריכים יידע בהכרת החומרים והתהליכים השונים בבנייה המרכיבים את ביתכם. המומחה צריך להכיר את תחום הבנייה על כל היבטיו, הדבר חשוב ביותר שכן רק כך ניתן להגיע לתוצאות של 0 תקלות, והמשמעות בפועל הינה 100% אטימות, באמצעות יועץ איטום מומלץ .

מומחה איטום חיפה
איטום גג ביריעות ביטומניות

מומחה איטום חיפה ובמרכז

בידוד ואיטום מבנים בחיפה ובמרכז, צריכים שיתבצעו על ידי מי שמבין בנושא איטום ושיקום מבנים, וברשותו הידע והניסיון הדרוש בכדי לפתור בעיות שונות של חדירות מים ולחות למבנים. איטום מבנים כולל בתוכו נושא רחב מאוד וידע רב, אשר לעיתים יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה בעלי משמעות רבה בכל בית ובניין, המצריכים התערבות של מומחה איטום אשר מכיר את הבעיות ויודע לגשת ולפתור אותן ביעילות. אין ספק שניזקי מים יכולים להוות מטרד כאשר מבצעים תיקונים לא יעילים ולא נכונים, לכן יש צורך באיש איטום מומחה למציאת פתרון חד משמעי.

מומחה לבעיות איטום – גילוי וטיפול במוקדי רטיבות בבניינים ובתים פרטיים בחיפה

מומחה איטום בחיפה לגילוי וטיפול במוקדי רטיבות בבניינים ובתים פרטיים הינו צורך מתבקש למתן פתרונות איכותיים לשיקום מבנים. איטום נכון על פי שלבים, הנו נקיטת פעולות מניעה ועצירת חדירות מים ולחות לבתים ודירות בחיפה והם אחד המרכיבים החשובים ביותר של כל מבנה שעלול להיות חשוף לרטיבות ולחות מעת לעת בעקבות מי גשמים באזורים שונים, אך לא רק. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. כמומחה איטום המסקנה היא אחת, לכן, בתהליך בנייה או שיפוץ מבנים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם הינה ביצוע איכותי ונכון על ידי מומחה בעל ניסיון רב בבנייה ובהכרת המערכות המתקדמות באיטום מבנים בחיפה.

מתי לפנות למומחה איטום בחיפה?

חיפוש אחר מומחה איטום בחיפה, הינו צורך של בעלי נכסים הזקוקים לבעל מקצוע מיומן למציאת פתרון בעקבות כשלי איטום המחדירים מים ולחות לתוך הדירה או הבית שלהם. הצורך במומחה אף נדרש, מכיוון שלעיתים נעשו מספר ניסיונות איטום בעבר לטיפול שכשלו ויש צורך במומחה לפתרון חד משמעי לגילוי הסיבה לרטיבות ולטיפול נכון ואיכותי בבעיית האיטום.

איך מומחה האיטום פותר את בעיית חדירת המים?

מומחה האיטום פותר את בעיית חדירת המים בהתאם לסוג האיטום הנדרש ובהתאם ליכולתו האישית של המומחה. יידע וניסיון רב בטיפול במקרים רבים של בעיות בכשלי איטום בתוך מבנים מסיבות רבות ומגוונות, הם אלו שלמעשה יעניקו למומחה את היכולת לגשת ולתת פתרון איכותי וחד משמעי לבעיית האיטום בבית או בדירה שלכם.

באיזה שיטות משתמש מומחה איטום בחיפה לגילוי וטיפול בבעיות איטום?

השיטה האיכותית ביותר תלויה כפי שציינו בפסקה הקודמת, בגורם הניסיון. הניסיון של המומחה באיטום מבנים הינו בעל חשיבות רבה למתן פתרון נכון ואיכותי לבעיות איטום שונות. יחד עם זאת לעיתים נעשה שימוש בכלי עזר מכנים ו או אלקטרונים אשר עוזרים למומחה לאתר את המקור אשר אחראי לחדירות מים ולחות למבנים בחיפה.

באיזה חומרים משתמש מומחה איטום בחיפה לטיפול ברטיבות?

החומרים אשר משתמש מומחה האיטום הם חומרים אשר נבחרו בקפידה מתוך ההתנסות של המומחה בפועל, כאשר החומרים אשר נבחרו בשימוש הינם לעיתים שילוב של מספר חומרים ולא רק חומר אחד, וזאת כמובן כפי שכבר חזרנו רבות על פי ניסינו בהכרת מכלול הרכיבים והשיטות אשר מהם בנוי הבית או הדירה שלכם.

האם החומרים שבהם עושה שימוש מומחה האיטום הם מוצר מדף שניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין?

לעיתים כן, אך לא רק. פעמים רבות אנו עושים שימוש בתרכובות של מספר רכיבים, שהינם רכבי יסוד אשר משומשים בענף הבנייה מזה מאות שנים. שיטות אלו הוכיחו עצמן כיעילות לאורך שנים רבות בתהליך שיקום ואיטום מבנים.

סימנים לזיהוי לחות בבית

תסמיניםלחות עולהדליפות גשםדליפות בשוגגעיבויים
הלחות ממוקמת ליד הקירות הגובלים בחוץ +  
יש תפרחות +  
הלחות מופיעה רק כאשר יורד גשם או שפשוט ירד גשם או הפשיר +  
הנקודות מתוחמות +  
לחות עגולה למדי עם עיגולים קונצנטריים++
חלקו החיצוני של הקיר פגום (טיח מתקלף, סדקים…) +  
לחות מתרחשת לאורך פינה + +
הלחות מוגבלת לדרום ולמערב +  
הלחות מוגבלת לצפון ולמזרח   +
לחות על פני השטח (בדיקת רדיד אלומיניום)+
רטיבות קיר (בדיקת יריעות אלומיניום)    
כתמים מסומנים ללא גבולות  +
רטיבות בבסיס כל הקירות+  
מופיע סלפטר+  
הלחות גבוהה יותר בבסיס מאשר בחלק העליון+   
רטיבות מופיעה על התקרה   
רטיבות מופיעה על כל פני הרצפה   
הלחות היא קבועה, גם בקיץ וגם בחורף.  +
לחות נמצאת במכשיר סניטרי  + 
העלייה בלחות עולה בקנה אחד עם השימוש במכשירים סניטריים  + 
הלחות עולה בקנה אחד עם עלייה בצריכת המים, או מים חמים  + 
הלחות מתפשטת לקיר שלם   
הלחות מופיעה רק בחורף   +
ריח רע בחדר   +
חלונות מתערפלים לעתים קרובות ולמשך זמן רב   +
בידוד תרמי גרוע   +
יש בידוד תרמי פנימי   +
רטיבות הופיעה לאחר הגעתו של דייר חדש   +
     
סה"כ + ו- לפי עמודות

איטום קירות חיצוניים בחיפה

הדרישה למומחה איטום קירות חיצוניים בחיפה, הינו צורך הולך ומתרחב. כפי שכבר ציינו לעיל תחום איטום מבנים לצורך ביצוע איטום קירות חוץ הינו תחום נרחב ביותר שבו ישנם מספר רב של שיטות וחומרים אשר מיועדים לתת מענה לבעיות איטום שונות. בעיות איטום נוצרות לרוב מביצוע לקוי ולא נכון. יישום חומרי איטום הינו למעשה תחילת מציאת הפתרון ולא סוף הבעיה. אחד הגורמים המשמעותיים אינו רק בחירתו של חומר איטום איכותי כזה ואחר, אלה דרכי היישום והביצוע הנכונים, ביצוע לפי שלבים(זמני יבוש וכו') לפי הוראות יצרן ובשילוב הידע והניסיון של המבצע, לשיפור ויעילות לטיפול במוקד או במוקדי הרטיבות.

מומחה איטום – יעוץ טיפול ושיקום בעיות איטום

ביצוע ויעוץ מהדרגה הראשונה למערכות מתקדמות באיטום מבנים. אנו נותנים מענה מהדרגה הראשונה במניעת חדירות מים ולחות אל תוך מבנים כיועצי איטום מומלצים. אנו שואפים לתוצאה של פתרון חד משמעי ואיכותי. יש להבין שתוצאה שכזו חייבת להיות בכל בית ובניין. תוצאה שכזו יכולה להתקיים באם מומחה איטום חיפה ובמרכז, ימליץ לבעל הנכס או לעד הבניין המשותף ויעניק לו מספר אלטרנטיבות באם הם קיימות. בנוסף המומחה אף ימליץ על הדרך שתבטיח ותגן מפני חדירות מי גשמים. לאחר הסכמה משותפת ניתן להגיע לשלב הביצוע והעלויות ההוגנות בדבר ביצוע מהדרגה הראשונה של עבודת השיקום והאיטום.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחה איטום בצפון

מומחה איטום בצפון, הכירות עם מערכות האיטום השונות והמגוונות, אשר מתפתחות ומתעדכנות ללא הרף הינה למעשה, חומרים בשילוב ידע רב אשר מיושם בבית שלכם. ידע ודיוק בביצוע ללא קיצורי דרך, ללא דילוג על שלבים, עבודה עם החומרים הנכונים והאיכותיים שקיימים בענף האיטום, מבלי לחסוך, רק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג לא דולף ושקט לבעלי הנכס לשנים רבות על פי הדרכתו של מומחה בצפון המכיר היטב את הנושא על כל היבטיו.

הטיפול כולל – גילוי ושיקום בהתאם לאזור המטופל:

 1. גילוי המקור או המקורות אשר אחראיים על חדירות המים והלחות.
 2. איטום המקור, הינו למעשה מציאת הדרך היעילה למניעת חדירות המים.
 3. שיקום ניזקי הרטיבות אשר נוצרים בעקבות חדירות מים לאורך זמן עטיפה והגנה של האזור המטופל למניעת הכתמה ופיזור אבק.
 4. שיקום הבטון.
 5. שיקום ברזל חלוד במידה ומצוי באזור המטופל .
 6. ביצוע תיקוני טיח.
 7. ביצוע תיקונים להחלקת הקיר או התקרה הכולל שימוש בחומרים מקשרים.
 8. צביעה צבע תואם בהתאם לאזור המוקד המטופל.
מומחה איטום

איש איטום מומלץ – רטיבות בקיר מרתף

רטיבות בקיר מרתף גורמת לריח רע במרתף ולנפיחויות וסימני פגמים והתנפחויות של טיח וחלקי צבע. רטיבות במרתף הינה בעיה מאוד נפוצה בבניינים ישנים אך לא רק. כאיש איטום מומלץ אני יכול לספר לכם שגם בבניינים חדשים ישנם נמצאים כשלים בעת ביצוע האיטום. איטום קירות מרתף צריכה להתבצע על ידי מומחים באיטום קירות, מכיוון שיש צורך לבחון מספר פרמטרים אשר הם הגורמים לבעיות ולנזקי מים בתוך המרתף שלכם, ולא רק לאטום את המרתף.

מומחה איטום מומלץ

אנו בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בהיכרות של ענף האיטום והבנייה. ניסיון מעל ל 30 שנה בעבודה איכותית בלבד, באה ליידי ביטוי בהכרת החומרים האיכותיים השונים. לעיתים אנו נתקלים בבעלי בתים ששמעו על חומר איטום גגות חדש שיצא לשוק, והם פונים אלינו שניישם עם חומר האיטום הנ"ל, לעיתים הן זה נכון שרק בגלל שהחומר הינו חדש אז הוא מבטיח שקט וביטחון לכך שבפועל הינו כזה שימנע חדירה. החשיבות בניסיון הרב כמו שאומרים "ניסיון מהשטח" שלא כל מה שנמצא על המדף הינו החומר הטוב ביותר לאיטום הגג. המשמעות הינה שהניסיון של מומחה איטום רטיבות  חייב להכיר את החומרים ב"בפעולה" ורק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג או כל חלק אחר במבנה, לא חדיר למים.

מומחה איטום

מומחה איטום – "חומר איטום בפעולה"

חומרים רבים קיימים בשוק ענף האיטום כמו ברוב התחומים בכלל הענפים במשק. אנו מתעדכנים כל העת בדבר החומרים החדשים שנכנסו לתחום האיטום. יחד עם זאת בכדי לשמור ולהבטיח גגות לא חדירים למים, יש לבחון כל חומר חדש בזהירות רבה ובתוצאות מהשטח שזה אומר, האם הגג או או הקיר שבא יושם החומר החדש באמת אוטם אותו מלהעביר מים לאורך שנים רבות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

איטום גגות בחיפה – מניעת חדירות מים

האם כל חומר איטום ייתן לנו תוצאה איכותית? שאלה זו היא קריטית ביותר שכן מומחה איטום גגות בחיפה צריך להעניק רק תוצאה אחת והיא גג אטום למים. בחירת החומרים שאנו מיישמים בשטח על גבי גגות מבנים, או על כל משטח אופקי או אנכי, נמדדים על פי פרמטר אחד שהוא, ערבות החומר "בפעולה" – המשמעות היא שאותו חומר חדש, הינו  מרכיב איטום המוכח שעמד ועבר בהצלחה את מבחן המניע של מים. ללא מבחן שענה לנו על השאלה הזאת, לא נעשה בא שימוש עד שקיבלנו פידבקים לגבי איכות המוצר הנ"ל, ורק לאחר קבלת משוב חיובי, החומר מיושם על פי הפרמטרים הנוקשים שלנו והמומחיות המיושמת בשטח, בכל הנוגע לאיטום גגות.

איש איטום מומלץ – איתור נזילות ללא הרס

כשמדובר באיטום קירות לפעמים אנו נדרשים ל מומחה איתור נזילות ללא הרס שיגלה מהיכן מקור הנזילה. במקרים רבים כשמדובר בנזילות מכיוון התקרה יתכן וישנה נזילת מים פעילה. במקרים אחרים מדובר בבעיית איטום הגג שנעשה בצורה לא נכונה וצריך לתקן. במקרים אלו נדרש לאטום את הגג מחדש בכדי לעצור את מקור הרטיבות. בכדי לבצע איתור נזילה ללא הרס אנו משתמשים בשיטות שונות הכוללות איתור נזילה במצלמה תרמית אשר תראה את מקור הבעיה. אם לא ניתן יוכלו להיות מבוצעות אף בדיקות סאונד או בדיקות למערכות האינסטלציה והניקוז השונות, בגג או בתוך חלל הבית, המבנה או הדירה.

איטום גגות וקירות חוץ בחיפה

ענף האיטום הינו מורכב ביותר, ואיטום גגות בחיפה או במרכז או, איטום קירות חוץ, או איטום יסודות וכד', חייב להיות מיושם על פי קריטריונים מחמירים, לפי הוראותיו של המומחה, שכן איטום לקוי הינו נזק ממוני ללקוח ופגיעה ברכוש. יש לתת דגש רב בכל הנוגע לחשיבות התוצאה וחיבור בין החומרים הנכונים והאיכותיים ביותר לצד ביצוע על ידי צוות מקצועי ביותר המיישם בדיוק רב את הוראותיו של המומחה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיטות איטום גגות או כל מערכות חוץ ופנים הינם רבות, מתחילת ההיסטוריה של האיטום ששומשה בעבר כגון הזפת החם ועד לחומרים טכנולוגיים על בסיס שרפים בשילוב סיבים ועוד..

מומחה איטום חיפה

בחירת סוג האיטום ואופן הביצוע של איטום גג , הינה עבודה אשר מוטלת על כתפיו של מומחה האיטום שלנו, שעל בסיס הממצאים ואופי הגג והאזור הגיאוגרפי, בין אם מדובר על מומחה איטום בחיפה, תל אביב , ראשון לציון, רעננה, מודיעין, צפון ועוד.. הוא זה שיחליט לבסוף על הדרך והחומרים הנכונים ביותר בכדי לאטום את הגג. אלו רק כמה פרמטרים אשר נלקחים בחשבון לפני כל קבלת החלטה של מומחה איטום. רק לאחר שנבדקו כל האפשרויות, רק אז ניתן להתחיל במלאכת הביצוע של איטום הגג או כל אלמנט אחר, וזאת למעשה הדרך הנכונה להצלחת האיטום ולגג או כל חלק אחר במבנה שאינו חדיר למים.

מומחה איטום בחיפה ובמרכז

עבודות ההכנה של הגג בחיפה או במרכז הינן חשובות ביותר ליצירת גג אטום ולא חדיר למים. עבודות ההכנה של קבלני איטום מיומנים הינו חייבת להיות מותאמת לסוג ולאופי ביצוע עבודת האיטום, בטח שמדובר בגג מרוצף וכל נזק של איטום לקוי הינו נזק ממוני רב לבעלי הנכסים באם שילמו מחיר הוגן בעבור עבודה מקצועית איכותית, אך אם שילמו מחיר מצחיק עד זול לא יוכלו לבוא בטענות לעבודה מרושלת. קבלן איטום גגות נאמן לא יגבה ואף יעריך את עבודתו בהוגנות בייחס להשקעה הרבה שהוא והצוות שלו משקיעים באיטום הגג או קירות או בכל עבוד איטום אחרת , וזאת בכדי להגיע לתוצאה האיכותית ביותר, ולמתן אחריות אמתית לעבודת האיטום שהוא ביצע.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

חשיבות האיטום והשפעתו על מראה הבניין

 • לחדירת לחות ומים עקב חדירת מי גשמים לבניינים ומבנים תהיה השלכות שליליות והשפעות בלתי הפיכות.
 • אחת ההשפעות השליליות של הזנחת איטום הגג של מבנים היא יצירת מראה לא פרופורציונלי. המראה הלא פרופורציונלי בא לידי ביטוי בצורה של קנה המידה על הגג ומוציא את הגג ממצבו ביד אחת. כמו כן, בגלל היווצרות חיידקים ועובש, המבנים יהיו בעלי מראה רע שעלול להטריד.
 • התוצאה השנייה שניתן להזכיר בגלל אי ​​תשומת לב לאיטום גגות הבניינים, היא יצירת ריח לא נעים. הצטברות חיידקים ועובש על פני הקירות והתקרות.

אובדן סמכות ועוצמת מבנים, הוא תוצאה שלילית נוספת של הזנחת האיטום והבידוד של הגג. חדירת הלחות תפחית את יכולת המבנים וכתוצאה מכך את חוזקם, ויחד עם זאת נגרמים נזקים בלתי הפיכים ומיותרים לחלוטין שניתן היה למנוע בקלות בעזרת איטום גג בצורה נכונה ללא דילוג על יעוץ עם מומחה.

מומחה איטום חיפה

איטום קירות חיצוניים שפריץ

איטום קיר חיצוני שפריץ יכול להתבצע במצב בו השפריץ של הקיר החיצוני במצב תקין יחסית. יש צורך לבדוק את חוזק השפריץ ועמידותו, אחרת התיקון לא יהיה יעיל בטח כפתרון לתקופת זמן ארוכה. קירות חיצוניים עם שפריץ ישן ניתן לאטום על ידי חומרים דוחי מים בשילוב תיקון בהתאם למצב הציפוי.

לסיכום מומחה איטום בחיפה

נדמה כי מיותר לציין א החשיבות הרבה במערכת איטום נכונה ולא חדירה. יש צורך להבין שביצוע נכון הינו שילוב של ידע בענף האיטום לצד ידע במכלול ענף הבניה והכירות החומרים חסרונותיהם ויתרונותיהם, ורק על ידי רצף זה ניתן להגיע לתוצאה של גג או קיר מרתף, שאינו חדיר למים ובטח די ברור בדבר התמורה הרבה לבעלי הנכסים בחיפה או במרכז, כאשר עבודת האיטום הינה מוצלחת ביותר.

אל תהססו לפנות עוד היום ונכוון אותכם לדרך הנכונה במכלול עבודות האיטום.

אזורי שירות – מומחי איטום בצפון – מומחי איטום עמק יזרעאל – מומחי איטום בעפולה – מומחי איטום בחדרה – מומחי איטום בנתניה – מומחי איטום – מומחה איטום רטיבות בגליל המערבי – מומחה איטום רטיבות בצפון – מומחה איטום רטיבות – בקריות – מומחה איטום רטיבות בראש פינה …….איטום קירות פנימיים בצפון – איטום קירות פנימיים בעפולה ,,,,,,איטום קירות פנימיים מרטיבות בצפון,…..