מחירים הוגנים וקבועים מראש
קטגוריות
הגדלת חלון

הגדלת חלון בקיר חיצוני

o5o-5824225

הגדלת חלון בקיר חיצוני – ביצוע עבודות הרחבת פתחים בבניינים ובתים פרטיים

הגדלת חלון בקיר חיצוני בבית פרטי מתבצעת על ידינו במיומנות רבה. הרחבת פתחים בקירות חוץ של בתים פרטיים או בבניינים משותפים מצריכה ידע וניסיון. הגדלה של חלון בקיר חיצוני או הגדלה של פתחים שונים , מתבצעת על ידינו, משפצי העיר, במספר דרכים וברחבי הארץ כולל תל אביב, אריאל, חדרה, רמת גן, השרון ועוד…

פתיחת חלון בקיר חיצוני

בעת הגדלת חלון בקיר חיצוני בבניינים משותפים יש צורך לבצע את פעולות ההריסה החלקית של הקיר החיצוני תוך דגש על נושא הבטיחות למניעת פגיעה באזרחים מנפילת חלקי אבנים ובטון. אנו מבצעים את עבודות הריסה תוך נקיטת פעולות הגנה וביטחון אשר יבטיחו את ביצוע העבודה בצורה חלקה ובטוחה. הצורך בהגדלת חלון בקירות חיצוניים נדרש לרוב בבניינים ישנים בעקבות שינוי חלל הפנים של הדירה אנו נאלצים לפתוח חלון בקיר למטרות שונות. פתיחת חלון בקירות חוץ כפי שאמרנו מצריך יידע וניסיון לקבלת ביצוע חלק ובטוח.

עלות הגדלת חלון בקיר חיצוני

עלויות של הגדלת פתחים בקיר חיצוני נקבעות על פי מורכבות הביצוע. עלות הגדלת חלון בקיר חיצוני מצריכה ביקור במקום.

הגדלת חלון בקיר חיצוני

הרחבת חלון בקיר חיצוני – הרחבת חלון בבית פרטי

הרחבת חלון בבית פרטי או בבניינים בקירות חיצוניים העשויים מבטון, או בלוקים אנו משתמשים בציוד מתקדם להרחבת החלון בכדי ליצור שבירה נקיה וסדר לבתים פרטיים ולבניינים משותפים . הרחבת חלונות קירות חוץ תוך שמירה על הסדר ככל האפשר מבלי לגרום נזק למראה הכללי של הבניין או הבית.

עבודת ניסור בטון מתבצעת תוך הקפדה מלאה על הניקיון.

ניסור חלון בקיר

הגדלת חלון בבית פרטי – תיקון לאחר שבירה

הגדלת חלון בבית פרטי אנו מבצעים את עבודת הרחבת פתחים לבתים פרטיים מהשלב הראשון של חיתוך ושבירה עד לשלב הסופי. לאחר הרחבת החלון יש צורך לבצע יישור והתאמת הפתח למידות המדויקות , ביצוע תיקוני טיח, ביצוע השלמה לציפוי חוץ של הבית או הבניין. סיום בצבע תואם.

הגדלת פתח יציאה למרפסת

הגדלת פתח יציאה למרפסת בבניינים או בבתים פרטיים דורשת תכנון.אנו מבצעים הכל משלב התכנון ועד לשלב האחרון של ביצוע כל עבודות הגמר.

הפיכת חלון לדלת בקיר חיצוני

הפיכת חלון לדלת בקירות חוץ בצורה מקצועית כוללת פירוק החלון וניסור או שבירת הקיר למידות המבוקשות. שלב הגמר כולל יציקות בטון, טיח, עבודות צבע ואספקת דלת תואמת.

שיפוץ חיצוני לבית פרטי – הרחבת חלון בבית פרטי

אם היינו מסתכלים על הדברים שמבטיחים את האנרגיה והרווחה שלנו, שביעות הרצון שלנו מהבית שלנו בהחלט תהיה ביניהם. זה לא משנה מאיזו סביבה אנחנו מתחילים למשימות היומיומיות שלה, בדיוק כמו שזירת הזמן המנוחה ועם אנשים אהובים אינה מבוטלת.
למרות ששיפוץ הבית אשר כולל בתוכו את הרחבת החלון, כרוך פעמים רבות בעלות גבוהה, לא כדאי לדחות אותו יותר מדי זמן. הנכס הזקוק לשיפוץ עשוי להשאיר הרבה מה לרצוי לא רק מבחינת המראה שלו אלא גם מבחינת תפקודו.

החדשות הטובות הן שכעת נוכל לנצל אפשרויות גם לשיפוצים חיצוניים וגם פנימיים. אז כדאי לחשוב קדימה, ואם יש לנו נכס, נוכל להשתמש תוך כדי חיסכון חודשי מינימלי. רצוי להתמקד לא רק בפנים, אלא גם במבנה הגג, בחזית ובסביבה המקיפה את הבית. אם אנו גרים בנכס מסוים מדי יום, אנו בהחלט מודעים לתחומים שדורשים תשומת לב.בעת שיפוץ רצוי להתמקד תחילה באלה ורק לאחר מכן לבחון מה ניתן לעצב מחדש ולשפר במראה. למרות שהפונקציה היא עיקרית על פני האסתטיקה, כיום אנו יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של פתרונות בעלי מראה איכותי, כך שלא נצטרך להקריב את הסביבה התובענית בשיפוץ חיצוני לבית פרטי.

שיפוץ חיצוני לבתים פרטיים – הרחבת פתחים בקירות חיצוניים

הרחבת פתחים בקירות חיצוניים הם אחת מעבודות השיפוץ הנפוצות ביותר תוך חשיבה על נושא הבידוד התרמי של החלון לאחר ההרחבה של הפתח. לא במקרה בעונת החימום נוכל לחסוך כסף רב בחשבון החימום על ידי ביצוע בידוד נכון של סוג הפרופיל והחלון זכוכית של הבית הפרטי או בבניין. בנוסף למערכות בידוד תרמי מסורתיות, חשוב לשים לב לבידוד הגג והלוח, במיוחד אם הנכס ישן. המצב דומה עם דלתות וחלונות. חלק גדול מהחום בורח לסביבה דרך חלונות מיושנים, מעוותים, רקובים וטיוטות נפוצות גם כן לכן רצוי לחשוב על נושא ההרחבה של החלון בכל הקשור לבידוד תרמי. ראוי לציין לגבי כתמי העובש על הקירות כי חוסר האוורור והלחות הגבוהה הנובעת מכך אחראים גם לבידוד התרמי הבלתי מספק. אנחנו יכולים גם לעשות הרבה לבריאות שלנו על ידי הסרת כתמי עובש ומניעת הופעתם מחדש. לרוב העובש הוא שאשם במחלות אלרגיות.

קצת על שיפוץ בתים – הרחבת חלונות ופתחים בקירות חוץ

צביעת חדרים, או עיצוב של תקרה תלויה, למשל, ניתן כיום לעשות לבד, כך שאפילו לא צריך לבקש ממומחה שיבצע את העבודהזה לא שונה במקרה של הגן, שבקשר אליו נוכל להתמודד בקלות עם רוב משימות הגינון. בל נשכח גם את קונסטרוקציות העץ והגדרות בגינה, שכן שיני הברזל של הזמן ניכרות בהן למדי. מזג האוויר יכול להרוס את העץ מהר מאוד, אך עם חומר טיפול משטח נכון נוכל להבטיח שחומר הגלם הפופולרי יהיה בריא ואסתטי לאורך זמן.

ובכל הנוגע לגינה, חידוש החזית וטכנולוגיית תאורת הגינה בהחלט ראויים להזכירהאחרון ממלא תפקיד חשוב לא רק בערב הקיץ אלא גם בחורף. בחודשים הקרים מחשיך מוקדם יותר ולכן יש לספק תאורה מתאימה. חדר מדרגות חלקלק יכול להיות מסוכן אפילו בהיעדר תאורה בחורף, אבל גם הקיר ומחזירי חישת התנועה עושים עבודה טובה.

שיפוץ בית משפחתי הוא חיוני גם אם קנינו נכס משומש. לאחר מכן, לאחר סקר המצב, נוכל לחשב את העלות הכוללת, או שנוכל ל

ז

הגדלת חלון בבית פרטי

הגדלת חלון בסלון

הגדלת חלון בסלון בשיפוץ בית פרטי או בבניינים משותפים גם הוא חלק בלתי נפרד מעבודות הרחבת פתחים שאנו מבצעים.

פתיחת חלון בשיפוץ בניין משותף כפי שכבר אמרנו מבוצע במיומנות ותוך שמירה על הסדר והניקיון.

פינוי פסולת וניקיון מוחלט בסוף העבודה וגם תוך שלבי הביצוע.

למידע נוסף צרו איתנו קשר בטופס יצירת קשר המופיע בראש העמוד או בנייד.