מחירים הוגנים וקבועים מראש

החלפת קו ביוב

o5o-5824225

החלפת קו ביוב – החלפת צנרת ביוב

בעת החלפת קו ביוב בחצר או בבית משותף יש צורך לתכנן את צנרת הביוב בהתאם לעקרונות והחוקים הנדרשים בהקמת מערכות סניטריות. ביצוע נכון על ידי בחינת השיפועים והזוויות בצורה מדויקת, ימנע שלא יהיו לנו בעיות בריקון הפסולת אשר תגרום לסתימות גם בקווי ביוב בבתים חדשים. החלפת קו ביוב נדרשת לרוב בעקבות סתימות קבועות, או בעקבות סתימה בקו הביוב שלא ניתן לפתוח. שבר או שקיעת צנרת ביוב אף הם מאחת הסיבות המצריכות החלפת צינור ביוב ראשי, או של צינורות הביוב האחרים. ביצוע עבודות תיקון או החלפה של קווי הביוב צריכים להיעשות בצורה אחראית למניעת נזקים מיותרים ככל האפשר. יחד עם זאת לעיתים ניתן לבצע חידוש קו ביוב וזאת על פי בחינה של צנרת הביוב בייחס לנזק.

החלפת קו ביוב
ניסור בטון – החלפת צינור ביוב בחצר

החלפת קו ביוב מחיר – צנרת איכותית למניעת לחץ קרקע

ביצוע על פי הכללים יעניקו ביטחון לתפעול ללא תקלות של קו הביוב, יחד עם זאת מחיר החלפת קו ביוב ניתן להערכה רק על פי ביקור במקום. בנוסף, אי התייחסות לכללים נוקשים וברורים אלו, יגרום לריח לא נעים מהצינורות ולסתימות חוזרות ונשנות. התעלמות מהכללים תוביל למצב של החלפת צנרת ביוב, לכן, יש צורך לתכנן את מערכות הביוב של הבית או הבניין על ידי מומחים בעלי ניסיון למניעת תקלות. אנו נותנים שירות החלפת קו ביוב בתל אביב, נתניה, המרכז ועוד…

צינור ביוב סתום או שבור גורם לבעיות קשות במערכת הכללית של הבית או הבניין , לכן יש צורך לבחון את הסיבות ואת הדרך הטובה ביותר להחלפת צינור ביוב פגום.

החלפת קו ביוב בבית
החלפת קו ביוב בבית – צילום לפני ביצוע
החלפת קו ביוב בבית
החלפת קו ביוב בבית
החלפת קו ביוב בבית
החלפת קו ביוב וצנרת דלוחין תיקני

החלפת צינור ביוב ראשי

ברגע שיש סתימה או שבר בצינור ביוב ראשי כמובן יש צורך לבדוק את הסיבה ,ולאחר מכן יש לבצע סדרת פעולות שבניהם חפירה וגילוי צינור הביוב הראשי ובהתאם יש צורך לבצע החלפה או תיקון של צינור הביוב.

החלפת קו ביוב בחצר
ניסור בטון בחצר
ניסור בטון בחצר לפני ביצוע תיקון קו הביוב

החלפת צינור ביוב

במהלך תיקון ובניית מערכת הביוב יש לשים לב במיוחד לחיבור הביוב הנכון, שכן התקנה לא נכונה של צנרת הביוב החיצונית עלולה לגרום לסתימות או בעיות אחרות. לכן, בהחלט כדאי להיעזר במומחה לתכנון רשת הביוב ולחיבור הקו לביוב הראשי. החלפה של צינור ביוב לרוב נדרשת בעקבות סתימה או שבר בצינור הביוב שנמצא בחצר הבית או הבניין שלכם. יש צורך לבצע בדיקה לצנרת הביוב, או לחפש אחר הסימנים לסתימה, ורק לאחר מכן יש צורך לבצע את ההחלפה של צינור הביוב על ידי חפירת הקרקע.

התקנת קו ביוב

אנו מבצעים שירות התקנת קווי ביוב בקטרים שונים. ביצוע של התקנת קו ביוב והחלפה עם צנרת ביוב איכותי ביותר. ביצוע העבודות להחלפת קווי ביוב הינו חשוב ביותר על שמירת הכללים. עבודות החפירה צריכים להתבצע תוך נקיטת זהירות מבלי לפגוע בצנרת מים או ביוב פעילה אחרת שמצויה במקום. בנוסף יש צורך לבצע את עבודות החזרת האדמה והריצוף בהתאם.

החלפת צנרת ביוב בחצר
החלפת צנרת ביוב בחצר
החלפת צנרת ביוב
החלפת צנרת ביוב
החלפת צנרת ביוב לפני
החלפת צנרת ביוב לפני פירוק הריצוף
החלפת קו ביוב אחרי
החלפת קו ביוב – חפירת קרקע
חפירת צנרת ביוב
חיבור צנרת ביוב לבריכה
שבירת בטון בחצר
שבירת בטון בחצר

החלפת קו ביוב בחצר

החלפה של קווי ביוב בחצר הבית הפרטי שלכם או הבניין צריכה להיעשות בצורה שלא תגרום לנזקים מיותרים. בעת החלפת קו ביוב בחצר יש צורך לבצע חפירה של הקרקע ואף לבצע פירוק של ריצוף וכו'. לכן בעת ביצוע העבודות של הפירוק והחפירה יש לנקוט באחריות וזהירות בכדי להשיב את המצב ככל שניתן ללא נזקים מיותרים.

העברת קו ביוב חדש
העברת קו ביוב חדש
החלפת קו ביוב בחצר
העברת קו ביוב בחצר
החלפת קו ביוב
קו צנרת ביוב חדש
צינור ביוב בחצר
חיבור צינור לבריכת ביוב
חיבור צינור בחצר לבריכת ביוב ראשית

החלפת צנרת ביוב

החלפת צנרת ביוב בחצר – מערכת ביוב נכונה אשר תשרת אתכם לשנים רבות, הינה שילוב של שני מרכיבים.

בעת החלפת צנרת ביוב יש לשים דגש רב, בבחירת החומרים הטובים ביותר וכפי שכבר אמרנו ביצוע נכון. ביצוע נכון על פי הכללים בצורה קפדנית.

מהם הסיבות המצריכות החלפה או תיקון קו ביוב

במהלך תיקון ובניית מערכת הביוב יש לשים לב במיוחד לחיבור הביוב הנכון, שכן התקנה לא נכונה של צנרת הביוב החיצונית עלולה לגרום לסתימות או בעיות אחרות. לכן, בהחלט כדאי להיעזר במומחה לתכנון רשת הביוב ולחיבור הקו לביוב הראשי.

מתי יש צורך בתיקון ביוב?

במקרה של סתימות חוזרות, נזילות, ספיגת מים, מבנה הבניין שקע ונגרם נזק למקטע הביוב. החלפת או תיקון צנרת ביוב נדרשת גם אם השיפוע משתנה, בתוך או מחוצה לו.

פגיעה בצינור הביוב – החלפת צנרת ביוב

צינור ביוב ומים בריאים חיוניים לבית נקי ונוח.

על מנת למנוע נזקים בצינור ביוב או להקל על בעיות שצצות, חשוב לדעת לזהות את הגורמים העיקריים לנזקים בצינור הביוב. להלן גורמים נפוצים לקו ביוב פגום, סמנים שיש לחפש וכיצד לתקן או להחליף את מערכת הביוב שלך.

נזקי קו ביוב סמנים

ריחות לא נעימים בחצר.
ניתן להניח קווי ביוב מתחת לפני הקרקע ובאקלים קר יותר דורש חפירה עמוקה יותר. עבור קווי ביוב קרובים לפני השטח, הצינור השבור מחלחל דרך האדמה מהר יותר ונראה על פני השטח. ייתכן שתוכל להריח את הביוב לפני שהוא מגיע לפני השטח, מכיוון שגז ביוב יכול לחלחל דרך האדמה בחצר שלך.

קשיי ניקוז – תיקון צנרת ביוב

בעוד שסתימות מסוימות נגרמות מהצינור המוביל ישירות מהברז או מהמקלחת, ייתכן שתבחין בסתימה בקו הביוב הראשי אם מספר נקודות ניקוז בדירה חסומות. שירותים יכולים להתריע בפני חסימות חמורות אם אתה שומע קולות גרגור מוזרים כאשר האוויר נאלץ בחזרה לתוך הקו שאז צריך לבצע תיקון צנרת ביוב.

נזקי מים בדירה

נזקי מים עלולים להיווצר אם קו הניקוז דולף או נשבר בדירה. אחד הסימנים הראשונים הוא התפשטות עובש על הרצפה או הקירות. הדבר עשוי להצביע על כך שקו הביוב בדירה עם בעיה.

גורמים להחלפת צנרת ביוב בחצר

מצנרת סתומה ועד לבלאי רגיל, הנה כמה מהגורמים לנזק בקו הביוב:

שורשי עץ – החלפת צינור ביוב ראשי

אחד הגורמים הנפוצים ביותר לנזקי ביוב הוא שורשי הצמחייה. שורשי העצים עוקבים אחר מקורות המים כשהם גדלים. מכיוון שקווי ביוב נושאים פסולת נוזלית, שורשים נמשכים למקור – במיוחד אם כבר יש דליפה קטנה בקו הביוב.  צינורות ביוב חרס, הנמצאים בדרך כלל בבתים ישנים יותר, הם הרגישים ביותר לנזק משורשי עצים ולכן במקרה של סתימה או שבר קשה בצינור, יש צורך לבצע החלפת צינור ביוב ראשי בגינה או בחצר הבניין.

צנרת ביוב ברזל – החלפת צנרת ביוב מברזל

חלודה למרות שצינורות פלדה וברזל יצוק מגולוונים למניעת חלודה, צינורות אלו נמצאים בסיכון גבוה לקורוזיה עקב הצטברות של סידן ומגנזיום מבלאי רגיל. אם לא מטפלים בקורוזיה, עלולות להופיע דליפות וסדקים מוקדם יותר בצינור הביוב. החלפת צינור ביוב מברזל יכולה להתבצע או על ידי החלפת הצנרת לצנרת פלסטיק, או על יד החלפת מקטע בצנרת ביוב חדשה מברזל. לעיתים יש צורך לבצע רק תיקון בצנרת מברזל אשר המידות שלה שונים מצנרת פלסטיק, במקרה שצריך לבצע רק תיקון מקטע בצנרת ביוב מברזל ניתן להחליף עם צינור ביוב חדש מברזל.

צנרת סתומה עקב פסולת וחפצים זרים

צנרת הביוב בביתכם מתאימה לטיפול בפסולת אנושית ונייר טואלט בלבד. אין לשטוף אשפה כמו נייר אריזה ומגבות נייר, מכיוון שלא ניתן לפרק אותם כראוי ועלולים לגרום לסתימות שחומרי ניקוי הניקוז לא יכולים לפנות. שמן בישול ושומן במטבח עלולים לסתום צינורות ביוב.

כיצד להגן על קווי הביוב שלך?

למרות שלא ניתן למנוע את כל נזקי הביוב, הנה שלושה צעדים שתוכל לנקוט כדי להגן על מערכת הביוב שלך:

1. בדוק את מערכת הביוב שלך פעם בשנה. יש לבצע בדיקת ביוב ממצלמה כדי לבדוק את פנים צינור הביוב לאיתור קורוזיה או סתימות.

2. הסרת עצים נזקי קו ביוב – למרות שפלישת שורש קו ביוב נגרמת לרוב מסדק קיים או נזילה בצנרת, אנו ממליצים להסיר את העץ מהאזור לאחר כל תיקון או החלפה של ביוב. לוודא שהבעיה לא תתרחש בעתיד.

3. השתמשו במערכת הניקוז שלכם כראוי – זכרו להשליך רק פסולת אנושית ונייר טואלט לביוב, כל השאר אסור לזרוק לתוכה מכיוון שזה עלול להוביל לסתימות.

צילום קו ביוב

כשחושבים על זה, זה באמת מדהים עד כמה טכנולוגיית האינסטלציה התקדמה בחמשת העשורים האחרונים בערך של צילום קו ביוב. לפני מאות שנים, אם לבעל בית או עסק היה ניקוז ביוב סתום או שבור, היו מעט דרכים לתקן אותו שלא היו גוזלות זמן ועלולות להיות יקרות ובטח על לצלם קו ביוב לא באפשרות בכלל. בזמנו, הפתרון היחיד היה לחפור את הצינור כדי לברר מה קרה במקום הבעייתיות, ולאחר מכן לתקן או לשחרר את הסתימה. ברוב המקרים, ההסבר לביוב סתום או סתימות בקווי ביוב הוא תעלומה מוחלטת עד שאתה מתחיל לחפור.

הודות לטכנולוגיה טובה יותר כגון סיבים אופטיים ומצלמות ביוב במעגל סגור, אינסטלטור יכול כעת להשתמש בבדיקת וידאו לניקוז ובמצלמת ביוב מיקום כדי לראות בדיוק מה קורה בצנרת הביוב מבלי לחפור. על ידי מניפולציה של קו מצלמת ניקוז גמיש ועמיד למים לתוך קו ביוב סתום, אתה יכול לראות מה הבעיה במסך ברזולוציה גבוהה ואפילו לאתר היכן היא נמצאת. זה אומר שנדרש הרבה פחות זמן, מאמץ ופחות כסף כדי לפתור את זה.

מצלמות ביוב אינן חלק מארגז הכלים של כל חברת אינסטלציה, שכן מדובר בציוד יקר יחסית.

אם תחליט לא לשכור את אותה חברה כדי לפתור את הבעיה, הקפד לבקש עותק של הצילומים שצולמו על ידי מצלמת הצינור. בשיטה זו תוכלו להבטיח שכנראה לא תצטרכו לשלם עלויות מצלמה נוספות לחברה שתתקן את הניקוז שלכם. אם חברה לא מאפשרת ללקוח לשמור או לקנות עותק של סרטון המצלמה של הערוץ, רצוי לחפש במקום אחר.

טיפים לבחירת הצינור המתאים לצנרת ביוב

החלפת בריכת ביוב
לבריכת ביוב
החלפת קו ביוב
החלפת קו ביוב
יציקת בטון
יציקת בטון

מערכת צנרת הביוב של המבנה חייבת להיעשות בצורה העקרונית והסטנדרטית ביותר כדי להיפטר ממים מזוהמים .הזרמת פסולת לביוב במהירות ראויה, ללא שאיפת ריחות לא נעימים בתוואי הצנרת, הכל יתאפשר רק על ידי שמירה על עקרונות החלפת צנרת ביוב וחיבורה למערכת הביוב העירונית. 

הנקודה הראשונה שיש לשקול לגבי יישום צנרת ביוב היא בחירת חומר הצינור לשימוש. כיום קיימים בשוק צינורות שונים בעלי חומרים, עוביים ויישומים שונים לבניית צנרת ביוב. לדוגמא, צינורות עשויים ברזל יצוק, ברזל, פוליאתילן, פלסטיק ובטון, שכל אחד מהם מיועד לשימוש בתנאים מסוימים ויש לו יתרונות וחסרונות משלו.

כאשר אנו בוחרים את הצינור המתאים לצנרת הביוב של הבניין, אנו שמים לב לנקודות הבאות בהתאם לתנאי הבנייה:

החלפת קו ביוב – בחירת הצנרת

 1. יש צורך שצינור הביוב יהיה עמיד בפני אור שמש ופגיעות.
 2. עליו להיות בעל הכוח הדרוש כנגד לחצים פנימיים וחיצוניים של הצינור.
 3. הצינור לא אמור להחליד ולהירקב.
 4. חיבור צינורות הביוב צריך להיות בעזרת אטמים איכותיים.
 5. חייב שיהיו קיימים בשוק בצורה רציפה – האביזרים הנדרשים ואביזרי הצינור.

מה שיפוע צנרת ביוב ?

שאלות רבות סביב השאלה, מהו שיפוע צנרת ביוב? שיפוע ראוי הינו אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לבחון בקפידה ביישום צנרת ביוב. כל חוסר זהירות בעניין זה עלול לגרום לבעיות במערכת צנרת הביוב של הבניין. אם צינור הביוב מתוכנן בצורה כזו שהשיפוע הרצוי יהיה גבוה מהגודל הסטנדרטי, קצב זרימת הפסולת בצינור יהיה יותר מהרגיל וזה יגרום למים לעבור בצינור וחלקיקים מוצקים יהיו יותר עשוי להישאר בצינור. ועם הזמן מצב זה גורם לצינור להיסתם.

אם מתחשבים בשיפוע קל בתכנון צנרת הביוב של הבניין, זה גם ישבש את זרימת הפסולת בתוך הצינור והצינורות ייסתמו. לכן השיפוע הרגיל הטוב והסטנדרטי ביותר ביישום צנרת ביוב הוא בערך (0 עד 5%) ולרוב מיושם בשיפוע של 2% ברוב המקרים.

החלפת קו ביוב
החלפת קו ביוב

באילו סטנדרטים צריך להקפיד בעת החלפת צנרת ביוב וכיצד לחבר צינורות ביוב?

עליכם לדעת כי בעת החלפת צנרת ביוב השימוש בחומרים ובצינורות מתאמים הוא חשוב מאוד. מתאים לבחור צינורות מסוג לחץ 6 או 10 בר ויש להשתמש בצינורות אנכיים בקוטר של פחות מ -110 מ"מ לכל צד של הבניין. 

שים לב כי אביזרי 45 מעלות משמשים בצורה הטובה ביותר בצינורות ביוב. עליך לדעת כי צינורות פלסטיק או פולימרים בעלי חוזק גבוה משמשים לביצוע צנרת ביוב. 

ברוב המקרים צינורות הביוב מחוברים בצורה כזו שהם מחוברים בקלות מהאורך ומשתמשים בדבק מיוחד בכדי להבטיח שהם צמודים. על ידי חיבור מפרקי הצינורות יחד, הצינורות הופכים לחתיכה אחת.

סוג אחר של צנרת ביוב בבניין משתמש במפרקי לחץ. צנרת מסוג זה, המתאימה יותר לכיורים, אמבטיות ושירותים, ומפרקי הצינורות מחוברים בלחץ, ומשתמשים למכונות כביסה ובתוספת חישוקים מפלסטיק כדי להבטיח את חיבורם.החלפת צנרת ביוב שיטת הדחיפה.

לפעמים חיבור צינורות הביוב נעשה בשיטת דחיפה. שיטת הדחיפה היא כזו שהצינור החלק מוחדר בקלות לשקע בלחץ קטן ומתהדק, אך יש לשים דגש כי אכן אטם הצינור אכן נמצא במקומו בעת לחיצת הצינור פנימה, אחרת הדבר יגרום לחוסר אטימות ולבריחת מי שפכים אל הקרקע, חדירת שורשי עצים, בריחת אדמה ועוד…

כיצד להתקין ולבצע קווי ביוב?

תכנון צנרת הביוב של הבניין צריך להיעשות על ידי חברה מומחת בתחום האינסטלציה. החישוב יעשה על פי מספר קומות הבניין מקומת הקרקע למעלה, ועדיף לבצע את הצנרת בדיוק על פי התוכניות שנקבעו מראש. שים לב ששיטת ההתקנה והצנרת של הביוב צריכה להיות חלקה ככל האפשר ולא לעבור מתחת לבניין. אם עליכם להעביר את הצינורות מתחת לבניין, שימו לב כי עליכם לשפוך לפחות 15 ס"מ של בטון רגיל על הצינורות, ואם הצינורות ממוקמים במרחק של כמטר אחד מהיסוד והקירות, המשטח התחתון חייב להיות מכוסה בבטון.

הקפידו להתקין שסתום סתום לפני חיבור הצינורות אנכית לרוחב, והציבו שסתום בקצה הצינורות בצורה אופקית. תכנון צנרת הביוב של הבניין צריך להיות כזה שהצינורות מותקנים מלמעלה למטה ופונים לכוח ספיגת הקרקע בכדי להעביר ולהעביר פסולת במהירות רבה יותר. כאמור, צינור הביוב האופקי גורם לכיוון הפסולת והמים המשמשים בבניין אל הצינור האנכי. הצינור האנכי, כשמו כן הוא, מותקן אנכית ומחובר לצינור האופקי בקומה התחתונה. צינור זה מכוון גם את הפסולת לבאר הביוב.

החלפת קו ביוב

בשיטות המסורתיות לבניית אינסטלציה, רוב הצינורות עברו דרך רצפת הבניין והצינורות כוסו בחומרים כמו מלט. כיום משתמשים בשיטה אחרת יותר (שיטת צנרת תת-תקרה). בשיטה זו, במקום שהצינורות מותקנים על הרצפה, הם עוברים מתחת לתקרה, ומכיוון שלא מופעל לחץ על הצינורות, האפשרות לשבירה ופגיעה בצנרת בשיטה זו מופחתת מאוד. יתרון נוסף שניתן להזכיר לשיטה זו הוא כי הרבה יותר קל לגשת לצינורות ולבצע תיקונים והחלפת צינורות, והוא מפחית את עלות התיקונים לאנשים.

החלפת קו ביוב

צנרת שפכים לאסלה נעשית בדרך כלל בבניינים ישנים על ידי צנרת רצפה, ולכן תיקון צנרת אסלה היה הרבה יותר קשה ויקר בתנאים אלה. מסיבה זו, אנשים כיום נוטים יותר להשתמש בשיטות צנרת מתחת לגג לצנרת ביוב.
בדוק את המעגל לאחר הניקוז כדי לוודא שאין נזילות. זה נעשה בדרך כלל עם מים, אוויר דחוס או עשן. הדרך הנפוצה ביותר לבדוק נזילה היא להשתמש במים על ידי סגירה ראשונה של כל הפתחים בעזרת צינור ואז הכנסת המים לצינורות כדי למלא אותם לחלוטין. בשלב זה, עליך לבדוק היטב את כל המפרקים לאיתור נזילות.

החלפת קו ביוב

במקרה של בדיקת צנרת ביוב בת שתי קומות, יש לעשות זאת במספר שלבים. כדי לוודא שצנרת הביוב של הבניין הדו קומתי שלכם מתבצעת כראוי, בדקו תחילה את קומת הקרקע ואז את הקומה העליונה בנפרד וודאו כי תהליך הצנרת נכון. עדיף לבדוק את הביוב במשך כמה שעות לפחות כדי לוודא שהצינורות לא דולפים.

נקודות הכרחיות ביישום צנרת ביוב

יש לזכור את הנקודות הבאות ביישום צנרת ביוב:

 1. לביצוע צנרת ביוב, דאגו לבדוק לפני תחילת העבודה כי הצינורות אינם שרוטים או סדוקים, מכיוון שיהיה הרבה יותר קשה לבדוק זאת לאחר ביצוע העבודה וזה יוביל למאמץ ועלות רבים.
 2. כדי לחזק את החיבורים, יש צורך להשתמש בחוט או מהדק מתאים.
 3. כדי לחבר את צינור הפליקה זה לזה, עליכם להשתמש בדבקים חזקים ומיוחדים למטרה זו.
 4. שים לב כי השימוש בחומרים ובציוד איכותיים ישחק תפקיד חשוב בתוצאות עבודתך, לכן אל תשתמש במוצרים באיכות נמוכה כדי להוזיל את עלות הצנרת.
 5. השתמש באוורור מתאים לכל הסיפונים המשמשים לביוב.
 6. לעולם אל תשתמש בצינורות מגולוונים לצנרת רצפה.

החלפת קווי ביוב

 • עדיף להמשיך בצנרת הביוב על פי התוכנית ולהימנע מתמרון.
 • יש לבצע את בדיקת הצנרת של הבניין לפני התקנת כלים סניטריים ולמשך 15 דקות לפחות בלחץ של 6 מטר עמודת מים.
 • על הנשמה להאריך עד לנקודה הגבוהה ביותר של הבניין כדי לאפשר לגזים להימלט. זה עוזר גם לאוורור צינורות הביוב וגם לניקוז הפסולת לצנרת על ידי יצירת זרמים ולחץ אוויר בצנרת הביוב. יש לציין כי התקנה לא נכונה של צינורות אלו עלולה לגרום לריח לא נעים בסביבת הבניין.
 • יש להתקין שסתומי בדיקה באופן שניתן יהיה לגשת אליהם בכל עת.
 • התקנת סיפון במערכת הביוב מבטיחה שתמיד יש בה מים ומונעת התייבשות הצינור וחרקים וריחות לא נעימים לא יכולים להיכנס בקלות לסביבת הבניין שלכם.
 • יש צורך למנוע את חשיפת הצינורות לאור שמש ישיר, ולהקפיד לכסות את הצינורות בבידוד, מכיוון שאור שמש ישיר גורם לצנרת להיפגע בטרם עת.

החלפת קו ביוב

סיבות רבות יכולות לאלץ אותנו למצב בא נהייה חייבים לבצע החלפת קווי הביוב בחצרות בבניינים משותפים, אך לא רק גם, בבתים פרטיים. לא אחת נגרמות תקלות כגון קריסת צנרת ביוב , חדירת שורשים (מערכת לא אטומה) ועוד סיבות רבות המצריכות ביצוע נכון בכל התהליך לתקינות המערכת ולמניעת הישנות מקרים כאלו בעתיד.

אנו מקפידים על ביצוע מחמיר ומקפיד הן בבחירת החומרים מהאיכותיים הקיימים בתחום והן בביצוע מוקפד ביותר. אל תהססו לפנות אלינו בנייד ובדף צור קשר.