מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

מומחה איטום בחיפה | איש איטום מומלץ

o5o-5824225

מומחה איטום בחיפה – מהו הידע הנדרש לביצוע נכון ?

מומחה איטום בחיפה ובמרכז בעל ידע ומומחיות למתן פתרונות איכותיים בנושא רחב היקף שהינו תחום "איטום מבנים". תחום האיטום מאוד נרחב לכן ישנו צורך במומחה שהינו בעל ידע וניסיון רב בכל הקשור למערכות איטום מתקדמות בעקבות כשלים המופיעים לאחר בנייה או שיפוץ של בתים פרטיים ומבנים משותפים. בנוסף הצורך במומחה איטום בעקבות ליקויים במערכות איטום של מבנים בחיפה או במרכז, והשלכותיהם בתופעות הולכות ונשנות של חדירות מים במוקדים שונים כגון: רטיבות בתקרות עם גגות רעפים ובטון, איטום מרתפים ויסודות, איטום קירות, פתחי חלונות, ועוד מספר רב של מוקדי רטיבות בתוך חללי מבנים המצריכים יידע בהכרת החומרים והתהליכים השונים בבנייה המרכיבים את ביתכם. איש איטום מומלץ צריך להכיר את תחום הבנייה על כל היבטיו, הדבר חשוב ביותר שכן רק כך ניתן להגיע לתוצאות של 0 תקלות, והמשמעות בפועל הינה 100% אטימות, באמצעות יועץ איטום מומלץ .

מומחה איטום חיפה
איטום גג ביריעות ביטומניות

מומחה איטום חיפה ובמרכז

בידוד ואיטום גגות בחיפה או במרכז, צריכים שיתבצעו על ידי מי שמבין בנושא איטום ושיקום מבנים, וברשותו הידע והניסיון הדרוש בכדי לפתור בעיות שונות של חדירות מים. איטום מבנים כולל בתוכו נושא רחב מאוד וידע רב, אשר לעיתים יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה בעלי משמעות רבה בכל מבנה ובניין המצריכים התערבות של מומחה ואיש איטום מומלץ אשר מכיר את הבעיות ויודע לגשת ולפתור אותן ביעילות. אין ספק שניזקי מים יכולים להוות מטרד כאשר מבצעים תיקונים לא יעילים ולא נכונים, לכן יש צורך באיש איטום מומחה בחיפה או במרכז, לפתרון חד משמעי של בעיית האיטום.

איטום גגות ומערכות איטום בבניינים ובתים פרטיים

איטום גגות הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של בניין שעלול להיות חשוף לרטיבות ולחות מעת לעת בעקבות מי גשמים, אך לא רק. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. כאיש איטום מומלץ המסקנה היא אחת, לכן, בתהליך בניית מבנים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם הינה ביצוע על ידי מומחה בעל ניסיון רב בהכרת המערכות המתקדמות באיטום מבנים וגגות.

איש איטום מומלץ – יועץ איטום מומלץ

איש איטום מומלץ הינו צורך הולך ומתרחב. כפי שכבר ציינו לעיל תחום איטום מבנים הינו תחום נרחב ביותר שבו ישנם מספר רב של שיטות וחומרים אשר מיועדים לתת מענה לבעיות איטום שונות. בעיות איטום נוצרות לרוב מביצוע לקוי ולא נכון. יישום חומרי איטום הינו למעשה תחילת מציאת הפתרון ולא סוף הבעיה. אחד הגורמים המשמעותיים אינו רק בחירתו של חומר איטום איכותי כזה ואחר, אלה דרכי היישום והביצוע הנכונים, ביצוע לפי שלבים(זמני יבוש וכו') לפי הוראות יצרן ובשילוב הידע והניסיון של המבצע, לשיפור ויעילות לטיפול במוקד או במוקדי הרטיבות.

מומחה איטום – יעוץ טיפול ושיקום בעיות איטום

ביצוע ויעוץ מהדרגה הראשונה למערכות מתקדמות באיטום מבנים. אנו נותנים מענה מהדרגה הראשונה במניעת חדירות מים ולחות אל תוך מבנים כיועצי איטום מומלצים. אנו שואפים לתוצאה של פתרון חד משמעי ואיכותי. יש להבין שתוצאה שכזו חייבת להיות בכל בית ובניין. תוצאה שכזו יכולה להתקיים באם מומחה איטום חיפה ובמרכז, ימליץ לבעל הנכס או לעד הבניין המשותף ויעניק לו מספר אלטרנטיבות באם הם קיימות. בנוסף המומחה אף ימליץ על הדרך שתבטיח ותגן מפני חדירות מי גשמים. לאחר הסכמה משותפת ניתן להגיע לשלב הביצוע והעלויות ההוגנות בדבר ביצוע מהדרגה הראשונה של עבודת האיטום.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחה איטום בצפון

הכירות עם מערכות האיטום השונות והמגוונות, אשר מתפתחות ומתעדכנות ללא הרף הינה למעשה, חומרים בשילוב ידע רב אשר מיושם בבית שלכם. ידע ודיוק בביצוע ללא קיצורי דרך, ללא דילוג על שלבים, עבודה עם החומרים הנכונים והאיכותיים שקיימים בענף האיטום, מבלי לחסוך, רק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג לא דולף ושקט לבעלי הנכס לשנים רבות על פי הדרכתו של מומחה המכיר היטב את הנושא על כל היבטיו.

מומחה איטום

איש איטום מומלץ – רטיבות בקיר מרתף

רטיבות בקיר מרתף גורמת לריח רע במרתף ולנפיחויות וסימני פגמים והתנפחויות של טיח וחלקי צבע. רטיבות במרתף הינה בעיה מאוד נפוצה בבניינים ישנים אך לא רק. כאיש איטום מומלץ אני יכול לספר לכם שגם בבניינים חדשים ישנם נמצאים כשלים בעת ביצוע האיטום. איטום קירות מרתף צריכה להתבצע על ידי מומחים באיטום קירות, מכיוון שיש צורך לבחון מספר פרמטרים אשר הם הגורמים לבעיות ולנזקי מים בתוך המרתף שלכם, ולא רק לאטום את המרתף.

מומחה איטום מומלץ

אנו בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בהיכרות של ענף האיטום והבנייה. ניסיון מעל ל 30 שנה בעבודה איכותית בלבד, באה ליידי ביטוי בהכרת החומרים האיכותיים השונים. לעיתים אנו נתקלים בבעלי בתים ששמעו על חומר איטום גגות חדש שיצא לשוק, והם פונים אלינו שניישם עם חומר האיטום הנ"ל, לעיתים הן זה נכון שרק בגלל שהחומר הינו חדש אז הוא מבטיח שקט וביטחון לכך שבפועל הינו כזה שימנע חדירה. החשיבות בניסיון הרב כמו שאומרים "ניסיון מהשטח" שלא כל מה שנמצא על המדף הינו החומר הטוב ביותר לאיטום הגג. המשמעות הינה שהניסיון של מומחה איטום רטיבות  חייב להכיר את החומרים ב"בפעולה" ורק כך ניתן להגיע לתוצאה של גג או כל חלק אחר במבנה, לא חדיר למים.

מומחה איטום

מומחה איטום – "חומר איטום בפעולה"

חומרים רבים קיימים בשוק ענף האיטום כמו ברוב התחומים בכלל הענפים במשק. אנו מתעדכנים כל העת בדבר החומרים החדשים שנכנסו לתחום האיטום. יחד עם זאת בכדי לשמור ולהבטיח גגות לא חדירים למים, יש לבחון כל חומר חדש בזהירות רבה ובתוצאות מהשטח שזה אומר, האם הגג או או הקיר שבא יושם החומר החדש באמת אוטם אותו מלהעביר מים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

רטיבות והקשר לסביבת מגורים בריאה

אם ברצוננו ליצור סביבת מגורים בריאה, עלינו לדאוג לבית ללא לחות גבוהה. ללא קשר למקורה, רטיבות שנספגת בקירות גורמת לפגיעה במבנה ומפחיתה מערכו. אסור לשכוח שגם קירות רטובים מזיקים לבריאות, שכן הם משפיעים לרעה על האקלים של החדר, שהאופטימיזציה שלו חיונית ליצירת סביבת חיים בריאה. בנוסף, קירות רטובים עצמם מגבירים את המוליכות התרמית שלהם ואת הסיכוי לצמיחת עובש, מה שעלול לגרום לתסמינים אלרגיים אצל חלק מהאוכלוסייה.

איטום גגות בחיפה או במרכז – מניעת חדירות מים

האם כל חומר איטום ייתן לנו תוצאה איכותית? שאלה זו היא קריטית ביותר שכן מומחה האיטום שלנו מחויב להעניק רק תוצאה אחת והיא גג אטום למים. בחירת החומרים שאנו מיישמים בשטח על גבי גגות מבנים, או על כל משטח אופקי או אנכי, נמדדים על פי פרמטר אחד שהוא, ערבות החומר "בפעולה" – המשמעות היא שאותו חומר חדש, הינו  מרכיב איטום המוכח שעמד ועבר בהצלחה את מבחן המניע של מים. ללא מבחן שענה לנו על השאלה הזאת, לא נעשה בא שימוש עד שקיבלנו פידבקים לגבי איכות המוצר הנ"ל, ורק לאחר קבלת משוב חיובי, החומר מיושם על פי הפרמטרים הנוקשים שלנו והמומחיות המיושמת בשטח, בכל הנוגע לאיטום גגות.

איש איטום מומלץ – איתור נזילות ללא הרס

כשמדובר באיטום קירות לפעמים אנו נדרשים ל מומחה איתור נזילות ללא הרס שיגלה מהיכן מקור הנזילה. במקרים רבים כשמדובר בנזילות מכיוון התקרה יתכן וישנה נזילת מים פעילה. במקרים אחרים מדובר בבעיית איטום קירות שנעשה בצורה לא נכונה וצריך לתקן. במקרים אלו נדרש לאטום את הקיר מחדש בכדי לעצור את מקור הרטיבות אם קיימת כזו. בכדי לבצע איתור נזילה ללא הרס אנו משתמשים בשיטות שונות הכוללות איתור נזילה במצלמה תרמית אשר תראה את מקור הבעיה. אם לא ניתן יוכלו להיות מבוצעות אף בדיקות סאונד או בדיקות למערכות האינסטלציה והניקוז השונות, בגג או בתוך חלל הבית, המבנה או הדירה.

איטום גגות וקירות חוץ בחיפה או במרכז

ענף האיטום הינו מורכב ביותר, ואיטום גגות בחיפה או במרכז או, איטום קירות חוץ, או איטום יסודות וכד', חייב להיות מיושם על פי קריטריונים מחמירים, לפי הוראותיו של המומחה, שכן איטום לקוי הינו נזק ממוני ללקוח ופגיעה ברכוש. יש לתת דגש רב בכל הנוגע לחשיבות התוצאה וחיבור בין החומרים הנכונים והאיכותיים ביותר לצד ביצוע על ידי צוות מקצועי ביותר המיישם בדיוק רב את הוראותיו של המומחה.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

שיטות איטום גגות או כל מערכות חוץ ופנים הינם רבות, מתחילת ההיסטוריה של האיטום ששומשה בעבר כגון הזפת החם ועד לחומרים טכנולוגיים על בסיס שרפים בשילוב סיבים ועוד..

מומחה איטום חיפה

בחירת סוג האיטום ואופן הביצוע של איטום גג , הינה עבודה אשר מוטלת על כתפיו של מומחה האיטום שלנו, שעל בסיס הממצאים ואופי הגג והאזור הגיאוגרפי, יוחלט לבסוף על הדרך והחומרים הנכונים ביותר בכדי לאטום את הגג. אלו רק כמה פרמטרים אשר נלקחים בחשבון לפני כל קבלת החלטה של מומחה איטום. רק לאחר שנבדקו כל האפשרויות, רק אז ניתן להתחיל במלאכת הביצוע של איטום הגג או כל אלמנט אחר, וזאת למעשה הדרך הנכונה להצלחת האיטום ולגג או כל חלק אחר במבנה שאינו חדיר למים.

מומחה איטום בחיפה ובמרכז

עבודות ההכנה של הגג בחיפה או במרכז הינן חשובות ביותר ליצירת גג אטום ולא חדיר למים. עבודות ההכנה של קבלני איטום מיומנים הינו חייבת להיות מותאמת לסוג ולאופי ביצוע עבודת האיטום, בטח שמדובר בגג מרוצף וכל נזק של איטום לקוי הינו נזק ממוני רב לבעלי הנכסים באם שילמו מחיר הוגן בעבור עבודה מקצועית איכותית, אך אם שילמו מחיר מצחיק עד זול לא יוכלו לבא בטענות לעבודה מרושלת. קבלן איטום גגות נאמן לא יגבה ואף יעריך את עבודתו בהוגנות בייחס להשקעה הרבה שהוא והצוות שלו משקיעים באיטום הגג או קירות או בכל עבוד איטום אחרת , וזאת בכדי להגיע לתוצאה האיכותית ביותר, ולמתן אחריות אמתית לעבודת האיטום שהוא ביצע.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

מומחה איטום – חשיבות האיטום והשפעתו על מראה הבניין

  • לחדירת לחות ומים עקב חדירת מי גשמים לבניינים ומבנים תהיה השלכות שליליות והשפעות בלתי הפיכות.
  • אחת ההשפעות השליליות של הזנחת איטום הגג של מבנים היא יצירת מראה לא פרופורציונלי. המראה הלא פרופורציונלי בא לידי ביטוי בצורה של קנה המידה על הגג ומוציא את הגג ממצבו ביד אחת. כמו כן, בגלל היווצרות חיידקים ועובש, המבנים יהיו בעלי מראה רע שעלול להטריד.
  • התוצאה השנייה שניתן להזכיר בגלל אי ​​תשומת לב לאיטום גגות הבניינים, היא יצירת ריח לא נעים. הצטברות חיידקים ועובש על פני הקירות והתקרות.

אובדן סמכות ועוצמת מבנים, הוא תוצאה שלילית נוספת של הזנחת האיטום והבידוד של הגג. חדירת הלחות תפחית את יכולת המבנים וכתוצאה מכך את חוזקם, ויחד עם זאת נגרמים נזקים בלתי הפיכים ומיותרים לחלוטין שניתן היה למנוע בקלות בעזרת איטום גג בצורה נכונה ללא דילוג על יעוץ עם מומחה.

מומחה איטום חיפה

איטום קיר חיצוני שפריץ

איטום קיר חיצוני שפריץ יכול להתבצע במצב בו השפריץ של הקיר החיצוני במצב תקין יחסית. יש צורך לבדוק את חוזק השפריץ ועמידותו, אחרת התיקון לא יהיה יעיל בטח כפתרון לתקופת זמן ארוכה. קירות חיצוניים עם שפריץ ישן ניתן לאטום על ידי חומרים דוחי מים בשילוב תיקון בהתאם למצב הציפוי.

לסיכום מומחה איטום בחיפה

נדמה כי מיותר לציין א החשיבות הרבה במערכת איטום נכונה ולא חדירה. יש צורך להבין שביצוע נכון הינו שילוב של ידע בענף האיטום לצד ידע במכלול ענף הבניה והכירות החומרים חסרונותיהם ויתרונותיהם, ורק על ידי רצף זה ניתן להגיע לתוצאה של גג או קיר מרתף, שאינו חדיר למים ובטח די ברור בדבר התמורה הרבה לבעלי הנכסים בחיפה או במרכז, כאשר עבודת האיטום הינה מוצלחת ביותר.

אל תהססו לפנות עוד היום ונכוון אותכם לדרך הנכונה במכלול עבודות האיטום.

אזורי שירות – מומחי איטום בצפון – מומחי איטום עמק יזרעאל – מומחי איטום בעפולה – מומחי איטום בחדרה – מומחי איטום בנתניה – מומחי איטום – מומחה איטום רטיבות בגליל המערבי – מומחה איטום רטיבות בצפון – מומחה איטום רטיבות – בקריות – מומחה איטום רטיבות בראש פינה …….איטום קירות פנימיים בצפון – איטום קירות פנימיים בעפולה ,,,,,,איטום קירות פנימיים מרטיבות בצפון,…..