מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
איטום

יועץ איטום מומלץ | מומחה במתן פתרונות לאיטום מבנים

o5o-5824225

יועץ איטום מומלץ – מומחה לבעיות איטום

יועץ איטום מומלץ הינו בעל מקצוע מיומן אשר ביכולתו לתת פתרון יעיל לכל בעיית איטום. סוגים רבים של חומרים מצויים בשוק ולכן נדרש יועץ איטום מומחה שמכיר את תחום האיטום והבנייה האיכותית. כל יצרן יעניק את האחריות ואף יציין את מהות החומר והביצועים בפני חדירת מים, יחד עם זאת יועץ או קבלן איטום בעל ידע בפועל ידע להתאים ולבחור מכל המרחב או האפשרויות השונות של חומרי איטום על פי ניסיונו שלו בפועל בעבודה עם החומרים השונים.

יועץ איטום

יועץ איטום – מניעה וטיפול במוקדי לחות

יצירת חוזק גבוה לחלקים שונים של הבניין היא אחד הדברים שעל מהנדסי הבניין לשים לב אליהם. גורמים שונים משפיעים על חוזק המבנים.יועץ איטום צפון אשר מכיר את חדירת לחות ולחות היא אחד הגורמים המשפיעים על נושא זה ותפחית את חוזק המבנים. חלקים כמו הקירות, הרצפה והגג של כל מבנה יכולים להיחשף ללחות ולחות ולהפחית משמעותית את חוזקו ועמידותו. אך מה הפיתרון וכיצד ניתן להימנע מבעיות במבנים כאלה? ניתן להשתמש בפתרונות למקרים כאלה. בקריאת מאמר זה תוכלו לקבל מידע מדויק ומקיף על איטום גגות מבנים. אז הצטרפו אלינו למידע נוסף .

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

יועץ לאיטום מבנים – מהם השיטות לאיטום גגות?

הצורך ביועץ איטום עבור בידוד ואיטום גגות יכולים להיחשב כאחד מבעיות האבטחה החשובות ביותר בבניינים משותפים אף בבתים פרטיים כאחד. גגות וקירות הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של מבנה שעלולים להיות חשופים לרטיבות ולחות מעת לעת עקב גשם. מסיבה זו ניתן לומר כי גשם יהווה גורם הרסני אם אין גורם מונע לרטיבות במבנים. לכן, לאחר בניית מבנים פרטיים ובניינים, הצעד הראשון שיש לנקוט לביטחון ויצירת התנגדות בהם הוא איטום גגות על פי הנחיות יועץ האיטום.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

יועץ איטום

יועץ בידוד גגות הוא הצעד הראשון לאחר בניית כל מבנה ובניין, שהוא הצעד החשוב ביותר. איטום גגות גורם למבנה להראות עמידות גבוהה כנגד גורמים חיצוניים כלשהם ולהראות יכולת גבוהה כנגד חדירת לחות. אך לפני שאוטמים את הגג, כדאי לשים לב לכמה נקודות.

יועץ איטום מומלץ – בידוד גג המבנה

השימוש בשיטות וחומרים איכותיים הוא אחד הדברים שיועץ לוקח בחשבון בעת ​​איטום מבנים. כמובן ההמלצה היא להשתמש בחומרים הטובים ביותר לאיטום הגג.

בעת איטום ובידוד הגג, יש צורך לעיתים ביועץ איטום. בתהליך איטום יש להקפיד על ביצוע כל צעד וצעד משלו. המשמעות היא שאם לא תשים לב לתהליך איטום הגג, הבניין ייפגע לאורך זמן. ייעוץ איכותי ונכון, הינו בעל חשיבות רבה מאוד ודי מיותר להבין את ההשלכות ההרסניות של אי מניעת חדירות מים, או לחילופין ביצוע מרושל ולא על פי שלבי ביצוע והמתנה בין כל תהליך לתהליך באיטום מבנים נכון ואיכותי.

יועצי איטום – תוצאה של הזנחת איטום

  • יועץ איטום לחדירת לחות ולחות עקב חדירת מי גשמים לבניינים ומבנים תהיה השלכות שליליות והשפעות בלתי הפיכות.
  • מומחה איטום מבין כי אחת ההשפעות השליליות של הזנחת איטום הגג של מבנים היא יצירת מראה לא פרופורציונלי. המראה הלא פרופורציונלי בא לידי ביטוי בצורה של קנה המידה על הגג ומוציא את הגג ממצבו ביד אחת. כמו כן, בגלל קשקשים והיווצרות חיידקים ועובש, המבנים יהיו בעלי מראה רע שעלול להטריד את תושביה.
  • התוצאה השנייה שניתן להזכיר בגלל אי ​​תשומת לב של יועץ לאיטום גגות הבניינים, היא יצירת ריח לא נעים. הצטברות חיידקים ועובש יגרום לתוצאה כל כך מצערת.
  • אובדן סמכות ועוצמת מבנים ומבנים הוא תוצאה שלילית נוספת של הזנחת האיטום והבידוד של גג המבנים. חדירת הלחות תפחית את יכולת המבנים וכתוצאה מכך את חוזקם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

תהליך איטום מבנים נכון

כפי שמוכר על ידי יועץ איטום , ניתן לאטום את גגות המבנים בשיטות שונות.

איטום גגות במהלך הבנייה:

  1. השיטה הראשונה לאיטום גג הבניינים במהלך בנייתם ​​היא אחת השיטות הנפוצות המשמשות לבידוד גג המבנים. כפי שהשם מרמז, בסוג זה של איטום גגות המבנים אטומים במהלך הבנייה.
  2. השימוש בבטון מוכן ואטום בשיטה זו הוא אחת השיטות הנפוצות והנפוצות ביותר בהן ניתן להשתמש לתחילת התהליך. בטון אטום שהוכן מראש בסוג זה של איטום גגות הוא אחד החומרים החשובים לבידוד הגגות והינו חלק מתהליך המומלץ.

יועץ איטום מומלץ – מבנים לאחר בנייה

יועץ איטום מומלץ למבנים לאחר בנייה הינו צורך מתבקש לאחר הופעת חדירות מים לתוך חלל המבנה. שיטת איטום נוספת בה ניתן להשתמש בעת בידוד גגות נובע מאיטום לקוי ושימוש בחומרים לא על פי הנחיות יצרן . לצורך כך מייצרים ומשווקים חומרים שונים על ידי מותגים שונים, אותם ניתן להכין ולהשתמש בהתאם לסוג המבנה.

יועץ איטום

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

בידוד ואיטום גינות גג

גן הגג הוא אחד המקומות שזקוקים ליועץ איטום עקב שתילת פרחים וצמחים בהם וצורך צמחים במים, שניתן להזכיר כתהליך חשוב ומומלץ אשר מונע חדירת ונזילת מים. אחת הדרכים הטובות ביותר לאיטום גינות גג היא באמצעות יועץ איטום לפני בנייתן, אשר אמורות להשתמש בשיטות וחומרים איכותיים כדי להשיג את תוצאה איכותית במניעת חדירות מים דרך גינות המצויות בגג.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

אם תהליך זה, כלומר איטום גינת הגג, יבוצע בצורה נכונה ונכונה, בעתיד, לא רק שתיהנו מבניית מבנה זה, אלא שלא נגרום בעיות עקב אי תשומת לב לחלק מהנקודות הפגועות. אם לא שמים לב לשלב האיטום של גינת הגג לפני הקמתו, בעתיד הלא רחוק, לחות ולחות יחדרו לבניינים דרך הגג ויגרמו לבעיות חמורות במבנה. אבל מה הפתרון?

כדי להתמודד עם בעיה זו, ניתן לדחות את תהליך איטום גינת הגג עד לאחר בנייתו ולמנוע בעיות נוספות. לשם כך ועל מנת לגשת למשטח גינת הגג יש לרוקן את כל התכולה בתוכו ולבצע צעד זה.

מומחה איטום חיפה

מומחה איטום

בשלב זה, אנו רוצים להסביר לכם את התכונות של בידוד הגגות כדי להבין את החשיבות של ביצוע זה בבנייה.

מומחה איטום

מרכיבים איכותיים לאיטום

חומרי איטום גגות חייבים להיות מהשורה הראשונה וללא חומרים באיכות ירודה. רצוי שרק חומרים טהורים יכולים להיות אפשרות טובה לכך ושימוש בחומרים אלה בבידוד גג הבניינים ימנע בעיות נוספות. לדוגמא, ספיגת לחות בעונות שונות היא אחת הבעיות בשימוש בחומרים לא תקניים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

בידוד חסין אש

תכונה נוספת שעל בידוד הגג להיות היא שהיא חסינת אש. המשמעות היא שבמקרה של תאונה כמו שריפה, האש לא תתפשט מנקודה אחת לאחרת ולא תגרום נזק נוסף למבנים.

יועץ איטום – עמידות גבוהה של בידוד גגות

אורך חיים ועמידות של בידוד גגות הם בין הנושאים שיש לקחת בחשבון. מבודדים בעלי עמידות גבוהה הם נגד סדקים ואנטי שריטות, מה ש

בידוד קל משקל

אחד המאפיינים החיוביים של בידוד טוב ויעיל הוא משקלו הקל. מבודדים אלה אינם פוגעים במבנים ואינם גורמים להם להתיישב.

התנגדות קרה

בהחלט, בעונות הקרה של החורף, ישנו צורך בבידוד שבמקרה של הפרש טמפרטורות בין הבית ומחוצה לו, תפקידו אינו מופחת ויכול לשמש בידוד גג טוב או במילים אחרות יכול להיות תחזוקה טובה לשמירה על טמפרטורה חמה. הבית צריך להיות בחוץ נגד מזג האוויר הקר.

יועץ איטום

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225

הגנת רטיבות – יועץ איטום

אחד התפקידים החשובים של בידוד הגג הוא להגן על המבנה מפני רטיבות ומזג אוויר גשום שאינם מאפשרים לחות. ככל שמשמשים יותר בידוד בבניינים, כך הבידוד ישמש טוב יותר כבידוד גג.יכולת גבוהה כנגד חום וקור קיצוני בעונות שונות, כולל חורף וקיץ, הוא אחד המאפיינים של שוק בידוד הגגות. משמעות הדבר היא כי בידוד נגד קור קשה לא אמור להיסדק ולאבד את יעילותו. בנוסף, החום לא אמור לרכך אותם בקיץ.

יועץ איטום מומלץ – סיכום

כיום, בניינים ומבנים בנויים לסוגים ומטרות שונים ומשמשים את בעליהם. עם זאת, עצם הקמת המבנה אינה מספיקה בכדי ליצור ביטחון וחוזק, והם עלולים להיות חשופים לחוות נזק בלתי הפיך בעתיד הקרוב עקב הזנחת חלק זה של איטום מבנים איכותי ונכון. כאן נדרש יועץ איטום מכיוון שחלק ממרכיבי הבניין חשופים ללחות, יש צורך בטיפול לאחר הבנייה לרכיבים כאלה. איטום הגג ורכיבי הבניין האחרים הוא אחד הנושאים החשובים והמשמעותיים ביותר שעל בעלי הבניין לשים לב אליהם וליישם את כל נקודותיו.

אל תהססו ליצור אתנו קשר למתן פתרונות איכותיים באיטום מבנים.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צור קשר עוד היום! O5O-5824225